Автор Тема: TRC Splinter  (Прочитано 7051 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
TRC Splinter
« : 05 Січня 2015, 02:36:06 »
З підслуханого в литовському громадському транспорті (переклад):
- Куме, а ви знаєте як москалі нашого Splintera називають ?
- А як ?
- Щєєєпкааа !!!    {))}
Фото для затравки  {_11}



Це все звичайно невинні жарти , надіюсь форумні москалі не образяться  {_18} {))}
Але гаразд з жартами , перейдемо до самого ножа і передслова .
Звідки я взнав про цього майстра вже і не памятаю , та й взагалі яка різниця  :D . Факт того що взнав, зацікавився і "втюхався як слюньтява малолєтка" в його роботи . {gig} Оцей "ножевий простоціолізм" (слово видумане , прошу в словниках не шукати  :D Походить від двох слів - "простота" (не путати з простатою  {))})  і мінімалізм ) ,  ну вже дуже мені довподоби . Але чекайте, спочатку треба відрекомендувати а потім розповідати , отже зустрічайте литовський майстер ножероб   Андрійко Триша  :D (так переклав дядька Гугль ) або ж в оригіналі Andrius Tricius , який "ховається " під вигаданим псевдонімом TRC Knives . Ух і запутано ж все  :D  .
Думаю презентація майстра пройшла успішно ,тому просто додам ще фото , ну а про саму його творчість вже завтра..
, , , , , , , ,
 

Та ні , подумав я собі і вирішив далі писати , до завтра і забанити можуть  8-)
Не знаю на скільки це дозволено, але офіційна сторінка ось тут http://www.trcknives.com/gbr/ , ну і крім того на фб є сторінка. Саме там я і побачив цього ножа. Спочатку чесно признаюсь він мене не зовсім вразив. А потім , кожна наступна інфа про нього що взнавав,  додавала ложку меду до іншої ложки меду.  {y} Поясню , чим більше у вас ножів тим швидше ви знайдете недолік через який вам захочеться інший ніж  8-) . Так і тут , хотілося щось таке , "невзрачне" і гарне та витончене , щоб ніхто не оглядався за тобою ніби побачив мисливця на зомбі , і з довшим клинком, але не з товщиною як в алебарди, з хороших матеріалів, так щоб і на рибалочку, і по кухні, і постругати деревяху .  Ну як завжди , все і зразу ... Ну і тут наші погляди зустрілись -  литовська красуня ( з русскими корняим як потім виявилось) і з таким красенем як я. За обопільною згодою вона переїхала жити до мене . Надіюсь в нас все получиться , дякую за увагу.
Ага , як і кожного "мужика " вас певно цікавлять її параметри ? Тут все прекрасно
RWL-34 , 61-61 HRC
2.9 мм. товщина
Загальна довжина :243 мм
довжина клинка - 124mm
Рукоятка :Black canvas micarta/orange G-10 liners
Кілька думок в голос - в одному славнозвісному фінському магазині вони дешевші ніж в мйстра . Я як завжди попав на дорожче .  {wh}
Поки що випробував на кухні - цілком не погано, нарізка і шинковка на ура .
Як виявилось оригінальний сплінтер (з 130мм клинком ) це була ліміт версія для одного українофобського форуму і називалася вона "Щепка" , ну і майстер не має права робити такого самого , тому він робить на 6 мм коротший клинок, і називає "Baltic version" або "Міні щепка" . Як на мене набагато біль вдалий розмір .
Дизайн знову ж таки від одного з учасників того ресурсу - Pechota .
По мірі використання буду пробувати додавати думки .


"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Re: TRC Splinter
« Reply #1 : 05 Січня 2015, 02:50:00 »
Цитувати
була ліміт версія для одного українофобського форуму і називалася вона "Щепка" ,
відпочатку взагалі був просто ніж "Щепка", від одного українофоба {))} (або, скоріше, "продалисязападумассонамфоба"). І срачі за плагіат, чи неплагіат оригінала теж були.
А сам ножик хороший і ні в чому не винний :)
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline Barma_Ley

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 43
  • Розташування: Минск
Re: TRC Splinter
« Reply #2 : 05 Січня 2015, 16:07:26 »
Так вижу что линза.Как сведен?Как по ощущениям рез?И если не секрет :хау мач?  =)

Offline ventor

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 581
  • Розташування: Харьков
Re: TRC Splinter
« Reply #3 : 05 Січня 2015, 16:15:50 »
Линия рикассо с линией накладок не в дугу {23} А так вполне рабочий нож
068 6108663 Александр

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Re: TRC Splinter
« Reply #4 : 05 Січня 2015, 16:33:06 »
Так ви не помилились , таки лінза . Зведений в ноль . Без підводів . "З коробки" ніж бриє передпліччя і шинкує папір зі свистом .
От нарізка цибульки пройшла на славу )) Вдалося  легко порізати на дуже дрібненькі частинки .



