Автор Тема: Поздравления с Днем Победы  (Прочитано 9481 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dmitriy.K

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 276
  • Розташування: Васильків, Україна
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #25 : 10 Травня 2013, 11:36:25 »
С ПРАЗДНИКОМ ПОБЕДЫ!!!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #27 : 14 Травня 2013, 08:39:39 »
Даааа,"любовь к сталину"Василий Иванович пронес через всю свою жизнь.Но ведь есть мнения миллионов других Ветеранов ВОВ и торжества празднования 9-го Мая прошли на УРА,как в Украине,так и России.Америку дед не открыл. ;)

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #28 : 18 Травня 2013, 13:34:46 »
Переосмислення триває.
Третій рік не приймаю вітань і сам нікого не вітаю. Моя земля, моя країна, мій народ програв ту війну. Ми отримали найбільшу кількість загублених душ, зриту окопами землю, міни і непідірвані авіабомби, що вбивають наших дітей досі. Зашморг на шиї цілої нації як був, так і залишився. І в разі пермоги іншої сторони годі було чекати чогось кращого, бо німці однозначно відповіли на проголошення незалежності України в'язницями і концтаборами для організаторів ідеї. Зійшлися два гіганти, котрі Україну під ногами не помітили, хоча топталися саме на її землях.

А тепер крик душі:  Немає у нас побєди, ми її не заслужили... бо навіть нездатні віддати почесті героям власної, своєї нації, ми ще доводимо один одному, що наші герої наші, і що герої наші герої. Ми нація замозакоханих терпил, що нездатна себе представляти в світі, ми ставимо пам'ятники своїм катам, людям, котрі нищили нас, зневажали нас, як націю і як людей. Ми блазні...
Але не кажімо цього своїм дітям. Достатньо просто усвідомити. Нам є чого соромитися і є чим пишатися, тож давайте разом соромитися і пишатися. Давайте будемо виховувати наших дітей громадянами, котрі будують своє життя, а не чекають доброго царя. Громадяни мають своє суспільство, а терпили своє. Давайте допоможемо нашим дітям!!!
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #29 : 18 Травня 2013, 14:39:22 »
Можна мене звинувачувати в святотацтві {y}
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #30 : 18 Травня 2013, 14:46:40 »
Я повинен соромитися що мій дід проливав свою кров - по перше за мене,за моїх батьків ...за свою жінку...-за свою рідню, так то йому за це повинно бути СОРОМНО ???? За те що в нього  три ордени ,купа медалей ? А все те про що ви всі  кажете - то вже потім....  От цікаво , 2 Леояс - ти свого діда соромив за те що він воював ? (якщо він був , дідусь, чи є ?) Чи хоч хтось із Вас , хто пише такі речі  - СОРОМИВ своїх предків що воювали в ту війну?????????????
Це тепер,  , коли у всіх дупа в покої та теплі , можна патякати - що то ганьба , стидоба , що ми програли ту війну , так  -   пишатися за країну нема чого , але я пишаюся не за країну - котра ухенькала мільйони своїх громадян , а я пишаюся СВОЇМ ДІДОМ !!!!!!! Тому для мене перш за все це свято - мого діда , за те що ВІН виграв , ВІН переміг , і ВІН прийшов живий  і дав життя матері , мені...А все інша то лобуда , декому знов промивають мізки , та так хитро , що модно стало хаяти ВСЕ своє , яке б воно не було...свою історію , предків , і т.д. Думайте ,люди , думайте...
Отаке моє Вам  ІМХО ..  =)
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline papay

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 685
  • Розташування: Черкассы
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #31 : 18 Травня 2013, 14:58:23 »
 Курінний  +100500

