Автор Тема: Дооможіть підібрати/придбати фотоарапарт під предметну фотозйомку  (Прочитано 7627 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Мучався я мучався і вже прийшов край. З телефону більше фотографувати не можу, навіть лайтбокс котрий зібрав не сильно допомагає.
Дозрів я до нормальної техніки і тому прошу дати пораду, а можливо і продати (якщо хтось має) фотоапарат котрим можна зробити хороші предметні фотографії. Розгляну усі варіанти (можна б/у): мильниці, суперзуми, напівдзеркалки ну і дзеркалки. Бюджет +-5000грн

Схиляюся до вибору Nikon 1 j1.  Ну але це лише б/у і поштою  {23}

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
Мое ИМХО- взять Пентакс вроде К200 или новее что, есть хорошие варианты БУ на Фото юа. Стабилизация-в камере, питание-4АА. И огромный парк обьективов от старых с байонетом и резьбой М42(совецких на Зенит шли) до современных. И довольно бюджетно выходит, если БУ брать.


Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Дааа, телефоном то треба сталеві нерви мати  (_23)  :)

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
то треба сталеві нерви мати
{_18}

Скажу чесно я в тих камерах не тямлю ніц. Якщо хтось кине у мене ссилкою із хорошим варіантом, а ще краще допоможе з купівлею, то за мною не заржавіє.
Бажано, щоб апарат був не на батарейках

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
А почему не на батарейках?
Я честно говоря спецом выбирал на батареях. Обьясню- пройдет 3-4 года максимум и родне аккумы умрут. Более новые модели будут выпускаться с другими аккумами/типы другие будут. Маркетинг млин  {_18} И потом вы будете искать где перепаковать родные, насколько качественно и т.д. А батарейки АА можно найти в любом месте практически. Я так уже два фотоаппарата поменял по причине замены аккумов- либо сильно дорого по причине - а не выпускают уже, старые запасы. Либо просто не найти такие. А аппарат то рабочий вполне и снимки хорошие еще делает. И что, выкидывать?  {sm}

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Ну ви мислете глобальніше. Я не знав, що може бути проблема із акамулятором. Чому хотів не на батарейках? тому, що у мене їх немає, доведеться ще купувати комплект батарейок із зарядкою. Ну, але раз таке діло, то мабуть варто вже і на батарейки потратитись  {23}

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
Просто для сравнения посмотрите сколько стоит оригинальный аккум к фотоаппрарату. Как правило года через два его придется поменять. максимум- три. Это если он еще будет производится. Просто я как покупаю технику для дома, не хочу ее заново через год- два менять. Не те доходы  :D
Никон

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Є над чим задуматись.
А батарейки хіба міняти не доведеться? Вони ж теж не вічні.

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
к тому никону- аж 289 грн, это дорого?
знаю, у меня такой никон.
http://allbattery.com.ua/p257300675-akkumulyator-powerplant-nikon.html
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
знаю, у меня такой никон.
Ну і як ? Задоволені ? об'єктив міняли чи користуєтесь базовим?

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
ничего не менял, нормальный аппарат, с просто отличным качеством видео., но я в нем и не лазил толком, он в режиме автомат бахает просто гуд.
вам дерево снимать? вот я своим снимал

мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
космос, справедливости ради- 389 грн.  {))}
Суть моего поста была- нет не дорого, а сама возможность найти потом подходящий , лучше конечно оригинальный- аккум.

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
ага, ошибся
но за 389 в нагрузку дают карандаш для чистки, а он 127 у них стоит
по факту , думаю за 250 найти не проблема.
но у меня он новый, он всего 200 снимков сделал
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Мені доя дерева, ножів і купи усілякого товару під магазини. Треба так щоб закинув у бокс сфоткав і більше не редагуєш.

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Акуми я думаю можна у китайців знайти

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
я доволен им, но я спец в этом деле очень слабый, единственно- он дорогой конечно, и объектив доп. стоит дофига
но дофига- понятие растяжимое, мой кум считает что за нож 1000 грн, это не дофига- это клиника
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Ну до 5000грн я думаю влізу. На сландо є варіанти, але це треба просити когось щоб підійшли та при зустрічі забрали. У Львові немає

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
У мене Sony H5. По суті - мильниця с зумом і розширеними настройками. Всі фото (крім самих ранніх) зроблені ним. Для побутових завдань вистачає, але фото для магазинів я б ним навряд зробив. Треба щось яісніше (хоча, так, як в тих магазинах фоткають то піде і цей {))} ).
 На батарейках. Не пошкодував ніразу. А були випадки, коли сіли батарейки, а треба срочно сфоткати - купив одноразові, відфоткав пару кадрів поки ті заряджались. Коротше, не варто пальчиків боятись  :).
 Про оце:
Треба так щоб закинув у бокс сфоткав і більше не редагуєш.
насправді так буває рідко, і шоб так виходило - треба добре посидіти за експериментами і покрутити налаштування. Але як вже настроїв раз - тільки клацай  :)
 У 5к повинні влізти  {y}. Тим більше Ви не ставите перед ним якихось надто важких і відповідальних завдань. Як купите - складайте гроші на штатив, світло і т.д.   {con}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Для предметки я би брав мильницю. А якщо взяти ультразум, то можна буде не тільки предметку фоткати, але і на природі багато чого цікавого.
У Львові є купа пропозиції і Соньок і Фуджиків до 2000-2500 грн.
Наприклад Sony SyberShot DSC-H100
Фотоапарат на АА акумуляторах що, як на мене, очевидний плюс.
За гроші, які залишилися із бюджету, можна докупити штатив, два комплекти акумуляторів (рекомендую АА Panasonic Eneloop 2000) і зарядку для акумуляторів, наприклад таку
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
Кстати, насчет аккумов что по ссылке выше дал novak
Отработал комплект около 4,5-5 лет, сейчас надо уже менять. что понравилось- низкий саморазряд. В первые три года при доставании из сумки аппарата раз- три раза в месяц(при том со вспышкой) я заряжал комплект два раза в год.
И раз у ж на то дело пошло, если будете брать с  аккумом аппарат- обратите внимание на его размер. Чем больше тем лучше, а то повадились делать размером меньше чем в мобильном. и держат соотвтетствующее.

