Автор Тема: Червоний малюк  (Прочитано 853 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tixon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 953
  • Розташування: Хорол
Червоний малюк
« : 31 Січня 2019, 19:00:40 »
Доброго здоров`я панове!
Презентую чергову роботу "Червоний малюк".
Загальна довжина-219 мм.
Клинок-98х26х3мм,Х12МФ,59 HRC.Поковка та ТО Олександр Крутько,слюсарка моя.Спуски прямі в 0.2.
Руків`я-мельхіор,мікарта,стабсувель берези від С.Одіяненко.
Піхви-шкіра РД,фарба,просочення.Чергова спроба...
Парочка фото:

Дякую за увагу.
Как бы хорошо ты не делал,всегда найдется индивидуум готовый изгадить твою работу...

Offline Big Ben

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 514
  • Розташування: Генічеськ-Борзна
Re: Червоний малюк
« Reply #1 : 31 Січня 2019, 19:16:37 »
Чудовий малюк,досить дорослий та роботящий,як на мене.

Offline Алексей-13

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 816
  • Розташування: Київ
Re: Червоний малюк
« Reply #2 : 01 Лютого 2019, 10:25:10 »
Выполнено аккуратно. Но вот лично мне, длины клинка не хватило, хочется его немного удлинить :)
Теперь немного о рукояти. Не первый раз встречаю такую рукоять, и у Вас в том числе. С превеликим интересом (и удовольствием) пересмотрел Ваши работы (кстати, в предыдущих работах постоянно что-то менялось: сталь, больстера, типы рукоятей, материал рукоятей и т.д, но неизменно оставалось одно... загадка: что именно оставалось неизменным? :) ) Так вот, перегибы на рукояти Вы делали для многих ножей и в разных местах: по центру, смещая немного назад, при расширении рукояти к тыльнику, при сужении рукояти к тыльнику и т.д. Вопросов несколько: есть ли у Вас отзывы от пользователей таких ножей? влияет ли место перегиба на удобство? насколько удобна эта форма при длительной непрерывной эксплуатации ? допускаются ли разные хваты при такой форме?
Если, конечно, ответы не являются засекреченной информацией. Спасибо.

Offline tixon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 953
  • Розташування: Хорол
Re: Червоний малюк
« Reply #3 : 01 Лютого 2019, 14:37:06 »
2Алексей-13 ніякої суперсекретної інформації звісно нема.З приводу руків`я,а вірніше перегибу,скажу так-колись я собі зробив ніж для повсякденної роботи,з талією та перегибом.Він їздив зі мною і на сімейні вилазки на природу,і на риболовлю,знімав шкури,чистив рибу,збирав гриби і т.д.Крутився в руці,самі розумієте, часто.Яких би незручностей я не помітив.
 Я роблю так щоб чотирі пальці лежали вільно між больстером та тильником(підмізинцевою виємкою).Тоді руці комфортно.Хватів руків`я досить для різноманітних задач.
 Відгуки були,небагато,але були.
 Якось так...Якщо ще щось цікавить-питайте,з радістю відповім.
Как бы хорошо ты не делал,всегда найдется индивидуум готовый изгадить твою работу...

Offline Алексей-13

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 816
  • Розташування: Київ
Re: Червоний малюк
« Reply #4 : 01 Лютого 2019, 14:53:34 »
Цікавить.
Отой перегиб зараз Ви робите зміщеним до тильника (принаймні так здається по фото), а раніше робили посередині, це принципове рішення, чи так вийшло? :) Тобто, чи важливо це?
В таких руків"ях ви то звужували його до тильника, то навпаки, робили ширше. Це має якесь значення при роботі, чи то були суто експерименти?
Чи експериментували Ви з кутом нахилу? Дякую.

Offline tixon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 953
  • Розташування: Хорол
Re: Червоний малюк
« Reply #5 : 01 Лютого 2019, 18:37:12 »
 На ескізах малюю одне,а вживу отримую завжди інше.Завжди стараюсь зробить перегиб за 5-8-10 мм від центру (передня частина).Але свої корективи вносить і сама деревяха,і лінія обух-спинка руків`я.З кутом нахилу  не експерементував.Було "м`ясо" робив більший,недостатньо-пряміше.
 А взагалі під час роботи над руків`ям не один десяток раз береш в ніж в руку і по відчуттям вирішуєш що треба зробить.
Как бы хорошо ты не делал,всегда найдется индивидуум готовый изгадить твою работу...

Offline вованчеГГ

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1655
  • Розташування: київська область
  • esse quam videri
Re: Червоний малюк
« Reply #6 : 07 Лютого 2019, 11:28:21 »
гарненькій вийшов {_11}
"І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви.."

Offline tehnicsan

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 812
  • Розташування: Кривой Рог
Re: Червоний малюк
« Reply #7 : 08 Лютого 2019, 20:23:14 »
Дуже гарний ніж. І не зовсім малюк - зручний на всіляку роботу . Нє ну капусту шаткувати не дуже  :)