Автор Тема: Aitor Bowie  (Прочитано 14713 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mozg

  • Гість
Re: Aitor Bowie
« Reply #50 : 10 Червня 2013, 08:00:18 »
у каждого ножа своё назначение,для разделки туши он наверное сгодится.а при съёме шкуры с такой формой клинка малопригоден

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Re: Aitor Bowie
« Reply #51 : 10 Червня 2013, 11:10:59 »
Почему?

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Aitor Bowie
« Reply #52 : 10 Червня 2013, 11:12:01 »
я думаю, питання розбирання кабана тут ні у кого проблем не викликає - розбирай хоч косою, тут радше дивує деяка аргументація - типу, рубанути по кістці (а потім ще й виявляється - не рубанути, а приставити і полінцем по обуху..). Просто у людей, які розуміють ніж, як виріб, значно краще за звичайних користувачів, розуміють його і з середини, і з зовні, зазвичай виникає когнітивний дисонанс при читані подібного. Інша справа, якщо розбирати курку батарейного вирощування - її легко можна пошаткувати разом з кістками.
А якщо прибрати цю аргументацію, то стає важко пояснити, чим же цей ніж такий добрий для мисливця, порівняно з типовим ножем з клинком ±130 мм. Просто ж відповісти, що просто страшенно подобається саме цей ніж, от і юзаю, важко - це ж корона з голови впаде )) це ж не по нашому, у нас же найкраще в руках, а у всіх інших фуфел )) нашим можна і кістку рубанути, і клинок в клинок, і цвяха, і залізнодорожню рейку перерубати, разом зі шпалою, і яму викопати можна, і дуба столітнього повалити, а потім ще й зап'ястя поголить, і бороду, якщо треба буде, а бритва далеко в бардачку.

« Останнє редагування: 10 Червня 2013, 11:13:54 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Re: Aitor Bowie
« Reply #53 : 10 Червня 2013, 11:36:28 »
Если внимательно прочитать мой предыдущий пост (первый в этой теме), то там видна аргументация, которую я привел от имени не вполне опытных охотников, разделывающих дичь не в домашних, а в полевых условиях, что и является характерным аргументом от их имени в пользу подобных ножей.
Со временем, человеки приходят к своим формам и размерам, прочностным характеристикам и прочему. И далеко не факт, что они отказываются от таких ножей. Ведь остается уже наработанный опыт пользования,  круг решаемых задач и т.д.
Мне лично весьма не нравятся в пользовании классические формы клинков, большинства представляемых здесь ножей, я (ессно со своей колокольни) вижу ряд задач не решаемых с помощью таких размеров и форм.
Говоря по правде и этот нож мне как-то не по вкусу, просто с чем-то подобным я долго имел дело и если я лично справлялся с помощью такого ножа со всеми задачами, то почему-бы не предположить, что кому-то другому этот нож просто весьма удобен в пользовании?
Цитувати
Просто у людей, які розуміють ніж, як виріб, значно краще за звичайних користувачів, розуміють його і з середини, і з зовні
А вот эта фраза - вообще спорна по сути и по содержанию, т.к. изготовитель ножей  (я понял что это и есть те люди, которые лучше меня-пользователя понимают нож) зачастую понятия не имеет с чем его изделию придется сталкиваться и как этим изделием пользоваться при решении обычных, с точки зрения потребителя задач.
Но маркетинг рулит!  (_22)

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Aitor Bowie
« Reply #54 : 10 Червня 2013, 11:39:10 »
Ну наприклад я не казав шо він поганий ...Просто з обзору вже виплило декілька нових тем (як завжди  {))}) - і культура користування , і що краще  , і про набір мисливця , і про сокиру мисливця і т.д.   {sm}
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Re: Aitor Bowie
« Reply #55 : 10 Червня 2013, 11:45:08 »
Мне кажется, что автор темы допустил ошибку. Уж коли ты заявляешь что именно ЭТОТ нож по твоему скромному ИМХО самый-разсамый, то не худо было-бы привести законченную смысловую аргументацию в виде описания выполненных задач, с приложением фотографий. Тогда спор (обсуждение) станет аргументированным и плодотворным во всех смыслах.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Aitor Bowie
« Reply #56 : 10 Червня 2013, 14:50:46 »
Если внимательно прочитать мой предыдущий пост (первый в этой теме), то там видна аргументация

ну, відверто, "вполне удобоваримой" (рос.) виходить і кукря під 350 мм у якості філейного ножа (докази є). Так що це таке - більшість мисливців будь-яким ножем розберуть, якщо без крайнощів імхо.

