Автор Тема: Чорна-пречорна птаха: Byrd Cara Cara Black  (Прочитано 8147 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Чорна-пречорна птаха: Byrd Cara Cara Black
« : 27 Червня 2006, 13:21:31 »
вчора став власником даного ножа.



далі по порядку. вирішив я собі на День Н придбати якийсь ножик. вирішив заїхати в першиий ліпший магазин. це виявився торгівельний центр VMB на "Житомирській". там торгують Кізляром, КолдСтілом, Спайдерко.... і ось я зацікавився Byrd-ом так як читав про нього на форумах, тим паче й ціна не кусюча 150грн. покрутив я в руках кілька, покрутив також Спай для порівняння. на мою радість Птаха виявився досить приємний, люфтів немає ні повздовжніх ні поперечних. якість на рівні. покрутив-покрутив і вирішив повернутися завтра.
на вечір запросив друга(якого я підзаразив нашим недугом). і ось він приходить. і в якості подарунку приносить.... Byrd Cara Cara Black
я ледь не підстрибнув...

ніж упакований у картонну коробку з написами типу "обмежена гарантія", розповідається, що це галузка Спая у т.д.
першими постраждали від ножа волосся на зап"ястку. я й незчувся як вони відлетіли, і все більше. потім трохи порізав мотузочок... навіть не порізав, а приклав ніж і трішечки натиснув...
кліпса в базовому варіанті зі сторони клинка, але є отвори щоб перевісити на сторону осі. поки поношу в базі, хоч трохи і не звично, пальці самі тягнуться у звичному напрямку...
поки що звикаю до бек-лока, тренуюся складати-розкладати однією рукою. звичайно проти лайнера програє у зручності, але призвичаїтися можна.
поки що враження найкращі, ножем я задоволений...вгодив мені Друг.

Ahill05

  • Гість
spy
« Reply #1 : 20 Липня 2007, 22:31:19 »
Я тоже думаю о таком приобретении
но почитал тут на форуме
о моделях
delica 4
Endura 4
Cetlofan
что скажете

Тіто

  • Гість
Чорна-пречорна птаха: Byrd Cara Cara Black
« Reply #2 : 21 Липня 2007, 09:28:46 »
Або в мене дежавю, або це повтор старої пристарої теми. 8)

Max

  • Гість
Чорна-пречорна птаха: Byrd Cara Cara Black
« Reply #3 : 21 Липня 2007, 09:33:36 »
Здається та тема загинула в нерівній бородьбі з глючним хостом. :-(

crossf

  • Гість
Чорна-пречорна птаха: Byrd Cara Cara Black
« Reply #4 : 21 Липня 2007, 10:01:34 »
Цитата: "Ahill05"
delica 4
Endura 4
Cetlofan
что скажете

Это ножи немного из другой ценовой категории, чем Byrd Cara Cara. Лучше всего зайти, например, в Ибис, и подержать их все в руках, а тогда уже решать, что больше подходит.