Автор Тема: Підскажіть по бензопилці HUSQVARNA  (Прочитано 4119 раз)

Оффлайн Бойко

• Эксперт
  • Расположение: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Треба обзавестись помічником, спробував пилку друга, сподобалась. Зокрема економічність, низька частота обертів на холостих оборотах і вужча товщина пропилу цепки.
Хочу саме Хускварну, яку брати, де, яка розумна ціна і чи немає "льєвих" кончених під цю марку?
Грошей на це щастя багато немає, тож дивлюся в сторону 142 чи 236.
Почав шукати і не второпаю чому така розбіжність в цінах і все таке.
На ОЛХ ціни зовсім фантастичні, прокоментуйте: http://olx.ua/dom-i-sad/instrumenty/benzoinstrument/q-%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%B0-husqvarna/
135-а теж за якусь нереальну ціну. http://tehnoskarb.com.ua/catalog/m46483-pila-tsepnaya-benzinovaya-husqvarna-135
Вобщем просвітіть шановні  =)

Якщо написав не в той розділ, модератори, перенесіть  {_09}

З щитом, або на щиті.

Оффлайн lenpeh

• Бывалый
  • Расположение: г.Сумы
Re: Підскажіть по бензопилці HUSQVARNA
« Ответ #1 : 03 Июнь 2015, 16:22:30 »
236 користувався  {_11}, більше нічого не скажу, бо зараз не в темі. Але цей виробник на голову вищий від інших. Бачив як саме 236-ту використовували на лісосіках в Закарпатті.

Оффлайн Бойко

• Эксперт
« Ответ #2 : 03 Июнь 2015, 16:25:02 »

На ОЛХ ціни зовсім фантастичні,

Тобто якісь аж занадто низькі.
З щитом, або на щиті.

Оффлайн Воля

• Слава Україні!
  • Эксперт
  • Расположение: м.Глухів Сумська область Україна
  • 0994586512 Володимир
« Ответ #3 : 03 Июнь 2015, 16:29:22 »
Це ж б/в. Хто зна, як її експлуатували у минулому житті  (( Такі  речі краще купувати у офіційного ділера

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Активный участник
  • **
  • Расположение: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
« Ответ #4 : 03 Июнь 2015, 16:32:32 »
Подивився пропозиції на ОЛХ і зробив для себе висновок, що тут так само як і з іншими електроінструментами відомих брендів: є оригінал, а є китайські копії. Різниця в ціні десь в півтора рази.
Те саме з болгарками (нещодавно шукав Макіту і те саме помітив, продавці сором"язливо кажуть: оце зборка Польща, а це оригінал), для прикладу.
Товариш шукав недавно електропилу, то йому продавці на ринку відверто сказали: оцей Штіль - неоригінал, краще не бери. Ну а оригінал більш як в півтора рази дорожчий.
Тому, можливо я помиляюся, але Husqvarna 142 за 2500 грн і за 4000 грн - це, якраз, приклади такої різниці в походженні товару.
...
Можливо, варто провентилювати відповідні форуми, де обговорюється питання саме по бензопилках?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Оффлайн Oliver

• Эксперт
  • Расположение: Буковина. Вижниця
« Ответ #5 : 03 Июнь 2015, 16:37:23 »
Хускварну зараз у всіх сараях в Китаї клепають. #8 Оригінал знайти дуже важко. {kh}
 Краще візьми Штіля від офіційного дилера. В мене 25ий вже 11 років паше, за цей час возив його пару раз на профілактику і регулювання і міняв фільтрики в бачках.

Це, що на посиланнях в стартовому повідомленні - не те що кетай, а самий кончений сарайний кетай  {^shock}
Нормальна пила такого класу не може коштувати менше 350 баксів.
« Последнее редактирование: 03 Июнь 2015, 16:40:29 от Oliver »
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Оффлайн Бойко

• Эксперт
« Ответ #6 : 03 Июнь 2015, 16:37:42 »
Але оригінал збирають в Китаї, мабуть в різних місцях ))
Воля: в тому-то й питання, що перші позиції зазначають як новий товар.
Хто має досвід, просвітіть.
З щитом, або на щиті.

Оффлайн Бойко

• Эксперт
« Ответ #7 : 03 Июнь 2015, 16:39:11 »
Олівер: Та зараз вже все, і Штіль в т. ч. в Китаї клепають, а Нускварна сподобалась більше за Штіль.
З щитом, або на щиті.

Оффлайн Воля

• Слава Україні!
  • Эксперт
  • Расположение: м.Глухів Сумська область Україна
  • 0994586512 Володимир
« Ответ #8 : 03 Июнь 2015, 16:40:55 »
Шукай офіційного ділера. Все інше- лоторея

Оффлайн Oliver

• Эксперт
« Ответ #9 : 03 Июнь 2015, 16:43:33 »
Та зараз вже все, і Штіль в т. ч. в Китаї клепають
Справа в тому, що оф. дилери Штіля ще не ризикують продавати в свої магазинах лайно (принаймні у нас так). А ось Хускварну жахливокетайську і в оф. магазинах продають і не встидаючись брешуть, шо то оригінал.
Цих пил через мої руки пройшло немало. І лісу я звалив не одну тисячу кубів  {_09}

Тут пару років тому приколи були  :) Носили цигани попід хати Штілі і Хускварни, продавали по приблизно 1000грн. (на той час десь 120-125 баксів). Народ здуру (чи з жадібності) накупував  {mem}   Через годину роботи ці пили розвалювались  {))} Але цигани на той час були вже далеко  {))}
Я на 99% впевнений, що ті перші позиції на ОЛХ - і є тими "циганськими"  :D
« Последнее редактирование: 03 Июнь 2015, 16:51:17 от Oliver »
З повагою, Олег.

Оффлайн lenpeh

• Бывалый
« Ответ #10 : 03 Июнь 2015, 16:49:57 »
+1 до посту Волі,  Добавлю, штіль, навіть оригінальний, поруч із хускварною (оригінальною) навіть близько не лежав. Це як порівнювати битові гравери дремеля з професійним форедомом. Я не хочу ображати Штіль, все залежить від завдань які ти хочеш покласти на пилку, можливо тобі буде достатньо і штіля, але повторюсь штіль і хускварна - всеодно що  жигуль і шкода.

Оффлайн Oliver

• Эксперт
« Ответ #11 : 03 Июнь 2015, 16:54:28 »
+штіль, навіть оригінальний, поруч із хускварною (оригінальною) навіть близько не лежав.
{mem} Ви багато працювали цими пилами? Не пиляли патики на дрова на козликах, а саме працювали?
Тобто в лісі в морози по пояс в снігу займались валкою лісу? Сотнями, тисячами кубів.
« Последнее редактирование: 03 Июнь 2015, 16:57:41 от Oliver »
З повагою, Олег.

Оффлайн lenpeh

• Бывалый
« Ответ #12 : 03 Июнь 2015, 17:16:38 »
2 Oliver
Ні небагато, але мав можливість порівняти, розпустивши особисто на чурбаки, два КрАЗи дров (один однією, а інший другою). Крім того штілями в мене були укомплектовані аварійні підрозділи (всього в мене у використанні було 10 штілів. які працювали на розборці завалів під час повені на Закарпатті), але найбільш авторитетною, для мене особисто, є думка лісничого з Тячівського лісгоспу, який і одними і іншими пилами (за свої особисті гроші) комплектував своїх працівників, він був схильний до хускварни. Я не пробую облити брудом штіля, непогана марка, але до професійного користування вона менш, мені здається, пристосована ніж хускварна. А от цеп кращій ніж у штіля я не бачив, хоча перепробував і орегон і хускварну і інші. {_11} =)
2 Бойко
Також можу тебе познайомити з керівником одного з наших Сумських підприємств, який використовував і те і те, він теж схилився до хускварни бо вона більш зручна, витривала і дурнестійка.

Оффлайн Бойко

• Эксперт
« Ответ #13 : 03 Июнь 2015, 17:19:53 »
Ну я в першому пості написав чим вона мені цікава.
З щитом, або на щиті.