П,С, Если страшит использование редакторов типа Фотошопа, то посоветую поставить прогу для просмотра фото- FastStone Image Viewer . Бесплатная. Много языков интерфейса включая Украинский. Основные операции для бытового пользования- уже есть, и это все интуитивно понятно. Хоть подрезать, хоть размер поменять, контраст навести или еще что-все есть.
А насчет фотоаппарата-если брать БУ то все таки зеркалку. Пусть простую, но все же. Разница для бытового пользователя ощутима хорошо.
Я почему про Пентакс так - пылевлагозащитный корпус, магниевй сплав корпуса, не пластик. И огромный парк обьективов- хоть Гелиос через переходник прикрутите, хоть портретник, хоть длинный фокус . Цена- совсем немного по сравнению с фирменными Никон, Кэнон.
Хотя если брать Никон- то от нашего Киева тоже по идее станут обьективы, у них байонет одного типа, только наверное нужен переходник с чипом, тут я честно не силен.


Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Amos, я згоден з Вами на рахунок Пентакса К200, хороша була машинка і навіть зараз ще не зовсім морально застаріла. Сам недавно хотів придбати. Але, по-перше, подумав про її вік, потім про необхідність занурюватися в пошуки об"єктивів і т.д. і передумав, не хотів починати знову таку фотоепопею, хотілося щось якісне із класу "навів і клацнув", тому і придбав собі ультразум.
Тому питання в тому чи хоче автор теми ставати отаким собі фотоаматором високого левелу, з тими всіма пошуками об"єктивів, настройкою їх і т.д.
До речі, окрім оцього Пентакса, до 5000 можна придбати і інші, більш сучасні дзеркалки, щоправда, початкового рівня. Але вони і відео будуть знімати непогане, на відміну від Пентакса.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline sashka07

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 388
  • Розташування: Xарьков. Чугуев.
У меня Sony Cyber-shot DSC-H50. Полностью устраивает.
Мои работы http://sashka07.io.ua/album

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
У мене Sony H5. По суті - мильниця с зумом і розширеними настройками. Всі фото (крім самих ранніх) зроблені ним
Ваші фото мені подобаються. Можливо тоді дійсно не варто дуже заморочуватись із дзеркалками?
Для предметки я би брав мильницю
Тим більше Ви...
Звертайтесь до мене на "ти"  {con}

Для предметки я би брав мильницю.
А можна побачити Ваші фото предметки зроблені на якусь конкретну мильницю?

Отработал комплект около 4,5-5 лет, сейчас надо уже менять. что понравилось- низкий саморазряд. В первые три года при доставании из сумки аппарата раз- три раза в месяц(при том со вспышкой) я заряжал комплект два раза в год.
Ну тоді вибір вже схиляється на сторону "АА" )

Если страшит использование редакторов типа Фотошопа
Це мене не страшить. Однак будь яке редагування займає багато часу, це єдине, що вносить дискомфорт.

Тому питання в тому чи хоче автор теми ставати отаким собі фотоаматором високого левелу, з тими всіма пошуками об"єктивів, настройкою їх і т.д.
Я то звісно хочу робити класні фото, але заморочуватись сильно із вивченням цілого ремесла я немаю можливості. Хочу сьогодні купити, а завтра вже фотографувати. Якщо придбавши зеркалку із кітовим об'єктивом мені не знадобиться вічність на її освоєння то готовий і до легкого занурення у її пізнання.



У меня Sony Cyber-shot DSC-H50
Ваші фото бачив. Наче все класно, от тому то я практично нічого не прояснив)))
Хтось каже мильниця, хтось дзеркалка  {_18} {gig}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.

А можна побачити Ваші фото предметки зроблені на якусь конкретну мильницю?

Моя мильниця вже трохи застаріла і є кращі варіанти (таж Сонька, яку я наводив чи Фуджики в ціновому діапазоні 2000-2500 грн, не кажучи вже про дорожчі), тому її я навіть пропонувати не хочу.
А отримати уявлення про фото з якоїсь камери завжди допоможе Гугл по назві камери + sample pictures
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!


Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Зробити класне фото можна і на телефон  {y}, але лише в плані композції і ідеї. Якості не витягнеш аж ніяк  {sm}. Для знімати якісні фото і заморочуватись у тому плані - звичайно дзеркало  {y}, причому з набором об'єктивів і всяких різних приблуд. А для повсякденного використання - ультразум. Бо, по-перше: все в одному, і макро, і предметка, і портрет, і ландшафт. По друге - більше вшитих режимів "для лінивих", і по-третє і, мабуть, найголовніше - банально бо дешевше  {_21}. Бо були історії - купили дитині фотик за купу грошей бо хотіла класні фотки робити. А виходить, вибачте, гімно. В дитини травма, вона ж бачила в ютубі, шо фотик супермегакрутий.  {sm}
 Якщо воно затягне - можна вже дзеркало, хоч будете знати шо куди натискати, що фоткати і який об'єктив(и) потрібен. А шоб там два рази на автоматі клацнути, фотик за 8-10 тисяч не потрібен.
І, звичайно, я хочу дзеркалку з макрооб'єктивом (подобаються всілякі мошки) , і бавився, і подобається , але тверезо розумію, що така річ мені не потрібна аж до болі. Тому поки кручу налаштуваня на мильниці  {))}. Налаштування в них майже однакові - якість какртинки різна, тренуюсь  :)
 Звичайно, все це - моя особиста думка, і я і в якому разі не наполягаю  на твоєму виборі {con}.
Р.S. По вказаному Фуджі. Як не крути - а це та ж сама мильниця  :), бо матриця як у маленьких мильниць 1/2,3 дюйма ( вони якісь особливі ті дюйми, але не суть). Це значить, що для фоток предметів треба добре світло і рівні руки. Ну, і терпіння  :). Мегаважливим пунктом є баланс білого по білому листку.
 Більше про матриці, мепгапікселі і маркетингові ходи тут: http://freefotohelp.ru/choose_cam3.html
Одне скажу точно - навіть цим фотиком різницю з телефоном ти відчуєш  ПРОСТО ВЕЛИЧЕЗНУ !

