Автор Тема: Ножи ТМ "Біла Зброя"  (Прочитано 68924 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #25 : 03 Липня 2015, 08:12:42 »
Дякую за запрошення {tnx}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #26 : 03 Липня 2015, 08:16:29 »
Фотографии ножей в разделе есть, ттх тоже приведены , тесты тоже будут....

Дійсно: оці, нові моделі ще не перевірені, не протестовані, а минулі ножики були протестовані і викликали неоднозначні відгуки - звідки тоді взялася впевненість написати, що вони "високоякісні"?
Мені це нагадує рекламу китайських товарів на їхніх сайтах: там все теж "високоякісне", "преміум" і т.д., ... зате хоч коштує недорого.  {gig}
Може таки варто почекати тестів і висновків незалежних експертів?  {23}
В цілому (як на мене) фраза "український виробник бойових і тактичних ножів" звучить краще і викликає більшу довіру.
Фраза "український виробник якісних бойових і тактичних ножів" заставляє задуматися.
Фраза "український виробник високоякісних бойових і тактичних ножів" заставляє задуматися ще більше.
Фраза "український виробник високоякісних бойових і тактичних ножів преміум класу" ... ну, самі розумієте  ;)
Слова мають вагу.
Добре було б, якби довіру (і повагу) викликала проста фраза "ножі "Біла Зброя". Чого Вам і бажаю у майбутньому.  8-)
« Останнє редагування: 03 Липня 2015, 08:25:36 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Jan

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 500
  • Розташування: Киев
  • Za wasz? wolno?? i nasz?
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #27 : 03 Липня 2015, 09:21:52 »
Дякую за коментар! {tnx}
Как говорила моя бабушка, лучше выстрелить перезарядить и снова выстрелить, чем светить фонариком в темноту и спрашивать кто тут ?

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #28 : 03 Липня 2015, 09:57:32 »
Ян,
 не так давно, один из наших уважаемых кузнецов, сделал Вам замечание о явной недостаточности окончательного и промежуточного тех. контроля за продукцией вашего производства, что было следствием выставленного Вами на обсуждение кинжала. Напишите, что сделано для устранения выявленных тогда неоднократных случаев явного брака. Вы позиционируете свои изделия как возможно приобретаемые для АТО, если все осталось практически без изменений, лично я бы её и на пушечный выстрел не подпустил туда. Если всё же налажена система контроля качества, хотелось бы услышать как? Иначе расцениваю Ваши посты не более чем рекламу расчитанную на неискушенного потребителя, а изделия не более чем полочники. =) Все вышесказанное - моя ИМХА, но я считаю, что посетители форума, а также его участники (большая часть которых имеет статус Новичка и не всегда могут следить за развитием событий) должны иметь полную информацию о качестве продвигаемого товара.

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #29 : 03 Липня 2015, 10:14:44 »
... очевидно я щось не знаю а усi iншi в курсi. Як тiльки Ян вiдкриває тему, а тема переважно (ну i нехай, як то кажуть) в рекламних цiлях. Вiдразу йдуть напади на нього. Ну ножi як ножi, як на мене - то допоки не спробуєш i не порiвняєш. Ну давайте будемо порiвнювати з тими ж американськими серiйниками, а що? Чи може з штучно виготовленими майстрами порiвнювати? Чим вiн в АТО не згодиться?, загляньте в тему "Нiж для захисника.... " - чьойта там або мовчать або хвалять.

ТМ "Бiла зброя" менi подобається, як на мене то польський термiн, принаймi почув той вислiв польською мовою вперше а вже потiм українською. Щодо "високояснi ножi" ??? ну ви панове, взагалi мене дивуєте, ну хто ж напише iнакше, чи може ви десь бачили "скромнi" рекламнi стенди? Та в нас люба х--ня вискоякiсна i ексклюзивна. На мiстi Яна навпаки старався б обходити такi епiтети - звучало б просто професiйнiше "Український виробник тактичних ножiв" - i усе.
... ну видно я щось таки не знаю.
« Останнє редагування: 03 Липня 2015, 10:18:46 від igorluk »

Offline Віктор71

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2074
  • Розташування: Львов
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #30 : 03 Липня 2015, 10:21:51 »
igorluk,згідний нв всі 100!!!