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #32 : 18 Травня 2013, 15:36:55 »
І все? Пф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф-ф.
Я змалечку перебирав подаровані мені дідом медалі. Бойових там дві "За взятие Будапешта"(самої медалі в очі не бачив, тільки документи) і "За взятие Берлина". Мій дід пройшов війну з 1943 до кінця, був кулеметником. Це так... для орієнтиру.
Пане Курінний, звинувачення в святотацтві прийнято, але настане час(сподіваюся), коли буде потрібно включати мізки. ХОЛОДНІ МІЗКИ. Мізки без  штампів і пропаганди! А це прямо означає: НЕ ПЛУТАТИ БОЖИЙ ДАР З ЯЄШНЕЮ. Наші діди, котрі були втягнуті в ту війну, вижили в ній і отримали респект з повагою від нащадків. Вони вижили, вони перемогли, вони ГЕРОЇ і це не викликає питань!!! Жодних питань! Питання лише одне: що саме винесла наша країна, наша земля в результаті? Ми маємо  шанувати наших дідів і прадідів за їхні звитяги і навчати своїх дітей на їхньму прикладі. Мій дід воював в армії не своєї країни, і не зовсім за свою землю, як таку. Розумієте? За свою і не зовсім за свою! І він про це говорив відкрито, спокійно і без зайвого пафосу. ВІН, мій ДІД, людина котра воювала в другій світовій війні, котра перенесла всі "тяготы и лишения", котра вижила і повернулася до своїх дітей з пекла, не боявся дивитися правді у вічі, вчив тому мого  батька, а той мене. Холодна голова і незатьмарені мізки, це все що потрібно ;)
Я повинен соромитися що мій дід проливав свою кров
Повна дурня, котра свідчить про те, що Ви, вельмиповажний мною пане, навіть не напружили свої мізки для того аби зрозуміти мною написане, а скористалися штампом вбитим в голову. Я теж не соромлюся того що мій дід воював і вижив, і переміг, навпаки пишаюся цим, але не плутаю звитяги мого діда з тим, що отримала моя країна в результаті другої світової війни. Україна була в ярмі "до" і залишилася "після", хто б не був переможцем в тій війні для неї(України) там не малювалося місця під сонцем, у тих уродів, що розв'язали ту війну вона була лише територією, ресурсом, тощо і це не влаштовує мене, як українця, як сина цієї землі. Моя країна, моя земля була знівечена, побита, зрита, розтоптана чоботами солдатів, котрими керували два шакала, дві наволочі, котрі заради своїх ідей кинули під ноги долі мільйонів людей. Я цим повинен пишатися? З чим я маю вітати людей? З тим, що одна скотина і нелюд нереміг іншого? З тим,що мій дід заручник ситуації? З тим,що його погнали на війну без пояснень і питань?
Закликаю: не плутайте особисту перемогу наших дідів, котрі вижили в жорнах тієї війни з тим лайном, котрим щедро полили все це ті два самозакохані недолюда, що кинули мільйони людей в горно смерті заради задоволення своєї пихи.
Як там?
Думайте ,люди , думайте...
Правильно, Думайте люди, ДУМАЙТЕ, а не живіть чужим розумом.

Отаке моє Вам  ІМХО ..  =)
Отаке й Вам моє =)
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #33 : 18 Травня 2013, 15:46:10 »
Льоня , я ж написав що це (для мене ) свято мого діда , а не свято країни гнобителя !
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Timyr

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1595
  • Розташування: Черноморское.
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #34 : 18 Травня 2013, 16:01:17 »
З тим, що одна скотина і нелюд нереміг іншого?
Ні Льоня, не правильно.
З тим що одна скотина і нелюд закидав iншого тiлами наших дiдiв!
Мои работы: http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=740.0
Здесь можно оставить отзыв обо мне: http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=36055.0

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #35 : 18 Травня 2013, 16:01:38 »
Це не свято. Це день жалоби і суцільного плачу. Хто випросить пробачення у матерів, котрі втратили своїх синів, у жінок, котрі втратили чоловіків, у дітей, котрі втратили своїх батьків за перемогу одного урода над іншим? З чим вітати в цей день  людей, котрі живуть тут? З тим, що у моєї країни не було шансів в тій війні, а ті, хто підняв збою за свою хату і землю спершу вбиті, а потім спаплюжені, принижені, розтоптані в очах нащадків? Що їхнім дітям потрібно доводити що їх батьки були героями?

Логічний ланцюг: Я - моя земля(Батьківщина) - моя країна(Україна). Що я(ми, моя Батьківщина, країна, нація) виграли в тій війні? Українці поклали найбільше життів за не свою перемогу. Вони допомагали одному поневолювачу перемогти іншого.

