Автор Тема: Cardsharp від Iain Sinclair  (Прочитано 4461 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Cardsharp від Iain Sinclair
« : 12 Березня 2012, 14:11:47 »
Cardsharp від Iain Sinclair
Розміри:
В складеному стані 86х54х2,2мм
Довжина клинка - 61мм (по РК)
Товщина обуха - 0,7мм
Вага - 13 гр.

Відео:
http://www.youtube.com/watch?v=XuhBPWmGf0c&feature=player_embedded
Отже... Це мій другий огляд (хоча мав бути другим про Boker Magnum Agent, але він успішно подарований товаришу. Можливо пізніше все ж таки й зроблю...) Тож, сильно табуретками не закидуйте.
Придбав нещодавно на сусідньому форумі заради цікавості Cardsharp від Iain Sinclair. Продавець писав, що ніж новий, лише 20 раз розкладався-складався. З моїми розкладаннями і для цього огляду вже буде тоді 28.
Як написав продавець після того як я його зарезервував на "руків'ї" - якщо його так можна назвати є слід від натирання леза об пластмасу. Даний "наслідок" невірного складання ножа чи складання його нашвидкоруч справді є. Його ледь видно на 3-му фото. Але це жодним чином не впливає на використання ножа. З самого початку взявши його до рук, чесно скажу не надто сподобався... Можливо тому що оглянув його при досить поганому освітленні в автомобілі. Потім, ще раз уважно обстеживши його вдома моя думка кардинально змінилась...
Отже - мої враження про цей досить цікавий ніж.
Упакований ніж стильно... Таке враження що ти тримаєш конверт з диском. Одразу починаєш розуміти що дизайнери потрудились не лише над самим ножем. Приємний факт, хоча й абсолютно безкорисний.
Загалом ніж ДУЖЕ маленький (розміром реально як кредитка), легкий і справді гострий!
Руків'я чи корпус зроблені з чорного матового пластику з надписами "Iain Sinclair". В місцях де відбувається згин (деформація) є спеціальні вставки які запобігають утворенню тріщин і полегшують згинання-розгинання руків'я. Якщо власник даного ножа є акуратним, то думаю, руків'я не буде знищене і прослужить довго.
Лезо без покриття (в першому випуску мало чорне покриття), матеріал леза невідомий. На ньому є надписи Cardsharp  і Iain Sinclair, також знайшов номер 001001888 (можливо серійний номер). Ніж ДУЖЕ гострий - з легкість позбувся кількох сантиметрів квадратних волосся на передпліччі - що можна побачити на одному з фото. Більше нічого не пробував різати, бо жалко...
Коли ніж складений, для того щоб його розкласти потрібно повернути запобіжник (невеличкий з зеленим тлом з низу). З початку я подумав що він просто відгинається... Потім мене осінило і я зрозумів що він банально і легенько повертається "звільняючи" чи "закриваючи" лезо. Ніж доволі швидко і легко розкладається . Одна підказка - для того щоб не залишалось слідів на пластику першим загинайте меншу частину (кут карточки). А далі все банально просто - ніж фіксується спеціальним фіксатором і руків'я закривається за допомогою кріплень.
Забавка, яку випадково придбав для того щоб просто подивитись що це таке і покрутити в руках, тепер знайшла своє постійне місце у моєму портмоне.











Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Re: Cardsharp від Iain Sinclair
« Reply #1 : 12 Березня 2012, 14:16:58 »
Спасибо за обзор  =)

Крутил такой же нож в руках - абсолютно не понравился  -)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Cardsharp від Iain Sinclair
« Reply #2 : 12 Березня 2012, 16:29:37 »
Ну, як кажуть на "на вкус и цвет"... Мені Ф1 чи криса теж не надто подобаються, а тут половина форумчан від них просто в захваті...
 {sm}
Це просто цікава "цацка" покласти до гаманця - можливо колись знадобиться чи коли під руками нічого не буде гострого - перерізати скотч, відкрити конверт і т.д.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Re: Cardsharp від Iain Sinclair
« Reply #3 : 12 Березня 2012, 19:50:38 »
Спасибо за обзор. Для кошелька в самый раз. :) {_11}

sherif7777

  • Гість
Re: Cardsharp від Iain Sinclair
« Reply #4 : 29 Жовтня 2012, 15:06:10 »
Пару дней назад завезли эти ножи в магазин. Посмотрев его в интернете - понравился, а вот в руках, как то не очень. Вроде и к качеству претензий нет, вот только не нашел ему применение.
Нож идеально подходит, в качестве подарка. Красивая упаковка, интересный дизайн, и цена не кусается.

 Если кому из форумчан будет нужен, то обращайтесь цена 153 грн (+10%)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Cardsharp від Iain Sinclair
« Reply #5 : 29 Жовтня 2012, 16:16:56 »
Основна його місія - лежати у портмане, і раз у пів року дивувати знайомих свого власника..)))
« Останнє редагування: 29 Жовтня 2012, 16:24:50 від ja)d. »