Offline Виталий279

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 863
  • Розташування: Кривой Рог
  • smirnov2@ukr.net
Доброго времени суток.
Когда нет времени на освоение зеркалки думаю ультразум оптимальный.
Когда пропал мой КодакZ812


даже супруга не сомневалась , что нужен подобный.
После нескольких пробных фото в магазине на максимальном зуме был выбран Nikon Coolpix L820.
Свет и штатив в любом случае.
Но на зеркалки посматриваю сам  {_09}
С уважением Виталий.
Меня можно найти здесь https://www.facebook.com/profile.php?id=100002648961423

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/v-nayavnost-tsifrovoy-fotoapparat-fujifilm-finepix-s2950-IDmYqJa.html#9c0d93a732
Що скажете?

Якщо порівнювати його з Сонькою, на яку я дав посилання раніше, то цей Фуджик кращий тим, що має ручні настройки. Але, на момент виходу в 2011 році (обидві камери вийшли того року), Фуджі коштував 194 доллари, а Сонька 399, що як на мене, заставляє задуматися про начинку і її якість.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 08:04:08 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline dimakole

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2142
  • Розташування: смт. Софіївка
розраховуйте в суму ще й штатив. тоді взагалі приємно фотографувати предмети. руки вільні все настроєно, пульт за 20 грн і тільки змінюєте свої предмети і кнопочку натискаєте,  бракує освітлення - просто витримку довше . В суму вкладетеся, я недавно свій д3000+ 18-105 за 3300 грн продав, гроші потрібні.
Слава Україні

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Фуджі коштував 194 доллари, а Сонька 399, що як на мене, заставляє задуматися про начинку і її якість
Без отих ручних настройок фотоапарат стає аналогом мильниці, що поміщається  у кишені. То нащо тоді таскати з собою 300+ грам на 4 батарейках?  {sm}
 На жаль, у конкретно цьому порівнянні Соні програє. Ось чому:
- немає видошукача (що в сонячну погоду не дасть нормально сфоткати)
- немає майже ніяких ручних настройок. Закладені ж режими типу "пляж", "ліс", "труси" часто видають таке, що хоч плач  (_23)
- повільна швидка зйомка (1 кадр/сек). Буває потрібно. Якщо якийсь екшОн у кадрі  :)
- однаковий фізичний розмір матриці у обох (1/2.3"). Що при вищевказаній решті зводить на нівець всі старання Соні. На жаль  {sm}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
seraotzt, а оптика? Теж як у мильниці, яка поміщається в кишеню?
Щодо всього іншого, то автор вибирає фотик для предметки, яка гарно освітлюється, нікуди не тікає, не потребує серійної зйомки і видошукача. А екран у Соньки, до речі, набагато кращий, як у Фуджіка.
Не знаю, напевно я тупий у фотографії, бо мав і дзеркалку і декілька мильниць і дуже-дуже рідко мав потребу в ручних настройках. Хороший автомат - все що треба (для мене), бо зйомка завжди в двох випадках: на вулиці (витягнув і клацнув), а там не до ручних настройок, або вдома, ту ж предметку, де теж цілком вистачає автомата при хорошому освітленні.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Оптика і можливість налаштувань - це якраз те, що їх і відрізняє  :)
Хороший автомат - все що треба (для мене)
Ну, кожному своє  {sm}. При таких умовах експлуатації дзеркалка не потрібна 100%  :)
 Кращий/більший/яскравіший екран = швидший розряд акумулятора. При неможливості переключитись на видошукач - помітно скорочує кількість відзнятих кадрів.
 Є ше зараз мода на сенсорні екрани і вбудований Wi-Fi. Але то для окремої розмови  :)

Повторюсь ще раз: якщо точно знати що камера для предметки, і є бажання вчитись (а вчитись є чому, і точно доведеться  {y}) - дзеркалка з відповідним об’єктивом і приблудами. Якщо як сімейний фотоапарат на заміну телефону - ультразум. Через широкий діапазон можливостей "з коробки", легкий старт у користуванні і ціну.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 09:45:32 від seraotzt »

Offline Виталий279

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 863
  • Розташування: Кривой Рог
  • smirnov2@ukr.net
ничего не менял,  но я в нем и не лазил толком, он в режиме автомат бахает просто гуд.
При покупке сравнивал реальные фото 4-х аппаратов. Один из них был Фуджи качество работы стабилизатора не понравилось.
Но это моё мнение, модель не помню.
С уважением Виталий.
 
