Автор Тема: Дооможіть підібрати/придбати фотоарапарт під предметну фотозйомку  (Прочитано 7630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Зробити класне фото можна і на телефон  {y}, але лише в плані композції і ідеї. Якості не витягнеш аж ніяк  {sm}. Для знімати якісні фото і заморочуватись у тому плані - звичайно дзеркало  {y}, причому з набором об'єктивів і всяких різних приблуд. А для повсякденного використання - ультразум. Бо, по-перше: все в одному, і макро, і предметка, і портрет, і ландшафт. По друге - більше вшитих режимів "для лінивих", і по-третє і, мабуть, найголовніше - банально бо дешевше  {_21}. Бо були історії - купили дитині фотик за купу грошей бо хотіла класні фотки робити. А виходить, вибачте, гімно. В дитини травма, вона ж бачила в ютубі, шо фотик супермегакрутий.  {sm}
 Якщо воно затягне - можна вже дзеркало, хоч будете знати шо куди натискати, що фоткати і який об'єктив(и) потрібен. А шоб там два рази на автоматі клацнути, фотик за 8-10 тисяч не потрібен.
І, звичайно, я хочу дзеркалку з макрооб'єктивом (подобаються всілякі мошки) , і бавився, і подобається , але тверезо розумію, що така річ мені не потрібна аж до болі. Тому поки кручу налаштуваня на мильниці  {))}. Налаштування в них майже однакові - якість какртинки різна, тренуюсь  :)
 Звичайно, все це - моя особиста думка, і я і в якому разі не наполягаю  на твоєму виборі {con}.
Р.S. По вказаному Фуджі. Як не крути - а це та ж сама мильниця  :), бо матриця як у маленьких мильниць 1/2,3 дюйма ( вони якісь особливі ті дюйми, але не суть). Це значить, що для фоток предметів треба добре світло і рівні руки. Ну, і терпіння  :). Мегаважливим пунктом є баланс білого по білому листку.
 Більше про матриці, мепгапікселі і маркетингові ходи тут: http://freefotohelp.ru/choose_cam3.html
Одне скажу точно - навіть цим фотиком різницю з телефоном ти відчуєш  ПРОСТО ВЕЛИЧЕЗНУ !

Offline Виталий279

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 863
  • Розташування: Кривой Рог
  • smirnov2@ukr.net
Доброго времени суток.
Когда нет времени на освоение зеркалки думаю ультразум оптимальный.
Когда пропал мой КодакZ812


даже супруга не сомневалась , что нужен подобный.
После нескольких пробных фото в магазине на максимальном зуме был выбран Nikon Coolpix L820.
Свет и штатив в любом случае.
Но на зеркалки посматриваю сам  {_09}
С уважением Виталий.
Меня можно найти здесь https://www.facebook.com/profile.php?id=100002648961423

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/v-nayavnost-tsifrovoy-fotoapparat-fujifilm-finepix-s2950-IDmYqJa.html#9c0d93a732
Що скажете?

Якщо порівнювати його з Сонькою, на яку я дав посилання раніше, то цей Фуджик кращий тим, що має ручні настройки. Але, на момент виходу в 2011 році (обидві камери вийшли того року), Фуджі коштував 194 доллари, а Сонька 399, що як на мене, заставляє задуматися про начинку і її якість.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 08:04:08 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline dimakole

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2142
  • Розташування: смт. Софіївка
розраховуйте в суму ще й штатив. тоді взагалі приємно фотографувати предмети. руки вільні все настроєно, пульт за 20 грн і тільки змінюєте свої предмети і кнопочку натискаєте,  бракує освітлення - просто витримку довше . В суму вкладетеся, я недавно свій д3000+ 18-105 за 3300 грн продав, гроші потрібні.
Слава Україні

