Автор Тема: Аллергия  (Прочитано 7767 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Аллергия
« Reply #25 : 26 Серпня 2013, 17:57:58 »
Есть предложение написать тут список алергенных деревьев.
За себе скажу-кокоболо, палісандр, венге, падук.

Offline DMITNIK

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 665
  • Розташування: Запорожье
  • 0661189885
Re: Аллергия
« Reply #26 : 26 Серпня 2013, 22:35:02 »
По идее, почти любое вещество может стать аллергеном. Все это очень индивидуально. Есть очень экзотические аллергии - на сквозняк, на солнечный свет, на спиртное (бедные люди!) и т.д.

vano

  • Гість
Re: Аллергия
« Reply #27 : 26 Серпня 2013, 23:28:03 »
    Доброго вечора шановне панство. Напишу свою історію, може для когось буде корисною. Буде трохи довго.
    Отже років зо 6 тому назад на рівному місці в мене появилась  алергія - кропив"янка сильно виражена + набряки Квінки + опухання суглобів, одним словом весь дуже неприємний букет. Загримів у лікарню на стаціонар. У лікарні провів місяць. Три рази переливали кров плюс повне дослідження організму і купа всяких неприємних процедур. Результат ноль. Якогось специфічного алергена не виявили. Я по кілька днів нічого не  їв, а симптоми не зникали. Гормональна терапія результату не дала. Єдиним позитивним результатом було те, що підібрали таблетки які трохи знімали симптоми. З цим з лікарні мене і виписали і порадили їхати на куророт - пити мінеральну воду і лікувати нерви. Промучився я з пів року, а зі мною і моя родина. Нарешті дружина настояла і ми поїхали в Рівне. Працювала там жінка фітотерапевт Брижень Інна Іванівна. Зараз вона мабуть, що вже не приймає в зв"язку з літнім віком. Вона успішно лікувала наших дітей, але то інша історія. Лікування у неї було достатньо дороге. По приїзді до неї я почав розказувати свої думки, щодо того нащо на мою думку реагує мій організм. На що вона сказала, ЩО ЇЙ ПОФІГ НА ЩО РЕАГУЄ ОРГАНІЗМ. ПРОБЛЕМА В ІМУННІЙ СИСТЕМІ, ЯКА НЕПРАВИЛЬНО ІДЕНТИФІКУЄ РЕЧОВИНИ, ЩО ПОТРАПЛЯЮТЬ В ОРГАНІЗМ. ВОНА ЗАЙМЕТЬСЯ НАЛАГОДЖУВАННЯМ ПРАВИЛЬНОЇ РОБОТИ ІМУННОЇ СИСТЕМИ. Після цього вона приготувала збір трав, курс лікування 25 днів. Трави я випив, перехрестився і практично забув про алергію. Правда тоді ще час від часу з"являлось маленьке почервоніння в різних ділянках. Оскільки трави вже не було, сходив в аптеку і почав шукати, що є проти алергії на травах. Знайшов препарат АЛЕРГІЛ - настоянка, вартістю 15 гривень за баночку. На курс лікування 3 банки. Випив і з того часу я все їм, п"ю, нюхаю і, слава Богу, в цьому питанні проблем не відчуваю.
    Чого і всім бажаю.

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Аллергия
« Reply #28 : 27 Серпня 2013, 00:16:00 »
ЇЙ ПОФІГ НА ЩО РЕАГУЄ ОРГАНІЗМ. ПРОБЛЕМА В ІМУННІЙ СИСТЕМІ, ЯКА НЕПРАВИЛЬНО ІДЕНТИФІКУЄ РЕЧОВИНИ, ЩО ПОТРАПЛЯЮТЬ В ОРГАНІЗМ. ВОНА ЗАЙМЕТЬСЯ НАЛАГОДЖУВАННЯМ ПРАВИЛЬНОЇ РОБОТИ ІМУННОЇ СИСТЕМИ.
{y}

Я, конечно, не аллерголог, но уже высказывал "упёртое IMO": аллергия - вторична. Первичен -  "провокатор", который сбивает нормальную работу иммунной системы.

=> Устранить сбой, избегать контакта с "провокатором". (В моём случае это был хлор. {sm})

Ну... 1. "Сильные аллергены" могут пробить и почти здоровую систему... 2. Самое неприятное - аллергия (хоть не что-то одно) усугубляет сбой => увеличиваются шансы на "мультиаллергию", т.е. на разные агенты. Вплоть до аутоиммунных болезней. {sw2} 3. Симптоматическое лечение не решает проблему. Это не более чем катапульта на истребителе = средство последнего шанса. (Некоторым [в запущенных случаях] приходится постоянно таскать с собой шприц и ампулу.)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline tapir

  • Бывший.
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3493
  • Розташування: г Сумы
    • http://tapir.ucoz.ru/photo/
Re: Аллергия
« Reply #29 : 30 Жовтня 2013, 23:45:06 »
Постоянно от пыли с дерева веки воспаляются.  :(А если забыл маску пару разков надеть то  утром харькается таким вроде ночью с Стахановым 3 нормы угля добыл.