Автор Тема: Відрізний круг - які придбати?  (Прочитано 8745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #25 : 29 Лютого 2016, 22:57:46 »
Друзі, підкажіть, якими марками відрізних кругів користуєтеся в майстерні?
Для мене таке питання - дивина до нестями...
Ніколи не морочився з маркою відрізних кругів (якщо йдеться про різку металу) - брав те, що є, аби був найтонший.
А в темі - стопитцот комментів  {_18}
Я в шоці - невже марка (виробник) на щось впливає?  {_07} От я дурень, мабуть - використав за весь час кілька сотен (якщо не тисяч) цих кругів - так нічого і не второпав  (_23)  {))}

ЗІ - "зонтиків" жодного разу не бачив, отвір "не по центру" - також. (Що, взагалі, рихтується на перших обертах)
Цікаво з вами  {_11} {))}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Shtef

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 322
  • Розташування: г.Глухов
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #26 : 29 Лютого 2016, 22:59:10 »
 Не хотелось влазить в тему но нашими кругами только сало резать ,да и сало уже такое как и круги не прожевать .   {sm}

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #27 : 29 Лютого 2016, 23:10:12 »
Коли ріжеш нержавіючу сталь - на паршивий круг налипає металл швидше, ніж оновлюється зерно. "Некомфортно".
Я теж не заморочувався, які там круги в лавці. Мені товариш пішкинув пару 3М, я попиляв, мені сподобалось, але в магазин за ними не побіг - беру, що є.
А дірка не по центру - можливо то тільки мені так раз пощастило. І воно не пропадає на перших обертах. Воно викликає биття і залишається чи не до половини круга. Як те щастя називалось - не пам'ятаю, але в руках держав.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #28 : 29 Лютого 2016, 23:28:59 »
А дірка не по центру - можливо то тільки мені так раз пощастило. І воно не пропадає на перших обертах
Ну, про першу оберти я трішки загнув (мені з "не по центру" не попадались, але було пару випадків, коли від круга відколювався шматок - чи перегнув болгарку, чи наступив, чи просто виронив).
Так от - береш кераміку (старий наждачний круг, міцну цеглу, тощо) і рихтуєш. Досить швидко він стає рівним.

нашими кругами только сало резать
Х/з что у Вас за сало...  ((
Спецом пошел посмотрел, что у меня там стоит сейчас - ПАТ "Запорожский абразивный комбинат". Резал им все - от нержавейки до керамики (да, лень было менять на алмазный). Израсходовано - четверть.
Так какое Вы сало едите и, главное - чем?  {_07} {))}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #29 : 29 Лютого 2016, 23:36:51 »
 В деякі сезони я за день зношував по два десяткі кругів. Ніразу не траплялось, щоб простий різав нержавку краще чим спеціальний. У нас справжні фірмові круги бачив лиш Хілті. Хороші! А ще на блошки попадають трофейні від європейських гастарбайтерів. Самі кращі- французькі " Петро"
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #30 : 29 Лютого 2016, 23:44:14 »
Цікаво з вами
{_11} {))}
Може дочекаюсь, коли цвяхи обговорювати почнуть  ))) Або кувалди, а дехто скаже - "нашою кувалдою тільки млинці плющити"  ))) {_08} От в СРСРі були кувалди -  {_11} А Бошівська кувалда теперішній китайській стопітцот процентів фори дасть  )))
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #31 : 29 Лютого 2016, 23:54:11 »
 8-)  Коли ріжеш метал в лещатах чи на зручному столі, то зовсім не важно який там круг. А от коли ріжеш  на канатах на висоті, т аще й аварійні конструкціїна демонтажі, то там все важно. І різницю швидко розумієш.  Фірмові круги від барахла відрізняються ще й вказаною товщиною. Барахло в партіях буває з малим вмістом абразиву, або з надлишковим. Тоді, або сипуться як порох, або ялозять. Тут хтось вказував на відрізний 1,6мм  {^shock}. То чума! для 125мм. Самими комфортними живучими  є 1,2мм. Лиш  в швидкості програють міліметровим.
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #32 : 01 Березня 2016, 00:03:59 »
І чому мені жодного разу не попадались такі?  {_07} (більше тридцяти років з болгаркою пліч о пліч) От не пощастило - так не пощастило...  (_23)

коли ріжеш  на канатах на висоті, т аще й аварійні конструкціїна демонтажі, то там все важно. І різницю швидко розумієш
Невже ТС зібрався різати на висоті, та ще й на канатах, та ще й аварійні конструкції?  {_07}