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Фуджі коштував 194 доллари, а Сонька 399, що як на мене, заставляє задуматися про начинку і її якість
Без отих ручних настройок фотоапарат стає аналогом мильниці, що поміщається  у кишені. То нащо тоді таскати з собою 300+ грам на 4 батарейках?  {sm}
 На жаль, у конкретно цьому порівнянні Соні програє. Ось чому:
- немає видошукача (що в сонячну погоду не дасть нормально сфоткати)
- немає майже ніяких ручних настройок. Закладені ж режими типу "пляж", "ліс", "труси" часто видають таке, що хоч плач  (_23)
- повільна швидка зйомка (1 кадр/сек). Буває потрібно. Якщо якийсь екшОн у кадрі  :)
- однаковий фізичний розмір матриці у обох (1/2.3"). Що при вищевказаній решті зводить на нівець всі старання Соні. На жаль  {sm}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
seraotzt, а оптика? Теж як у мильниці, яка поміщається в кишеню?
Щодо всього іншого, то автор вибирає фотик для предметки, яка гарно освітлюється, нікуди не тікає, не потребує серійної зйомки і видошукача. А екран у Соньки, до речі, набагато кращий, як у Фуджіка.
Не знаю, напевно я тупий у фотографії, бо мав і дзеркалку і декілька мильниць і дуже-дуже рідко мав потребу в ручних настройках. Хороший автомат - все що треба (для мене), бо зйомка завжди в двох випадках: на вулиці (витягнув і клацнув), а там не до ручних настройок, або вдома, ту ж предметку, де теж цілком вистачає автомата при хорошому освітленні.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Оптика і можливість налаштувань - це якраз те, що їх і відрізняє  :)
Хороший автомат - все що треба (для мене)
Ну, кожному своє  {sm}. При таких умовах експлуатації дзеркалка не потрібна 100%  :)
 Кращий/більший/яскравіший екран = швидший розряд акумулятора. При неможливості переключитись на видошукач - помітно скорочує кількість відзнятих кадрів.
 Є ше зараз мода на сенсорні екрани і вбудований Wi-Fi. Але то для окремої розмови  :)

Повторюсь ще раз: якщо точно знати що камера для предметки, і є бажання вчитись (а вчитись є чому, і точно доведеться  {y}) - дзеркалка з відповідним об’єктивом і приблудами. Якщо як сімейний фотоапарат на заміну телефону - ультразум. Через широкий діапазон можливостей "з коробки", легкий старт у користуванні і ціну.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 09:45:32 від seraotzt »

Offline Виталий279

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 863
  • Розташування: Кривой Рог
  • smirnov2@ukr.net
ничего не менял,  но я в нем и не лазил толком, он в режиме автомат бахает просто гуд.
При покупке сравнивал реальные фото 4-х аппаратов. Один из них был Фуджи качество работы стабилизатора не понравилось.
Но это моё мнение, модель не помню.
С уважением Виталий.
 
Меня можно найти здесь https://www.facebook.com/profile.php?id=100002648961423

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Так у Космоса ж Nikon 1 J1

Ось, доречі, та тема: ТИНЦЬ. Майже дослівно ця  {))}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Ну, кожному своє
seraotzt, та я з Вами згоден, в принципі.  8-) Зайві можливості не завадять.
Є і сучасні ультразуми з ручними настройками, хорошою оптикою, екраном+видошукач. Але там вже ціна майже як в дзеркалки початкового рівня. Для предметки такого точно не потрібно. А дзеркалка початкового рівня теж не супер варіант.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Brandon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 714
  • Розташування: Винница
На ФайнПиксы не смотрите. Пробовал снимать двумя разными апаратами , разочаровали оба. Встроеный шумодав так настроен, что
картинка получается с эфектом "пастели" . Мне категориески не понравилось. Хотя с другой стороны много отзывов в инэте , где народ кричит
"браво". ХЗ , может это я такой привередливый...
В идеале вообще взять у знакомых , друзей , апарат, пофотографировать и если все нравится искать себе такой же. ИМХО

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Обьясню- пройдет 3-4 года максимум и родне аккумы умрут
Странно - на моей Соньке (мыльнице) двум аккумуляторам (докупал второй - чтобы не было сюрпризов типа "неожиданно сел") уже около ДЕСЯТИ лет, и оба живы, и пашут. Не Кеноне - тоже два, по 4 года каждому, умирать не собираются
И даже если (теоретически) аккум сдохнет через пять лет - то проще купить новый, чем долбаться с батарейками эти пять лет...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно, держат заряд и не разряжаются быстро?
Фантастика какаято   {_07}

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
А для повсякденного використання - ультразум
Я вже теж схиляюсь до такого варіанту .

розраховуйте в суму ще й штатив. тоді взагалі приємно фотографувати предмети
Штатив буду брати обов'язково.

На ФайнПиксы не смотрите. Пробовал снимать двумя разными апаратами , разочаровали оба.
Уже теж начитався відгуків у мережі...

