Автор Тема: Нужно делать молот...  (Прочитано 16569 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Greg Verizhnikov

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Львов
Re: Нужно делать молот...
« Reply #25 : 12 Березня 2011, 20:08:35 »
подсчитав время и материалы затраченное на хождения по токарям, фрезеровщикам, поиски покупки нужной стали, закалку деталей, сборку, регулировку и так далее выйдешь примерно на сумму равную пневматике +-
но это смотря какие задачи ставить и делать как надо а не как получается.

в итоге все равно не получится молот рядом стоящий с пневматическим.

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Re: Нужно делать молот...
« Reply #26 : 12 Березня 2011, 20:29:04 »
Теж  думаю зробити щось подібне. Але недолік такої конструкції,  як на мене, це неможливість наносити поодинокі удари та регулювати силу удару. А так, звичайно, помічник добрий.
А если применить однооборотную муфту?Знаю что применяется в небольших прессах с инерционным приводом и прочих устройствах,например в полиграфии-проволокошвейки,пробивки,резаки и т.д.Вещь достаточно надежная,вопрос какую нагрузку выдержит?

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Нужно делать молот...
« Reply #27 : 12 Березня 2011, 20:45:42 »
но это смотря какие задачи ставить

оце, мабуть, першочергове.

Мова – душа народу

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Нужно делать молот...
« Reply #28 : 13 Березня 2011, 15:28:04 »
це якщо знайдеться за доступну ціну.
Б\у маса МПЧ-75 кг- від 10000 грн + доставка ?

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Нужно делать молот...
« Reply #29 : 13 Березня 2011, 16:20:27 »
Я торік знайшов пневматичний за 8000 грн. Чому не купив не питайте.
Механічний таки набагато дешевше буде 8-)
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

xeon

  • Гість
Re: Нужно делать молот...
« Reply #30 : 13 Березня 2011, 19:03:16 »
Я торік знайшов пневматичний за 8000 грн. Чому не купив не питайте.
Механічний таки набагато дешевше буде 8-)
это и есть цена такой категории молотов от 8000 до 15000

amato

  • Гість
Re: Нужно делать молот...
« Reply #31 : 14 Березня 2011, 10:31:27 »
В частном секторе о пневмотичном можно забыть. Я арендовал склад на заводе,и кузня от меня была метров за 300.Молот слышен очень отчетливо.Если не ошибаюсь даже Федоряка у себя в Трудолюбе имел проблемы,и молот не включает  (( можно купить справку по уровню шума,но проблема не уйдет. Если Гена Hovard зайдет,можно у него спросить,он купил молот и более в теме.Но для меня это не вариант.Цена от 1000 до 2000 $ вариантов с 10 я себе находил.Но  -) {no} Механика тоже стучит,но нет выброса воздуха,и как то тише в итоге.

xeon

  • Гість
Re: Нужно делать молот...
« Reply #32 : 15 Березня 2011, 19:50:42 »
В частном секторе о пневмотичном можно забыть. Я арендовал склад на заводе,и кузня от меня была метров за 300.Молот слышен очень отчетливо.Если не ошибаюсь даже Федоряка у себя в Трудолюбе имел проблемы,и молот не включает  (( можно купить справку по уровню шума,но проблема не уйдет. Если Гена Hovard зайдет,можно у него спросить,он купил молот и более в теме.Но для меня это не вариант.Цена от 1000 до 2000 $ вариантов с 10 я себе находил.Но  -) {no} Механика тоже стучит,но нет выброса воздуха,и как то тише в итоге.
я тоже арендую помещение и хочу сказать что еще многое от подушки зависит я брал шпалы яма где-то метр потом скаты москвичевские и опять шпалы все засыпанно писком и сверху залит бетон 20 сантимов и сверху проложил транспортерную ленту молот стоит даже не закреплен отлично шум от выброса воздуха и бойка как на амартизаторе

Offline Greg Verizhnikov

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Львов
Re: Нужно делать молот...
« Reply #33 : 15 Березня 2011, 19:59:07 »
и мой молот стоит в арендованном помещении, подушку заливали по паспорту, но как стучит слышно за метров 300 точно.

а пока схемки моего будущего ресорника, проектирует дедушка моей жены, предварительно почитав остметал. ))




xeon

  • Гість
Re: Нужно делать молот...
« Reply #34 : 15 Березня 2011, 20:13:58 »
и мой молот стоит в арендованном помещении, подушку заливали по паспорту, но как стучит слышно за метров 300 точно.

а пока схемки моего будущего ресорника, проектирует дедушка моей жены, предварительно почитав остметал. ))




мне один кузнец подсказал раньше на заводе заказывал поковку у них молоты стоят тоники и пятсотки где то точно не знаю но очень огромные та они стоят по тому же принцыпу как и у меня только вместо покрышек стоят пружини как у авто и хочу сказать что при работе тонник не намного шумнее работает чем у меня 80 ка стоит на амартизаторе немного по сторонам ходит где то 1 2 сантима а так рядом стоиш и ноги не чуствуют удара бойка правда это зделано в яме метра 4 ну и все таки вес падающей части тонна

Offline strit

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1960
  • Розташування: Дніпро
Re: Нужно делать молот...
« Reply #35 : 16 Березня 2011, 18:57:25 »
наткнулся на торговца пневмо молотами , с 15кг бойком стоит 25 000 грн , 40 кг 50 000грн  http://www.ati.com.ua/molot-kovochniy-pnevmaticheskiy-mod-s41_bbc_576243.html

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Нужно делать молот...
« Reply #36 : 16 Березня 2011, 22:07:07 »


А не доцільніше станину зробити прямою, а не Г-подібною? Щоб навантеження в місці кріплення ресори до станини було направлено на вертикальну вісь станини, а не на гусак? 

Offline Роман В В

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 320
  • Розташування: Фастівський рн. Київська обл.
Re: Нужно делать молот...
« Reply #37 : 27 Березня 2011, 12:49:51 »
Помаленьку збираю, вже пробував включать, відразу запитання як правильно розрахувати кількість ударів, (_3) не дуже добре вчився в школі  {_09}  ттх -великий шків 630 мм. маленький 60 мм. двигун 3000 на 3 кв.

 чи не прийдеться  мені шукати другий двигун, відео тут http://io.ua/v836cfb4f189ed1da6deef3a09fddec8a
З повагою.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Нужно делать молот...
« Reply #38 : 27 Березня 2011, 12:54:44 »
Діаметр великого  шківу ділимо на діаметр маленького- це передаточне число. Потім кількість обертів ділимо на передаточне число. Таким чином 630/60=10,5
Потім 3000/10,5=285,7 об/хв.

Offline Роман В В

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 320
  • Розташування: Фастівський рн. Київська обл.
Re: Нужно делать молот...
« Reply #39 : 27 Березня 2011, 13:11:35 »
Дякую, =) трошки є перевищення  "оптимальної" швидкості, {wh} поки що перероблювать не буду а буду закіньчувать і пробувать в роботі. {_01}
З повагою.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Нужно делать молот...
« Reply #40 : 27 Березня 2011, 13:19:06 »
3000 об/хв -це багато. Мені здається, що для молота потрібен менш оборотистий двигун. Йому ж легше буде обертати ввесь механізм.

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Нужно делать молот...
« Reply #41 : 27 Березня 2011, 13:32:13 »
285,7 об/хв.
Багато. Потрібен ще один, проміжний  шкив. Ти до цього певернешся і доволі швидко. Кожен оберт - це удар. Три бабаха на секунду - забагато....


3000 об/хв -це багато.
Не розкрутиш. Якщо 380 В немає махни рукою. Тритисячника на 220 В  не рпозкрутиш. Я вже обпікався - знаю. 1,1 кВт тритисячник  + 100 мікрофарад ємність - мукає, всьго-навсього, про крутитися й мови немає. В ідеалі потрібен тисячник, півторатисячник максимум.
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Роман В В

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 320
  • Розташування: Фастівський рн. Київська обл.
Re: Нужно делать молот...
« Reply #42 : 24 Грудня 2011, 00:34:32 »
Добрий вечір всім. Пробував пару раз в роботі свій молот,(трохи поміг при відтяжці цого клиночка)- http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=23606.0 -мені сподобалось  {_11} Двигун не міняв (залишив 3000) але буду удосконалювати, хочу спробувати добавити вагу на падаючу частину і треть бойка скрулити, як радив amato,  =)   мало часу на експерименти.  {g} Може будуть ще якісь поради, дякую  =)
Відео- http://photo.qip.ru/users/verespoma/video/v1946471b485/view/
З повагою.