Ридати нам гіркими сльозами, просити пробачення у наших дітей за те, що на змогли їм спадкувати достойну країну, в котрій герої свої, а не сусідські і де люблять своє, а не сусідське.
« Останнє редагування: 18 Травня 2013, 16:03:05 від leoyas »
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline daa13

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 558
  • Розташування: Днепропетровск
  • Бадминтон самый быстрый ракеточный вид спорта
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #36 : 18 Травня 2013, 16:42:30 »
С интересом наблюдал за этой темой с самого начала. Все думал начнется диспут или все таки тема останется поздравительной. Началось....а жаль.
"Нетерпимість до поглядів іншого - головна причина розвалу...." (Fes)

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #37 : 18 Травня 2013, 17:28:16 »
З тим, що одна скотина і нелюд нереміг іншого?
Ні Льоня, не правильно.
З тим що одна скотина і нелюд закидав iншого тiлами наших дiдiв!
БРЕД! яка одна скотина? ви всi про що говорите? Хто кого закидав? перечитайте, що самi написали.
Зараз можна розводити суперечки про iсторiю. Але вiйна була, i нехай хтось скаже що усi загиблi Українцi не воювали за iмя Сталiна чи за СРСР?
Потрiбно проникнутися тим часом щоб зрозумiти смисл, що вiдбувається.
Звiсно, з теперiшньої точки зору все виглядає iнакше, але тодi це виглядало не так.
Тому, була вiйна - цей факт думаю iсторикам важко буде пiдважити.
Були жертви. Була "Пабеда". Згiдно з полiтикою партiї було назначено св'ятковий день.
ну а смисл цього дня можемо кожен вкладати iнший, але цей день (хоть i з призначеня) є.
... а ви , шановнi, продовжуєте вганяти мене депресiю ... смисл такий :
нашi дiди жили i воювали хто за Сталiна, хто за Бандеру, хто за Гiтлера.
i тепер ви кажете що хтось з них не правий i нам повинно бути стидно?
а тепер ми усi живемо i працюємо в державi яка керується .. якими принципами? ... отож нашим внукам повинно бути стидно за нас?

свято є свято, має право жити i ми маємо в цей день вiддати шану загиблим, кожен зi своєї сторони.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #38 : 18 Травня 2013, 17:31:42 »
....а жаль.
Ну да - жаль, конечно.... ;)
Надо так  - "святое несомненно", "в едином порыве..." и т.д., и т.п., главенствующая идея (взгляды и история) - одна на всех, и ни-ни взглянуть иначе....
Знаем, проходили 70 лет...
Правда теперь опять начинаем проходить...
____________________

Касательно дедов и прочих родственников (своих) скажу следующее и честно -
- мой отец не воевал, возрастом не вышел, но сам праздник ценил до самой своей смерти - это для него был ПРАЗДНИК, хотя чисто формальный - он был в оккупации, видел отношение оккупантов-немцев к нашему народу, и потом - отношение освободителей КА. В чью пользу сравнение - надо пояснять?  ;)
- его брат (мой дядя) воевал, начинал в окопах в обмотках, с трехлинейкой и вшами - три медали, два ранения (госпиталя, естественно). 9 Мая за праздник не считал, плевался и называл всех идиотами, кто ходит на парады и проч.
- мой дед по отцу не воевал - имел бронь как особо ценный спец (шахтер, чи й не спец), и этим счастлив
- моя бабушка по матери воевала, была санитаркой, имеет награды. Все разговоры о войне старалась прекратить, но когда "раскручивали" на откровенную беседу, то ту войну она воспринимала с искренним негодованием, потому как более безжалостного отношения к своим солдатам со стороны командования представить невозможно.
- дядя моей жены был в концлагере (ребенком), имел наколку с номером на левой руке. Можете смеяться или негодовать, но ничего плохого о том периоде своей жизни он рассказать не мог, а вспоминал только шоколад, который впервые там попробовал, и игрушки, которые впервые там увидел.

