Автор Тема: Просто робочий №2  (Прочитано 2669 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dimi4g

  • Гість
Просто робочий №2
« : 26 Липня 2012, 21:42:54 »
Нарешті доробив (а робив аж 6 місяців), вибачайте за фото - справа в тому що клієт так хотів нарешті забрати ножа, що зробити нормальних фото я не встиг.
  Окреме дякую leoyas (_3)  - якби не ти Леоніде цього ножа не було б.
  Отже ніж : матеріл клинка - кований мною тепловозний клапан, який відмовився гартуватись у горні. Прийшлося робить піч для гартування, приношу подяку Тоха  (_3)  за консультації. Травитись у ХЗ клинок теж відмовився натомість покрився якимось типу сатином??? Руків*я - горіх, фініш - дацьке масло, больстер і темлячна трубка - латунь, проставки - чорна фібра. Піхви - шкіра (недолуго мною пофарбована).
Розміри: клинок 132х28х4,5 мм, загальна довжина 265 мм.
Косяків повно, але я ще тільки вчусь (хоча це не виправдання).

От якось так, можна критикувати...
ПС  забув що спочатку треба тему вставляти треба сюди і втулив до себе в папку, тож вибачаюсь і прошу модераторів поки видалити з своєї папки, з вставкою фото теж шось накосячив (_23)

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Просто робочий №2
« Reply #1 : 26 Липня 2012, 22:15:27 »
А не роглядався варіант без полички в районі "обух- больстер"? Також цікаво,  чому  чойл так розміщенийі{23}.
 І чому "клапан відмовись гартуватись у горні"?
Ага, 2 і 3 фото не інформативні {kh}.

Joker

  • Гість
Re: Просто робочий №2
« Reply #2 : 26 Липня 2012, 23:58:07 »
Ну, то что нож от начала и до конца сам сделал респект  (_22) , а то что пол года делал и толком глянуть не на что, это не есть хорошо  {kh} (без обид  {tnx})
А клиенту можно позавидовать с выдержкой  :)

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Просто робочий №2
« Reply #3 : 27 Липня 2012, 00:03:21 »
Можу запевнити, що у клієнта радощів повні штани і навряд ТС продав того ножа за якісь більш-менш пристойні гроші і не факт, що взагалі продавав. Може подарував? В такому випадку клієнт має дякувати за виріб без ніяких Жу-Жу...
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Просто робочий №2
« Reply #4 : 27 Липня 2012, 06:01:25 »
можна критикувати...
Угу...
Линии клинка с линиями рукояти не дружат...
(Рукоять бы чуть вниз и чуть полнее...)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: Просто робочий №2
« Reply #5 : 27 Липня 2012, 10:15:16 »
... і, може, трохи більше фоток би...
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

dimi4g

  • Гість
Re: Просто робочий №2
« Reply #6 : 27 Липня 2012, 15:58:07 »
продав того ножа за якісь більш-менш пристойні гроші
Та то вже була не в грошах справа, то вже справа честі. Радості таки повні штани бо на піхвах мала бути ще кнопка щоб ніж бува не випав (як він може звідти випасти, але клієнт так захотів)так він сказав шо даваймені ножа вже, я кнопку сам вставлю.

... і, може, трохи більше фоток би...
Взагалі клієнт фотограф, і я його просив щоб зробив нормалні фото, але поки не зробив...