Меня можно найти здесь https://www.facebook.com/profile.php?id=100002648961423

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Так у Космоса ж Nikon 1 J1

Ось, доречі, та тема: ТИНЦЬ. Майже дослівно ця  {))}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Ну, кожному своє
seraotzt, та я з Вами згоден, в принципі.  8-) Зайві можливості не завадять.
Є і сучасні ультразуми з ручними настройками, хорошою оптикою, екраном+видошукач. Але там вже ціна майже як в дзеркалки початкового рівня. Для предметки такого точно не потрібно. А дзеркалка початкового рівня теж не супер варіант.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Brandon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 714
  • Розташування: Винница
На ФайнПиксы не смотрите. Пробовал снимать двумя разными апаратами , разочаровали оба. Встроеный шумодав так настроен, что
картинка получается с эфектом "пастели" . Мне категориески не понравилось. Хотя с другой стороны много отзывов в инэте , где народ кричит
"браво". ХЗ , может это я такой привередливый...
В идеале вообще взять у знакомых , друзей , апарат, пофотографировать и если все нравится искать себе такой же. ИМХО

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Обьясню- пройдет 3-4 года максимум и родне аккумы умрут
Странно - на моей Соньке (мыльнице) двум аккумуляторам (докупал второй - чтобы не было сюрпризов типа "неожиданно сел") уже около ДЕСЯТИ лет, и оба живы, и пашут. Не Кеноне - тоже два, по 4 года каждому, умирать не собираются
И даже если (теоретически) аккум сдохнет через пять лет - то проще купить новый, чем долбаться с батарейками эти пять лет...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно, держат заряд и не разряжаются быстро?
Фантастика какаято   {_07}

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
А для повсякденного використання - ультразум
Я вже теж схиляюсь до такого варіанту .

розраховуйте в суму ще й штатив. тоді взагалі приємно фотографувати предмети
Штатив буду брати обов'язково.

На ФайнПиксы не смотрите. Пробовал снимать двумя разными апаратами , разочаровали оба.
Уже теж начитався відгуків у мережі...

Зайду ще сьогодні у магазини, потримаю у руках ті ультразуми.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно{_07}
Хочу сказать что у меня где-то с 2006 года последовательно было три никона (бюджетные и не совсем бюджетные зеркала).  Года полтора назад  проверял их - все АКБ работают, и, кажется, я даже не подзаражял. Что нужно, кстати, сделать.
Я висел в свое время на фотофорумах и НИКОГДА не встречал жалобы про быструю смерть родных аккумуляторов в течение цикла жизни тушки в 3-5 лет. Так что...  вам, вероятно, "повезло". Не думаю что в современных мыльницах проблема внедрена до урвня паршивости современных АКБ телефонов.
Если что, АА саньё енелуп на сегодня тоже стоят недешево 90-100 грн за шт. (действительно лучшие Акб в этом формате)
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 12:05:42 від Alex-sk »

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Коротше, ось перелік камер, буд-якою з них я б задоволенням користувався. Поєднують функціонал і мають добру якість фото (не гіршу, ніж у зеркалок початкового рівня, але нае потребують багато об’єктивів), малі розміри (можна носити з собою), і вміють знімати в RAW. Це ніби крок від мильниць до серйозних зеркалок:
 - Nikon Coolpix P7800
 - Canon PowerShot G16
 - Fujifilm X20
 - Olympus Pen Mini E-PM-2
 - SONY NEX 3

 Фотоапарат, який я бачу ідеальним для себе - Sony DSC-RX10 (ІI, ІІІ  {:(!)=} ), але ціна  {mem}. Доречі, сьогодні бачив за 8200 б/в. Забрали за годину  {sm}
 

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно, держат заряд и не разряжаются быстро?
Именно так, и никакой фантастики. Естественно, что все показатели их несколько ниже, чем у новых, но это вполне рабочие аккумы - заряд могут держать месяц и более в состоянии ожидания.
Я другой пример приведу - у меня есть телефон Панасоник А-100, который был куплен в 2001 году  {_26-}, батарея - родная. Так вот - я его недавно достал для поиграться, зарядил - ДВЕ НЕДЕЛИ он держит заряд (ожидание, естественно), и шкала зарядки еще полная. Могу показать, если интересно.
Вывод/совет - пользуйтесь фирменными аккумами, а не барахлом неизвестно от какого производителя.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Коротше, ось перелік камер, буд-якою з них я б задоволенням користувався
О, це саме те, що хотів почути. Вельми вдячний !
Все, що зміг знайти до 5к у Львові це лише ось це: https://www.olx.ua/obyavlenie/fotoaparat-sony-nex-3n-IDnqc5y.html#88d2209237
Буду шукати ще.

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Вы хотите сказать что ваши аккумуляторы 10 лет работают безпроблемно, держат заряд и не разряжаются быстро?
Цифромыльница Canon Ixus (цифры не помню :)), была куплена в 2006 г., постоянно пользовался до прошлого года (перестал фокусироваться, что-то видать навернулось в механизме) - до последнего дня использования не замечал разницы в работе аккумулятора по сравнению с новым 8-).

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Все, що зміг знайти
Це лиш тушка, об'єктив окремо. Системник, як у Космоса.
Дивись і інші камери, але бажано, щоб матриця була не менше 1/1,8. А від тоді вже налаштування, режими і т.д. Чим більша матриця і менше мегапікселів - тим краще  для фото  :)
« Останнє редагування: 30 Вересня 2016, 17:34:12 від seraotzt »

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Короче кажучи бюджет збільшується до 7000-8000 грн.
Тепер шукаю виключно дзеркалку у хорошому стані по типу Nikon D5100 (дякуючи Frederico питання по вибору дзеркалка / не дзеркалка  - відпали )
Можливо хтось має знайомих котрі продають ? Бо так от з рук брати, то не аби яка лотерея.

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Сanon 40D тушка( без об"єктиву) часом не зацікавить? Юзала дочка- купила собі більш продвинутий. в комплекті зарядка та сумка для тушки та об"єктивів

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Сanon 40D тушка( без об"єктиву) часом не зацікавить?
У пріоритеті комплект тушка+об'єктив. Дякую за пропозицію, буду мати на увазі. У приват, якщо можна, оголосіть ціну.
Дякую !