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #31 : 03 Липня 2015, 10:33:16 »
Цитувати
Чим вiн в АТО не згодиться?, загляньте в тему "Нiж для захисника.... " - чьойта там або мовчать або хвалять
А вы посмотрите тему с кинжалом. Там Ян долго убеждал нас в его нужности для спецподразделений, после того как в Киеве, на месте, приехали камрады было выяснено, что кинжал выпускался с браком о чем и говорит камрад dkarpov. Так же  было выяснено отсутствие контроля за выпускаемой продукцией о чем Яну замечание высказал Игорь Кононов, который отметил что он в своей провинции регулярно проверяет свои изделия твердомером и отсылает практически все партии изделий на проверку в специализированную лабораторию, а Ян находясь в Киеве не удосужился на тот момент делать даже простейшие проверки результатов термообработки, в результате чего его кинжалы стали лотереей 50/50. Вы согласны играть в такую лотерею? Я нет, потому и спрашиваю, как же все таки налажен у него тех. контроль?

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #32 : 03 Липня 2015, 10:41:18 »
ТМ "Бiла зброя" менi подобається, як на мене то польський термiн,
Так Ян і є поляк  8-) Шляхтич, доречі...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #33 : 03 Липня 2015, 10:42:27 »
ну то я по формi ножа тiльки ...
по сутi. То, власне, я не в курсi, таки так. Ян то хто? Повний власник ТМ i всього виробництва? - я не знаю.
власне в темi про кинжал в мене теж виникали думки типу "а якого це так нападають" - теж було не ясно.
Про контроль якостi i про заувааження, i чи вони мають пiдставу i чи вони таки дiйсно такi про якi пишуть - то я теж не знаю.

Я просто бачу тему, бачу ножi, бачу реакцiю старожилiв. I вiдповiдно про це я й написав.

(ну те що Ян поляк то ясно i з нiка i з картинки :) )

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #34 : 03 Липня 2015, 10:52:44 »
те що Ян поляк то ясно i з нiка
То не просто нік - то справжнє ім'я  8-)

А стосовно якості... Мене теж дивують нападки на все, що Ян не показує  ((
А тим не менше він єдиний в Україні, хто отримавши ліцензію на виготовлення ХЗ, пропонує свій продукт для бійців так званої "АТО", тобто - на війну...
50/50 кажете? А славозвісний "Козляр" (ножами котрого озброєна еліта педерації - ГРУ ГШ) не 50/50? Ви тримали/користувались тими ножами? Як на мене - продукція Яна на голову вища...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline YVM

