Автор Тема: Ще трійка  (Прочитано 3264 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ShurikOF

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Киев
  • БУДЬМО!
Ще трійка
« : 26 Лютого 2014, 12:57:25 »
Хоча давно зареєструвався, але ні як не міг вставити фото, та й боязно мені, іноді так кретикують... {_09}, але не помиляється той - хто нічого не робить, тому ще трошки спробую вивісити на хвилі першої вдалої спроби

 а тепер докладніше: насправді це мій первісток, почав його робити ще до знайомства з НОЖИКОМ, вже потім прочитавши трошки підправив: ніж - пилка бистрорізу з намаганням зробити хаотичний малюнок протравою в хлорному залізі, накладки німецький картон, бук посажені на ебоксидку і приклепані латунними клепами і трубкою; чохол кожа з вкладишем з підкрилку автомобіля зробленого методом пластикових піхов

 {_09}
« Останнє редагування: 26 Лютого 2014, 23:58:00 від Cynic »
Хочу все кинути, та я ж нічого і не починав, господе.

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Re: Ще трійка
« Reply #1 : 26 Лютого 2014, 13:10:33 »
С почином.
Фото "тройки" слишком мелкое. 1 из тройки  - единственный, который удалось рассмотреть хоть как то, да и то- благодаря другим фото. Для первого неплохо, хотя и грубовато. Залейте нормальные фото.
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline ShurikOF

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Киев
  • БУДЬМО!
Re: Ще трійка
« Reply #2 : 26 Лютого 2014, 13:11:19 »
 Кухонно-природний ножик: клинок - нержавійка; руків’я - заглушка сантехнічна обточена, бук прпитана в компоті з льнянки, воску, парафіну та каніфолі в пропорції "на око", після висихання відполірована і ще покрита тік ойлом; піхви шкіра з вставкою з підкрилка автомобіля 
;;;;;
« Останнє редагування: 26 Лютого 2014, 23:58:50 від Cynic »
Хочу все кинути, та я ж нічого і не починав, господе.

Offline вованчеГГ

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1655
  • Розташування: київська область
  • esse quam videri
Re: Ще трійка
« Reply #3 : 26 Лютого 2014, 13:17:52 »
желание творить вдохновляет {gig} есть смысл уделять больше внимания качественным показателям, чем количественным 8-)
"І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви.."

Offline ShurikOF

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Киев
  • БУДЬМО!
Re: Ще трійка
« Reply #4 : 26 Лютого 2014, 13:28:27 »
Повністю описувати вже почну з наступними ножиками, а то поки набираю і описую руки і так тремтять , спуски - не знаю як назвати, мені головне що хоть фото навчився вставляти, а описувати правильно ніж вже буду з наступних виробів!
 Третій - клин гадаю зі сталі 65г( торсіон Запорожця ), калив сам в масло , але мабуть що замало, надфіль при натиску бере; руків’я - латунь, карточка, кожа, червоне дерево, береста, червоне дерево наскрізний монтаж, проклеєне та затягнуто гайкою, пропитане тік ойлом разів зо 5; піхви - шкіра, вкладиш з термоусадочної трубки :;;;;;;;

Хочу все кинути, та я ж нічого і не починав, господе.

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Re: Ще трійка
« Reply #5 : 26 Лютого 2014, 14:00:27 »
Рукоять собрана вроде бы аккуратно, но слишком уж массивный хвост =) Карандаш для начала нужно использовать, эскизики рисовать.
Клин недополирован.
Позволил себе немного "подтереть" рукоять в фотошопе.


« Останнє редагування: 26 Лютого 2014, 14:03:57 від demetrid »
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline ShurikOF

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Киев
  • БУДЬМО!
Re: Ще трійка
« Reply #6 : 26 Лютого 2014, 14:13:36 »
Дякую, робив скоріше навмання, не вмію ні на компьютері ні олівцем, по тактильному сприйнятті, а з товщого завжди можна тонкіше зробить, а от навпаки вже важко {con}
Хочу все кинути, та я ж нічого і не починав, господе.

Offline Дмитрий73

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 215
  • Розташування: Одесса
  • 0503360493
Re: Ще трійка
« Reply #7 : 26 Лютого 2014, 14:26:07 »
Попытка не пытка, еще надо работать. Фото вообще не информативны, и судить или советовать по моему по отдаленному образу сложно! А так дерзайте {_11}
Нож – самое прочное, самое бессмертное, самое гениальное из всего, созданного человеком.

Offline ShurikOF

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Киев
  • БУДЬМО!
Re: Ще трійка
« Reply #8 : 26 Лютого 2014, 14:29:45 »
Щоб не нагромаджувати відповідей заздалегіть дякую Всім хто відповів і відповість в моїй темі! {con} (__3)
Хочу все кинути, та я ж нічого і не починав, господе.

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Ще трійка
« Reply #9 : 26 Лютого 2014, 14:59:38 »
Iнтуiтивно - перший найкращий. За формами. Другий i третiй не такi ергономiчнi, але працювати будуть. Головне е бажання, а мандраж в руках пройде  {y}
 Ласкаво просимо  {con}

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: Ще трійка
« Reply #10 : 26 Лютого 2014, 21:38:42 »
Отпом дешевше  {gig}. По одному лінь було викласти?
Так от, загалом, видно бажання робити ножі... не видно старання  (( (розшифрую - що перший, що третій ... прогресу не помітно)
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: Ще трійка
« Reply #11 : 26 Лютого 2014, 21:41:13 »
Зачем показывать то,что не реально увидеть,это ежик в тумане..... #8 #8 #8 #8

Offline ShurikOF

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Киев
  • БУДЬМО!
Re: Ще трійка
« Reply #12 : 27 Лютого 2014, 08:30:40 »
Дякую за #8, все ж таки дарма я сюди потрапив... (_23) (_23) (_23)
Хочу все кинути, та я ж нічого і не починав, господе.

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Ще трійка
« Reply #13 : 27 Лютого 2014, 09:10:23 »
Не дарма-не дарма  {_17} Тут люди вказують на косяки. Щоб надалі таких косяків не було. Якщо добре зробив - честь тобі і хвала. Якщо ти початківець - уважно читай, що тобі пишуть і радять і все вийде (перевірено), а якщо ти початківець і, зробивши декілька ножів думаєш, що вже майстер, то помиляєшся. Я не один раз писав, що крок уперед часто стає наслідком копняка під зад  {sm}. Ну, це так, не особисто ТС, а узагальнено.
 А особисто ТС скажу таке: цей форум є, на мою думку, найбільш живим. І відношення до початківців тут дуже лояльне і привітне - Ви лише щось запитайте, майте бажання вчитися. А форумів, де два з половиною повідомлення в тиждень і ті, незалежно від якості виробу : "крутяк" і "татишо", повно на просторах інету. Але там порад шукати довго (якщо, звичайно, вони Вам потрібні).
 Далі вибір за Вами  {tnx}
З повагою  =)

Offline Хустський Вуйко

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 789
  • Розташування: Хуст.Закарпатская обл
Re: Ще трійка
« Reply #14 : 01 Березня 2014, 18:13:29 »
 {_14}ты друже хоть выложил то что сделал...а я никак не соберуся!Критика это полезно..так начинаешь двигаться вперед,так что рвения не угашай! =)
Мои работы m.vk.com/id28109516

Offline nexset

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 334
  • Розташування: с. Шишаки
Re: Ще трійка
« Reply #15 : 01 Березня 2014, 23:56:36 »
 я давно относительно давно читаю форум и зарегистрировался недавно наверное 5 лет... и то боюсь {_14}  а делаю понемноги и показываю но далеко не все {_09} {))} Но  если руки чешутся нужно делать 8-)
 и ребята правильно подсказывают... собираем интересные понравившееся фотки ножей, рисуем или распечатываем, сначала можно копировать ножи полностью или детали пытаемся повторить..
Вот увидите как подымутся в статусе ваши изделия
Невозможное мы делаем сразу, чудеса требуют немножко больше времени
Мое видео https://www.youtube.com/watch?v=uXogR2wXN1A&list=PLsCZOJzcRsuW3oqBSHsoDBx6a7tLxt_Rt