Они - мои родственники (уже умершие) - не имели право на свое мнение?
Они и сейчас на его (это мнение, озвученное мной здесь) не имеют права?  {_07}
"В едином порыве"?
Не очень приятно читать тех, кто таки "в едином порыве" без даже намека на самому попытаться понять
____________________

Умиляют георгиевские ленточки (к которым Украина не имеет никакого отношения) на авто
Особенно пикантно они смотрятся на немецких автомобилях, а сверпикантно - на автомобилях Фольксваген, завод по производству которых создан по личному указанию Гитлера, а Главным конструктором был Фердинанд Порше, двигатели которого стояли на танках Тигр и Пантера, истребителях Мессершмит и т.д., которые бомбили и утюжили нашу землю...
Мы теперь поддерживаем и прославляем национал-социалистическую Германию?  {_07} (Которую "штампованные" по-прежнему называют "фашистской"  (_4))
3 Рейх продолжает жить?  {_07}  )))
Нет, наш народ пользоваться собственным мозгом видимо, не научится никогда.... (_23)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #39 : 18 Травня 2013, 17:44:41 »
Началось....а жаль.
Ну да, ну да...
"Вы ещё оскорбитесь возьмите"(с)
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #40 : 18 Травня 2013, 18:01:51 »
Так само можна назвати день афганців - днем їхнього позору , так по вашій логіці, бо вони теж казна защо воювали ?? Давайте і їх лайном закидаємо - зараз же традиції такі , нові ? Держава то не мінялась...
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #41 : 18 Травня 2013, 18:19:45 »
Бля, якого позору? Хлопці, вмикніть мізки, в решті-решт (_23) (_23) (_23)
Ганьба воїну - це нонсенс!!! Хто про таке каже?... А,... то ви так розумієте? Ну то хто вам дохтур?
Ганьба системі, лідерам, вождям, але ну ніяк не воїнам!!! Воякам, що вижили - здоров'я і вічна СЛАВА, а тим,що загинули вічна пам'ять.

"Не на то оскорбляетесь, господа"(с) (=
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #42 : 18 Травня 2013, 18:28:36 »
Та ..добре шо в тебе на відміну від нас завжди ввімкнені  {kh}
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #43 : 18 Травня 2013, 18:35:04 »
Можливо з постійним нагадуванням про мізки погарячкував {23}
Якщо образив, прошу вибачити... {_09}


Про ганьбу для вояків я таки ніде не писав {pun}
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline daa13

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 558
  • Розташування: Днепропетровск
  • Бадминтон самый быстрый ракеточный вид спорта
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #44 : 18 Травня 2013, 19:25:05 »
"Вы ещё оскорбитесь возьмите"(с)

Разные мы люди, разные у нас праздники. Так что оскорбляться тут нечему.
"Нетерпимість до поглядів іншого - головна причина розвалу...." (Fes)

Offline mick

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2862
  • Розташування: Одесса
  • Accipe ratum!
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #45 : 18 Травня 2013, 19:45:38 »
Це не свято. Це день жалоби і суцільного плачу. 
Для кого-то это день скорби, а кому-то и праздник победы и окончания войны.
Лично для меня это праздник Победы и радость от того, что отец пришел живой с войны, благодаря чему я и живу сейчас.
"Ад пуст! Все бесы здесь!" (Шекспир, Буря)

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #46 : 18 Травня 2013, 20:22:14 »
 {dr} У всіх, цих дебатах, ключове слово -бухать. Під співчуття та скорботу бухать не так зручно, як за пабєду. Пий собі і кричи безмозгло,патріот (_4)
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline mick

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2862
  • Розташування: Одесса
  • Accipe ratum!
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #47 : 18 Травня 2013, 20:30:27 »
Каждый судит по себе.
"Ад пуст! Все бесы здесь!" (Шекспир, Буря)

Offline Soxatyi

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2701
  • Розташування: Запорожье
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #48 : 18 Травня 2013, 21:15:05 »
{dr} У всіх, цих дебатах, ключове слово -бухать.
Вот уж бред, честное слово . Лично я вообще не пью, а Праздник Победы чту, один из немногих для себя. Как праздник окончания кровавой бойни, возвращения выживших. А не как день ликования над разгромом той или иной державы .

Offline a_n_t

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1899
  • Розташування: Odessa
Re: Поздравления с Днем Победы
« Reply #49 : 09 Травня 2014, 15:30:49 »
С Днем Победы!!!