Зайду ще сьогодні у магазини, потримаю у руках ті ультразуми.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно{_07}
Хочу сказать что у меня где-то с 2006 года последовательно было три никона (бюджетные и не совсем бюджетные зеркала).  Года полтора назад  проверял их - все АКБ работают, и, кажется, я даже не подзаражял. Что нужно, кстати, сделать.
Я висел в свое время на фотофорумах и НИКОГДА не встречал жалобы про быструю смерть родных аккумуляторов в течение цикла жизни тушки в 3-5 лет. Так что...  вам, вероятно, "повезло". Не думаю что в современных мыльницах проблема внедрена до урвня паршивости современных АКБ телефонов.
Если что, АА саньё енелуп на сегодня тоже стоят недешево 90-100 грн за шт. (действительно лучшие Акб в этом формате)
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 12:05:42 від Alex-sk »

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Коротше, ось перелік камер, буд-якою з них я б задоволенням користувався. Поєднують функціонал і мають добру якість фото (не гіршу, ніж у зеркалок початкового рівня, але нае потребують багато об’єктивів), малі розміри (можна носити з собою), і вміють знімати в RAW. Це ніби крок від мильниць до серйозних зеркалок:
 - Nikon Coolpix P7800
 - Canon PowerShot G16
 - Fujifilm X20
 - Olympus Pen Mini E-PM-2
 - SONY NEX 3

 Фотоапарат, який я бачу ідеальним для себе - Sony DSC-RX10 (ІI, ІІІ  {:(!)=} ), але ціна  {mem}. Доречі, сьогодні бачив за 8200 б/в. Забрали за годину  {sm}
 

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно, держат заряд и не разряжаются быстро?
Именно так, и никакой фантастики. Естественно, что все показатели их несколько ниже, чем у новых, но это вполне рабочие аккумы - заряд могут держать месяц и более в состоянии ожидания.
Я другой пример приведу - у меня есть телефон Панасоник А-100, который был куплен в 2001 году  {_26-}, батарея - родная. Так вот - я его недавно достал для поиграться, зарядил - ДВЕ НЕДЕЛИ он держит заряд (ожидание, естественно), и шкала зарядки еще полная. Могу показать, если интересно.
Вывод/совет - пользуйтесь фирменными аккумами, а не барахлом неизвестно от какого производителя.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Коротше, ось перелік камер, буд-якою з них я б задоволенням користувався
О, це саме те, що хотів почути. Вельми вдячний !
Все, що зміг знайти до 5к у Львові це лише ось це: https://www.olx.ua/obyavlenie/fotoaparat-sony-nex-3n-IDnqc5y.html#88d2209237
Буду шукати ще.

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно, держат заряд и не разряжаются быстро?
Цифромыльница Canon Ixus (цифры не помню :)), была куплена в 2006 г., постоянно пользовался до прошлого года (перестал фокусироваться, что-то видать навернулось в механизме) - до последнего дня использования не замечал разницы в работе аккумулятора по сравнению с новым 8-).

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Все, що зміг знайти
Це лиш тушка, об'єктив окремо. Системник, як у Космоса.
Дивись і інші камери, але бажано, щоб матриця була не менше 1/1,8. А від тоді вже налаштування, режими і т.д. Чим більша матриця і менше мегапікселів - тим краще  для фото  :)
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 17:34:12 від seraotzt »

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Короче кажучи бюджет збільшується до 7000-8000 грн.
Тепер шукаю виключно дзеркалку у хорошому стані по типу Nikon D5100 (дякуючи Frederico питання по вибору дзеркалка / не дзеркалка  - відпали )
Можливо хтось має знайомих котрі продають ? Бо так от з рук брати, то не аби яка лотерея.

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Сanon 40D тушка( без об"єктиву) часом не зацікавить? Юзала дочка- купила собі більш продвинутий. в комплекті зарядка та сумка для тушки та об"єктивів

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Сanon 40D тушка( без об"єктиву) часом не зацікавить?
У пріоритеті комплект тушка+об'єктив. Дякую за пропозицію, буду мати на увазі. У приват, якщо можна, оголосіть ціну.
Дякую !

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Тепер шукаю виключно дзеркалку у хорошому стані по типу Nikon D5100
Сподіваюся, що Вам пояснили, що дзеркалка (тушка) - це не головна частина бюджету, бо для того, щоб дзеркалка виявила себе у повноті, потрібен парк об"єктивів, які перевищують ціною тушку. Ну а використовувати кітовий об"єктив - це обмежувати можливості до рівня, де навіть немало просунутих мильниць переплюнуть такий комплект.
Готові витратити на парочку недорогих об"єктивів ще тисяч 15?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!