Автор Тема: Buck Hornet, апгрейд 722 Spitfire  (Прочитано 8135 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Buck Hornet, апгрейд 722 Spitfire
« : 02 Червня 2017, 05:21:20 »
Привіт ріжуча секто ! )
Давненько нічого не викладав з новенького , все якісь причинно-наслідкові обставини відволікають. Вже й забув як то пишеться ))) Тож, щоб геть не припасти пилюкою, зроблю коротеньку розминочку. ))
 Останні роки Баки приємно дивують. Непогані моделі, активне впровадження нових матеріалів (нових для них) , лімітки.. Все що потрібно для нашої братії. Але , щоб звичайну модель проапгрейдили до такого, я не очікував. І це все за доволі бюджетні кошти . Тож думав я недовго , і от поселився у мене такий "шершень" - Buck Hornet . Загалом від звичайного 722 він відрізняється лише матеріалом клинка і жовтим кольором , але яким матеріалом!! Матеріалищем! s90v в сендвічі між CPM 154 . І це все з термічкою BOSS-а. Круть нє? )

"Діменшин":
Довжина клинка - 8.3 cm
Вага - 91 g
"Держак" - алюмініум
Кліпса переставляється в 4 варіантах.
Серія з 122 ножів.
Made In The USA

Ну і пару слів і від себе -
Плюси - легкий, плоский, зручний, різучий . Приємні форми. Переконаність , що твоя сталь буде різати ну дуже довго і дуже "гостро" . Поки що жодного шату немає .  Чесно кажучи на кожен день супер, не "лякає" довкола нікого,  має привабливий , цивільний вигляд  . Така собі цяцька . Що в теперішньому переляканому світі безумовно великий плюс . .
Мінуси - відчуття тендітності не покидає, жодного бажання на силову роботу немає, замок (бек-лок) доволі ніжний на вигляд.    "Зуб" (той плавничок що робить рекурву) на ріжучому краї "напрягає", все пориваюсь спиляти його , заодно б добавив сантиметр до робочої зони .
Ну от так, на скору руку накидав, сильно не критикуйте бо і то теж я вже забув як   :)





, ,
"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Re: Buck Hornet, апгрейд 722 Spitfire
« Reply #1 : 02 Червня 2017, 16:04:55 »
Забув написати що ця лімітка була зроблена для skblades крапка ком. І на даний момент вся розійшлася, тож хіба шукати "на руках". Зараз у них правда є спец пропозиція з s35vn -



Ну і заразом вже до кінця прорекламую придворну тюнингову контору Бака , там же можна знайти buck 110  з cpm154 або D2,  i Buck 830 Marksman з s35vn .
І окрім наявного анонсують на середину літа 110-ий з s90v .. Так що чекаєм)
"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Re: Buck Hornet, апгрейд 722 Spitfire
« Reply #2 : 02 Червня 2017, 16:19:26 »
Не знаю почему, но первая мысль при взгляде на желтый, была: "Для альпинистов"  ((
Какая толщина рукояти без клипсы?

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Re: Buck Hornet, апгрейд 722 Spitfire
« Reply #3 : 02 Червня 2017, 16:35:47 »
 :) А у мене перша думка - "о на моря-океани супер" .
Товщина 9 мм
"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Re: Buck Hornet, апгрейд 722 Spitfire
« Reply #4 : 08 Червня 2017, 00:22:32 »
Прикольний ніж. В ньому точно є щось спортивне. Альпінізм як варіант :)