Автор Тема: Як діяти на випадок порізу?  (Прочитано 52931 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Re: Як діяти на випадок порізу?
« Reply #100 : 07 Вересня 2015, 14:14:39 »
в последнее время фурапласта не видно.
У нас в аптеках есть, как ни странно. Можно еще купить онлайн (www.apteka24.ua/ru/products/details/242_0011/index.html)
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Як діяти на випадок порізу?
« Reply #101 : 07 Травня 2016, 17:36:21 »
Сьогодні робив першого свого якута. Забивав чопики.
Поставив ніж "на попа", забив чопики через фанерку, але потім захотів їх трохи втопити, бо вони виступали десь на 1.5 мм. Взяв викрутку, приставив до чопика, удар... викрутка зіскочила і вістря ненаточеного якута проїхалося по моєму мізинцю зробивши глибоченький напівскальпований поріз останньої фаланги.  {fs} Далі перекис водню, очкування поки кров перестане капати.
Добре, що син був дома, поїхав в аптеку, купив шовний матеріал, зашив пальця, перев"язав.
І я от що подумав: а якби я впоров дурницю і наточив ножа перед посадкою в брусок (була така думка), чи не відлетіла б моя фаланга геть?  {smelly}
От що значить аматор...  {fp}  {sm}
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Як діяти на випадок порізу?
« Reply #102 : 07 Травня 2016, 18:06:18 »
До речі: чому накладав шви, чому не просто тугу пов"язку і все?
Бо я спитав сина що краще, а він мене у відповідь: "Ти хочеш щоб скоріше зажило чи щоб довше? Хочеш, щоб постійно кровило як тільки десь зачепиш того пальця?" Останній аргумент був вирішальним, бо працювати треба далі. І от зараз, із свіжозашитим пальцем я працюю і він не кровить, а це таки добрячий плюс.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline alexmelok

  • Новичок
  • Повідомлень: 1
Re: Як діяти на випадок порізу?
« Reply #103 : 23 Жовтня 2019, 12:07:48 »
Ознакомиться с медицинскими препаратами, а также найти и выбрать ближайшую аптеку можно на сайте https://compendium.com.ua/

А Вам би не завадило ознайомитись з Правилами форуму, які Ви не читаючи "підмахнули" при реєстрації -  :warning2:
« Останнє редагування: 23 Жовтня 2019, 12:43:15 від Nehai »

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Як діяти на випадок порізу?
« Reply #104 : 23 Жовтня 2019, 15:06:16 »
Чем всякую фигню писать ради рекламы, лучше бы кровоостанавливающее средство посоветовали.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Як діяти на випадок порізу?
« Reply #105 : 23 Жовтня 2019, 15:33:38 »
да старенька тема

кровоостанавливающее средство

такі речі призначають при внутрішніх кровотечах, або обширних ранах, де не можна зупинити кров іншим механічним шляхом. Якщо мова йде про "поріз" - то скласти докупи ---> вздовж рани вузьку марлеву салфетку --> туге бинтування ---> кусок замороженого мяса в полотенечку на руку ---> і в лікарню.

На долонній поверхні руки - шкіра товстіша, якщо зашити - банально рубець буде значно менший, охайніший і не буде заважати при роботі, під час згинальних рухів. + Заживе скоріше.

Стері-стріпс нормальна штука, але на тонкій еластичній шкірі і неглибоких порізах. При можливості їх теж треба туго бинтувати, повязки міняти за потребою, а стріпи 7-10 днів не чіпати. Зазвичай доцільність визначає лікар на місці.

Крім того не забуваєм про профілактику правця, вторинної інфекції яку треба зробити при порізах брудними руками.

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Як діяти на випадок порізу?
« Reply #106 : 23 Жовтня 2019, 15:47:42 »
Помню тему...страсти кипели :D - перекись, зеленка {_08}
Хотите иметь средство против критической кровопотери (автомобильная аптечка, походная..) - только турникет! (желательно конечно САТ, но и наши стали делать более-менее) Незначительная течь - давящая повязка. Все! Дальше к медикам {sm}
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке