Автор Тема: Потрібна порада як декорувати стару скриню металом.  (Прочитано 1469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Шановне панство, потрібна порада.
Звернувся до мене товариш з проханням декорувати стару скриню металом. А я ні сном ні духом ні про те, як зробити, аби щільно прилягала та смуга, ні про те, скільки того металу на ту скриню ліпити. Та й скільки така робота по мінімуму коштує теж.
Заздалегідь вдячний за допомогу.  {tnx}
Прошу вибачення у адміністрації, що вліпив тему тут. Кращого місця не вигадав.
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Здравствуйте. Лет 15 назад оббивал одному бобру громадный сундук коваными элементами.Кованина не покупная-сами ковали.(Я тогда серьезно увлекался худ.ковкой).Кованные навесы,две ручки (по бокам сундука для переноса),  отдаленно похож вот на этот только на нашем намного больше мелкой кованины,в основном клиновые листья и лилии Бурбонов. Договорились о 1000 американских вечнозеленых.Получили 600 и адьё! ))) ))) )))
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Кращого місця не вигадав
Створив новий підрозділ и дуже прошу  (_3) - задавайте питання тут
Стосовно іншого нічого не можу сказати, але на це питання
скільки така робота по мінімуму кошту
дам пораду - пронормуйте погодинно. Наприклад - скільки Ви витрачаєте часу на виготовлення ножа і скільки грошей за це отримуєте? Десь так..
Але якщо "бобьор" - то гильте скільки заманеться  :D
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Такі забаганки тільки "бобри" і забагають. Простому роботязі воно ні до чого  {))}

Погляньте на старі гуцульскі скрині, "куфер" називається. Були такі і оздоблені металом, хоча здебільшого робились без залізяччя.
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Григорович, дякую за створення підрозділу для запитань, мабуть не тільки мені буде у нагоді.
Та ні, Oliver, замовник не "бобер", скоріше фермер, просто любить гарні речі, та й хоче зробити приємно своїй коханій.
За ціну то таке. Як щільніше смуги металу підігнати до дерева ніхто не підкаже?
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline Фішермен

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 258
  • Розташування: Полісся, Коростень
Як щільніше смуги металу підігнати до дерева
А що, вона там кособока дуже? Думаю, заклепки частіш поставити треба.
Декілька разів зустрічав такі в старих будинках, важкі.
Так не завжди буде

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Заклепки не проблема. Думаю тут залежить від розміру скрині. А от товщину смуги поки не підібрав. Буде затонка - негарно, а як затовста - важка вийде. На скриню півметрової висоти вистачить смуги 1,5мм, чи 2мм краще?
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Главное не переборщить, найти золотую середину. 2 мм имхо будет смотреться за километр новостроем. Лучше толще но  {))} меньше.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
В хаті батьків є бабусина скриня. Дубова. Десь метр висоти, розмір орієнтовно 0,8х1,5 м.
Ковані полоси на ній десь 3 мм товщиною, але не виглядають товстими, бо краї полос скруглені, чи сплескані. Як скло сучасних смартфонів 3D. {))}
Кільця під навісні замки зроблені хитро: на кінці оковочної поперечної полоси ковкою сформовано квадрат десь 5х5 мм, з якого вже і вигнуто кільце. Дві таких полоси ідуть впоперек кришки - на одному кінці кільце для замка, на іншому - завіс. Дві впоперек вертикальної лицьової грані скрині з кільцем під замок зверху => далі впоперек дна => впоперек задньої вертикальної грані і також закінчуються завісом.
Вздовж дна, посередині також іде полоса, що виходить на поперечні сторони скрині та закінчується ручками, що складуються вниз. Але на такими, як на фото Kirill66 - мають упори та при підійманні чітко стають під 90 градусів до стінки скрині і більше вверх не підіймаються.
На кришці повздовжньої полоси немає, лише поперечні.
а як затовста - важка вийде.
Невже скриню тягають з місця на місце часто? ;)
Навіть на невеликій тонкі полоси будуть виглядати як жесть. Але і затовста буде не гарно. Я б застосував мабуть 2,5 мм товщиною, бо якщо висорта 1,5 метри, то скриня чималенька.  Але думаю краще прикидати "в натурі".
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Дуже дякую шановному камраду Nehai за змістовну відповідь. Взагалі то скриня не півтора, а півметрової висоти. Мабуть спробую 2-2.5 мм. Буде залежати від того, яку смугу знайду раніше. В процесі робитиму фото, як вийде гарно то викладу в темі, разом з помилками, куди ж без них. Можливо комусь згодиться ;)
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Полосу трохи гніть дугою. До дерева дугу кладіть випуклою стороною. Тоді щілин не буде.
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
а півметрової висоти.
Точно... А мені щось в око впало "півтора"... {_09}
Полосу трохи гніть дугою.
Мається на увазі мабуть "лодочкою"? Нє?..
Може то і на скрині моєї бабусі трохи вигнуто, а не заокруглені краї... {23} Я якось пильно уваги не звертав...
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook