Автор Тема: Boker Magnum Special Agent  (Прочитано 4856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Boker Magnum Special Agent
« : 14 Лютого 2012, 12:37:50 »
Нещодавно придбав Boker Magnum Special Agent
Планував закинути в бардачок машини, щоб їздив там на всяк випадок. Насамперед влаштовувала досить низька ціна 154 грн.
Коротка характеристика:
Загальна довжина, мм 223
Довжина клинка, мм 82
Вага, г 160
Марка сталі 440A
Твердість сталі, HRC   56
Тип замка   Лайнерлок
Матеріал рукоятки Алюміній

За якість фото прошу прошу вибачення, фотографував нашвидкоруч телефоном перед відправкою ножа назад продавцеві.








А ось власне і причина по якій я відправив товар назад


Отже, загальні враження:
Ніж не поганий, чудово сидить у руці. Відкривається ефектно з приємним звуком. Лезо досить гостре. Відразу помітив на чорному руків"ї незрозумілі п"ятна бурого кольору і потертість ручки. Склалось враження що ним протягом певного часу покористувались і після того як я його замовив потім відправили мені. Коли я попросив замінити товар, виявилось що більше таких ножів на складі немає і мені запропонували повернути кошти (Хоча я думаю що вони не захотіли далі завертати собі голову поштовими відправленнями). Максимум що я втратив це вартість пересилки.
Призамовленні я обрав 2 ножі - цей Boker Magnum Special Agent і Boker Magnum Agent (в якості "костюмного" ножа). Другий ніж виявився у чудовому стані, про що напишу трохи згодом покористувавшись ним.

Offline Romeo

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 726
  • Розташування: Днепр
    • Knife Эстетик
Re: Boker Magnum Special Agent
« Reply #1 : 14 Лютого 2012, 22:24:46 »
ужос... не конкретно ваш нож, а все ножи этой марки. тихий ужос. люди, не покупайте их -)
не люблю торговаться... просто ненавижу

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Boker Magnum Special Agent
« Reply #2 : 15 Лютого 2012, 08:24:46 »
Але на відміну від нього от Boker Magnum Agent поки що справляє позитивні враження - невеликий, тонкий, досить гострий, матеріали непоганої якості. А так як я ним нічого надзвичайного не роблю на даний момент мене цілком влаштовує... А про цей ніж, погоджуюсь враження не надто позитивні...

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Boker Magnum Special Agent
« Reply #3 : 20 Грудня 2012, 17:44:22 »
Наскільки я пам'ятаю, то він не холодна зброя по довжині леза - 82 мм...

ВованКрымский

  • Гість
Re: Boker Magnum Special Agent
« Reply #4 : 27 Січня 2013, 10:37:27 »
А ключик к нему идет в комплекте? Это чтоб хозяин ножа сам сделал капремонт после вскрытия упаковки?

Offline ZAO425

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 178
  • Розташування: г.Киев
Re: Boker Magnum Special Agent
« Reply #5 : 27 Січня 2013, 10:59:09 »
Зря прикалываешься.Ножи достаточно хорошего качества как за эти деньги.У меня самого Boker Manum Chamelion уже полтора года.Качеством доволен.А ключик -для подтягивания осевого винтапри появлении люфта а так же для перестановки клипсы =)
...Бог незримо правит миром,въяви только иногда.Будем мы по слову  мудрых верить в лучшие года.(Ш. Руставели)

AeG

  • Гість
Re: Boker Magnum Special Agent
« Reply #6 : 27 Січня 2013, 16:48:16 »
Ключик производитель докладывает с инструкцией по снятию шпенька, комментируя, что в некоторых царствах-государствах запрещены ножи "однорукого" открывания.
Хотя, мне так видится по фото, что его за плавник будет удобнее открывать.