Автор Тема: «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014» у Станіславові  (Прочитано 2261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
9 - 11 травня в м. Івано-Франківську проходитиме ХІІ міжнародний фестиваль «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014»



ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014»
 
9 травня 2014р.   (п’ятниця):
         
9.00 - 17.00 – площа Бастіон.
 ? Реєстрація гостей та учасників (реєстраційний внесок - 50 грн.)
 ? Виставка студентських робіт «Ковальське сузір’я» - Музей мистецтв Прикарпаття,
 9-30 
? Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для композиції  «Єднання» (скоби для з’єднання дерев’яних балок розміром 420-570мм).
  Майстерність демонструватимуть ковалі з Нідерландів, Польщі, Литви, Білорусі, Швеції, Росії, Франції, Італії, Ізраїлю,Естонії, Турції та з інших країн.
 11.00 ?Урочисте відкриття фкстивалю,
 12.00 ? Виступ народної капели «Гердани» ВПУ №21.
 ? Пленер «Позитив»  - створення командами ковалів композицій на тему «Позитив»  – удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо… розміром орієнтовно 600х600х800мм для подальшого встановлення в центральній частині міста.
 ? Проведення майстер-класів для дітей від Андрія Давішнього (Крим).
 13.00? Майстер-клас Юрія Саркисяна (м.Санкт Петербург) «Авторський дамаськ»
 15.00? Майстер-клас Ігоря Дорожко (м.Вітебськ) «Авторська трансформація традиційних художніх ковальських елементів»
 18.00 – Конференції-презентації ковалів (конференц-зал готелю «Надія»)
 1. Ігор Андрюхін (м.Санкт Петербург)
 2. Юрій Саркисян (м.Санкт Петербург)
 3. Сергій Тяско (м.Ужгород)
 4. Володимир Кудлейчук (м.Львів)
 5. Володимир Дємідов (м.Санкт Петербург)
 ? 20.00 – 22.00 – фуршет.
 
10 травня 2014р. (субота)
9.00 – 17.00 – площа Бастіон.
 ? Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для композиції  «Єднання» (скоби для з’єднання дерев’яних балок розміром   420-570мм)
 ? Пленер «Позитив» - створення командами ковалів композицій на тему «Позитив»  – удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо… розміром орієнтовно 600х600х800мм для подальшого встановлення в центральній частині міста.
 ? Проведення майстер-класів для дітей від Андрія Давішнього (Крим).
 ? Майстер-клас Рамона Раншарта (Нідерланди) «Мистецтво емалей»
 11.00? Духове горно та плавлення заліза – школа традиційного ковальства (Київ) та Богдан Попов (Закарпаття)
 13.00? Майстер-клас Володимира Дємідова (м.Санкт Петербург) «Дамаські візерунки»
 18.00? Вечірка «Ковальська дружба», вхід за запрошенями.
 
11 травня 2014р. (неділя)
10.00 –  Відкриття 13 міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство» (галерея «Бастіон»)
 Нагородження номінантів виставки та відзнака кращих робіт фестивалю. Завершення фестивалю.
 12.00? Виїзд на екскурсії.

Запрошуємо всіх бажаючиХ!
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline Vladyslav Chulan

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3607
  • Розташування: Закарпатская обл.
Re: «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014» у Станіславові
« Reply #1 : 15 Квітня 2014, 22:57:27 »
Я напевно буду їхати  =)
може десь здибаємось пивка попєм ?

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014» у Станіславові
« Reply #2 : 16 Квітня 2014, 08:20:17 »
Добре!
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline Gekos

  • ЖеКа
  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1780
  • Розташування: Івано-Франківськ
    • http://knivesmaster.blogspot.com
Re: «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014» у Станіславові
« Reply #3 : 16 Квітня 2014, 13:28:58 »
     Ооо, майстер-класи по авторському дамаску, це цікаво.
Запрошуємо  (__3).
"..пусть каждый познаёт свои способности и пусть строго судит себя, свои достоинства и пороки ". (Цицерон)
http://knivesmaster.blogspot.com/p/blog-page_9.html

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014» у Станіславові
« Reply #4 : 11 Травня 2014, 20:51:40 »
Ну, відбулось!  (__3)
Фотографувати особливо не вдалось  {sm}, тому прохання до всіх хто фотографував теж вивісити свої фото!

Фото у альбомі
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline Vladyslav Chulan

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3607
  • Розташування: Закарпатская обл.
Re: «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014» у Станіславові
« Reply #5 : 11 Травня 2014, 21:01:29 »
Я узагалі не одне фото не зробив  (_23)