Оффлайн Oliver

• Эксперт
« Ответ #14 : 03 Июнь 2015, 17:24:47 »
2lenpeh
Одне - стверджувати щось, покладаючись на власний досвід. Друге - ретранслювати суб"єктивну думку когось там  8-)

2 Бойко - як я зрозумів, низькою ціною? Плюнь і забудь. Вона (нормальна, оригінальна) не може коштувати 120 баксів.
З повагою, Олег.

Оффлайн Wlad

• Эксперт
  • Расположение: Закарпатская обл.
  • За добро отблагодари сразу, за зло - отложи на пот
    • http://wladforge.com.ua/
« Ответ #15 : 03 Июнь 2015, 17:30:22 »
Я не знаю про хусварну але всі вальщики використовують штіль у нас на заводі штілі і пиляють кожен день по 5-6 годин і вже не один рік.
Ви б бачили які кругляки розпускають тим штілем з метровим шином то охуі.....либ.
Моб - 0685571656
Моб - 0996328521 Влад
Мій сайт

Оффлайн lenpeh

• Бывалый
« Ответ #16 : 03 Июнь 2015, 17:39:37 »
Саня, я розумію, що ціна, але Володя правий - дивитись треба у дилерів, а потім -"Протягивай ножки по одежке...". Хускварна була завжди дорожча від штіля.
2 Oliver
А я на ласний досвід і покладаюсь. Ви перший хто стверджує, що штіль= або краще за хускварну, причому Ви неуважні, я вже казав, що треба дивитись на завдання які будуть покладені на пилку. Я, доречі, не зря писав про пили якими в мене комплектувались підлеглі, бо я організовував роботу ними, а також організовував обслуговування і ремонт тих пил і тому знаю з якою частотою був необхідний ремонт.
Я не знаю про хусварну але всі вальщики використовують штіль у нас на заводі штілі і пиляють кожен день по 5-6 годин і вже не один рік.
Ви б бачили які кругляки розпускають тим штілем з метровим шином то охуі.....либ.

Те саме можу сказати про хускварну, тільки добав би , ох...ть можна і коли побачиш які кругляки розпускають 40-ю.
А взагалі, я вважаю, що зараз просто стараються знайти пристойний інструмент за більш-менш невеликі гроші. Повірте, я не пробую облаяти штіль, але факт залишається фактом, це я про порівняння з жигулем і шкодою.

Оффлайн Oliver

• Эксперт
« Ответ #17 : 03 Июнь 2015, 17:45:51 »
Ну ясен пень, організатор, начальник, підлеглі...  {))}  Жираф большооооой, ему виднєй (с)  :)
Звісно шеф (організатор) знає краще ніж ті, хто працює безпосередньо руками і інструментом  {))}
Сперечатись з Вами більше сенсу не бачу  =)
З повагою, Олег.

Оффлайн lenpeh

• Бывалый
« Ответ #18 : 03 Июнь 2015, 17:52:05 »
 Пробачте, а ВИ ОСОБИСТО, працюєте лісорубом? Щось я такого не пам"ятаю. То чим Ви відрізняєтесь від мене? Ви працювадли хускварною? Якщо так, то скільки? І ще один раз повторю, Ви перша людина яка  доказує що штіль рівний, або краще за хускварну. Чи може я невірно зрозумів ваші пости? =)
Нагадаю Ваші слова
Я не знаю про хусварну
.

Оффлайн Oliver

• Эксперт
« Ответ #19 : 03 Июнь 2015, 18:05:53 »
 {^shock} Де Ви побачили такі мої слова? Переглянув всю тему, такого я не писав  -)
Мені достатньо було пропрацювати вальщиком один сезон. Тобто з жовтня 2004 до кінця березня 2005р.р. Ділянка була декілька десятків тис. кубів. Середнього розміру смереки і ялиці, в пні діаметром 40-70см. Моя робота була саме звалити і розкряжувати хлист. В день кидав по 120-150 кубів. Це в середньому 40-50 пнів. Такого досвіду на Ваш погляд вистачить, чи я мав би працювати в лісі років 20, щоб мати право слова? 
В нашій бригаді були і Хускварни і Штілі. Особисто міг переконатись в зручності і надійності як одної так і другої марки.
З повагою, Олег.

Оффлайн Мутний

• Активный участник
  • **
  • Расположение: Переяслав
« Ответ #20 : 03 Июнь 2015, 18:19:15 »
бюджетні моделі в професійних контор, на даний момент, не відрізняються особливою якістю чи потужністю, те що було років 10 тому не варто сюди вплутувати зовсім. Офіційний представник теж не гарантія, так як підробки конструктивно 1-1, тупо клони, але якість різна.

Та й професійно годин хоча б по 5-7 працювати на добу не підійдуть бюджетники, а якщо чисто щоб було, можна в районі 3-4т. гривень, вибрати любої потужності норм китайця, любої з контор. Обслуговування і ремонт яких в разів 3 простіше й дешевше {))}

Оффлайн Бойко

• Эксперт
« Ответ #21 : 03 Июнь 2015, 18:22:37 »
2 Бойко - як я зрозумів, низькою ціною? Плюнь і забудь. Вона (нормальна, оригінальна) не може коштувати 120 баксів.

Так важко прочитати перший рядок першого посту? Вона коштує ніфіга не дешевше за Штиль, звісно співвідносно з своїм відповідником по класу.
З щитом, або на щиті.

Оффлайн Oliver

• Эксперт
« Ответ #22 : 03 Июнь 2015, 18:28:42 »
А з яких чудес я мав би зрозуміти, що суть питання саме в першому рядку?  {_07} По моєму - суть питання була у всьому першому пості, зокрема і питання ціни і питання кетай-некетай і відповідно посилання на теми з ОЛХ. (там кетай з імовірністю 99%). 

Тоді так і назви тему: "Хочу Хускварну, одобрямс - нєодобрямс?"  {))}
Я особисто нєодобрямс. Ленпех - одобрямс.
Вибирати і платити бабки один хер тобі  {sm}

Я свою думку висловив, стараючись допомогти тобі своїм скромним досвідом.  (__3)

З того, що запам"яталось:
В Хускварни нижчі оберти, звідси сильніша вібрація. За годину - дві роботи це особливо і не відчутно, якщо пахати день за днем - то руки дрижать як в алкаша.
Підтікання паливо-мастильних в хускварнах було сильніше, отже якість зборки в Штіля краща.
Хускварна гарчить на нижчих частотах, звук сильніше ріже вуха (принаймні мені), штіль співає з підвиванням на вищих частотах, не так противно вухам.
Хускварни частіше возили в сервіс на регулювання - обслуговування. Штілі рідше.
В морозяку за 30 Штілі заводилсь з пів тика, Хускварну смикали по 2 хвилини. Пиптик підкачки в хускварні - то взагалі щось з чимось  {mem}, в 30ти градусний мороз тикати туди пальцем взагалі сумнівне задоволення  #8, в той час як в Штіля просто перекинути ричажок на щелчок нижче.
« Последнее редактирование: 03 Июнь 2015, 18:41:13 от Oliver »
З повагою, Олег.

Оффлайн Leo Lexx

• Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Киев
  • Мы, бояре, народ роботячий...
« Ответ #23 : 03 Июнь 2015, 18:57:46 »
Треба обзавестись помічником,

2Бойко
Сашко, прочитав твій перший пост- ти там назадавав стільки питань( дохрена та трошки  {))})-що можна довго на них відписувати
Для яких конкретно завдань тобі потрібна пилка? Виходячи з відповіді з великою вірогідністю мені здається, що  професійна пилка тобі непотрібна {sm} тому твій апетит може повнвістю задовольнити Кетай
Чекаю відповіді {_14}

Оффлайн Стас

• Участник
  • *
  • Расположение: Харьков
  • Hasta la victoria siempre!
« Ответ #24 : 03 Июнь 2015, 20:27:27 »
Доброго. Тема конечно не о Штиле, но вставлю свои пять.
Пользовался разными пилами, но Штиль 211 С это наверно тот вариант на котором остановлюсь.
Кстати, друзья три года тому подарили Штиль МС 280 лютый Китай, не стал ребят расстраивать и вручил в дачным сторожам и как ни странно вопросы возникают только в перегреве, а так пашет.
Выбирать Вам, но я за Штиль.
Очень рекомендую полопатить отзывы в гугле.