Автор Тема: Buck Kaala 151  (Прочитано 3799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Chudjako

  • Гість
Buck Kaala 151
« : 15 Січня 2012, 22:49:49 »
Добрий День.
Ось, вирішив написати свій перший огляд ножа (Бак 151 Каала чи Коала?).

розміри:
Довжина см: 7.9
 Матеріал леза S30V steel
 Твердість  (HRс) 58-60
 Ножни: пластикові
 Важить г: 54
 довжина, см: 17.1

Ну спочатку для чого ніж призначений (як я думаю). Ножни розраховані для носіння в підвішеному стані (на фото) - це "нашийний" ніж, кріплення на пояс немає. Справді, на шиї ніж носиться добре, я проносив його цілий день і навіть не відчував його на шиї (54 грама). В комплекті до нього був ланцюжок, але він дуже поганий, тому я одягнув його на свій, срібний. Фіксація в ножнах дуже надійна, можна не боятись, що він випаде. Це дуже хороший EDC ніж. Дістається швидко, нащюпав ланцюжок, витягуєш ланцюжок, витягується ніж (дуже зручно, якщо його доведеться використовувати для самооборони (_18) (і таке може бути). Досить великий плюс того, що він нашийний, це те, що міліціонери його не знайдуть (він під одягом, треба повністю роздягнути), він скелетний, стандартним міліціонерським обмацуванням не нащупається, це перевага над простим складним ножем (раніше мав Онтаріо Модель Номер 1) який носиш в кишені, бо кишені перевіряють першими (доречі, Крису в мене "конфіскували", прикладали до лодоні-виступає, сказали підлягає конфіскації, хоча це просто крадіжка). Сталь порошкова, CPM S30V заточку тримає дуже добре (важко точиться і важко тупиться, мені такий варіант більше подобається-помучився і дористуєшся), для перевірки порізав на ленти коробку від телевізора, СУПЕР! (_3) (00)

При заточці НЕ УТВОРЮЄТЬСЯ заусенец (як по українськи?), не знаю про що це говорить, але його немає  {23}.

Тепер про застосування в польових умовах. Він легкий, маленький. Його я буду використовувати як додадковий ніж, доповнення до ножа середніх розмірів (середніми я вважаю ножі 20-35см, ще є  більш точна класифікація -середньо-малі(20-25см), середньо-середні (25-30см), середньо-великі (30-35см). Для чистки картошки досить зручний, незважаючи на те, що скелетний, ручка зручна, рука не стомлюється.

З мінусів- стандартний пластикових ножнах РК впирається в ножни і невелика ділянка леза постійно буде затуплюватись (хоча щоб  S30V від цього затупилась треба багато часу). В ножнах ніж не тарабанить (навіть якщо пострибати).

Фото:





« Останнє редагування: 16 Січня 2012, 07:17:37 від iurii soldatko »

Offline zom

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 151
  • Розташування: с.Капулівка Чортомлицька Січ
Re: Buck Kaala 151
« Reply #1 : 15 Січня 2012, 23:05:12 »
Гарний .Я б його все-таки "вдягнув" {))}Навіщо переточували?

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Buck Kaala 151
« Reply #2 : 16 Січня 2012, 07:17:23 »
Интересный скелет, у меня время от времени появляется желание поплагиатить на его тему.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
Re: Buck Kaala 151
« Reply #3 : 16 Січня 2012, 07:18:27 »
прикольный, спасибо за фото

Offline Dimler

  • Новичок
  • Повідомлень: 26
  • Розташування: сумская обл. Конотоп
Re: Buck Kaala 151
« Reply #4 : 16 Січня 2012, 11:26:15 »
Железяка:))

Offline Мутний

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 521
  • Розташування: Переяслав
Re: Buck Kaala 151
« Reply #5 : 19 Січня 2012, 22:38:06 »
на моєму заусенець утворюється, але не довгограючий, хоча при заточці на тріанглі керамікою, на 40*, виникли сколи по всій РК, спробував фінішувати  бруском на м'якій зв'язці,  але толку мало, алмазами наче виправилась ситуація.

Цікаво тому, наскільки крихка сталюка на цих баках?
Бо відчувається, що твердість більша, ніж у спаїв, але ж щоб аж так...

А в загальному ножик приємний, хоча під одягом діставати, ще те задоволення {))}