Автор Тема: Джон Вік обирає  (Прочитано 3180 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Джон Вік обирає
« : 03 Липня 2017, 11:47:54 »
Продовжу досліджувати тему ножів в кінематографі. Цього разу історія про крутого чувака який однаково добре володіє вогнепальною і холодною зброєю. Крошить всіх наліво і направо, доки не покарає всіх поганих хлопців.

Не буду вдаватися в деталі сюжету, хто бачив вже в курсі і не буду спойлерити тим хто ще не дивився.  Видовищний бойовик в двох частинах вже претендує на таку ж славу як «Місія нездійсненна» чи «Ідентифікація Борна». Режисери цих фільмів Чад Стагелскі і Дейвід Лейтч більше відомі як актори. Але на мою скромну думку їх акторський досвід допоміг в створені крутого бойовика.



Джон вік викопує з під землі своє минуле. Суровий армійський ніж для смачної картинки там і залишився.



KA-BAR 1245 Tanto




Кіану Рівз використовує як ніж «останнього шансу» Microtech Ultratech UTX-70.





Microtech Ultratech UTX-70





Російський мафіозі обирає автоматичну класику і йому майже вдається добити Віка. Ніж Віго Тарасова це вже просто частина архитипічного образу ґанстера. Який саме виробник і модель важко зрозуміти. Ножів з таким дизайном дуже багато на ринку.

Переходимо до другої частини масакри. Тут все з більшим розмахом.

Фільм дуже стильний, творча команда смакувала деталі. Інтер’єри, одяг, аксесуари, зброя, навіть локації підібрані з увагою і смаком. Еклектичний антураж можливо комусь може здатися дещо надуманим. Але цей фільм не реалістична драма про тяжке життя кримінального світу, а щось на зразок «Місто гріхів» чи «Макс Пейн».



Сіквел розпочинається все тим же схроном, що так з любов’ю укладений в спеціальну скриню. Тут лежить знайомий Ka-Bar. Але Джону треба прибарахлитися чимось новим, обставини вимагають, благо є де.





Сцена з Сомельє одна з найсмачніших у фільмі. Вона наче синтез сцени з Матриці де Нео обирає зброю у віртуальному арсеналі і сцена на космічному кораблі, де Джим веде душевні діалоги з роботом-барменом, фільм Пасажири. Як на мене, це чудова знахідка.



В скринці-вітрині зібрана дуже цікава колекція. Тут вам Benchmade SOCP Dagger, Cold Steel Counter Tac, і Benchmade Balisong, і Cold Steel Black Talon II, і три фронталки Microtech. Більшу частину ножів важко точно ідентифікувати, буду радий допомозі в коментарях.





Мабуть помиляюся, але я не можу уявити щоб у реальному житті кіллер зробив вибір на користь фронталки для таких специфічних потреб. Не варто розраховувати на такий капризний автомат але «Бабі-Язі» видніше.



Microtech Combat Troodon





Гаряча але сурова жіночка перерізує собі вени ножем, який приховано носила під виглядом заколки для волося. Таким чином полегшує моральну ділему Джону Віку і він робить лише контрольний.



Крім стрілянини, в фільмі круті ножові бої. У Джона Віка в руці звісно супер-пупер Combat Troodon.



В руці Касіана надійніший Cold Steel Counter Tac, от тільки він йому не допоміг і навіть навпаки. Шкода хлопця.



Cold Steel Counter Tac









Ще одна сцена в дусі трибюту класиці. Кімната-інсталяція з численними дзеркалами. Режисери явно надихнулися фінальною сценою з «Чоловік із золотим пістолетом». Цей фільмів про Джеймса Бонда мабуть не всі пригадають, хоч він морально застарілий, кіноманам може бути цікавий.



В цій же сцені по законах жанру присутня дуже погана і зла панянка. Якщо не помиляюся, в леді пуш дагер від Cold Steel.



Cold Steel – Safe Maker 1

Це ніби все що я зміг ідентифікувати в цих фільмах. Фільми виявилися багаті на цікаві деталі для цього блогу.

Звісно дядько Марфіоне не упустив зрубати додатково грошей і випустив Marfione Custom John Wick Continental Set. Продається по $2,600.00 за кейсик з двома фронталочками з першого і другого фільмів і позолоченими монетками.