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Тепер шукаю виключно дзеркалку у хорошому стані по типу Nikon D5100
Сподіваюся, що Вам пояснили, що дзеркалка (тушка) - це не головна частина бюджету, бо для того, щоб дзеркалка виявила себе у повноті, потрібен парк об"єктивів, які перевищують ціною тушку. Ну а використовувати кітовий об"єктив - це обмежувати можливості до рівня, де навіть немало просунутих мильниць переплюнуть такий комплект.
Готові витратити на парочку недорогих об"єктивів ще тисяч 15?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Ну а використовувати кітовий об"єктив - це обмежувати можливості до рівня, де навіть немало просунутих мильниць переплюнуть такий комплект.
Ходив у вчора дивитись на камеру nikon p7000. Я їхав із повною впевненністю,що буду її брати. Вона не із дешевих, відгуки про неї класні, знимки у мережі теж сподобались. Поцикавши її, зробивши декілька знімків бруска, а потім порівнявши із знімками на nikon d5100 із кітовим об'єктивом (спочатку без макро-лінзи, а потім із нею) - я прийшов висновку, що тут навіть немає, що думати. Звичайно якість на тому фотоапараті мене буде влаштовувати після переходу із телефону, але чи на довго? А шукати мильничку із новіших то вже по бюджету буде так само як і подібна дзеркалка.
15 тис на недорогі об'єктиви викласти не готовий. Готовий лише на дорогі.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Ну тоді орієнтуйтесь у пошуках на AF-S NIKKOR 105mm f/2.8G Micro VR IF-ED ( ціна від 500 долларів) або  TOKINA 100/2.8 (більш бюджетний варіант). Ну а крім предметки ще ж захочеться знімати і більш віддалений навколишній світ, тоді настане черга зума теж десь від 500 долларів, якщо брати якісне.
І тут головне запитання: а ради чого це все? Для фоток на форумах та ін сайтах такого набору явно забагато, для перегляду фоток на екрані монітора - також. Може Вам неправильну мильницю запропонували?
Моя перша якісна мильничка Olympus C4000Z мала всього 4 Мп, була повільна, але в зйомці предметки я був нею повністю задоволений і це не тільки моє враження, бо багато-хто називав її "королем макро". Дзеркалка Олімпус Е-450кіт була гіршою для предметки, як не крути. Досі шкодую за тою мильничкою, вона просто вийшла з ладу від старості, відслуживши майже десять років.
« Останнє редагування: 03 Жовтня 2016, 18:57:27 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Може Вам неправильну мильницю запропонували?
Ну може й так. Для мене бар'єр, що усе це є дуже абстракто: "мильничка може фоткати краще", "може бути достатньо", "можна пошукати і зекономити" і т.д. Моя реальність заключається в тому, що я спробував досить хороший за відгуками фотоапарат і мав дурості спробувати напівпрофесійну техніку одразу порівнюючи кінцевий продукт. Так от я зараз реально знаю, що той фотоапарат (nikon d5100 із кітовим об'єктивом і макролінзою) робить дуже класні і якісні фото.
Щоб обрати найбільш оптимальний варіант потрібно порівнювати, як то кажуть, "не відходячи від каси".

Offline Brandon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 714
  • Розташування: Винница
Если Nikon 5100 с китовой оптикой вас устроил , то можете еще посмотреть в сторону 3000 серии.
Матрицы , если мне память не изменяет там одинаковые , оптика такая же , а стоит немного дешевлее.

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
можете еще посмотреть в сторону 3000 серии.
Дякую за пораду. Подивлюся.

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
А яка камера у Андрія?
А, затупив  {mem}, d5100 . Ну, так бери його, за 8к можна, здається  {23}
« Останнє редагування: 03 Жовтня 2016, 22:36:20 від seraotzt »

Offline Frederico

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2347
  • Розташування: Львів
Nikon D5100, об'єктив 18-105mm, + при потребі макрокільце Marumi MC +4.

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Дякую  {con}. Ну, і кільце до тисячі  :).
Приволочив сьогодні d3100 додому. Так, чисто погратись. З китовим об'єктивом. Перше враження від 10 зроблених у кафешці кадрів - гарні портрети. Боке, всі діла  :). Ну, і предметне фото. Хоча автомат занадто відкриває шторку, треба в мануал переходити, бо мало глибини різкості. Ну, то таке  :) Поки не було часу нормально поклацати. Як награюсь - відпишусь тут.
 Може, він підійде ТС  :). Тим більше апарат не дуже дорогий (до 4к), і можна на заощаджені пошукати опику, бо після суперзуму трохи не вистачає отого збільшення  :). Треба ніжками  {))}
 Але це так, перше враження.

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
А, затупив  {mem}, d5100 . Ну, так бери його, за 8к можна, здається  {23}
Та от шукаю якраз по сландо. Як запасний варіант можна розглядати отой що клацаєш зараз (d3100) ?

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Ну, різниця в якості фото очевидна  {))}. Але от по уніерсальності... Рано щось казати. Поклацаю, покажу фото. Але то, певно, вже не сьогодні  {sm}
У Радоживи є огляд на нього - подивись  {y}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Може Вам неправильну мильницю запропонували?
Ну може й так. ... Моя реальність заключається в тому, що я спробував досить хороший за відгуками фотоапарат і мав дурості спробувати напівпрофесійну техніку одразу порівнюючи кінцевий продукт. Так от я зараз реально знаю, що той фотоапарат (nikon d5100 із кітовим об'єктивом і макролінзою) робить дуже класні і якісні фото.
Щоб обрати найбільш оптимальний варіант потрібно порівнювати, як то кажуть, "не відходячи від каси".

