Автор Тема: Пара  (Прочитано 2085 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Пара
« : 14 Грудня 2014, 12:51:59 »
Чергові дві фінки (сподобалось мені їх парами робити :_)). Спершу ТТХ, бо вони одні на двох:
Клинки – вуглецівка Лаурі 125х19х3.1мм, на темнішій типу полірований (+/-), на світлішій сатин 1500 гріт (спуски – поперек, голомінь +/- вздовж).

Руків’я – 115мм, бубінга, нейзільберові оковки і шайби. Темніша покрита тіковим маслом, світліша данішем.
Піхви – аргентинська шкіра РД 2мм товщиною (суха – тверда шо фанера, а розмочена м’якенка…але смердить гівном), заклепки білі, нитки плетені-вощені, фарба Stahl і віск для взуття. Вкладиш з фанери, 2хсторонній
А тепер по одній:

Світліша – фінка як фінка, я схожі вже робив, але на цей раз без долів і скосу обуха. Піхви так само – мого улюбленого типу (робити легше). Торці як завжди кривуваті, як мої руки, ще й підвіс трохи криво пришив (не по середині піхов) {sm}. Але не смертельно. А от друга фінка…..

…жертва експериментів {g}. Сам ніж нічого – просто вирішив не скругляти торець руків’я  і не надто вдало відполірував (що з часом виправиться патиною). А от піхви дійсно жертва – тут експериментував одразу в кількох місцях:
Десь-колись побачив, що на піхвах край горловини завертають в середину. Спробував. Вийшло не так шоб прям дуже, але, в принципі, сподобалось – візьму на озброєння :)
Підвіс теж експериментальнй. Все те саме, що і підворот горловини, але не сподобався {kh}
Двохсторонній вкладиш……хз, не знаю, шо за нього сказати – ніяких вражень, але! Через нього (і через неуважність) зробив ліві піхви {mem}! З одоностороннім легше: поклав на шкіру і видно клинок – правильно поклав. А тут, як не клади – клинок не видно. От і прогавив :(
Така от парочка в мене (поки в мене). Кидайте меблі, взуття, російськомовних младєнцев {gig}
p.s. правда, фоти класс? {))}
« Останнє редагування: 14 Грудня 2014, 16:16:27 від Cynic »
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Пара
« Reply #1 : 14 Грудня 2014, 13:01:14 »
Рукояти визуально выглядят слишком массивными.

Offline tixon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 953
  • Розташування: Хорол
Re: Пара
« Reply #2 : 14 Грудня 2014, 15:48:00 »
В общем понравились  {_11} {_11}
Как бы хорошо ты не делал,всегда найдется индивидуум готовый изгадить твою работу...

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Re: Пара
« Reply #3 : 14 Грудня 2014, 16:03:47 »
Не плохие финки.
Ребята, с правами, поправьте ссылку на первое фото (слеш кто-то съел)

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Re: Пара
« Reply #4 : 14 Грудня 2014, 16:15:09 »
Понравилась пара. Ножны и те и другие понравились. Массивные рукояти не в минус, должны быть удобными, как на мою лапку =)
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Re: Пара
« Reply #5 : 14 Грудня 2014, 16:30:58 »
По руків'ям згоден з demetrid - в долоні (невеликій - ширина 9см, довжина 16-17см) нормально, не великі - не малі
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline Ashtaroth

  • Валерий
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3335
  • Розташування: Украина, Одесса
  • Коллекционер. Ножи не делаю.
Re: Пара
« Reply #6 : 14 Грудня 2014, 19:27:59 »
Симпотяги :)
"Люди слышат только те вопросы, на который знают ответ." — Ф. Ницше.

Offline Віктор71

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2074
  • Розташування: Львов
Re: Пара
« Reply #7 : 14 Грудня 2014, 20:14:46 »
Гарні фіночки,але тильники можна було зробити меншими,не рухаючи товщини і ширини самого руків'я!

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: Пара
« Reply #8 : 14 Грудня 2014, 20:45:17 »
Зачётные финки, а курсовую по ТММ уже сдал?  :D И финари делать это не редуктор рассчитать.  )))

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Пара
« Reply #9 : 14 Грудня 2014, 20:52:38 »
Как по мне, тыльники смотрятся очень массивными, трудно  {))}по фото определить баланс, но как -то уж очень. Работа аккуратная  {_11}.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Re: Пара
« Reply #10 : 14 Грудня 2014, 20:57:14 »
2 Юрий
Нєє, це "деталі машин", третій курс :_) Кілька разів довелось креслення переробляти, от їх трошки і залишилось - я в них тепер ножі загортаю {gig}
VSk, "легшими" тильники робити побоявся - дерево прямослой, і нехай бубінга і вагко колеться, але про всяк випадок...ага. А баланс на стику оковки з деревом
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: Пара
« Reply #11 : 14 Грудня 2014, 21:04:24 »
Точно (_23) детали машин. Шутка ли 27 лет назад это было.

Offline garrisson07

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 254
  • Розташування: Україна, Київ, Ірпінь
  • Віталій
Re: Пара
« Reply #12 : 15 Грудня 2014, 00:49:17 »
Сподобались, обидва.  {_11}
«Господь - Пастырь мой; я ни в чем не буду нуждаться: Он покоит меня на злачных пажитях и водит меня к водам тихим, подкрепляет душу мою, направляет меня на стези правды ради имени Своего. Если я пойду и долиною смертной тени, не убоюсь зла, потому что Ты со мной".

Михаил

  • Гість
Re: Пара
« Reply #13 : 15 Грудня 2014, 01:22:08 »
Гарні обидва клинка {_11}

Offline Maynard

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2323
  • Розташування: г.Хмельницкий
Re: Пара
« Reply #14 : 15 Грудня 2014, 06:46:05 »
Мне понравились!
"Баби на час, форева онлі рок'н'ролл!"
(с) Брати Гадюкіни

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: Пара
« Reply #15 : 15 Грудня 2014, 13:34:10 »
Непогані!
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"