Взагалі на лінзу я підсів після Барків, то ж знав вже що купляв. І навіть тут я метався між вибором Аврора чи Сплінтер .. але все таки акуратність робіт TRC на голову вища . Плюс на Аврорі мені не зовсім сподобалася рукоятка . Та й так, ще багато нюансів .
На рахунок ціни не секрет , на Ламнії вони є доступні. При чому як в оранжевому G10 , так і чорній або натурал мікарті.

"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

Offline Ches

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2279
  • Розташування: Славутич-Киев, сейчас Чернигов
Re: TRC Splinter
« Reply #5 : 05 Січня 2015, 22:06:33 »
Очень понравился этот нож - засматривался на него на ламина.фи в особенно в зелёной микарте. Замечательный нож, ИМХО близкий к идеальному ножу для рыбака. Проблема только одна - цена. Особенно при нынешнем курсе... {smelly}
Я самый добрый человек на свете. Если найдется кто-то добрее, я убью его и опять стану самым добрым!

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Re: TRC Splinter
« Reply #6 : 07 Лютого 2015, 18:30:44 »
Отже продовжую .. Користуюсь цим ножом практично постійно, політ нормальний. Неточив , хоча і брити перестав але ріже і далі добре . З негативних заміток, кайдекс царапає клинок, небагато, але є місцинки . Так як брав його робочим варіантом то не дуже і запарююсь. Після грейпфрута появились невеликі цятки, хоча протирав насухо.  цікаво... можливо грейпфрут потребує  вимивання чи протирання вологою салфеткою? Або фрукт якийсь хімічно-ядовитий? Думаю Flitz справиться .. Але все ж , другий раз таке .
Дуже радий що вибрав мікарту, дуже чіпка .
PS До модераторів - добавте в назві теми слово Mini , тобто має виглядати так назва теми - TRC Mini Splinter .
« Останнє редагування: 07 Лютого 2015, 18:35:57 від StefcoG »
"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

ПАША 111

  • Гість
Re: TRC Splinter
« Reply #7 : 15 Лютого 2015, 21:34:47 »
Дааа лезвие очень нравиться ,а вот ручка простовата может даже слишком? ((

root_s

  • Гість
Re: TRC Splinter
« Reply #8 : 17 Лютого 2015, 22:21:08 »
Отличный нож . Работа на высоком уровне. Ножи TRC практичные и удобные в работе
Есть два TR-12S и Bushcraft оба радуют
на Splinter ( щепку) тоже засматривался, но пока цена кусается

Offline Ashtaroth

  • Валерий
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3335
  • Розташування: Украина, Одесса
  • Коллекционер. Ножи не делаю.
Re: TRC Splinter
« Reply #9 : 17 Лютого 2015, 22:25:46 »
При очень интересном клинке весьма простая рукоять. Спасибо за обзор.
"Люди слышат только те вопросы, на который знают ответ." — Ф. Ницше.

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Re: TRC Splinter
« Reply #10 : 03 Травня 2015, 19:27:27 »
Таааакк, елмакс від трс досить цікавий .. Він таки добряче ржавіє . Так що будьте уважні при виборі . РВЛ на порядок краще в цьому плані .
Не було можливості промити, то після використання, ніж був протертий, злегка змоченою водою, звичайною салфеткою. Після чого засунутий в піхви з кайдексу. Пробув там годин 8 , і після витягу побачив отаке







Паста Flitz невперше виручає  -

"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

Offline Ashtaroth

  • Валерий
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3335
  • Розташування: Украина, Одесса
  • Коллекционер. Ножи не делаю.
Re: TRC Splinter
« Reply #11 : 03 Травня 2015, 21:49:51 »
Что-то возникают сомнения, что там elmax...
"Люди слышат только те вопросы, на который знают ответ." — Ф. Ницше.

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Re: TRC Splinter
« Reply #12 : 04 Травня 2015, 00:24:55 »
Це ще багато від термічки залежить, у мене є кухонники з xhp, так вони  моментально, якщо не витерти насухо, беруться темними плямами . Коли брав то було попередженння про це ..
"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."