Marfione Custom John Wick Continental Set SN#099

Фільми однозначно рекомендую до перегляду всім любителям ефектного екшену. Очевидно, що тріллер «John Wick» вартий уваги не лише через цікаву зброю в кадрі та Кіану Рівза.

На цьому все. В планах це трилогія, тож чекатимемо третю частину.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Джон Вік обирає
« Reply #1 : 03 Липня 2017, 12:05:34 »
Еклектичний антураж можливо комусь може здатися дещо надуманим.
На жаль надумане геть усе. :D І геть усе вторинне. Правда друга частина, як не дивно, набагато видовищніща, але рівень маячні ще вищий. {))}
РС. Фільм запізнився років на 30 приблизно.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Re: Джон Вік обирає
« Reply #2 : 03 Липня 2017, 12:37:15 »
Uliss, це вже як кому. Як на мене це нова трансформація старого жанру. Мені було цікаво дивитися.

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: Джон Вік обирає
« Reply #3 : 03 Липня 2017, 13:25:03 »
Спасибо за качественный обзор! {_11}
И да, фильм - действительно не плох 8-)
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Джон Вік обирає
« Reply #4 : 03 Липня 2017, 16:40:38 »
Uliss, це вже як кому. Як на мене це нова трансформація старого жанру.
Якщо трансформація має на увазі стрілянину пластмасовою реквізитною зброєю з накладеним полум"ям, замість кошерної бойової з холостими набоями - нах таку трансформацію. #8 Решта косяків не суттєві і погоди не роблять.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Re: Джон Вік обирає
« Reply #5 : 03 Липня 2017, 18:48:50 »
Хоч це і не тема нашої спільноти, але не можу промовчати, треба відповісти на таку аргументацією.
В фільмі майже всі бойові сцени це ближній бій і навіть в притул. Як ви собі уявляєте постріл холостим в голову навіть з відстані двох метрів. Це як мінімум небезпечно, а до кінця зйомок вони б оглухли всі. Слава богу сучасні технології дозволяють знімати такі складні за «хореографією» сцени без зайвого ризику. Давайте не будемо експертами ще і в тому як знімати кіно, може бути непередбачувано смішно, форум нібито про ножі, на тому і зупинимося.
Я вже зрозумів, що вам фільм не подобається, додаткових аргументів не потрібно :)

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Джон Вік обирає
« Reply #6 : 03 Липня 2017, 19:00:52 »
Я ж сказав, що майже подобається друга частина, і сказав, що і чому не подобається. :D Мені не цікаво, яким чином буде досягнута реалістичність і збережене здоров"я акторів/дублерів, але у даному випадку реалістичність шкутильгає на всі кінцівки, можу пригадати багато більш давніх фільмів із стріляниною у ББ, де все чітко. Реалістичність, достовірність і увага до дрібниць - ось що робить фільм витвором мистецтва, а не одноразовим видовищем під пиво. Вибачаюсь за неформат.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Джон Вік обирає
« Reply #7 : 03 Липня 2017, 19:17:15 »
Тема цікава загалом. Фільм мені здався убогим сюжетом і надуманим. Ну це ІМХО.  Ще був якийсь фільм забавний де батько вирощував сам дітей в лісі і теж дарував їм по ножу. Типу кабара щоб в супермаркет за орбітом сходити

Offline СК

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2095
  • Розташування: Одесса
Re: Джон Вік обирає
« Reply #8 : 03 Липня 2017, 22:27:38 »
woodman , я хотя вторую часть и не смотрел , но Ваш обзор ножей из фильма  {_11}
"Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они Вас задавят своим опытом."(Марк Твен)

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Re: Джон Вік обирає
« Reply #9 : 03 Липня 2017, 22:39:19 »
СК, дякую :)
Дума нарешті завершити другу частину огляду ножів в Бондіані.
Добрий відгук дає наснагу зробити це швидше  =)

