Автор Тема: "Аргумент"  (Прочитано 7672 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

woodcraft

  • Гість
"Аргумент"
« : 21 Серпня 2013, 21:30:05 »
приветствую..
 выставлю очередную порцию бреда на ножевую тему...оговорюсь сразу.. сие есть полочный вариант...
итак..
 проект "Аргумент"  или в подполье "дырявый"  ()

за фото прошу не пинать.. сам всё вижу..  (_23)
может завтра получиться по нормальному переснять...
ттх..
сталь У12,  прокованый напильник, зонная закалка, высокий отпуск..твёрдость РК около 55 ед
толщина обуха 7 мм.
 длина РК 165 мм, общая длина 305 мм.сквозное травление..
на рукояти : больстер и тыльник- рог оленя, проставки мельхиор, потом красное дерево, в центре неизвестный кап..
монтаж сквозной.
 к приёму мебели готов..

Offline seroggaa

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 761
  • Розташування: полтавская обл
  • тел. viber +380965282525
Re: "Аргумент"
« Reply #1 : 21 Серпня 2013, 21:38:15 »
у меня пару вопросов: у вас много свободного времени ? зачем вы такой клинок сделали (имею ввиду отверствия)
« Останнє редагування: 21 Серпня 2013, 21:41:33 від seroggaa »
Познай то, что перед Лицом твоим, и то, что скрыто от тебя, — откроется тебе. Ибо нет ничего тайного, что не будет явным.
не вижидати нам чудес, щоб ворог сам собою щез. не скинуть ласки небеса, сами творім чудеса.

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Re: "Аргумент"
« Reply #2 : 21 Серпня 2013, 21:40:24 »
Задумка интересная  8-), труда много  {y}, но уж сильно грубовато  {23}

Offline Ярослав Дримба

  • мобіл. 0635808111
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 330
  • Розташування: Чернівці
    • www.etnodrymba.com
Re: "Аргумент"
« Reply #3 : 21 Серпня 2013, 21:41:49 »
Дуже сподобався, але може б ще руків'я закреативувати?

Offline seroggaa

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 761
  • Розташування: полтавская обл
  • тел. viber +380965282525
Re: "Аргумент"
« Reply #4 : 21 Серпня 2013, 21:44:23 »
вельми шановний пан Ярослав Дримба , аргументуйте мені повному профану , що вам "дуже сподобалось" . будь ласка  (_3)
Познай то, что перед Лицом твоим, и то, что скрыто от тебя, — откроется тебе. Ибо нет ничего тайного, что не будет явным.
не вижидати нам чудес, щоб ворог сам собою щез. не скинуть ласки небеса, сами творім чудеса.

Offline Gesandt

  • Об7459б1бО
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2620
  • Розташування: Кривий Ріг
  • ми завжди будемо там
Re: "Аргумент"
« Reply #5 : 21 Серпня 2013, 21:45:12 »
сильно грубовато
+1
такое травление надо бы пропескоструить  {23}
наверное  {wh}
Самотній Незкінченний Шлях

woodcraft

  • Гість
Re: "Аргумент"
« Reply #6 : 21 Серпня 2013, 21:46:19 »
seroggaa.. как говорят будысты.. у меня столько времени сколько нужно  {))}
 почему так?.. а вот захотелось.. где-то так..
 да и свами полностью согласен.. нож- отстой {))}
 Ярослав Дримба конечно критикуйте..  я ж только учусь.. любому совету (подсказке) буду благодарен..

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: "Аргумент"
« Reply #7 : 21 Серпня 2013, 21:46:48 »
Так , задумка класна...але підтримаю Ярослава  -що треба до такого клина руків"я більш фантазійне.....простувато виглядає.Ну наскільки я зрозумів -то проба , так що можна тему цю розвивати далі  8-)  , і буде бомба !!! =)
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

HKL4eveR

  • Гість
Re: "Аргумент"
« Reply #8 : 21 Серпня 2013, 21:47:44 »
seroggaa,
Время - это личное дело топикастера. А вот работа действительно заслуживает внимания {_11}
И таки да, рукоять нужно резать что бы вписывалась в общую концепцию.

А по поводу грубости исполнения, ну так если woodcraft будет делать еще одну такую штуку, он будет более кропотливым.


П.С. Курінний опередил =)

Offline kkubbik

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 189
  • Розташування: донецк
Re: "Аргумент"
« Reply #9 : 21 Серпня 2013, 21:50:05 »
...высокий отпуск?....опечатка?

woodcraft

  • Гість
Re: "Аргумент"
« Reply #10 : 21 Серпня 2013, 21:51:29 »
скажу честно.. клинок вышел не таким как я задумывал... поэтому с рукоятью париться не сталь..
сейчас на очереди ещё несколько "дырявых " (=

Offline seroggaa

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 761
  • Розташування: полтавская обл
  • тел. viber +380965282525
Re: "Аргумент"
« Reply #11 : 21 Серпня 2013, 21:51:34 »
woodcraft я понимаю креативность, найти себя. все верно .мне больше подходит мысль сержанта к вашему ножу . и честно и откровено жаль ваш труд и ваше время .если с последующих попыток "довылизовать " ваши задумки по поводу вашей идеи с "отверствиями" то должно получится "бомба"  {_11} . а так очень сырая модель
Познай то, что перед Лицом твоим, и то, что скрыто от тебя, — откроется тебе. Ибо нет ничего тайного, что не будет явным.
не вижидати нам чудес, щоб ворог сам собою щез. не скинуть ласки небеса, сами творім чудеса.