В даному конкретному випадку Ви зробили одну помилку: порівнювали два різних фотоапарати в умовах, в яких Ви не будете їх застосовувати.
Якщо Вам потрібен фотоапарат для фотографування предметки (а це і хороше світло і штатив) то який сенс робити висновок по кількох фотках, зроблених, як я зрозумів, нашвидкоруч, в магазині, та ще й з рук?
Ясна річ, що в цих умовах дзеркалка показала себе на голову краще, за рахунок набагато більшої матриці і більш вигідних режимів зйомки, вибраних її автоматом. Якщо ж фотки робилися при освітленні від люмінісцентних ламп (що характерно для магазину), то тут і говорити нічого. Порівнювати мильницю і зеркалку в таких умовах геть недоречно.
Якщо Ви плануєте фотоапарат, в основному, під предметку, для фоток в інтернет, то дзеркалка - це явний перебір, як на мене. Ясна річ, що бюджет в кожного різний, але для таких потреб, як в назві теми, вистачить хорошої мильнички за 1500-3000 грн + світло + штатив. Світло можна і самому зробити, а штатив більш-менш норм придбати вживаний за 1500 грн (+/-). І бюджет 5000 грн, заявлений на початку теми, буде навіть недоосвоєний  :)
Ну а тушка Нікона д5100 + бюджетний об'єктив 18-105 це вже мінімум 14000 грн.
До речі, в моєї мильнички С4000 від Олімпуса був об"єктив 33-96 з постійною діафрагмою 2.8 на всій фокусній відстані. Хто розуміє, той знає скільки коштує подібний об"єктив для дзеркалки.
Купуючи ультразум із хорошою оптикою (від супер макро до дуже великих фокусних) Ви отримуєте її як би бонусом. Але маєте набагато слабшу начинку, починаючи із матриці, що не дозволяє використати мильничку в якості репортажного фотика, в складних умовах зйомки, для виготовлення фоток для величезних фотографій і т.п. Але слабкі сторони мильнички можна цілком компенсувати при зйомці предметки. І, в додачу, отримати непогану камеру для зйомки на вулиці, при гарному освітленні, якщо ще є така потреба, з огляду на сматфони.
« Останнє редагування: 04 Жовтня 2016, 08:34:17 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Пане novak, Ви говорите правильні речі, однак знову ж таки нічого конкретного. О ця вся абстракція мене і вводить у певний дисонанс. Я більш ніж переконаний, що можна придбати якусь мильничку чи якийсь ультразум і якось його налаштувати і отримувати фото навіть кращі ніж із дзеркалки та ще і грошей добряче зекономити. Я у фотографіїї новачок і тому ходити пів життя по барахолках і магазинах, щоб перецикати усі апарати і порівняти який кращий я просто немаю бажання і змоги.
Я так різко схилився на бік дзеркалки тому, що повторюсь, - спробував хороший за багатьма критеріями апарат, при тому ж б/у і за немалі гроші де якість фото була помірною (not bad). Можливо я би його узяв і не мучався б до сих пір і робив би собі хороші знімки, але побачив, що можна робити набагато кращі. Тест проходив на вулиці при денному освітленні.
Ну от порадьте, який на Вашу думку фотоапарат буде більш прийнятним ?

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
Подарили зеркалку Olympus E-500, покрутил, помучился с этими навороченными настройками, плюнул, вытянул свою цифромыльницу ixus 75 успокаиваюсь.

Нет времени вникать в тонкости профессиональной фотосъемки.

Offline dimakole

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2142
  • Розташування: смт. Софіївка
а чим вона на автоматі відрізняється від мильниці на автоматі  {dr}  "наворочені настройки  " для ти хто хоче щось там контролювати, для усіх останніх є мастеркард  автомат. Хоча підозрюю. що треба включити автоісо десь там в глибині меню, щоб була повна мильниця.
Слава Україні

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Пане novak, Ви говорите правильні речі, однак знову ж таки нічого конкретного.
Я Вам давав посилання і на конкретну модель Соні по Львову і про більш просунуті ульразуми, які видає пошук по Львову на ОЛХ говорив.
Просто, я так бачу, що Вам ще просто треба визначитися що саме Ви хочете отримувати на виході (які знімки) і чи буде це камера суто для предметки чи ще для чогось. Скажімо, є моделі мильничок Кенон минулих років, які вже застарі по матриці, швидкості фокусування, але мають хорошу оптику, ручні налаштування і дуже добре підходять для предметної зйомки (ну, може ще портретів) при гарному освітленні. Втім, я вже сумніваюся чи варто Вам їх рекомендувати.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Lopar

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Киев
а чим вона на автоматі відрізняється від мильниці на автоматі
Повірте різниця дуже сильна. Професійний фотоапарат на автоматі - є ущербне явище. Якщо плануєте виключно автоматичні режими - мильниці це Ваше все і по якості фотографій і по ціні. Купуючи професійний фотоапарат потрібно ще на старті забувати про автоматичні налаштування...

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Втім, я вже сумніваюся чи варто Вам їх рекомендувати.
Як би там не було, я Вам дуже вдячний за увагу до моєї теми/потреби. Уже дійсно дуже прикипів душею до тієї моделі, що описував вище. Завжди хотів мати подібну техніку, дуже подобаються фотографії у макро та і взагалі якісні знімки. По мірі прогресування "хвороби" буду розуміти, що потрібно, а що не дуже.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Mello, модель, до якої "прикипіли душею" це Нікон Д5100?
Вибір непоганий, що і казати. Якщо до нього взяти гарний макрооб"єктив, тоді і розкриються його можливості.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Так, це Nikon D5100.
Відразу усі фішки я не куплю, але по трошки буду добирати. Зараз дивлюся на радянські об'єктиви типу Волна 9.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Ну, якщо так, то Ви піймались  {gig}, бо це вже майже як хвороба (пошуки об"єктивів, перевірка, настройка і т.д.)
Подивився знімки Волни-9 на Ніконі Д40 і ще більше заповажав свою стару мильничку, шкода що таких більше не випускають, бо змінки там були не гірші.
Успіхів Вам!
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!


Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Ну як там епопея з камерою, закінчилась?  :)

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Наразі не придбав.
На сландо домомвився з продавцем, щоб вислав наложкою. Той погодився, та згодом пропав. Буду шукати у себе в місті.