Со временем, человеки приходят к своим формам и размерам, прочностным характеристикам и прочему

це факт, і заслуга тут навіть більше не самого ножа, а просто все упирається в індивідуальний набір рис характеру власника, індивідуальних вподобань і т.д. ))


з.і. не догледів, що рубання малося на увазі на дрібній здобичі. Справді, таким тесаком не до вирізань суглобів, але там і нормальним ножем (не мініатюрним) можна справитися, імхо. І при цьому нікому не нав'язую нічого - тут головне, що подобається.
« Останнє редагування: 10 Червня 2013, 16:26:14 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Aitor Bowie
« Reply #57 : 10 Червня 2013, 14:55:50 »
зачастую понятия не имеет с чем его изделию придется сталкиваться и как этим изделием пользоваться

ага, це як в анекдоті про японську бензопилу - дерево бжик, а лом - кряк! )) так і тут. От і виходить, що коли виробники розуміючи це, роблять ломи, то ті, хто вміють ножем користуватися - плюються, а коли навпаки, то плюються ті, хто замість лома ніж користують.

Мова – душа народу

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Aitor Bowie
« Reply #58 : 10 Червня 2013, 17:33:29 »
Уж коли ты заявляешь что именно ЭТОТ нож по твоему скромному ИМХО самый-разсамый, то не худо было-бы привести законченную смысловую аргументацию в виде описания выполненных задач, с приложением фотографий. Тогда спор (обсуждение) станет аргументированным и плодотворным во всех смыслах.
Дві сторінки повідомлень набили, а тесту немає. Та я думаю, що і не скоро буде {wh}.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Aitor Bowie
« Reply #59 : 10 Червня 2013, 17:38:28 »
з.і. в контексті розмови про мисливські ножі варто не скотитися до рівню "розмови про ножі виживання", коли хочуть ну прямо універсала такого зробити, щоб ним і слона навпіл перерубати, і на оці хірургічну операцію у дитяти виконати  :D я в цьому питанні надмірну універсальність не сприймаю, як і надмірну спеціалізованість.

Мова – душа народу

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Re: Aitor Bowie
« Reply #60 : 11 Червня 2013, 04:06:54 »
Ну, вообще-то здесь обсуждается конкретный нож, который автор темы использует как охотничий. И если ему лично он подходит в таком качестве, то есть смысл говорить об этом ноже в общем, а не критиковать его как именно охотничий, в привязке к конкретному человеку.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Aitor Bowie
« Reply #61 : 11 Червня 2013, 09:16:49 »
от і я туди ж - може бути, що чиїсь конкретні уявлення про мисливській ніж з ухилом в сторону універсальності чи спеціалізованості, чи просто якогось дизайну, можуть йти в розріз з уявленнями інших, і в той же час комусь якийсь конкретний ніж може просто подобатися як виріб, і йому буде приємно не лише на нього дивитися, а і щось корисне ним робити, зокрема, саме цим ножем йому буде найбільш приємно розбирати дичину, якщо мисливець.
« Останнє редагування: 11 Червня 2013, 15:43:56 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline mergen-71

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5024
  • Розташування: Украина ,г.Бахмут
  • Будь внимателен к мыслям - они начало поступков.
Re: Aitor Bowie
« Reply #62 : 11 Червня 2013, 11:40:35 »

, а ножны выглядят, как из магазина.
подозрительно  :D,ни одной подряпины  {z} ...

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Re: Aitor Bowie
« Reply #63 : 12 Червня 2013, 11:39:29 »
і йому буде приємно не лише на нього дивитися, а і щось корисне ним робити, зокрема, саме цим ножем йому буде найбільш приємно розбирати дичину, якщо мисливець.
Именно это я и имел в виду.