Автор Тема: Потребую допомоги в дизайні ножа на кухню  (Прочитано 22571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vladimir M

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1695
  • Розташування: Київ
Такая линия полностью оправдана в шкурно-разделочниках, но зачем она на кухонниках - для меня загадка.
+1 Я в эскизах тоже кухонников не увидел.
Велосипед вже винайдено.
https://goo.gl/di8rQt
+1
Сделайте простую, прямую рукоять с сужением (чем проще - тем лучше).
Также никакого тупья на пяте клинка не должно быть.

 

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Для людей, які не працювали раніше з справжніми кухонними ножами зазвичай видаються дуже зручні і "універсальні кухонні" ножі в стилі Bark River Aurora II. Зробити його 2.5 мм і буде нормальна хліборізка.

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Хотілось би пояснити особисті думки з приводу майбутніх виробів. Що до форм Bark River Aurora II вважаю що то є еталон і такий має бути на кожній кухні, чи то дід робив чи то був придбаний свого часу не відомо проте є і до уваги такі форми не сприймаю. Руків'я буде максимально простим, проте робити його банальним не хочеться, тож гадаю якщо будуть присутні мінімальні ергономічні форми це зробить ніж не менш комфортним проте естетично більш вдалим. Що до леза тут все складніше: другий і третій з посту №37 будуть комфортними для нарізки - проте почистити картоплю наприклад, гадаю буде не зручно, тож зупинився на першому з тогож посту (якщо стисло)  і знову ж естетично більш вдалий в цілому. Лінія спусків непряма тому що для людини без проф навичок різ продукту здійснюється протягуванням ножа на себе з підняттям руків'я (по дузі). Знаю що тип різу задає лінією, проте людину в віці пристововувати під ніж ... ну тупо ж. Багато думок пропустив, але вцілому десь так. Повторюю Я не маю досвіду та не слідкую за тенденціями, тож палицею не бийте {_09}
Стрибнути б ...

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
без проф навичок різ продукту здійснюється протягуванням ножа на себе з підняттям руків'я
Где то так, ИМХО правильно сказали.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Сорри, некогда всю тему читать, пробежался.
Если хотите сразу рабочий результат, и нету опыта колдовать с формами в поисках своей-уникальной (но при этом функциональной)... надо не стесняться и скозлить обкатанную модель. Но сосредоточиться на геометрии клина все ж таки придется, бо это даже важнее формы на кухне.
Так что почитайте статьи про тройку, подищите  приглянувшийся петти и просто скопируйте.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Я что-ли тему зарубил..? Активно развивалась и тут вдруг тишина.
Если что - сорри, просто мое единичное мнение, что плясать с формами лучше после сделанного "архитипичного" экземпляра.

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
 -) Тема притихла до Вас. Прийняв до уваги всі зауваження та пропозиції - зробив висновки, веду підготовку матеріалів. Вважаю тему актуальною і буду додавати фото по виготовленню та вносити зміни згідно майбутніх (можливих) зауважень {tnx}
Стрибнути б ...

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Останнє повідомлення відрізав в гілку "Новые ножи на форуме" - Дружині на кухню
Ніж новий, зроблений руками то йому і місце там де його побачить більша кількість людей. 8-)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Добре  {y} хай буде так. З часом додам ТТХ до нової теми
Стрибнути б ...

Offline Франтишек

  • Новичок
  • Повідомлень: 2
  • Розташування: Маріуполь.
Шановні українці!
Потрібна ваша допомога.
Маю смужку металу(65г) розмірами:товщіна 2мм,довжина 300мм і шириною 35мм.Потрібен розмір(креслення) зручного кухоного ножа.
Підкажіть,будь ласка, де можливо завантажити таке креслення?
Дякую за розуміння.
З Повагою,Сергій.
Маріуполь.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Креслення ножів є в Бібліотеці, от лише не пам'ятаю, чи там кухонники є...
Нашвидку пару тем:
http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=11741.0;all
http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=53900.0;all
На форумі є пошук  ;), ним багато чого знайти можна.
Ви б трохи детальнійше розписали...
Полоса термічена, чи сира, який саме ніж хочете зробити (шеф, універсал, філейник, сантоку, інший), чи є досвід у цьому і т.д.
Може б хтось щось і підказав конкретнійше. :)
« Останнє редагування: 24 Червня 2020, 17:29:30 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Франтишек

  • Новичок
  • Повідомлень: 2
  • Розташування: Маріуполь.
Nehai 
Дякую за допомогу.
Поки що сам у роздумах який ніж робити.Схиляюсь більше до універсального.Але були думки зробити,якщо це можливо,два овощних із цієї полоси.
Термічка і фінішна робота з ножем це вже друга справа.Поки що головне визначитися з розмірами.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
1. Не рекомендую 65Г на кухонник.
2. Самый оптимальный вариант кухонника - http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=51812.msg882007#msg882007

Чертежа нет, но можно открыть фото в большем размере, приложить лист бумаги к монитору и обвести контур. Если не совсем получается рисовать.