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Погрався з D3100. Ну шо сказати. Хороша машинка, фотки по якості картинки кращі ніж у мого суперзума (ну, хто б сумнівався  {))}), але, але, але...
Потрібні навички  {y}. На вулиці ще куди не йшло (хоча деколи теж промахується, або спалах вмикає, ну то таке), а от з предметкою починається саме цікаве. Обов’язково потрібен штатив. Мені в користування дістався 2.5 кілограмовий штатив slik pro 580 dx. Афігенна річ  {_11}. Бо з рук - ну не знаю. В мене жодного нормального фото не вийшло (треба кидати пити  {))}). Обов’язково запастись терпінням - бо навіть режим Live Viev не відображає повного кінцевого результату, не кажучи вже про видошукач. А автоматом знімати скоріш за все не вийде  -). Постійна перезйомка і підлаштування може дуже швидко вивести з себе  :). Також важливе світло, і бажано на гнучких ногах, щоб можна було носити лампи, а не фотик  :).
 З переваг над суперзумом (крім оптики і матриці) - швидкий ручний фокус, що дозволяє менше косячити. Ширший діапазон чесних ручних настройок - але то вже треба розбиратись. Можливість знімати в РАВ (можна витягнути нормальну якість з начебто запоротого фото).
 Недоліки - важкий, зараза  {))}. А вкомплекті зі штативом протаскав пів-дня по місту - відчувається  :). Китовий об’єктив змушує ходити ніжками і підходить не для всіх фото. Треба шарити в налаштуваннях  :)

Скоро приберу до рук Сanon 7d з біноклем 55-250 мм , ото вже точно награюсь  {))}


Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Ну супер  {_11}
Тут однозначно потрібна практика. Можливо навіть є зміст походити на курси по фотографії.
З рук фотграфувати це мабуть щось схоже до пострілу із рушниці  - прктикуйся бльше і все виде, затримуй подих )

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Наразі не придбав.

І як? Щось вполювати вдалося?

Бо я, завдяки цій темі, таки знайшов собі "нового старого друга", тобто придбав Олімпус с-4000 взамін такого ж, який був в мене довгі роки і яким я зробив багато фоток, які мене тішать і досі. Не чекав що вдасться знайти в такому хорошому стані фотоапарат, якому не менше 10 років, але знайшов. Ну а ціна була такою, що не втримався. Всього 350 грн.
По отриманні відразу перевірив і залишився повністю задоволеним. Цей, хоч і зроблений в Індонезії (попередній був зібраний в Японії), але якість фото дає таку ж.
Так, він дуже повільний, але для об"єктів, які не втікають (предметка, квіти, навіть портрети) - цілком.
Так що... дякую автору теми, що він підняв її.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Ко мне в руки сегодня попал Canon 7D с обьективом canon ef-s 15-85. Тяжелый, зараза  {))}. Все вроде ничего, но при наклоне обьектива почти вниз (сфоткать предмет сверху) обьектив выезжает сам  (_19) под собственным весом. Может в курсе кто, это баг такой, или норма  {dr} ?
 По фоткам - ну, хорошое качество  {y}  {))}. Получше чем у мыльниц  {))}

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
знайшов собі "нового старого друга", тобто придбав Олімпус с-4000
Мої вітання !!!
А можете цикнути декілька раз якогось ножа або ще щось таке подібне? Просто вже дуже цікаво як воно виглядає)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
под собственным весом. Может в курсе кто, это баг такой, или норма
Некоторые сайты пишут, что это норма. ИМХО - раздолбаный объектив. Я имею два таких "тяжелых" - про оба на куче форумов пишут, что надо фиксировать, чтобы не выезжал. Но мои и так не выезжают.
Еще одно ИМХО - что это за объектив, которым невозможно снять вид сверху? Рукой придерживать, что ли? А фокус как?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Фокус молниеносный даже при слабой освещенности. Да, получается держать зум  рукой {sm}. В крайних положениях нормально, а в средних выезжает. То-же, если направлять снизу вверх, заезжает сам обратно.
 Оно в поле с рук вроде ничего, а на штативе, на длинной выдержке мелкую фигню - может быть брак  {23}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
А можете цикнути декілька раз якогось ножа або ще щось таке подібне? Просто вже дуже цікаво як воно виглядає)
Зараз навряд чи зможу. На дворі сірим-сіро, в хаті економні лампочки, а спецосвітленням я не розжився. Можу хіба скинути пару фоток з літа, коли я фоткав квіти в полі. Характерна риса цього Олімпуса - гарні кольори і те, як він розмиває фон.





Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Дійсно досить непогано)) я вже починаю задумуватись))

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
В умелых руках и х*й балалайка  {))}
Такі фото, звичайно, гарні. І пан Новак молодець, але я б не повертався до такого форм-фактору, і такого переліку можливостей. Навіть бескоштовно (якщо питання у ціні). Нічого особистого  :)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Фокус молниеносный даже при слабой освещенности
У них у всех фокус мгновенный, я не об этом, а о наводке на фокус тогда, когда объектив ездит сам по себе. Это же мучение какое-то получается...
2Mello - фотки в цій темі http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=20391.0 (як і в багатьох інших моїх) зроблені звичайною "мильницею" - Sony DSC-W55, яка зараз коштує копійки. Подивіться уважно на великому розмірі (картинки активні) - Ви бачите там недоліки? А ці фото зроблені на звичайному підвіконні без усіляких прибамбасів.
Або це

До чого це я? До того, що якщо не є коштів на нормальну дзеркалку, то варто придбати звичайну мильницю, котра здатна робити фото в режимі макро
Доречі про макро

Звісно, що я пропоную Соньку  :D - я й досі її маю, продавати не збираюсь, час від часу користуюсь - коли дзеркалку тягати ліньки
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Щоб не бути голословним - ось пару давніх фото (яких, наче, не показував, які робились тим самим Sony H5 (ціна зараз близько 1000 грн).

