Автор Тема: Serge Panchenko – Bean (підробка)  (Прочитано 1456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Serge Panchenko – Bean (підробка)
« : 24 Травня 2017, 16:23:22 »
Оригінальний ніж з таким дизайном називається Bean, перекладається як біб, квасоля. І справді ніж в складеному стані нагадує який стручок з хвостиком. Ця Квасолина випускається Serge Panchenko Custom Knives як продукт в категорії midtechs. Це можна охарактеризувати як дрібносерійне виробництво під авторським наглядом. Зрозуміло такі ножі доволі рідкісні і коштують дорого. Якщо пощастить ножі з серії Bean можна придбати в межах 320 - 475 вічно зелених, залежить від модифікації. Мій ножеманський діагноз ще не такий страшний, захмарних варіантів не розглядаю.



Мені дуже подобається творчість Панченка. Тому я дуже вдячний китайській промисловості за унікальну можливість придбати дизайнерську річ за помірні $40. Ще й з безкоштовною доставкою і двома ножами кредитками в подарунок.





Якість виконання дуже пристойна, дорогі матеріали, гарний фініш. Для порівняння кілька фото оригінального ножа.



[/su_column]

Serge Panchenko Custom Knives - Bean



Оригінальні Bean бувають дуже різноманітні з цікавими гріндами. До речі на Аліекспрес є ще два різновиди вартих уваги — Bean Cleaver Midtechs і Bean Gen2.

Я обрав найбільш простий варіант леза, на ньому маленький лазерний надпис S35VN. Думаю можна довіряти цій абревіатурі. На оригіналі до речі CPM-154. Загострений ніж якісно, хоча розрізає так собі. Це через 3мм товщину в обусі при висоті леза 16мм і плюс спуски на 2/3. По суті маємо мікро-ломик. Можна колоти горіхи не переживаючи за кінчик.

Плашки зроблені з титану, знову ж таки, повіримо китайцям на слово. Термін руків’я навіть якось іронічно звучить в контексті цього мініатюрного аксесуару. Ніж має малу вагу, лише 44 г. Конструкція тримається на осьовому вузлі і бонці з протилежної сторони. Золотиста бонка виточена з якогось кольорового металу.  На руків’ї присутня кліпса, можливо титанова, вона анодована в той же колір, що і ніж.





Фото в продавця трохи відрізняються від того що вони продають. На превю ніж немає кліпси і отворів для її кріплення. Також трохи інша фурнітура.

В такому мініатюрному виробі реалізована схема фліпера. І що цікаво, ніж фліпує дуже бадьоро. Його також зручно складати однією рукою. Замок тут дуже простий і оригінальний за задумом. По надійності його можна порівняти з сліп-джойнт (slip joint). Фіксується чітко і в відкритому і закритому положенні. Підшипники теж роблять свою справу, плавність ходу при повній відсутності люфтів. Складає враження добре продуманого дизайну.

Порівнюючи мою покупку з фотографіями оригінальних Квасолин, я звісно зауважив деякі відмінності в деталях. І тут стає добре помітний професіоналізм і високий естетичний смак Серджа. Увага до деталей, однозначно сильна риса найфмейкера. На його ножах ідеально підібрані гвинтики, форма їх шляпок, пропорції елементів, текстура, все на висоті. Наприклад вигин кліпси продуманий і оптимальний для саме цього ножа. Але ці нюанси швидко відступають перед ціною в десять разів меншу ніж за оригінал. Головні особливості дизайну в цій підробці збережені і старанно втілені. Тому китайський аксесуар дарує своєму власнику задоволення не менше ніж якомусь заморському ножеману оригінал від Панченка.



Ця іграшка чудовий EDC, з абсолютно неагресивним виглядом. Поклавши його на столі в кав’ярні ви не будете ловити косі погляди з сусідніх столиків. Відкрити упаковку чи розрізати щось невелике можна без проблем. А завдяки ломовитості можна великі навантаження застосувати.

На AliExpress є різні за якістю підробки цієї моделі, але відверто примітивні помітно відразу на фото. Тому можна вибрати хорошу якість і навіть часом зі знижкою.

P.S. Дуже веселять назви товарів на Аліекспрес. Типу не проходьте повз: KKWOLF sharp Titanium alloy tactical folding knife S35VN blade Ball Bearing camping survival hunting knife portable key knife.

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: Serge Panchenko – Bean (підробка)
« Reply #1 : 24 Травня 2017, 19:56:23 »
  Дякую за огляд. Цікавий малюк, я спочатку думав, що він більший. =)
In me omnis spes mihi est

Offline Metrolog

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7838
  • Розташування: Odessa
  • http://2knife.com/users/metrolog
Re: Serge Panchenko – Bean (підробка)
« Reply #2 : 24 Травня 2017, 21:17:42 »
Симпатичный, интересный ножичек!  {_11} Как, впрочем, и все творчество Панченко. Только не понимаю на кой в нем подшипники.  {23}
с уважением. Metrolog.

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
Re: Serge Panchenko – Bean (підробка)
« Reply #3 : 24 Травня 2017, 21:53:10 »
Я теж думав що він більший. В оману вводять його ломовиті пропорції :)

Offline ura_lvov

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1156
  • Розташування: Львов
    • Каталог мебели
Re: Serge Panchenko – Bean (підробка)
« Reply #4 : 25 Травня 2017, 10:28:03 »
Спасибо за обзор =)