Друзі, підкажіть, якими марками відрізних кругів користуєтеся в майстерні
Хоча х/з - в кожного своя майстерня, й може буде розташована будь-де, навіть на канатах...  :D

ЗІ - цей пост (від Луки) нагадує мені його розповіді про бартку в поліських лісах і як тримати її на морозі  :D
Але ладно - розважайтесь далі. Може хто ще круг від Картьє запропонує  {))}

ЗІЗІ - мо таки на кувалди перейдемо? Ну дуже цікаво думки досвідчених фахівців почути  :D
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Gipson

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1398
  • Розташування: Запорожская обл.
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #33 : 01 Березня 2016, 00:22:49 »
Я в основном использую запорожские, вроде бы ниче так, меня устраивает.  {y}

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #34 : 01 Березня 2016, 01:00:42 »
Как-то (и не один раз) приходилось много резать железные листы длинными резами. Болгарка на 230, круги были обычные Запорожские,Луга,и Ринг. Ринг прорезал по сравнению с Лугой больше в 2,5 раза, по сравнению с Запорожскими была разница ещё больше. И это были вполне стабильные результаты- так что не надо рассказывать о том что всё равно чем резать.
ЗІЗІ - мо таки на кувалди перейдемо? Ну дуже цікаво думки досвідчених фахівців почути  :D
- Про кувалди не скажу, а вот польские молотки попадались просто отстойные- при работе "на дядю" (то-есть работал тем что выдали как-то сломались один за одним три 100 гр. молоточка, не рукояти а именно головы (головки так сказать  {gig}), причём работа- жестянку стукнуть, по кернёру несильно ударить...А большой 700-сот граммовый молоток после интенсивной работы приобрёл большие сколы по всех углах, а от работы с зубилом- вмятину посередине бойка глубже 0.5 см. Зерно на сколах крупное- то есть лили их из всякого говна, и ТОшили соответственно. Совковые молотки в этом плане лучше- такого ниразу не видел. Про рукояти на молотках- разговор отдельный...

Offline влад-ч

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3782
  • Розташування: Чернигов
  • 063 71-68-263
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #35 : 01 Березня 2016, 01:23:30 »
Я лично видел китайские топор и кувалду отлитые из чугуна.

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #36 : 01 Березня 2016, 01:40:26 »
И я видел! И так же видел ( и работал) тем же под типа польской торговой маркой. А ножницы (бытовые) из чугуны видели? Мне один знакомый таких жменю отсыпал, сказал "Не жалко, в гараже вёдрами лежат", так я их на работу притащил, заточил, и девкам бумажки с тряпками резать отдал. Умерли в течении пары месяцев все- просто ломались в руках и при падении на пол.

Offline Shtef

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 322
  • Розташування: г.Глухов
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #37 : 01 Березня 2016, 08:11:18 »
 Смеяться так смеяться .А сковородку из пластмассы с серебрянкой видели ,даже не смешно    {sm}   

Offline Soxatyi

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2701
  • Розташування: Запорожье
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #38 : 01 Березня 2016, 08:18:38 »
Мне из "местных" кругов больше всех понравился Атаман. А из буржуйских- меньше всего Ринг. Вкратце так.

Offline SergDM

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1219
  • Розташування: м. Хмельницкий
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #39 : 01 Березня 2016, 08:39:31 »
Так, хлопці: давайте зав'язувати. Молотки - то ще фіг з ним. Але сковородки тут обговорювати не будемо  ))).
Правий був Григорович - стає весело...
Слава Україні! Героям слава!!!

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #40 : 01 Березня 2016, 09:37:47 »
 Щоб зовсім весело, то ставте на болгарку сіді дискі. В акурат підходять :D
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #41 : 01 Березня 2016, 09:43:33 »
Бери клінспор інокс. З того чим я різав він кращий.
Погоджуюсь!
Кращі тільки Хілті, але вони в півтора рази дорожчі.
Багато різав листовий метал і в т.ч. рамні пили із 9ХФМ.
Дешевий круг просто сиплеться. Частково ще й тому, що дешеві круги часто нерівні, з вихилясами і просто стираються об бокові краї прорізу.
Клінспор 1 мм, в основному, траплялись рівні, різали чітко.

