Автор Тема: Victorinox Workchamp 0.8564 - "мультитул" с ножевым уклоном  (Прочитано 3581 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Имею честь рассказать о ноже, сопровождающем меня почти везде, где в руках/на плече/в машине сумка.
Это Victorinox Workchamp, номер по каталогу производителя 0.8564:


Куплен мной году так в 2005-06, точно уж и не упомню.
В кармане не ношу - тяжеловат всё же и габаритен. На ремень чехол с ним одеваю время от времени, когда с собой в поездку не беру маленькую сумку.
За все эти годы постоянно "ходит" и "ездит" со мной везде. Опробованы мной абсолютно все инструменты на ноже и все я нахожу отличными и удобными для своего размера. А ножницы, так вообще песня, извиняюсь за столь интимную подробность, но ногти себе обрезать мне удобно исключительно ими - удобные и острые аки бритва. Ножницы за все эти годы ни разу не точил.
На работе время от времени ко мне прибегают "Дай свой супер-нож, надо отвёртка/плоскогубцы/шило/и т.д." (нужное подчеркнуть). После одного из таких даваний обнаружил погнутой кромку меленькой отвёртки:

Так как до этого после возвращения нож не смотрел, то когда именно это произошло и кто сделал  ((. Естественно никто не признался. Я кромку так и не выровнял...
Чехол покупал не сам, подарили на работе на 23 февраля. Причем взяли нож попользоваться, измерили и купили фирменный виксовской кожанный чехол точно по ножу. Я бы такой, честно, себе зажался купить...

На чехле в прошлом году отлетела кнопка на клапане. У меня руки пока не дошли новую поставить... {_09}
Темляк на ноже позорный. Мной давно куплен красный тонкий паракорд для нового темляка, да опять же всё руки не дойдут заменить.
Много раз задумывался о покупке крутого мультитула Викса же, Лезермана или чего то подобного. А потом доставал свой Workchamp и думал: "А чего в нём не хватает?... Да всё есть, что нужно!".
Пардон за фото, сняты буквально только что смартом, мыльницы с собой нет.
Благодарю за внимание. =)

Перезалил фото.
« Останнє редагування: 19 Вересня 2019, 13:24:50 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline os

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 270
  • Розташування: Львів
Надійний багатофункційний роботяга {_11}. Колєга такий має - на всіх сумісних рибалках вже років з 10 його бачу.

Сам вже 15 років маю Leatherman Wave. Хороша штука, але це все ж таки плоскогубці з ножиком, пилкою та іншими інструментами.
Прописався в мене в наплечній сумці з причиндалами для рибалки на хижака. На рибалці - на поясі на ланцюжку.

Нещодавно купив нарешті  (_22) "стару хотєлку"  {_09} - Victorinox Hercules з лайнер-локом, на якого довго заглядав (бо маю однорукий Nomad) і шукав де подешевше.
Це вже ніж, з пилкою та купкою інших інструментів. З мінусів - не вистачає однорукого відкривання та знову ж таки  (_23) маленький люфт клинка, як і у всіх віксів з слайд чи лайнер локом.

Сергій, ваш ніж також не має отвору під булавку в плашці біля штопора?

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
Жене когда-то купил такой-же но в мини исполнении. Нож классный, пинцет потерялся, чехол почему-то потрескался

Offline os

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 270
  • Розташування: Львів
Пінцет, зубочистку, маленьку викрутку в штопор та інші аксесуари зараз можна без проблем докупити.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Сергій, ваш ніж також не має отвору під булавку в плашці біля штопора?
Має {y}, на фото ж видно. Під плашкою штопора для булавки, під плашкою шила - для пінцету.
Та і булавка з пінцетом не просто так біля ножа лежать.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline PinchukMP

  • Новичок
  • Повідомлень: 33
  • Розташування: Бердичів
Ви мабуть не зовсім зрозуміли один одного, пан os має на увазі саме булавку , ось таку

І ховається вона під штопором,ось так

Offline os

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 270
  • Розташування: Львів
os має на увазі саме булавку
так, дякую, поки набирав ви вже написали.
Я маю Nomad та Hercules - ні там ні там її нема. Крім того бувають ще плашки з місцем під ручку.
Це вже трохи задротство  {))}, але . . .

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Точно, не зрозумів. (_23)
Такої булавки (і гнізда для неї) на моєму ножі нема. {sm}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Severin

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 287
  • Розташування: Киев
..если не ошибаюсь - булавки только в 91-ой "линейке" есть..в моём Huntsman имеется.

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Ніж класний  {_11} Завжди цікаво як та кнопка в експлуатації себе показує.
Не барахлить, чи не засмічується?
У моїх Victorinox Forester замок типу лайнерлок.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
...як та кнопка в експлуатації себе показує.
Не барахлить, чи не засмічується?
Та наче проблем не виникало.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline homosapiens_ww

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 719
  • Розташування: Николаевская обл. Первомайск на Буге
ніж класний!
Саме такого не маю. Але Маю кучу варіацій, і майже всі інтсрументи, в різних моделях.
Окрім напильника/пилки по металу.
В мене завжди виникало питання, як вона (пилка по металу) в роботі?
Чи потрібна вона? Чи може достатньо комплектації Геркулеса?
Я чомусь завжди вважав що незмінна незйомна пилка по металу/напильник - то або ненадовго, а непотрібний інструмент - і в обох випадках , з часом  баласт і додатковий розмір.
Тому геркулес - в ролі маяка бажань. А також, як варіант оутрайдер або атлас (такий є в мене в авто).
Чи все таки Workchamp?

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
як вона (пилка по металу) в роботі?
Знаєте, як для пилки такого розміру то нормально.
Звичайно в силу маленької довжини програватиме дорослій ножівці по металу, але чи часто Ви з собою носите ножівку? А Workchamp при нагальній необхідності щось перепиляти може.
От як напилок ця пилка вище всяких похвал  {_11}. Калену сталь я ним не пробував, але сиру сталь типу проволоки-катанки гризе аж бігом. Про кольорові метали навіть говорити не буду. -)
PS. Забув :), калену сталь я також ним пробував. Алюмінієвий провід, що на високовольтніх опорах від 10 кВ і вище являє собою такий собі канат із проволок. Всередині для механічної міцності пучок дротів (перерізом приблизно 1/7-1/8 від сумарного перерізу проводу) стальних, оцинкованих,  калених, зовнішні шари з алюмінієвих дротин. Так от виникла у мене необхідність нарізати цю сталеву дротину на шматки по 50 см, з одного кінця злегка заточити, з іншого зачистити. Дріт оцинкований Ф4 мм (з проводу АС-300/39) прикалений, руками зігнути важко (пружинить). Так я Віксом надпилював дріт десь до 1/3 товщини, ламав і зачищав та заточував. Ножівкою та "доросдим" напилком, звичайно, було б зручнійше, але Вікс справився.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook