Автор Тема: Tramontina нож !  (Прочитано 27991 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

S....K0000

  • Гість
Tramontina нож !
« : 13 Лютого 2012, 19:00:33 »
Tramontina нож ! Назву не помню.

 Купив я такий ножичок - ціна 35 грн
 Цель покупки - на природу , на гриби.
 Заточку взагалі не тримає, має властивість гнутися легко , якщо попадає на шось тверде ( в мене погнувся від сучка в дереві). Руківя досить не практичне (натирає мозоль) На клинку є шось таке як відкривачка , Незнаю як інші , Я не зміг нею нічого відкрити!  Моя порада - не варто відавати за нього 35 грн! Хоть це і не гроші, але все одно, я вважаю що працюючи з ножом треба відчувати задоволення - а з цим одні розстройства !
За фото прошу вибачення на тел. фоткав Бо фотік на ремонті.  #8

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Re: Tramontina нож !
« Reply #1 : 13 Лютого 2012, 19:30:31 »
+1
Я б тільки  по одному вигляду його б не купив,
 тьху   гидота :D

S....K0000

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #2 : 13 Лютого 2012, 19:40:54 »
Ну не знаю . На той момент він чомусь мені сподобався! А вони (виробник) Ще й так гарно його упакують, що і не пощупаєш! А руківя з пластмаси  при контакті з водою скользить!  {g}

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Re: Tramontina нож !
« Reply #3 : 13 Лютого 2012, 19:46:46 »
А вони (виробник) Ще й так гарно його упакують, що і не пощупаєш! А руківя з пластмаси  при контакті з водою скользить!  {g}
Маєш право продавця змусити розпакувати та помамцати, тай здати до дідька протягом 14 днів, якщо в магазині купляв 8-)

S....K0000

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #4 : 13 Лютого 2012, 20:07:14 »
Згоден з вами ! Але то така рельєфна упаковка "запаяна" відкривати лише 1 раз  , тому на вимогу відкрити працівники Епі....тру розводять руками ! Щодо 14 днів - так дійсно але річ яка коштує 35 грн -  чи варто тратити свій час?

Offline zom

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 151
  • Розташування: с.Капулівка Чортомлицька Січ
Re: Tramontina нож !
« Reply #5 : 13 Лютого 2012, 20:13:20 »
Лого фирмы на клинке как нанесено?

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
Re: Tramontina нож !
« Reply #6 : 13 Лютого 2012, 20:18:04 »
дивна трамонтина якась, в мене була інша модель за 100+-20 гривень й руків'я скоріш гумове чім пластикове, ще риба на спуску нанесена, так не іржавіє взагалі й ріже нормально, а сталь звичайно не тверда, але трималася.

Offline zom

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 151
  • Розташування: с.Капулівка Чортомлицька Січ
Re: Tramontina нож !
« Reply #7 : 13 Лютого 2012, 20:23:46 »
Есть инфа о "репликах" даже этого скромного брэнда...Почему и о лого спрашиваю.Есть одна трам.Правда сильно переделана.Но изделие вполне.

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Re: Tramontina нож !
« Reply #8 : 13 Лютого 2012, 21:17:58 »
коштує 35 грн -  чи варто тратити свій час?
[/quote
варто, буде багато повернень- не будуть дурні завозить {))}
хоча якщо відпускна- по вхідна десь 10грн {_07} капець...
а може це з Піднебесної? Епік з ними файно дружить віднедавна )))

Offline zom

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 151
  • Розташування: с.Капулівка Чортомлицька Січ
Re: Tramontina нож !
« Reply #9 : 13 Лютого 2012, 21:27:57 »
Не поленился нашел подобный нож в каталоге трам....Цену посмотрите.Покупая дерьмо за 3 рубля на что надеялись?????????

Offline miron

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 907
  • Розташування: Киев.обл.
  • ПревеД ножевеД
Re: Tramontina нож !
« Reply #10 : 13 Лютого 2012, 21:32:45 »
У меня мачетА этой фирмы (короткая и широкая к острию, 1в1 абордажная сабля) {_04} {black} Валяет подлесок и камыш, рубит дрова со звоном - оч нравится  8-), ножи правда нет! {no}

Offline ura_lvov

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1156
  • Розташування: Львов
    • Каталог мебели
Re: Tramontina нож !
« Reply #11 : 13 Лютого 2012, 21:49:06 »
у меня набор кухонников -очень хороши , но цены у них от 30 до 50 гр взависимости от велечины, Польша последнее время делает эту фирму "леваком"

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Tramontina нож !
« Reply #12 : 14 Лютого 2012, 08:55:49 »
У мене є ніж саме ЦІЄЇ моделі. Здається називається Camping knife чи щось у тому роді. В інтернеті я знайшов цей ніж під назвами TRAMONTINA HUNTER KNIFE, Tramontina survival / skinning knife і т.д. Купив його в Києві за 80 грн у 2004 році по причині того, що їхали у досить тривалу подорож, а ножа ні у кого не було. Зараз десь завалявся в гаражі, хотів вставити своє фото, але не міг знайти... До ножа додавалась довідка про те що не являється холодною зброєю.
Що я можу сказати... З моменту покупки активно використовувався під час проживання у гуртожитку (2-гу вищу здобував), ріже все, але не найкращим способом, особливо з заточкою і не парився... Картоплю чистити незручно по причині досить широкого леза, відкривачкою закрутки і пиво відкривалось на ура, руків"я не надто зручне, але якщо ти працюєш з ним не тривалий час особливого дискомфорту не відчуваєш. Лезо тонке, справді гнеться, але цей ніж і не передбачали використовувати як сокиру чи мачете. Ножни не надто якісні, але за такі гроші - нормальні. Кілька раз брав зі собою у поїздки та відрядження. Мене він цілком влаштовував, правда трохи завеликі габарити, і люди поруч, які не надто розуміються на ножах, трохи дивились на мене квадратними очима (я так розумію що на них він справляв враження МЕГОрембоїда). І от після цього поселився він у гаражі, а де зараз по ньому кочує - ніхто не знає. Саме через це тепер собі підшукую більш-менш якісний і не дорогий складничок для таких поїздок.