Одного разу придбав пачку (10 шт.) акційних кругів Метабо. З них тільки 3 шт. були рівними. Решта мали бокове биття ("вісімки") до 3 мм  {_07} От тобі і "акція"  #8
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #42 : 01 Березня 2016, 13:22:21 »
Я користуюсь зараз такими:

Саме 1 мм товщиною!
Взяв колись на роботі у прораба одненьки на пробу. Мені дуже сподобалось - ріже сталь як масло, рівненький, биття нема, не сипеться, не викришується, ходить в півтора (а то і два) рази довше за недорогі українські/рашиські, про китай вже мовчу.
Після того купляю собі тільки такі відрізні.
Так дорожче, але ІМХО, воно того варте.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #43 : 01 Березня 2016, 13:59:27 »
ходить в півтора (а то і два) рази довше за недорогі українські/рашиські
Есть вот такая таблица

Цитувати
Тест отрезных дисков проводился в автоматическом режиме на станке PoggiPosqualino,. Этот станок позволяет не только задать необходимое количество резов, но и обеспечить гарантированно равномерное усилие реза, что, соответственно, создает абсолютно одинаковые условия для всех тестируемых экземпляров. Все происходит без участия человека - от мастера требуется только правильно установить диск и нажать кнопку «старт».
 Тестирование отрезных дисков проводилось на стальных прутах диаметром 10 мм. Каждый диск делал по 50 резов. По результатам измерений начального и финального радиуса вычислялся коэффициент эффективности реза
Ну и смотрим, где Hilti, а где тот самый Интерскол (ЗАК такой же)  :)
Может быть не в кругах дело?  ;)

PS - я, вообще-то, удивляюсь - где вы умудряетесь находить кривые круги и с отверстием не по центру?  {_07}
Может кто вышлет для посмотреть - ни разу не видел!  (_23) :D
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #44 : 01 Березня 2016, 14:18:05 »
 Цю таблицю малювіала явно "Луга" І скромно зайняла друге місце. Із рубрики "на паркані написано дрова"
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #45 : 01 Березня 2016, 14:19:58 »
Та нє - малювала Хітачі, 100%  {))}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #46 : 01 Березня 2016, 14:29:45 »
Скромненько так:
 "После теста отрезных кругов в недавнем времени наиболее популярного размера 125*2,5*22 мм журнал «Автодела» снова посетил Лугу на Citroen C3 Picasso для тестирования новых фаворитов - более тонких дисков толщиной 1 и 1,2 мм. "  {))}
 Для позаморачиваться есть более расширенная версия теста других тестировщиков с, соответственно, другими результатами: http://bestweld-shop.ru/catalog/test_otresnie_krugi.pdf
 Главное, Кетай не брать - сыпется как пыль, и воняет  {))}. Остальное - на что денег хватит.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #47 : 01 Березня 2016, 14:30:04 »
Шеф, я не станок PoggiPosqualino  ;), я человек, ориентирующийся на личные ощущения.
Из указанных пробовал:
- Kronenflex - хорошие, примерно как Хилти - только почему-то у них боковые поверхности быстрее изнашиваются, Вот как раз зачистными я именно ихними пользуюсь;
- ЗУБР Эксперт - нормальные чуть хуже Хилти (не намного), но и стоят примерно одинаково с ними;
- Луга абразив - стираются раза в полтора быстрее Хитли, и мусора соответствено дают в полтора раза больше. Правда и стоят вдвое дешевле.
- Craft - вот эти как раз вдвое быстрее стираются.
По остальным - не знаю, не пробовал.
А тесты такие, я думаю, ты знаешь как делаются ;).
Спорить не буду - не о чём. -) (__3)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #48 : 01 Березня 2016, 15:09:12 »
А я, честно говоря, не знаю, что пробовал - ибо никогда не обращал внимания на производителя. И почти всегда результат меня устраивал.
Меня другое удивляет - человек (ТС) спросил - каким кругом работать в мастерской?
Заметьте - в мастерской, а не на канатах, не рельсы пилить, не старые конструкции разбирать и т.п.
Советчиков появилась масса, каждый хвалит свое, сравнивают фирмы, цены и что угодно.
Но никто  {_26-} не сказал главного - для мелких работ в большинстве случаев по-фигу, кто сделал круг (явное барахло не в счет), главное - толщина. И чем меньше - тем лучше и рез, и скорость резания, и пыли/искр меньше.
Но у нас - как всегда, спорим "до хрипоты, до драки" (С) о второстепенных вещах...
Понимаю, что мой личный опыт не сравнится с опытом масс, даже если эти массы о существовании болгарки как таковой узнали 3-5 лет назад.
Засим умолкаю... =)

PS - таблицу выцепил первую попавшуюся, ибо (повторюсь) никогда не интересовал сравнительный тест марок. Так что вся критика - мимо...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline YVM

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2873
  • Розташування: Киев
Re: Відрізний круг - які придбати?
« Reply #49 : 01 Березня 2016, 15:14:36 »
Экономия на спичках, пропиваем больше. Не, ну я не против чистоты реза  :D