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2873
  • Розташування: Киев
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #35 : 03 Липня 2015, 11:10:02 »
   ...... ( Просьба писать отзывы только тех людей которые покупали и пользовались продукцией ТМ "Біла Зброя") . ....
Не покупал, не пользовался, про качество говорить не буду.
Долго рассматривал фотографии и читал описание.
Первое, подача материала в такой манере (уже говорили выше), лично у меня, вызывает по меньшей мере настороженность, а в большинстве случаев, абсолютное недоверие. Даже при том, что: «Більшість елементів зроблено вручну найкращими майстрами ножової справи.»
Второе, прочитал фразу: «…Дизайн і конструкція ножа розроблені компанією «Біла Зброя» за сприяння співробітників спеціальних підрозділів СБУ та Збройних сил України…», и задумался, что же у нас за специалисты в спеціальних підрозділах СБУ та Збройних сил України? Може они разъяснят какую функциональную нагрузку несут выемки с насечкой на обухе и рикассо некоторых моделей? Какую функциональную нагрузку несут долы, .? Какую функциональную нагрузку несет заточенное рикассо на модели УКР-БР? Про S-образную форму лезвия уже говорил, аргументы производителя не впечатлили.
Нож «Захисник», убил наповал. Показал коллегам по работе, повторять их высказывания не буду, употребление ненормативной лексики на форуме запрещено.
Третье, ножи преподносятся как боевые и тактические, в тоже время:
«..серрейторна заточка….. а також полегшує вихід клинка.»
Выход из чего?
«..відповідає вимогам стандартів України і не є холодною зброєю…»
Как боевой нож может не быть холодным оружием?
И в заключение, при 954 просмотрах темы на 11.00. 03.07, ни одного высказывания от покупателей и пользователей.
Совпадение? Не думаю.
...А тим не менше він єдиний в Україні, хто отримавши ліцензію на виготовлення ХЗ, ...
Тогда с какого буя в описании каждого ножа звучит: "відповідає вимогам стандартів України і не є холодною зброєю. .. "?
Ну, и не только он отправляет ножи в зону АТО.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #36 : 03 Липня 2015, 11:16:18 »
Тогда с какого буя в описании каждого ножа звучит: "відповідає вимогам стандартів України і не є холодною зброєю. .. "?
Не знаю  (( ІМХО - редактор сайту в Яна калічний...

Ну, и не только он отправляет ножи в зону АТО.
Не тільки. Але виробник з зареєстрованою ТМ - тільки він єдиний.
Чи ти ще когось знаєш? Ти, взагалі, знаєш хоч одного реально зареєстрованого виробника ХЗ в Україні, котрий піклується про "АТО"?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #37 : 03 Липня 2015, 11:19:53 »
Цитувати
А тим не менше він єдиний в Україні, хто отримавши ліцензію на виготовлення ХЗ, пропонує свій продукт для бійців так званої "АТО", тобто - на війну...
50/50 кажете? А славозвісний "Козляр" (ножами котрого озброєна еліта педерації - ГРУ ГШ) не 50/50? Ви тримали/користувались тими ножами? Як на мене - продукція Яна на голову вища...
С последним утверждением даже не буду спорить, ибо оно так и есть. Но, как я уже говорил, был выявлен факт брака и нерегулярного контроля качества (думаю это утверждение оспариваться не будет), я возможно и резковато высказался о пригодности изделий Яна (его подчиненных, что в контексте появления ТМ одно и то же), но меня, как потребителя, интересует, устранены ли имевшиеся ранее недостатки, или же все осталось как и было. Думаю это вполне закономерное желание. Лично у меня нет предвзятости к Яну ни как к человеку, ни как к кузнецу. Но когда он начал расширять производство и стал использовать труд наемных работников, сразу же встал вопрос контроля за качеством. Думаю я достаточно ясно изложил свою точку зрения по данному вопросу. Ну а то что в Украине появится своя конкурентноспособная ТМ только приветствую.

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #38 : 03 Липня 2015, 11:21:11 »
А можна попросити Яна хоч показати як та ліцензія (на виробництво ХЗ) виглядає? Скан якись чи фото  (_3)
Наскільки я розумію - то в такому разі кожен ніж (ХЗ) має бути нумерований. На ножах номерів немає  ((

Виробництво має бути закритим, з охороною, з сигналізаціями, відповідати багатьом вимогам аж до таких екзотичних, як мінімальна площа приміщень.
« Останнє редагування: 03 Липня 2015, 11:28:50 від Oliver »
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #39 : 03 Липня 2015, 11:22:15 »
...в результате чего его кинжалы стали лотереей 50/50. Вы согласны играть в такую лотерею?
Зачепило конкретно. А це
з п'яти сотен проданих ножів тільки  два було повернуто в поламоному стані і ще один так і не повернули
50/50? Лотерея?  {_07}
Чи Ян бреше? Тобто - людина, яка майже все своє життя займається ножами, ковальством, холодною зброєю і т.д. з отриманням ТМ почала з брехні?  {_07}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline YVM

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2873
  • Розташування: Киев
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #40 : 03 Липня 2015, 11:26:39 »
....... Ти, взагалі, знаєш хоч одного реально зареєстрованого виробника ХЗ в Україні, котрий піклується про "АТО"?
Знаю не зарегистрированных, при чем не одного, о которых на 100% можно сказать: найкращий МАЙСТЕР ножової справи України (__8)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #41 : 03 Липня 2015, 11:30:08 »
До чого це?  {_07}
Я про війну - ти про майстрів.
Я також знаю - Народного майстра України зі свідотцтвом (де так і написано - "Народний майстер України", бачив власноочі). Ткаленко його прізвище. І де те чмо зараз? Чергову шаблю виготовляє - тепер з кебою Хуйла... Овощ з діамантами вже був. При Овощі (не пишу "Овоч", бо то таки Овощ...)
« Останнє редагування: 03 Липня 2015, 11:35:12 від Fes »
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #42 : 03 Липня 2015, 11:34:04 »
ЗІ - чекаю від "Народного майстра" наступну шаблю - з головою зайця. Шоколадного  )))  {_08}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline YVM

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2873
  • Розташування: Киев
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #43 : 03 Липня 2015, 11:43:31 »
...
Я про війну - ти про майстрів....
Так і я про війну. Поясню, я знаю більш ніж одного  виробника ХЗ в Україні, котрий піклується про "АТО", але не зареєстрованого. Так влаштовує? Ти знову бачиш те, чого я не казав.
А наявність ліцензії на виготовлення ХЗ у ТМ "Біла зброя" викликає великі сумніви.
« Останнє редагування: 03 Липня 2015, 11:49:36 від YVM »

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #44 : 03 Липня 2015, 11:48:22 »
Так влаштовує?
Влаштовує  8-) (__3)

А наявність ліцензії на виготовлення ХЗ у ТМ "Біла зброя" викликає великі сумніви.
Ну, то нехай Ян її покаже - самому цікаво. Й Оліверу теж  :)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #45 : 03 Липня 2015, 12:00:51 »
 2 Fes
Цитувати
з п'яти сотен проданих ножів тільки  два було повернуто в поламоному стані і ще один так і не повернули
Цитувати
Чи Ян бреше? Тобто - людина, яка майже все своє життя займається ножами, ковальством, холодною зброєю і т.д. з отриманням ТМ почала з брехні?
Не знаю с чего он начал, но когда шло бурное обсуждение его кинжала "десантник", для пресечения всяких кривотолков мной было предложено Яну собрать у себя авторитетных камрадов и показать свое изделие. Ян, надо отдать ему должное, не побоялся и пригласил вполне авторитетных камрадов. При проверке показанных изделий половину из них Стерх погнул руками о чем было замечено выше камрадом dkarpov, отсюда и появляется в моих замечания 50/50, а какие еще я могу делать выводы, если даже зная что приедут смотреть качество был показкан явный брак? Ну и второе, я думаю, у людей пользующих подобные изделия в АТО попросту нет времени заниматься возвратами. Свое мнение не изменю пока не услышу о системе контроля качества изделий  данной ТМ. Как говориться - замазаться легко. а отмываться долго.
ПС кстати. все о чем пишу есть в теме с обсуждением того "Десантника", там тоже говорилось, что возвратов не было, но факт брака имел место.   

