Автор Тема: Козар  (Прочитано 6005 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mk

  • Гість
Re: Козар
« Reply #25 : 13 Січня 2013, 14:25:32 »
Ножі робив, так як залишився кусок рамної пили і хотів максимально використати метал. Планував їх в майбутньому на подарок і, можливо, один продати. Але поки-що, всі вони в мене.
На рахунок якості стиковки і обробки. Так, вони не ахті  :), але вдосконалююсь і потрохи набиваю руку. Фото ножів були зроблені прибизно 8 міс тому, а ножі ще давніше. Ножі роблю не часто, коли є час. Так, ці ножі єдина серія (можливо зроблю ще, але не зараз).  Після них доробив/зробив ще 3 кухонних і клинки до кількох туристичних. Є ще "довгостої", які щось тянуться і тянуться...
Конкурувати буду якістю, буду її підвищувати. Не все ж у всіх було класно з першого разу :).
Так що, я вперед і вперед :D
Ps: постараюся, ще виложити відео одного з цих ножів.

Swoy

  • Гість
Re: Козар
« Reply #26 : 13 Січня 2013, 20:38:42 »
mk,  да не парьтесь Вы так, нормальные у Вас ножи, а что обсуждают их , так это нормально ( это все Вам завидут {))}). А двадцатый по счёту нож у Вас в любом случае будет иметь другие формы. Главное - не останавливаться. С ув. Swoy

Offline Alexdo

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 875
  • Розташування: Днепр
Re: Козар
« Reply #27 : 13 Січня 2013, 21:00:32 »
Рукам +, фантазии -. Зачем Вам  однообразие?

Offline tapir

  • Бывший.
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3493
  • Розташування: г Сумы
    • http://tapir.ucoz.ru/photo/
Re: Козар
« Reply #28 : 13 Січня 2013, 22:35:00 »
На разных сайтах читал всякий бредок  высосанный с пальца на тему "Украинский нож".  Подобные ножи видел в глубоком детстве,дедушка делал точно таким способом с косы, ножи были разных размеров и разного назначения и служили долго по хозяйству.Такого типа ножи по селам были сильно распространены, это часть нашей истории.Поразительное сходство  в формах и монтаже.Если форум позиционирует себя как форум ножеделов а не" копировальщиков чужих ножей" то таким ножам здесь есть место. =)Чисто мое мнение.

Offline Сытник Дмитрий

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1410
  • Розташування: Нововолынск
Re: Козар
« Reply #29 : 13 Січня 2013, 22:55:58 »
Я с телефона смотрю, а поэтому косяков не вижу в принципе {gig} и мне понравились эти ножички, иногда хочется таким простецким поработать

Offline dinozavr

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 719
  • Розташування: Днепропетровск
  • 0675672688
Re: Козар
« Reply #30 : 13 Січня 2013, 23:00:27 »
Поддерживаю ТАПИРА!НО!эти ножи похожи на зацикленный ширпотреб!При таком количестве- разнообразия"0" а это удручает!Даже работяг надо делать с душой!

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Козар
« Reply #31 : 13 Січня 2013, 23:14:19 »
Та якби мовити {23}...Вчора схожий тримав у руках...Не знаю скільки йому років((. Сталь- якась ушка, кільце ( не оковка) - залізне, руків*я-дерев*яне, типу бочечка,  міллю трахнуте, монтаж- наскрізь із загином.  Нагострив до стану " папір ріже легко"- свинку вагою близько 120 кг розібрали( від скоблення до закладки в банки) ним  і ще одним із 9ХС без правки.  Тільки в руці не дуже зручно було, поки бочку трішки не тесонув з боків- стало звичайніше.