Автор Тема: Самонабивні сигарети та самокрутки  (Прочитано 5328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #25 : 25 Вересня 2020, 18:15:00 »
По ходу темы. Что такое ферментированный табак? Чем отличается не ферментированного.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #26 : 25 Вересня 2020, 18:27:45 »
Что такое ферментированный табак?
Много букоф писать. Почитайте.https://svoitabachok.ru/fermentaciya-tabaka/
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #27 : 25 Вересня 2020, 19:36:49 »

Натурального кубинского самокруточного не существует.
А не самокруточний існує? Чи теж міф? ))) Прошу вибачення, я зовсім не в темі, і хоч убий не відрізняю самокруточний від тютюна для люльки і т.п. {no}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #28 : 25 Вересня 2020, 20:00:06 »
2. Kirill66 Спасибо, доступно и понятно.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Wowan m

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Хмельницький
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #29 : 25 Вересня 2020, 20:32:37 »
Для самокруток более мелкая нарезка. Около 1 мм. Сигарета не гаснет. На трубку крупная как чай листовой.

Offline Wowan m

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Хмельницький
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #30 : 25 Вересня 2020, 20:39:48 »
Был за границей гастарбайтером. Курил сигареты. перешел на набивные. Табак голд вирджиния. Было дешевле. Приехал домой . Начал курить сигареты. Настолько противно было. Месяц привыкал. Привык.)

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #31 : 25 Вересня 2020, 22:51:41 »
А не самокруточний існує
Я как то брал тот табак-Samuel Gawith Cigar Leaf,его можно и в самокрутку. Нарезка позволяет.
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline AWAlone

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 94
  • Розташування: Украина,Сумы
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #32 : 26 Вересня 2020, 08:35:57 »
Крутить самокрутки-набивать из Мак Барена экономически невыгодно и неоправдано.Пачка 40 грамм(примерно ок.20 сигарет) 125 грн.Гмм...
"Captain Black" стоит 160 грн пачка,без лишних телодвижений получаем удовольствие.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #33 : 26 Вересня 2020, 09:05:03 »
Я прикинул, у меня на цигарку 6 мм 78 мм длиной уходит 0,6-0,7 грамма табака. Откуда 40 грамм на пачку сигарет? (_19)
Да и ХЗ что даже в Капитан Блек напхано...
PS. Кисет Мак Барен 40 г. стоит 164 грн.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #34 : 26 Вересня 2020, 10:24:20 »
ХЗ что даже в Капитан Блек напхано
8-)
там хімії більше тютюну.
І при щільній набивці в самокрутці 8Х80мм один грам тютюну. Якщо брати український табак - виходить вдвічі дешевше від фабричних.
Dockers Bright Virginia, наприклад, вийде вдвічі дорожче. Та крутити можна тонкі самокрутки, забивати не щільно, і 50мм довжини вистачить, щоб накуритись.Що вийде 1:1. За те то таки хоч не продукт целюлозно-паперової промисловості  :D

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #35 : 26 Вересня 2020, 14:00:56 »
В Капитан Блек вообще химия. Чем чище табак,тем он качественнее и стало быть дороже. Я сейчас добиваю последнюю пачку Олд Холборн,это табак премиум класса.Ни в Украинских,ни в Российских ресурсах его нет-очень дорогой выйдет. Прислали из Италии,там он стоит 6.40 евро,что на наши-223грн (30гр),если закуплять и продавать то будет еще дороже. Так что тут либо Мак Барен,либо Бали,ну еще иногда делаю свои смеси на основе трубочных табаков.Это вообще-шедевр.
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #36 : 28 Вересня 2020, 14:06:52 »
Розпробував Harvest Coffee. Перестав відчуватись як міцний та приторно-противний... {dr}
По іншим чотирьом думка не змінилась: Dockers Bright Virginia -  {_11}, інші три -  {kh}. Але доведеться докурювати, не викидати ж...
І мабуть треба було цілитись на 70 мм, а не на 77 мм, це я погарячкував... {dr}
Я помітив, що рідко докурюю до фільтра, довжини 70 мм цілком достатньо, щоб накуритись. У мене цигарки (фільтр в т.ч.) лишається міліметрів 20-25, коли я накурююсь. Жалко тютюн з "чинариками" викидати.
Чому 77 мм мене не дуже влаштовує: мій портсигар, яким користуюсь вже років три-чотири, розрахований на сигарети 110 мм, короткі погано тримаються, бо резинки розраховавні на 80 мм. А в переважну більшість портисигарів, що можна купити, влазять сигарети до 74-75 мм. Ну так щоб зручно було.
Маю на увазі антикварні портсигари, бо я віддаю перевагу саме їм, якось не поважаю я сучасний ширпотреб цього плану. Так от актикварнний мельхіор, сріблена латунь, alpacca та срібло розраховані або на довгі та товсті папіроси (Російська імперія та СРСР), або на сигарети без фільтру 75 мм (европейські портсигари). На 80-міліметрові як промайне в продажі, то ціна  {_18}.
Поки замовив собі такий ширпотребний портсигар:

Мені подобається дизайн Volkswagen Т1, ну от приємний він мені чисто візуально {_09}, хоч взагалі Фольксів я не мав.
Фарба, мабуть, швидко обдереться, але на перший час вистачить, а там і із антикварних щось може трапиться в біль-менш приємному мені дизайні, стані та ціні...
___________
Замовив сьогодні ще одну машинку, ручної скрутки для 70-міліметрового паперу. Можна крутити і на довшій, але доводиться тоді обдирати пучок тютюну, то стирчить з "носика". А я балуваний, люблю комфорт. До того ж, відчуваю, що батько захоче у мене забрати саме ручну "самокруто-крутилку".
Ну і на спробу по кисету Mac Baren Cool Mint Choice та Mac Baren Virginia Blend
« Останнє редагування: 29 Вересня 2020, 11:55:26 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #37 : 28 Вересня 2020, 17:28:03 »
Harvest Coffee. 30 грамів за 104 грн. Це приблизно на 30 самокруток довжиною 70 мм? Тобто півтори пачки  {23} Це точно економічно виправдане рішення? 
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #38 : 28 Вересня 2020, 17:44:40 »
Справа не лише в грошах.
На початку теми я писав, що основне, що мене спонукало на крок "самокрутокуріння" - мерзенна якість сигарет останніх років. І чим далі - тим гірше.
Економіку я поки не прораховував. І тютюн не важив. Теба зважити.
Але 0,6-0,8 грама на сигарету 77 мм - це орієнування на рекомендації досвічених товаришів щодо сигарет 8 мм діаметром, без фільтра! В середньому по 0,7 грама, це на 42 сигарети.
Скільки там писали вище, коштує Captain Black? () Або той же Harvest в сигаретах?..
У 70-міліметрові тютюну менше піде.
Зрідка скурюю сигарету-другу Вінстона ментол слім, в основному добиваючи потроху останню свою пачку. І, я лише п'ятий день на самокрутках, але Вінстон мені вже здається як солома. {kh}
А є ж ще і Вірджинія Голд з українських плантацій. І ціна там 100 грн за 100 грам тютюну! {_13}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Online маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #39 : 28 Вересня 2020, 17:49:50 »
Паління взагалі не можна виправдати економічно, То є бзік, на зразок хобі.
А тут вже, "кто во что гаразд".
Я пробував майже все,хіба шо на сигари не підсідав.
Найбільше подобалась люлька, саме гидотне - цигарка.
Так склалися зірки (гроші,лінь, нестача бажаного), шо зупинився поки шо на Айкосі.
Але люлька та МакБарен ЧеріЧойс досі згадую добрим словом. В самокрутках теж його використовував.


П.С. Сергій, в мене здається шось лишилось для цього діла. Щойно бачив фільтри. Може і папір є. Можу віддати. Йому вже правда роки зо три, як не більше, але шо маю...
З повагою!

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #40 : 28 Вересня 2020, 19:46:05 »
Тю на вас! Зачем спорить сколько грамм табаку в сигарете? Принимаем за неизменное условие, что папиросная бумага 1 сигареты не учитывается, она действительно должна весить сотые доли грамма. Остаётся взвесить на ювелирных весах пачку табаку до и после скручивания сигареты - получаем массу табаку в самокрутке. Ну и взвесить пачку сигарет до выкуривания сигареты и пачку сигарет + бычок, добитый до фильтра. Могу завтра выдать массу табака в 1 сигарете Мальборо Тач 6 мг.

Offline Gesandt

  • Об7459б1бО
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2620
  • Розташування: Кривий Ріг
  • ми завжди будемо там
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #41 : 29 Вересня 2020, 11:18:39 »
2Kirill66, від закордонних друзів вам теж дяка! Бо просять тютюн м'якенький, щоб до самокруток з маріхуаною додавати. А я давно не палю, то й не знаю, про що мова йде
Самотній Незкінченний Шлях

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #42 : 29 Вересня 2020, 12:17:23 »
Сергій, в мене здається шось лишилось для цього діла. Щойно бачив фільтри. Може і папір є. Можу віддати. Йому вже правда роки зо три, як не більше, але шо маю...
Дякую, але доставка НП дорожче обійдеться, або десь про зустріч домовлятись, Ваш та свій час гаяти... Ну може якщо папір якийсь прикольний чи незвичний - можна було б спробувати. А фільтри навряд чи - я слім курив і фільтри для самокруток використовую Ф6 мм. В основному люди ж смалять "дорослі", Ф8 мм.

А так - мені по дорозі з роботи додому магазин Ембарго - ТЦ Аркадія на вул.Борщагівській. Крутнутись по Індустріальному мосту та заскочити в нього - 20 хвилин.

Зачем спорить сколько грамм табаку в сигарете?
Та мы не спорим. -) Мы просто просматриваем экономические аспекты перехода на самокрутки.
Об этом ниже.

2 Palych
Ще щодо економічної складової.
Я Winston Slims Mentol курив по штук 16-18-20 в день. Тобто переважно трішечки менше пачки, а бувало і пачку.
Зараз кручу 15 цигарок (по три кожного сорту тютюну) раз у два дні - цілком вистачає, щоб накуритись. Ну, буває, на роботі пару-трійку під кінець другого дня ще додаю. Тобто проштучно курю вдвічі менше. :)
Не думаю, що у інших людей по другому, он і Арсен (Kirill66) писав те ж саме.
Тому переважувати скільки тютюну на одну сигарету великого змісту не бачу. Нехай буде з 30-грамового кисету (а вони ж і 40-грамові є) за 100 грн буде 40 шт. сигарет - навіть на кількості виходить вдвічі дешевше.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #43 : 02 Жовтня 2020, 15:31:43 »
Вчора зважив самокрутки.
Фільтр довжиною 15 мм важить 0,06 г. , довжиною 22 мм - 0,07 г.
Вагою паперу можна знехтувати.
Отже:
- цигарка Ф6 мм, довжина 77 мм - 0,62-0,76 г.
- цигарка Ф6 мм, довжина 70 мм - 0,58-0,66 г.
Параметри варіюються в залежності від ступеня набивки, я ще не навчився однотипно набивати. {sm}
___________
Зараз у мене на автоматичній машинці самокрутки виходять красивіші. І швидко. Мабуть призвичаївся єю користуватись.
А на ручних наче і не довго, але кривуваті та "перетиснені" (і внаслідок погано тягнуться) бувають в 50% випадків. {_09}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #45 : 02 Жовтня 2020, 23:42:32 »
не знаю наскільки правда
Вот-вот, натуральный кубинский табак - 110грн (3.88$) за100гр ? Может  из семян кубинского табака выращенный где-то в Украине,такое может быть,даже запросто. Но только не импортированный из Кубы или даже из Европы.
 Что бы не вляпаться под развод, (в чем мы-украинцы поднаторели так, что скоро с цыганами за первое место бороться будем) я бы рекомендовал купить на этом сайте так называемые пробники.Упаковочки по 20-25гр. Они обязаны высылать такое.
Как там говорят-дешевая рыбка-плохая юшка-а НДС?,а таможенный сбор?,а за пересыл? а себе на кармашек? по идее закупочная цена на эту кубинскую махру должна быть не более тридцатки нашими.
 
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #46 : 03 Жовтня 2020, 10:13:05 »
не знаю наскільки правда
так там же на сайті прямо написано -
Цитувати
Мы занимаемся выращиванием и производством сигаретного и трубочного табака, более семи лет. На территории нашей страны

Offline Arma

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1458
  • Розташування: Чернігів
  • Володимир
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #47 : 03 Жовтня 2020, 19:30:44 »
от-вот, натуральный кубинский табак - 110грн
там не написано кубинский, там написано гавана, а это название сорта, при чем после названия обычно цифры стоят, их гаван много, нормальный сигарный сорт, я в Чернигове растил без проблем, болеет только часто. По вкусу он может быть и как кубинский и как конский навоз - это от почвы, удобрений, погоды и много еще чего зависит. Так что написана правда, но пробовать надо обязательно, только пробник и потом купленный килограмм могут по вкусу отличаться сильно :)
 Сигарные сорта у нас кстати очень не плохо растут. Ориенталы обычно никакие, а сигарные вполне и по весу и по качеству.
Если ты подберёшь голодную собаку и сделаешь её жизнь сытой - она никогда не укусит тебя...
 В этом принципиальная разница между собакой и человеком!

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #48 : 03 Жовтня 2020, 21:06:37 »
Ориенталы обычно никакие, а сигарные вполне
8-)
Не знаю, як сигарні, та коли я сіяв, то Меріленд/Віржінія в мене листя повиростало 35х60см і "дерево" метри три в висоту з "комлем" сатриметрів 5. Берлі трохи менше. А орієнтали - по плече і чахленьке. І хворіли орієнтали мабуть якоюсь заразою, бо половина листя на рослині сохла...
« Останнє редагування: 03 Жовтня 2020, 21:24:53 від break »

Offline Arma

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1458
  • Розташування: Чернігів
  • Володимир
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #49 : 04 Жовтня 2020, 00:52:39 »
 Опять же смотря какая вирджиния - 27-я, украинская, здоровенная, а голд немецкую вполне с ориенталом спутать можно - мелкая. Сигарные сорта они от вирджиний производные, так что то же кроме датского все крупные. Ориенталы я имел ввиду что вкуса не дают, они по идее именно для придания смеси вкуса, но в наших условиях растет просто табак, хоть вылеживай, хоть ферментируй , хоть песни ему пой, просто табак, от вирджинии не отличимый, ну и к болезням склонны, смысла особого не обнаружил. Барлеи то же разные,  я как то 38-й нашел и больше не перебирал - спееет быстро, листы огромные, не болеет ничем - от добра, добра не ищут, штатовских пару сортов пробовал - болеют.  Из сигарных боливия наиболее урожайная, стойкая ко всему и вкусная, гавана, с которой начали , то же не плохая, но по стойкости к заболеваниям слабенькая, внимательно с ней надо.
Если ты подберёшь голодную собаку и сделаешь её жизнь сытой - она никогда не укусит тебя...
 В этом принципиальная разница между собакой и человеком!