Автор Тема: Нож "Зебрановий"  (Прочитано 1774 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Emfitemzis

  • emfitemzis@gmail.com
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1210
  • Розташування: Вінниця
  • (063) 494-88-44;........... (068) 001-2000
Нож "Зебрановий"
« : 23 Листопада 2015, 23:12:09 »
Вітаю шановне панство =)

Черговий ножик до вашої уваги. 5-й і заключний з невеликої серії з клинками від чудового коваля Владислава Чулана.

ТТХ
Клинок: 112/28/3,5 мм., дамаск 400 слоїв, в пакеті У10+ШХ15+5ХНМ (59HRC),
хвостовик 110 мм., зведення 0,3 мм., заточка 36°.
Руків"я: 132 мм., больстер - бронза (патинована), коріан, стабілізоване зебрано від Михайла.
Ножни: шкіра рослинного дубління 2,2 мм., дерев"яний вкладиш.


ФОТОальбом




Мої роботи
Фотоальбом
Музыка — это самый сильный вид магии!
Я благодарен за то, что у меня есть два средних пальца, хотя неплохо бы иметь еще пару. (с) М.Мэнсон

Fomenko

  • Гість
Re: Нож "Зебрановий"
« Reply #1 : 24 Листопада 2015, 10:27:55 »
нож просто супер. Особенно понравилось 6 фото, взгляд кобры.

Offline Soxatyi

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2701
  • Розташування: Запорожье
Re: Нож "Зебрановий"
« Reply #2 : 24 Листопада 2015, 10:33:55 »
Очень живописный комплект. Всё гармонично и эстетично. Респект Мастеру.

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Нож "Зебрановий"
« Reply #3 : 24 Листопада 2015, 15:12:12 »
Жабка навскидку:


PS Ну и куда почему туда смотрит экцентриситет темлячного? ((

PPS Не лучше ли было бы на тыльнике оставить небольшой выступ вниз? (Сделать небольшую подмизинцевую...) {23}
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Emfitemzis

  • emfitemzis@gmail.com
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1210
  • Розташування: Вінниця
  • (063) 494-88-44;........... (068) 001-2000
Re: Нож "Зебрановий"
« Reply #4 : 24 Листопада 2015, 16:12:50 »
Що до жабки, ні мені мій варіант подобається більше і ще на фото не дужде видно але больстер і остання ширша проставка бронзові, а тоненькі мельхіорові, на фото воно зливається але в живу чітко відно що тонкі світлі, і широка остання додає логічності і завершеності (на мою думку)

Що до ексцентрика, ну по перше коли його туди забиваю (а я ще молотком роблю), він вроді 9 мм, але якось дуже тушо заходить в отвір 9мм, ну плюс ще клей, то буває трохи прокручується, по друге, мені таке положення подобається, здається логічним...

Не претендує на ідеальність деяких рішень, але на той момент коли я їх приймаю вони мені здаються логічними і такими що мають місце. Іноді через якісь час і з іншого ракурсі я визнаю що рішення не найкраще але...
Мої роботи
Фотоальбом
Музыка — это самый сильный вид магии!
Я благодарен за то, что у меня есть два средних пальца, хотя неплохо бы иметь еще пару. (с) М.Мэнсон

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Нож "Зебрановий"
« Reply #5 : 24 Листопада 2015, 17:47:39 »
на фото воно зливається але в живу чітко відно що тонкі світлі, і широка остання додає логічності і завершеності (на мою думку).

Ну, разницу в цветах металла - как минимум на некоторых фото мне видно отчётливо.

А на счет логичности - ну попробуй выстроить ряд из размеров "видимых кусочков". За единицу измерения примем толщину красных фибровых проставочек.
(А если не выстраивается - возвращаемся к упрощённому варианту: "[самодостаточный] проставочный блок", которому в первом приближении достаточно простой симметричности. Но тогда - эта толстая проставочка выпадает из логики.  {sm}).
(Да, это трудное место. На уровень "годится" - попасть не слишком сложно. [Как в данном случае.] А вот на уровень "продумано всё"/"не докопаешься" - уже мало кто добирается.)

то буває трохи прокручується
По-моему, правильно направление где-то на 90° по часовой стрелке. Между "вертикалью" и линией среза тыльника.

Но, не правда ли, что это сущие мелочи, по сравнению с проделанной работой? (Т.е. на этот момент мало кто внимание обратит.)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!