Автор Тема: Друг  (Прочитано 2357 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Друг
« : 08 Листопада 2011, 17:48:57 »
Клин 113*27*4,3 Х12МФ від Анзара спуски від обуха легенька бритва, підвод 0,3 мм,  61 по Роквелу, оксидований. Сантиметр від кінчика відпущено десь до 57. Больстер і проставки мельхіор, фібра, морний дуб, Аура терраса, Даніш, 115 мм.
Піхви під зворотній хват, фарбовані і вощені.










« Останнє редагування: 11 Листопада 2011, 12:58:48 від Cynic »
З щитом, або на щиті.

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
Re: Друг
« Reply #1 : 08 Листопада 2011, 21:48:05 »
ножик вогонь, форма клинка і гармонійність всього ножика- покорили {_11}(де ж набратися скільки грошей {))})

Offline a_n_t

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1899
  • Розташування: Odessa
Re: Друг
« Reply #2 : 08 Листопада 2011, 21:55:02 »
отличный нож!
а что клеймо означает?

AKS

  • Гість
Re: Друг
« Reply #3 : 08 Листопада 2011, 22:28:01 »
На мой взгляд, нужно было больстер и рукоять на одном уровне с обухом сделать. А в общем очень хороший рабочий нож! {_11}

Offline tapir

  • Бывший.
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3493
  • Розташування: г Сумы
    • http://tapir.ucoz.ru/photo/
Re: Друг
« Reply #4 : 08 Листопада 2011, 23:09:27 »
Присадить бы спинку немного но на готовом трогать дурная примета.Мне и так нравится хотя постоянно говорят что на моих рукоять не фигурная  а смотрю на "Друг" и мне нравятся формы и  сам зделал бы примерно также.Замечательно. (__3)

Offline Klo.N

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 273
  • Розташування: г. Сумы
Re: Друг
« Reply #5 : 08 Листопада 2011, 23:25:36 »
 =)
Классный нож!  {_11}
Каджому свое...

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: Друг
« Reply #6 : 09 Листопада 2011, 09:42:35 »
Трохи про клеймо.
Трикселіон (тріксель).
Даний символ схожий на свастику, але з трьома, а не чотирма зігнутими променями, що створюють ефект циклічного руху. Він є центральною фігурою древнього кельтського символізму — його називають «спіраллю життя», і він позначав або священні елементи Всесвіту (землю, море і небо), або цикл людського життя (народження, смерть і відродження). Як мотив в кельтському мистецтві і на грецьких монетах і щитах цей символ має відношення не стільки до сонячних і місячних фаз (одне з передбачуваних значень), скільки до влади і фізичної сили. Тріськеліон є символом перемоги і прогресу. У скандінавських релігійних віруваннях тріськеліон символізував вогонь. Прагнучи проповідувати Євангеліє серед скандінавських язичників, християни запозичили цей знак, додавши йому християнський сенс. Зокрема тріськеліон символізував Святу Трійцю. Крім того, як символ руху сонця, що показує три основних його положення — схід, зеніт і захід, тріськеліон близький до трікветру. Пізніше символ втілював «біг часу», хід історії і обертання світил. Тріськель можна зустріти в кельтів, які використовували його під час творіння язичеських заклинань. В цьому випадку тріськель символізує переплетення трьох стихій: Вогонь, Воду і Повітря, що прямують в бескінченність.Також знак тріськель у вигляді амулета означав рівновагу з силами природи. Обов'язкова умова для тріськеля – абсолютна симетрія, яка дає спокій і захист, а також незалежність від обставин і самодостатність. 
Досить поширений в орнаментах (різблення, вишивки) у гуцулів та бойків  {))}

Забув сказати - больстер і проставки  сатиновані. Хотів запитати: а наскільки доречно травити на клині його твердість?
З щитом, або на щиті.

Offline Сытник Дмитрий

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1410
  • Розташування: Нововолынск
Re: Друг
« Reply #7 : 09 Листопада 2011, 09:44:41 »
таки друг, простой и сдержанный, и надежный

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
Re: Друг
« Reply #8 : 09 Листопада 2011, 10:20:13 »
багато написів, як на мене- зайве, клеймо майстра завжди в тему звичайно, якщо в правильному місці, й навіть додає шарму)

Offline a_n_t

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1899
  • Розташування: Odessa
Re: Друг
« Reply #9 : 09 Листопада 2011, 11:33:45 »
спасибо за разъяснение по поводу клейма, красивое  =)
мне нравится маркировка относительно твердости, к тому же, как по мне,  все клейма на своем месте  {_11}

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: Друг
« Reply #10 : 09 Листопада 2011, 19:45:20 »
Таку форму клинка можна вже сміливо записати (разом із тантоїдами) як "традиційні бойківські"  :)! Як на мене, все добре, хіба, може дульку ще трохи допиляти, ну і горбик в районі больстера...
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: Друг
« Reply #11 : 09 Листопада 2011, 22:25:17 »
Пан Бойко !У Вс реально получилось.Ручку бы не много загнуть.А марка стали это как клеймо мастера?Недопонял.А так понравился нож.

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: Друг
« Reply #12 : 10 Листопада 2011, 17:30:27 »
Дульку чомусь не схотілось по-іншому. І горбик мені так сподобався.
Клеймо в мене тріксель, часто витравлюю марку сталі, а тепер травлю і його твердість. Отож і  питаю, чи не забагато, і наскільки воно доречно - твердість.
З щитом, або на щиті.

Sachok

  • Гість
Re: Друг
« Reply #13 : 11 Листопада 2011, 00:14:29 »
хороший друг {_11} {_11} {_11} понравился