Offline Gandzas

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2731
  • Розташування: Киев
  • Верный, как пес или злой, как собака? Для кого как
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #46 : 03 Липня 2015, 12:19:37 »
От вы загоняетесь. А как зэки из шопопало заточки делали? И работали ими. Сломал, погнул. Жесть. Этот инструмент козлятину свалит? Значит годится. Все. Че вы наехали? То им спилка, то им погнул. Хотите помочь - звоните, вписывайтесь в движение, работайте под маркой била зброя (уверен, что ЯН не откажет. Ибо ему выгодно и раскрутка бренда и повышение качества). Пока я вижу только срач на людях, чтобы утопить начинание в зародыше. Нехорошо как-то
Тема продажи точильных камней:
http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=53399.0
Мой канал. Тут обзоры большинства камней.
https://www.youtube.com/channel/UCbRpsy4te4RSUKnkroYJaHA
Тел. 067 433 88 57

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #47 : 03 Липня 2015, 12:26:29 »
Що неприємно вразило - та тема (Десантник) якраз і почалась з брехні.  8-)
Презентатор заявив, що ніж "Десантник" офіційно прийнятий на озброєння. Потім виявилось, що це брехня.
До речі, презентатором був тоді (наскільки пам"ятаю) такий собі Nik_lai, який зараз фігурує як брехун-кидала ось в цій темі http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=49246.0
Цей же Nik_lai виставляв досить сумнівні теми, на кшталт цієї:  http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=48741.0    по ножах з прорізними клинками, де сам же путався в термінології і технології, що довіри до нього ніяк не збільшило.

Якісь мутні справи і мутні люди крутяться коло Яна  ;)
« Останнє редагування: 03 Липня 2015, 12:30:56 від Oliver »
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #48 : 03 Липня 2015, 12:33:40 »
2 Gandzas
Со своей стороны срача не вижу, у меня есть желание узнать соответствие качества заявленному, по-моему вполне нормальное желание. Вы ведь продавая свои абразивы описываете их (причем максимально точно) тем самым стараясь обеспечить контроль качества продаваемого. Простите, но у продвигаемой ТМ еще нет того количества положительных отзывов, которое бы именем ТМ гарантировало качество товара.
ПС
Цитувати
Якісь мутні справи і мутні люди крутяться коло Яна 
. Именно это я и пытаюсь пресечь своим вопросом о контроле качества. 8-) Еще раз повторюсь
Цитувати
Как говориться - замазаться легко, а отмываться долго.

Offline Gandzas

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2731
  • Розташування: Киев
  • Верный, как пес или злой, как собака? Для кого как
Re: Ножи ТМ "Біла Зброя"
« Reply #49 : 03 Липня 2015, 12:39:36 »
Это все от неопытности. Я вообще пока на форум не попал, думал, что ножи делает 1-2 деда каких-то из 65г, 40х13 и круто, если 95х18. Наслышан был, о зонной закалке какой-то, которая почему-то супер-пупер. А шо оно такое - тоже хз. Да, видно, что тс явно перегнул с эпитетами. Но можно же было в личке как-то списаться и вправить мозг и найти конструктив. Ведь начинание-то толковое. Ну а если человек не поймёт, тогда уже его рвать )))) а то так получилось: только чем-то сделал, порвали как тузик грелку и все. Лично я и по формам ножей и по описаниям увидел, что человек эскизы брал, так сказать, из фильмов. Уууу, пилы, чёрный цвет, футынуты. Особо не понимая нафиг оно вообще надо. Но смотрится страшно ))) зато я увидел стремление сотворить че-то плюс патриотизм ( возможно маркетинг). В любом случае считаю, что тс достоин внимания. Ему бы грамотного куратора и меньше понтов и було б добре. А порвать жеж всегда успеть можно )))

To lenpeh да все верно вы говорите. Я просто решил чуть градус снять и акцент на идее (  а она не плохая) поставить. А то вы ж запинаете наглухо )))  дайте человеку свои недостатки осознать и принять верное решение в развитии. )))
« Останнє редагування: 03 Липня 2015, 12:50:15 від Gandzas »
Тема продажи точильных камней:
http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=53399.0
Мой канал. Тут обзоры большинства камней.
https://www.youtube.com/channel/UCbRpsy4te4RSUKnkroYJaHA
Тел. 067 433 88 57