Offline SerGeo

  • Новичок
  • Повідомлень: 1
  • Розташування: Украина, Ровно
Re: Джон Вік обирає
« Reply #10 : 04 Липня 2017, 16:33:09 »
Тема цікава загалом. Фільм мені здався убогим сюжетом і надуманим. Ну це ІМХО.  Ще був якийсь фільм забавний де батько вирощував сам дітей в лісі і теж дарував їм по ножу. Типу кабара щоб в супермаркет за орбітом сходити
Фильм назыветься Капитан Фантастик

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Джон Вік обирає
« Reply #11 : 04 Липня 2017, 18:06:17 »
На жаль надумане геть усе. :D І геть усе вторинне. Правда друга частина, як не дивно, набагато видовищніща, але рівень маячні ще вищий. {))}
Подивився... мушу погодитися, але...чому б не уявити собі, що саме так могло б виглядати одне із кіл пекла? Вбиваєш і не можеш вбити, тебе вбивають і все знову по колу, без кінця, без краю, одна тільки ненависть і жага помсти. Де ти вже не людина, а якийсь розлючений дух, який рве тіло і нищить все, до чого може досягнути. В компанії таких же, як він сам. Йде через гори трупів, щоб досягнути..ні, не Олімпу, а місця, де можна гукнути комусь щоб він хоча б вмочив свого пальця в воду і дав краплину води для пересохлого горла. Але ні, тебе скидає, вбиває хтось інший і ти падаєш вниз і потім знову дряпаєшся догори. Щоб відімстити. І, може, таки добратися до місця, де можна попросити краплину води живої.
Отакі асоціації викликав в мене цей фільм. Ну а зброя, ножі тут вторинні.
« Останнє редагування: 04 Липня 2017, 18:13:13 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Джон Вік обирає
« Reply #12 : 04 Липня 2017, 18:27:36 »
Так і є, але цей сюжет дуже не новий. Щоб його реанімувати авторам "ДУ" забракло драматизму і продуманості. (( І фантазії, ага. ;)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Джон Вік обирає
« Reply #13 : 04 Липня 2017, 18:49:08 »
, але...чому б не уявити собі, що саме так могло б виглядати одне із кіл пекла? Вбиваєш і не можеш вбити, тебе вбивають і все знову по колу, без кінця, без краю, одна тільки ненависть і жага помсти. Де ти вже не людина, а якийсь розлючений дух, який рве тіло і нищить все, до чого може досягнути.
Пан Новак так по Данте некоторые круги ада выглядят именно так... или Вы не знали?  {aaa}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Джон Вік обирає
« Reply #14 : 04 Липня 2017, 19:47:17 »
wildss, я про Данте і його твір чув, але не читав, мушу визнати.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Джон Вік обирає
« Reply #15 : 04 Липня 2017, 21:35:03 »
Обязательно почитайте. Вещь просто потрясающая.
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Afra

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 40
  • Розташування: Полтава
Re: Джон Вік обирає
« Reply #16 : 04 Липня 2017, 21:40:40 »
 Каюсь, фильм начал было смотреть и дважды уснул. :) Мне он показался слишком нереальным. Сначала три сцыкуна бейсбольной битой и голыми руками лупашат "суперкиллера" и чморят его, а он валяется, как олень, и только глазами вращает, а через пару часов он целый/невредимый, с неповрежденными руками/ногами и небольшой царапиной на щеке крошит 12 человек. И потом еще с сотню боевиков, умышлено не убивая сразу главного виновника конфликта, "чтобы кино не кончилось быстро". :) До конца не досмотрел.  {sm}

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Re: Джон Вік обирає
« Reply #17 : 04 Липня 2017, 23:29:47 »
Обязательно почитайте. Вещь просто потрясающая.
Сорри за офтоп, но таки да... произведение гениальное.
....
22. Там вздохи, плач и исступленный крик
Во тьме беззвездной были так велики,
Что поначалу я в слезах поник.
25. Обрывки всех наречий, ропот дикий,
Слова, в которых боль, и гнев, и страх,
Плесканье рук, и жалобы, и всклики
28. Сливались в гул, без времени, в веках,
Кружащийся во мгле неозаренной,
....
109. И я увидел, долгий взгляд вперяя,
Людей, погрязших в омуте реки;
Была свирепа их толпа нагая.
112. Они дрались, не только в две руки,
Но головой, и грудью, и ногами,
Друг друга норовя изгрызть в клочки.
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.