Offline PAN

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 57
  • Розташування: Винница
Re: Tramontina нож !
« Reply #13 : 14 Лютого 2012, 15:03:20 »
У меня Arizona купил год назад , ручка довольно удобная ,сталь режет неплохо быстро правится. Разобрал кабанов десять свои 22 долара отработали.

Odezza

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #14 : 14 Лютого 2012, 15:27:18 »
Дякую за огляд!
Особливо мене "порадувала" орфографія - "Гарабци сидели на гиляках и хекали - спека немажливая"...

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Tramontina нож !
« Reply #15 : 14 Лютого 2012, 15:36:03 »
Цитувати
"Гарабци сидели на гиляках и хекали - спека немажливая"...
В нас в таких випадках кажуть:
"Сидел гарабец на геляке, геляка зламалась, гарабец упал и застрял дзьобом прямо в ґрунт!!!"*

* Жарт

Odezza

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #16 : 14 Лютого 2012, 15:49:29 »
"Сидел гарабец на геляке, геляка зламалась, гарабец упал и застрял дзьобом прямо в ґрунт!!!
Також файно! :D

S....K0000

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #17 : 14 Лютого 2012, 17:57:37 »
Лого фирмы на клинке как нанесено?
Щодо логотипа то На вихідних буду вдома перефоткаю Так щоб було видно його!

коштує 35 грн -  чи варто тратити свій час?
варто, буде багато повернень- не будуть дурні завозить {))}
хоча якщо відпускна- по вхідна десь 10грн {_07} капець...
а може це з Піднебесної? Епік з ними файно дружить віднедавна )))
Я теж згоден що то скоріш за все КИТАЙЙЙЙЙ.

Не поленился нашел подобный нож в каталоге трам....Цену посмотрите.Покупая дерьмо за 3 рубля на что надеялись?????????
Нічого не надіявся просто подумав - гроші не великі може і десь пригодиться)) :)

у меня набор кухонников -очень хороши , но цены у них от 30 до 50 гр взависимости от велечины, Польша последнее время делает эту фирму "леваком"
Хотілось би фото хоч одного ножа з набору , а то шось мені не віриться що ніж за 30 грн- "очень хорош"
(переконався на власному)

Дякую за огляд!
Особливо мене "порадувала" орфографія - "Гарабци сидели на гиляках и хекали - спека немажливая"...
Шановний - жили б Ви в м. Ужгород , то такою орфографією володіли б , коли на роботі говориш по Угорськи, з начальством по Російськи, дома на Українскій , на другій роботі по (Польськи ,  на Чеській. коли як )  ....
« Останнє редагування: 14 Лютого 2012, 18:31:53 від Vadok »

Offline zom

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 151
  • Розташування: с.Капулівка Чортомлицька Січ
Re: Tramontina нож !
« Reply #18 : 14 Лютого 2012, 18:20:44 »
Можете не фотать.Уже понятно что не фирма.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Tramontina нож !
« Reply #19 : 14 Лютого 2012, 20:18:23 »
Цитувати
Шановний - жили б Ви в м. Ужгород , то такою орфографією володіли б , коли на роботі говориш по Угорськи, з начальством по Російськи, дома на Українскій , на другій роботі по (Польськи ,  на Чеській. коли як )  ....
Ти не ображайся, це усього лише жарт. (__3)

S....K0000

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #20 : 14 Лютого 2012, 20:28:42 »
Та я не ображаюсь   :)  А от смайлик  (__3) - буду у Львові точно пригощу Вас пивом  {_11}

Predalien

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #21 : 14 Лютого 2012, 20:34:29 »
а то шось мені не віриться що ніж за 30 грн- "очень хорош"
ну, это смотря когда ;) .
вот такой живет на кухне:

куплен за 35грв, в.... 2005г :_). очень неплох, дома все им довольны {_11}.


S....K0000

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #22 : 14 Лютого 2012, 21:09:52 »
Дякую за фото! Ну шо можу сказати - Вам пощастило більше ніж мені  :)
P.S. я можливо помиляюсь але цей схожий  на ніж для овочів ,Чи ніж кухаря як правильно він називається {23}

S....K0000

  • Гість
Re: Tramontina нож !
« Reply #23 : 14 Лютого 2012, 21:14:21 »
точно вспомнив
Нож кухонный шеф-повара :)

Offline ura_lvov

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1156
  • Розташування: Львов
    • Каталог мебели
Re: Tramontina нож !
« Reply #24 : 14 Лютого 2012, 22:19:27 »
когда будете во Львове, предупредите по тел 0679250504 Юра заведу на базарчик  там уже лет 6-7 торгуют с одного лотка  этими ножами(кухонниками)  все знакомые-довольны (__3)