Останнє фото цікаве саме через ситуацію: ворона знайшла черствий хліб, розігнала голубів від поїлки і розмочувала хліб у воді. Відстань від мене до ворони - метрів 20, напевно. Якщо не більше.


Ну, і всякі пейзажі, світанки, це зрозуміло.
Це суперзум. Він унівесальний. Але зробити якісне предметне фото - треба багато світла, через малу матрицю, шуми і т.д. Зате тут оптичне збільшення нормальне, а не х3  :)
Але хочеться трошки більшого. І щоб аберрацій було менше, і картинка чіткіша, і, і, і... А це вже трошки інші гроші...

2Fes
Это же мучение какое-то получается...
О каком комфорте может идти речь, если ты расположил предмет в кадре, навелся на резкость, отпустил обьектив и опп... Вместо всего ножа в кадре только больстер  {))}. Хобот уехал вниз  {))}. Оно то фокусируется потом, но смысл  {sm}. Пошатал активно: хобот начинает уезжать примерно с 60 градусов. Для широких задач нормально, в принципе. А хозяин фотика за годы пользования и знать не знал об этом баге: камера семейная - пьянки, свадьбы, именины, отдых. А тут появился я и раскрыл ему страшную тайну  {))}
« Останнє редагування: 22 Жовтня 2016, 11:31:19 від seraotzt »

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
...я б не повертався до такого форм-фактору, і такого переліку можливостей. Навіть бескоштовно (якщо питання у ціні). Нічого особистого  :)
Та і я б не повертався, то все Mello винен  :D Розбудив спогади про цей фотик, який стільки перефоткав за свій вік (і не тільки в моїх руках, бо до мене він "бомбив" школи в руках одного фотографа). От я і глянув чи не продається щось подібне зараз. А тут і пропозиція, за смішну ціну та ще й з карткою 128Мб в комплекті, яка сама коштує зараз не менше половини ціни того фотика. Втім, я б не взяв навіть так, але продавець погодився віддати накладною оплатою без передоплати. Ну я і не встояв  {gig}
Щодо форм-фактору... так, він відсталий. Але, враховуючи те, що в момент виходу фотик коштував 600 доларів і оптику там поставили хорошу (купіть зараз для свого Кенона лінзу 32-96/2.8  ;) ), а також те, що фоткати я збирався те, що нікуди не втікає з поля зору об"єктива, то... чому б і ні?
Втім, фактор ностальгії, напевно таки, був визначальним. От стоїть він зараз на столі, поблизу компа, як колись стояв його попередник, і мені чомусь тепліше на душі...
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Ну, нарахунок цього не маю ніяких протирічь  {con}. Сам такий  :)

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
До чого це я? До того, що якщо не є коштів на нормальну дзеркалку, то варто придбати звичайну мильницю, котра здатна робити фото в режимі макро
Ох, знову ця боротьба в моїй голові ))
Піду дивитись на мальнички...

Щоб не бути голословним - ось пару давніх фото
Ну вигладає супер. Все чітко, якісно ... Ох що ж ви зі мною робите ....

От стоїть він зараз на столі, поблизу компа, як колись стояв його попередник, і мені чомусь тепліше на душі...
Радий, що зміг долучитись до того, щоб клаптик пазлу знашов своє місце))

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Ще трохи масла в вогонь  {))}
Sony H5


Ну, і пару пробних фото, по яких нічого не зрозуміло про якість оптики  {))}
Nikon D3100 з китом 18-55мм

Canon 7D з китом 15-85мм


По першому враженню користування 7D надає стільки можливостей  {smelly}, тільки клацай. Але і ціна відповідна   {_18} (Хоча той баг з хоботом таки трохи напрягає  {23})

А взагалі - як каже один розумний дядько: "Найкраща камера це та, що у тебе зараз на даний момент"  :)
Хороших вам кадрів  (__3)

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
seraotzt, подивився фото квітів. Гарно. Але є один момент чим мені подобається мій Олімпус: мала глибина різкості і м"яке розмиття фону. Тобто коли я фоткаю квітку, то вона в фокусі, а все інше не притягує увагу, нема тих всіх стебел, травинок, які відволікають.


Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Льогко  ;). Відкривається діафрагма до 2,8, камеру впритик до квітки і ура  :). (Це на суперзумі). На великих треба об’єктив або кільця.
На моїх квітах діафрагма 3,5, та й розмір квіточок трохи не такий як в незабуток  ;)
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2016, 16:44:47 від seraotzt »

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
Сьогодні нарешті завершив епопею із пошуком фотоапарату. Був придбаний Nikon Coolpix L120 - 1200грн (дякуючи Frederico). Ціна та стан мене влаштовували, а тягнути далі я вже не міг, тому довго не думаючи, аби не начитатись відгуків - придбав )) Тепер лише штатив, батарейки ну і лайтбокс доробити. Мій лайтбокс дуже габаритний та громіздкий - в ідеалі хочеться якийсь складний, щоб можна було під стіночку поставити  {_09}

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
З чим я тебе і вітаю  (__3)


Offline Frederico

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2347
  • Розташування: Львів
Був придбаний...
Це все слова :), ти результат показуй. Фото давай (_22).

Offline Brandon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 714
  • Розташування: Винница
А  разве в этих апаратах есть мануальнй режим ?

Offline Mello

  • Just do it
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 580
  • Розташування: Львів
    • Алмазные и эльборовые бруски
А  разве в этих апаратах есть мануальнй режим ?
Ручного режиму немає. Поки буду фоткати на автоматі, а коли зрозумію, що мені бракує то буду рухатись далі. Фото потрібні вже і бігом)

Фото давай (_22)
На дворі пасмурно тому так на швидкоруч цикнув пару фото: