Автор Тема: Когда хвалят работу - это лицемерие, или нет?  (Прочитано 27973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Немного офф. Я несколько раз писал в личку модеру одного форума (знаком с ним лично) о причинах непонятного бана - ответа нет по сей день... {sm} ))) Человек он спокойный, уравновешеный, флегматичный. 8-)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Так я Феса ножи критиковал и не раз и не вдух словах, и живой вроде.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
терпеть не могу критики

якщо ці слова стосуються ножів, то це не так :) втім, критикувати ще треба вміти.

Мова – душа народу

ultrakaktus

  • Гість
Цитувати
FES как участник форума - это вспыльчивый, задиристый, самолюбивый человек.

 2vSpica ви молодець!
 лицемірів на форумі , припускаю, справді багато, так як вас ніхто не підтримав.  а те, що ви маєте рацію очевидно навіть для новачка.


і те як звучить тема вже підвох Когда хвалят работу - это лицемерие, или нет?, бо справа не в ваших ножах і відгуках, а у вашій так сказати натурі

звичайно fesa ножі достойні похвали. можливо комусь вони подобаються менше чи взагалі не подобаються, та це вже справа смаку.

коли хвалять роботу - пишайтесь! коли виявляють вам повагу - чистої води лицемірство. це звичайно перебільшення. я вірю , що є люди , які справді вас поважають. та думаю таких меншість.

 читаючи новий форум, нові мені теми , зразу стало зрозуміло "кто здесь папочка".
грубість, завуальовані образи, безцеремонність, егоїзм, буквоїдство (і зразу щоб його уникнути з сторони fes БУКВОЕДСТВО - (пренебр.) только внешнее, буквальное понимание, формальное толкование чего-н. в ущерб смыслу, содержанию), постійне чіпляння за слова.
 І давайте без прикладів. Яскравий приклад і ця тема)
Сладається враження , що ця людина створила форум для самоутвердження. Та потім збагнула , що на цьому щей можна заробити. 7%))) І це теж, бачу , всі проковтнули мовчки. І переодоплата відсотків . Боже мій!!! На аукро близько 4%. на ганзі та будь-якому іншому форумі продавай скільки хочеш. А тут 7% і передоплата  {_18} (_23) (_3)
Коли про це дізнався друг, цитую "та ти на фото подивись - це ж жид". (не в образу будького)

і ось пише космос
Цитувати
неохота все вспоминать ,но однажды ,будучи новичком(постов 20) - я в адрес Феса много чего говорил сам не знаю,но меня не забанили(хотя сейчас понимаю ,что не понимаю почему )


ось і цьому явищу лицемірства приклад і пояснення. те що скаже новачок - не відважиться сказати старожил з зрозумілих причин.

і одна з негативних якостей fesa це те що веде він суперечку в  стилі еристики і софістики.
Цитувати
Аристотель эристикой называл искусство спора нечестными средствами. Эристическая аргументация направлена на то, чтобы доказать правоту спорящего вне зависимости от его истинной правоты.

тому сперечатись з такою людиною можна довго, НУДНО , і якщо не застосовувати такі ж прийоми - то безуспішно.

StartGameN

  • Гість
Даже интересно. Если всё так плохо - почему ж форум-то такой популярный? И желающих продавать здесь свои ножи не меньше, чем на бесплатных для продажи площадках. Объективно говоря, здешняя "барахолка" вообще самая активная, несмотря на пресловутые 7%.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
ну, з приводу 7% перейматися - це зайве. Ще б з приводу аукрівських 4% переймалися, чи айтюнівських 30% ))) І потім, є повно форумів, де теж просто так не виставиш на продаж :) отакої.

з.і.
та ти на фото подивись - це ж жид

- постановив барига )))

Мова – душа народу

Offline Vadok

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2991
  • Розташування: Одесса
Цитувати
та ти на фото подивись
Это Вы по аватарке проехались? И, наверное, это очень круто - проехаться по чужой фотке, спрятав собственное лицо.
Цитувати
те що скаже новачок - не відважиться сказати старожил з зрозумілих причин.
Ерунда. И давайте без примеров. Яркий пример - эта тема. Или vSpica новичок?

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
Цитувати
і ось пише космос
в двух словах,космос на всех форумах пишет что хочет
это раз.
Цитувати
Та потім збагнула , що на цьому щей можна заробити. 7%
что-то долго он это прикидывал,и думаю никто не обеднеет от этого,и я знаю как он это решение принимал,лично я готов платить за предоставление такой возможности на крупном форуме.
и крайне уменьшилось число торговцев ,не платящих ни за что,но торгующих на всю Ивановскую кетайским бутором
поинтересуйтесь сначало- многим это так уж бьет по карману?
а теперь смотрим барахолку ,желающих продать масса
по поводу предоплаты- мне с вас смешно,напишите одно сообщение и он ее не возьмет,хотя я не знаю с кого ее берут
Цитувати
"та ти на фото подивись - це ж жид". (не в образу будького)
вы антисемит?  выбирайте выражения
Цитувати
на ганзі та будь-якому іншому форумі продавай скільки хочеш.
так кто ж мешает?

Цитувати
те що скаже новачок - не відважиться сказати старожил з зрозумілих причин.

это кто вам такое сказал ))) {_08} {_08} {_08}

больше всего не нравится когда человек написал и ушел,так и не поговорить
« Останнє редагування: 19 Лютого 2012, 17:48:09 від космос »
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
Да, повеселели, з визначенням національності (хоча жид- не національність, а образа) по фото -взагалі істерика {_08}, особливо якщо взяти до уваги націоналістичні погляди Феса ))).

продавець на форумі заробляє собі гроші, заробляє на чужому ресурсі, а ресурс вимагає капіталовкладень. Окрім того продавці порушували правила продаж, що спровокували, в якійсь мірі, накладання такого собі "мита".
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Offline axelT

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2645
  • Розташування: Erkrath - Киев
Коллеги,
лично мне это дерьмо надоело... #8 #8 #8
Обращайтесь ко мне на любом языке - я постараюсь Вас понять

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
плюс много
даставай топор (__6)
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline СТЕРХ

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5691
  • Розташування: Киев
  • Евгений 098-861-59-70
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Такое ощущение, что у нас скоро выборы. Григорьевич, у тебя срок полномочий заканчивается?
Тему пора в архив. Как все хорошо начиналось.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline mick

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2862
  • Розташування: Одесса
  • Accipe ratum!
жид- не національність, а образа
у нас -  и национальность, и оскорбление..
у соседей поляков, венгров, литовцев, чехов и т.д. - национальность;
производное "иудей"
"Ад пуст! Все бесы здесь!" (Шекспир, Буря)

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
ultrakaktus, а кто ваш друг?
не тот, что наговаривал на Grishka и топоры?
уж не puljatko это?
вы с ним не однофамильцы часом?

ultrakaktus

  • Гість
2космос якшо вам зайнятись нічим, то коментуйте хоч кожну букву нічого не значущими фразами.
я нерозумію до чого антисемітизм? жид - це образно сказано, як про людину з певними якостями. нічого поганого в комерції не бачу. не схвалюю те , що людина через яку купу форумчан собі "жопу рве" наживається за їх рахунок. для цього є реклама. ніхто не каже , що це незаконно (ви ж сплачуєте податок, чи не так?). просто я не стану наживатись, в такий спосіб, на тому що інші руками працюють  {_14}
Цитувати
очень круто - проехаться по чужой фотке, спрятав собственное лицо.
- ховати і не ставити на аву фото - абсолютно різні речі. вам перед тим як висловлювати думку копію паспорта нотаріально засвідчену не надіслати поштою?

стосовно Гришка, то мабуть це просто непорозуміння. та ніхто на нього не наговорював а сказано було про технологію. ше раз все з початку???

так pulatko не лише однофамілець а й сіамський близнюк

Offline Vadok

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2991
  • Розташування: Одесса
Нет, копия паспорта мне не нужна. Мне нужно, чтобы пользователь соблюдал правила форума. В них написано:
-Общение на форуме строится на принципах общепринятой морали и сетевого этикета.
- Запрещено использование нецензурных слов, брани, оскорбительных выражений, в независимости от того, в каком виде и кому они были адресованы.
-Запрещено на форуме намеренно устраивать склоки и раздоры, а также провоцировать участников.
-

По первому пункту: обсуждаешь чужое лицо - будь добр, покажи свое. Или не показывай. Но тогда не обсуждай.
По второму пункту: То словосочетание, что Вы поставили в кавычки, считается бранным словом. А слово "жид" Вы употребили в оскорбительном контексте.
По третьему пункту: Вы будете отрицать, что устраиваете склоку?

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Алексей, да нормальная тема. Интересно, что еще эти дрыщи могут написать? {))} Они ж просто не подозревают, что лицемеры, которых здесь много и которыми являемся мы, еще и дружат, встречаются и общаются уже не один год. Я понимаю, что таким долбодятлам, что либо объяснять и рассказывать бесполезно, но уверенный отпор давать надо в обязательном порядке. Так, что пусть дальше читают и делают выводы.  

Приношу извинения за не очень корректное свое высказывание, но я это еще очень мягко все описал.
« Останнє редагування: 19 Лютого 2012, 21:37:03 від Юрий »

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
... Я понимаю, что таким долбодятлам, что либо объяснять и рассказывать бесполезно, но уверенный отпор давать надо в обязательном порядке. Так, что пусть дальше читают и делают выводы. 
+10000
 Да їх просто жаба душить до чужих успіхів, до чужого таланту, чужої вдачі f.g. Я зтикався з такими. Самі нічого не вміють, сидять в ж..пі, а грошей хочеться, слави хочеться, визнання хочеться, а не виходить {sm}...

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
так pulatko не лише однофамілець а й сіамський близнюк

значит, бан за повторную регистрацию

7%))) І це теж, бачу , всі проковтнули мовчки. І переодоплата відсотків . Боже мій!!! На аукро близько 4%. на ганзі та будь-якому іншому форумі продавай скільки хочеш. А тут 7% і передоплата  {_18} (_23) (_3)
Коли про це дізнався друг, цитую "та ти на фото подивись - це ж жид". (не в образу будького)



« Останнє редагування: 19 Лютого 2012, 21:48:46 від iurii soldatko »

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
От, жестко все у нас как-то.  :D Интересно ж было читать.

Offline axelT

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2645
  • Розташування: Erkrath - Киев
Юра, тема нормальная, а скатилась - сами видим к чему...
С другой стороны - пара троллей вылезло... 8-)
Обращайтесь ко мне на любом языке - я постараюсь Вас понять

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Так, это нормальное явление - скатывание темы. Первый раз, что ли? :D И опять же польза - ряды очистилсь.

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
 {_19}   {))}

хвалять не  хвалять... якщо мені особисто  щось не сподобалось - взагалі нічого не пишу. Сподобалось - пишу.



Offline poroshyn

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1260
  • Розташування: Киевская обл. г. Васильков
+1 до слів Ярослава, але якщо робота зацепила а не сподобались якісь моменти,
тоді коментую.