Автор Тема: Leatherman Surge  (Прочитано 17154 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yukosan

  • Гість
Leatherman Surge
« : 13 Липня 2011, 01:30:12 »
Огляд мультитулу Leatherman Surge.

Раніше не користувався подібними мульти інструментами, але вийшло так що подарували. До того ж в той час коли заглядався в інеті на Leatherman Freestyle CX. Але вже після нетривалого користування стало очевидно що повнорозмірний тул здатен багато на що. Служить 2 місяці, гарантія 25 років, теж розумію чому : )

Комплектація: тул, зручний чохол, додатковий змінний "біт" в пластиковій кишеньці.



Хороша на вид та у користуванні сталюка, виробник пише 420HC.
Два ножі - з прямою та серейтойною кромкою, легко відкриваються однією рукою, фіксуються лайнер-локом, а в закритому стані теж притримуються на місці.




Особливу повагу та вдячність інженерам цього інструменту, викликала система блокування відкривань обох ножів, в режимі плоскогубців. Спеціальні канавки розсувають скоби що зачіпають отвір ножа маленьким зубцем. Дуже надійно.
Власне основний інструмент - плоско-тонкогубці добротний, скруглені ручки утворюють приємний хват, хоча звісно менш зручний ніж в звичайного інструменту. Кусачки легко розрізають дроти і цвяхи з неміцного металу, більш жорстку сталь кусати поки не доводилось. Для цього є інші інструменти.




Приємно вразили досить зручні ножиці, пружина яких стає активною лише в повністю розкладеному стані. Пластикова накладка трохи змазує враження, хоча мабуть буде корисною при тривалому розрізанню.



Особливої уваги заслуговує ще один інструмент - двосторонній напильник. З одного боку звичайний напильник, з іншого щось схоже на алмазний брусок яким поки не користувався.
Цікавість інструменту в можливості зміни "біт" із стандартним кріпленням для електролобзиків. В комплекті є "біт" пилка по  дереву. Звісно ж в найближчому супермаркеті придбав собі і "біт" пилку по металу, раптом знадобиться.




Як і великі, так і менші інструменти дуже надійно фіксуються в розкладеному стані. В одній ручці розташовані: шило для шкіри, велика пласка викрутка а також тримач під міні-біт викрутку для тонких гвинтів (пласка та хрестовидна).



В іншій ручці розташований консервний ніж та тримач для змінних пласких "біт" викрутки середніх розмірів (пласка та хрестовидна). Біт так само досить надійно фіксується всередині тримача. В неті та магазинах можна докупити цілий набір різноманітних пласких бітів до цього мультитулу.
Також на ручках присутня розмітка лінійки в сантиметрах та дюймах.





В цілому враження від користування цим Surge настільки позитивні, що засліплюють подальше бажання розглядати чи цікавитись іншими мультитулами. За своєї ваги 335г. (плюс "біти") на поясі хоч і відчувається та досить скоро перестає бути помітним. Як на мене зручний для повсякденного носіння, тим більше що в нагоді стає майже щодня. І більше 50% інструментів використовуються дійсно часто - ніж, плоскогубці, викрутки, ножиці, напильник.

Що трохи збентежило - рами в які заходять інструменти, могли б бути трохи звужені, бо місця там більш ніж достатньо. При спробі їх звузити за допомогою тисків н едосяг жодних результатів (хоч і затискав доки не стало страшно, і трохи більше) що свідчить про хорошу сталь всього корпусі, не тільки інструментів.
А також його ціна - сам би раніше нізащо не придбав, але радий що маю і після оцінки думка змінилась - придбав би одразу! : )
Також не особливо естетично виглядають маленькі бокові сталеві накладки на кінцях ручок - постійно зкошуються під кутом, гадаю можна було б підігнати більш щільно. Доречі під однією накладкою розташована малюсінька висувна скоба під кріплення на шнурок, мета якого для мене залишилась загадкою, хіба що хтось любить тягати на карабіні 340-грамову гирьку на поясі. Штатний чохол для цього на порядок зручніший.

Будуть питання - допишу ще деталі якщо зацікавлять.

Володимир:)

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #1 : 13 Липня 2011, 09:13:21 »
Хороший обзор  {_11}.

Offline SHurSH

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Мариуполь
Re: Leatherman Surge
« Reply #2 : 13 Липня 2011, 12:49:30 »
 Интересный обзор. Однако, для ежедневного ношения, пожалуй, тяжеловат.
Лично я в качестве EDC ношу такой Leatherman Juice (вес 160 г. и то не каждый раз охота его с собой тянуть)
Все должно быть изложено так просто, как только возможно, но не проще. (А. Эйнштейн)

ripli

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #3 : 20 Липня 2011, 16:45:07 »
Хорошо написал, но в тиски {_09}сурово. Сам хотел купить себе сурж, но смутил вес и толщина хвата, в итоге купил wave, доволен очень,  эх мне бы еще держатель для пил, цены бы не было.

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
Re: Leatherman Surge
« Reply #4 : 25 Липня 2011, 11:04:36 »
смачный обзор, спасибо 8-)

Offline Ross

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 493
  • Розташування: Николаев
Re: Leatherman Surge
« Reply #5 : 25 Липня 2011, 11:37:45 »
Неплохой обзор! А колечко выдвижное- оч нужная вещь,для работы на высоте,в лодке ....да мало ли где-используется как страховочное.

IgorTDI

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #6 : 04 Вересня 2011, 13:33:05 »
Отличный обзор. Спасибо  {_11}

EVGEN-33

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #7 : 08 Березня 2012, 21:06:14 »
Обзор что надо!!! {_11}

Genadiy

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #8 : 01 Червня 2012, 13:26:02 »
Классный обзор. Ножницы нормальных размеров :)

Offline yukosan

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 80
  • Розташування: Bellevue, Washington, US
Re: Leatherman Surge
« Reply #9 : 02 Лютого 2013, 09:28:41 »
Додаю фото на заміну втрачених. Тул на них - вже після року досить активного користування, і додались комплект змінних біт та подовжувач.

Складений вигляд:



Основні інструменти:




Допоміжні інструменти:


wegas

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #10 : 16 Квітня 2014, 19:28:51 »
этот тул ну очень тяжелый, разве что возить в машине. Таскать с собой удобнее что-то полегче.

Дмитрий

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #11 : 16 Квітня 2014, 20:08:42 »
Для мене ця модель Leathermanа виявилась найкращою в кристуванні, а вага не на стільки критична принаймі для мене, щоби відмовитись від багатохь функцій які є тільки в цій моделі.
Ось фото мого, плосогубці правда не рідні.









Offline yukosan

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 80
  • Розташування: Bellevue, Washington, US
Re: Leatherman Surge
« Reply #12 : 14 Червня 2014, 22:31:43 »
Дуже цікаво! Це Ви самі замінили плоскогубці? В мене з часом дещо деформувались зубці для розрізання тонкого дроту (кілька разів розрізав занадто тверду сталь).

Так, тул порівняно нелегенький. Але теж активно ним користуюсь для більшості задач, і вага не має особливого значення.

За 3 роки користування, майже в нуль зносився алмазний напильник. Добре що можу просто згодом придбати новий і легко замінити.
« Останнє редагування: 14 Червня 2014, 22:34:38 від yukosan »

Offline mishka402009

  • Новичок
  • Повідомлень: 36
  • Розташування: Украина Николаевская область г.Снигиревка
Re: Leatherman Surge
« Reply #13 : 15 Червня 2014, 12:15:25 »
Таки да!Тул не из легких,пользуюсь им,выручал не раз,очень доволен этой моделью!

Offline Ross

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 493
  • Розташування: Николаев
Re: Leatherman Surge
« Reply #14 : 15 Червня 2014, 18:14:58 »
..а я так и не смог привыкнуть.Два раза покупал , и так  два раза отказался.Тяжелый и большой как для тула.А  про  "мощу" ....нет ни чего что сделает сурж и не сделает ну допустим  тот же чарж.Сам проверял.Для серьезных работ не годится ни тот ни этот, а на подхвате , в кармашке чаржа -за глаза.

Offline Ashtaroth

  • Валерий
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3335
  • Розташування: Украина, Одесса
  • Коллекционер. Ножи не делаю.
Re: Leatherman Surge
« Reply #15 : 16 Червня 2014, 13:25:42 »
Спасибо Ross за отзыв. Давно присматривался приобрести мультитул. Колебался... Теперь точно решил, буду искать что-нибудь другое.
"Люди слышат только те вопросы, на который знают ответ." — Ф. Ницше.

КопарьМэн

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #16 : 12 Листопада 2014, 20:35:56 »
хороший обзор, единственный момент  о которой почему то всегда забывают сказать, болтание пилок от лобзика(1.5мм) заместо родных(2мм), но это впринципе ерунда. а вот по поводу ГАРАНТИИ могу поведать одну очень интересную историю. вкратце дело было так : купил я такой же мульт четыре года назад все бы ничего но поламал пополам,звоню продавцу засказываю что и как, а он мне ну-ууу понимаете гарантией мы не занимаемся!!? хотя листок с гордой надписью 25 лет гарантии дали, посоветовали отправить в США и ждать!!!  а так вообще мультом очень был доволен.

Дмитрий

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #17 : 12 Листопада 2014, 21:14:49 »
Я сразу же решил проблему болтания ножовки от лобзика, кусочком вставкой от пилочки. Отпилил хвост пилочки
Храню в пластмассовой штучке вместе с битами, очень удобно.

Фото хвостика от пилки



в походном положении в бито держателе.



А вот с пилочкой по металлу.



Вот закрыто в замке, пилочка сидит мертво и не шатается.




     

Offline alter ego

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 196
  • Розташування: м.Прилуки, Чернігівськая обл.
Re: Leatherman Surge
« Reply #18 : 12 Листопада 2014, 23:21:52 »
Я таку вставку вирізав з пластику.
Час від часу випадає пружина з біто тримача, в когось подібне траплялось ?

P.S. Цікаво чи виправив ситуацію новий тримач пилок в оновленій моделі суржа ?
"Завмираю від блиску сталі.
Мій спокій - спокій океану
В очікуванні хвиль."

КопарьМэн

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #19 : 18 Листопада 2014, 14:19:11 »
было дело выпадала пружинка бито держателя, вылечил подгибанием

Вовка

  • Гість
Re: Leatherman Surge
« Reply #20 : 11 Березня 2016, 21:11:27 »
у меня сюрдж второй год. покупал в розетке. вес и размер абсолютно не мешают.

что нравится: хорошие ножницы, держатель для сменных пилочек - нужная вещь, битодержатель хороший, хорошо перекусывает проволоку.
проблемы: сломал жало маленькой отвертки (нужно отметить, что приложил большое усилие, но не предельное). расходятся щечки плоскогубцев, если работать на скручивание.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Leatherman Surge
« Reply #21 : 16 Квітня 2016, 14:53:07 »
Хороший тул... {_11}

Offline Serj

  • Новичок
  • Повідомлень: 5
  • Розташування: Су
Re: Leatherman Surge
« Reply #22 : 19 Листопада 2016, 12:03:28 »
Подскажите, пожалуйста, точные размеры в сложенном состоянии. Спасибо.