Wodan

  • Гість
Re: "Аргумент"
« Reply #12 : 21 Серпня 2013, 21:54:36 »
Кощею Бессмертному на пояс такой нож повесить будет самое то ;)
Некоторое время наблюдаю за творчеством топикстартера - клинки его мне нравятся, а вот для рукоятей видать надо еще время, которого у него по всей видимости есть как у Сиддхартхи Гаутамы.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: "Аргумент"
« Reply #13 : 21 Серпня 2013, 21:55:30 »
Ух ты! Клинок  {_11}. Рукоять нужно было делать без проставок из цельной деревяхи или рога.

woodcraft

  • Гість
Re: "Аргумент"
« Reply #14 : 21 Серпня 2013, 21:55:46 »
ну я и говорю шо это " бета" - тест (__3)
 а вот идея с резьбой по рукояти- это хорошая идея - я сам бы недопёр.. и по морёному дубу- будет песня..

Offline seroggaa

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 761
  • Розташування: полтавская обл
  • тел. viber +380965282525
Re: "Аргумент"
« Reply #15 : 21 Серпня 2013, 21:58:10 »
Цитувати
шо это " бета" - тест
а "альфу" покажете ?  {con}
Познай то, что перед Лицом твоим, и то, что скрыто от тебя, — откроется тебе. Ибо нет ничего тайного, что не будет явным.
не вижидати нам чудес, щоб ворог сам собою щез. не скинуть ласки небеса, сами творім чудеса.

Offline Ярослав Дримба

  • мобіл. 0635808111
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 330
  • Розташування: Чернівці
    • www.etnodrymba.com
Re: "Аргумент"
« Reply #16 : 21 Серпня 2013, 22:01:48 »
п.seroggaa -- я сам профан, але згодьтеся, що підхід дуже неординарний. Зазвичай заходиш глянути на роботи одного і того ж майстра ( у багатьох)--нудьга! , одне і те ж саме, а у Вудкрафта - -все щось нове. Та й майстер ніби не подає його , як ніж виживання. Майстер є експерементатором, і експеременти, як на мене,--цікаві.
п.вудкрафту --конечно критикуйте..  я ж только учусь.. Ви невірно прочитали, я запропонував руків'я закреативувати

Offline seroggaa

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 761
  • Розташування: полтавская обл
  • тел. viber +380965282525
Re: "Аргумент"
« Reply #17 : 21 Серпня 2013, 22:06:51 »
Ярослав Дримба я без злого умислу , креативність завжди сприймав достойно, просто хочу взнати у вас , що вам дуже сподобалось ? і все . задумка майстра - да .дуже добре, але таке сире виконнаня . нема чого критикувати . зновуж таки не та гілка для обговорення . вибачаюсь за повторення
Познай то, что перед Лицом твоим, и то, что скрыто от тебя, — откроется тебе. Ибо нет ничего тайного, что не будет явным.
не вижидати нам чудес, щоб ворог сам собою щез. не скинуть ласки небеса, сами творім чудеса.

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: "Аргумент"
« Reply #18 : 21 Серпня 2013, 22:14:52 »
Плетенка по металлу {_07},оригинально {_11}.Только если продольные линии были бы выразительней,нож смотрелся бы на много привлекательней.А так ступорят взгляд поперечные линии.Удачи в дальнейших экспериментах. {_11}

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: "Аргумент"
« Reply #19 : 21 Серпня 2013, 22:24:02 »
+100000 , точно.
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: "Аргумент"
« Reply #20 : 21 Серпня 2013, 23:02:10 »
Крєаціфф! {_11} {_11} {_11}
Цікава задумка, "брутальність" виконання надає ще більшого шарму клинку (_22). Але в цілому є певний присмак кокофонії. Клинок і руків'я з різних опер. От Юрко правильно сказав про цільне ругів'я, причому з якоїсь кістки чи рогу, або... О!!! Дерев'яху шашлем покоцану :idea:.  Зриту повністю, ото було б цікаво!
Це моє бачення і я просто його виказав {y}, а ніж має право на життя, однозначно.
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: "Аргумент"
« Reply #21 : 21 Серпня 2013, 23:41:22 »
Функціональність ножа сумнівна, але художня цінність є! По виконанню: клинок трохи задертий догори (напрошується або прогин обуха, або дроп). Руків"я саме по собі непогане (і, навіть, доволі правильне), але сюди не пасує  {sm}
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline a_n_t

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1899
  • Розташування: Odessa
Re: "Аргумент"
« Reply #22 : 22 Серпня 2013, 10:42:38 »
креативно и интресно
ИМХО чуток элегантности, резьбы плетенки на рукояти и коллекционеры стнут в очередь  ;)

Андрей Евтушенко

  • Гість
Re: "Аргумент"
« Reply #23 : 22 Серпня 2013, 11:34:27 »
2 Woodcraft: Сейчас меня демиурги забросают табуретами, но, ИМХО, супер! Хоть и не практично. А грубость, брутальность и "недовылизанность" в Ваших работах лично у меня вызывает позитив, по крайней мере, впечатления косячности не возникает, возникает ощущение, что так и планировалось (_22)

vano

  • Гість
Re: "Аргумент"
« Reply #24 : 22 Серпня 2013, 11:45:37 »
Однозначно креативно і, оскільки межі досконалості нема, хай це буде тільки етапом. Зате, як мені здається, видно в який бік рухатись.