Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100182 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
..спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років».
Т.е. - сажать можно всех, кто пересечет границу с телефоном, в котором есть диктофон.
Времена Овоща возвращаются.
Ждем запрета ездить более 5 машин в одной колонне..

ЗЫ - а как, вообще, определяется собственно зброя, если Закона об оружии в стране нет?
Цирк.. Только грустный...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Aleks

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 382
  • Розташування: Киев
Времена Овоща давно "догнали и перегнали". Где-то в начале-середине 2015 еще. Дальше - только "по новому".

Offline А.М.

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1889
  • Розташування: Киев
Т.е. - сажать можно всех, кто пересечет границу с телефоном, в котором есть диктофон.
Ты уверен, что телефон является специальным приспособлением специально созданным именно для  негласного сбора информации и только для этого может использоваться? {aaa} Тогда и телевизор, и холодильник, и автомобиль, и любой другой предмет являются такими  приспособлениями - с машины можно следить, по телевизору просматривать,  а в холодильник спрятаться.....   

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
В чем я уверен - так это в безнаказанности действий властей. Любых действий. (Министр МВД  {_26-} уже ж как-то сказал - "идите в жопу со своими законами". Во всеуслышание сказал. А реакции народа (того самого, в чьих руках власть по Конституции) - ноль, не то, что на запрет Однокакашников..)
Посему таки да - при желании и телевизор можно отнести к специальным техническим средствам для негласного сбора информации.
Не? К гласным? И с какого перепугу?  ;)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Adik

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 854
  • Розташування: Кам'янське
Приняли поправки в 622.
ссылка: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0673-17
Алиллуйя! Я теперь могу покупать гильзы БЕЗ дополнительного разрешения МВД!
Цитувати
пункт 12.24 викласти в такій редакції:
«12.24. Громадянам, які мають у власності мисливську гладкоствольну зброю, дозволяється придбання, зберігання та перевезення затворів (затворів із затворними рамами) до зброї відповідної моделі (за наявності дозволу на право зберігання та носіння такої зброї); придбання комплектуючих до мисливських набоїв (гільзи, мисливський порох, капсулі, дріб тощо) без отримання додаткового дозволу органів поліції на їх придбання, а також спорядження патронів до мисливської гладкоствольної зброї для особистого використання.»

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
А раньше разве надо было дополнительное разрешение? (_19)
Я покупал и гильзы, и порох, и патроны, и капсюли просто по предъявлению разрешения на оружие.
Вот что было сказано в старой редакции по поводу затворов с затворными рамами не знаю...
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Adik

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 854
  • Розташування: Кам'янське
Та то я коряво пошутил. Я и капсюли и порох с одного ресурса брал безо всяких разрешений.
Тут повеселило - дробь (грузики на рыбалку) и пластиковые стаканчики (гильзу) наконец-то разрешили покупать без дополнительных разрешений.
Как же я раньше-то жил?
Если серьёзно - то хорошо, что хотя-бы узаконили релоад. А то было как-то в подвешенном состоянии: вроде и не запрещено, а вроде и не разрешал никто.

Offline СК

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2095
  • Розташування: Одесса
Это , как с самогоноварением - гони и пей дома сколько хочешь , а продавать низззя  {sm}
"Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они Вас задавят своим опытом."(Марк Твен)

Offline Maynard

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2323
  • Розташування: г.Хмельницкий
 {_11}
Апеляційний суд скасував вирок за статтею 263 через відсутність посилання на закон!

Цитувати
Нарешті судді знайшли сміливість визнати очевидні речі, що не може бути покарання без закону; що кримінальний кодекс - це лише закон про кримінальну відповідальність, що охороняє інші закони; що кримінальний кодекс не встановлює заборону з обігу зброї, а лише карає за порушення такої заборони, яка повинна встановлюватися виключно законом...
Апеляційний суд Тернопільської області скасував вирок місцевого суду за ст. 263 КК з вказівкою на те, що вирок повинен містити посилання на норму, яка підлягає кримінально-правовій охороні і яку порушує особа, зберігаючи зброю без дозволу.
Вважаємо, що такою позицією Тернопільські судді Сарновський В.Я., Ваврів І. З. та Лекан І.Є. записали свої імена до історії боротьби за верховенство права і подолання радянських стереотипів судочинства!
http://zbroya.info/uk/partner/law-ok/blog/13283_apeliatsiinii-sud-skasuvav-virok-za-statteiu-263-cherez-vidsutnist-posilannia-na-zakon/
"Баби на час, форева онлі рок'н'ролл!"
(с) Брати Гадюкіни

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
  Як не дивно, але Матіос видав ось таке:
Каждый украинец должен иметь оружие для защиты своей жизни.
..."Время сейчас очень динамичное. Я исповедую принцип, что каждый украинец должен иметь оружие и иметь возможность в случае смутных времен сохранить или защитить свою жизнь", - отметил он.
In me omnis spes mihi est

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Ну то й що? Аваков вкупі з шоколадним проти і всьо..
В нас взагалі якась дикість - досі немає Закона про зброю!  {_18} Ну, як у папуасів - там теж вожді все вирішують, і закони не потрібні....
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
 Та може ж крига колись скресне.
In me omnis spes mihi est

Offline Земледелец

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1088
  • Розташування: Украина, Запорожье - Польша, Седльце.
Та, може і скресне, та не при цій владі, нажаль.
Иногда, чтобы сделать шаг вперед, нужен хороший пинок в зад!!!

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
{_07}  {dr}  {_07}  {23}  {_07}  :(  {_07}  (_3)  {_07}  ;)  {_07}  {beat}  {_07}
Юрий Луценко поддержал легализацию оружия в Украине

news.eizvestia.com/news_politics/full/2601-yurij-lucenko-podderzhal-legalizaciyu-oruzhiya-v-ukraine

Offline mick

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2862
  • Розташування: Одесса
  • Accipe ratum!
Гнилая и безрезультатная попытка завоевать хоть немного симпатий украинцев.

Патамучта ) скелеты из шкафа периодически вываливаются.
http://ord-ua.com/2018/01/21/semya-genprokurora-lutsenko-pyitaetsya-spryatat-kontsyi-v-vodu-po-byilyim-korruptsionnyim-delishkam/
"Ад пуст! Все бесы здесь!" (Шекспир, Буря)

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
Та ШОж сегодня за день то такой?  ((

"В Раде придумали, как легализовать огнестрельное оружие"

https://ru.slovoidilo.ua/2018/01/26/novost/bezopasnost/rade-pridumali-kak-legalizovat-ognestrelnoe-oruzhie

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Опять извращение понятий  (_23)
Да блин,  о каком "свободном доступе" к короткоствольному оружию мелет этот идиот?
Если вынесут на референдум вопрос в таком определении ("Вы за свободной доступ к КС?") - результат будет предрешен.
Да я и сам против свободного доступа - что это за херня? Пошел, купил пистоль как палку колбасы, или можно иначе понять?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
ЗЫ - а на заставке к статье газовый пистолет - по вылетевшему патрону видно  ))) {_08}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline А.М.

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1889
  • Розташування: Киев
Раньше казалось, что Геращенко умнее...

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
 Потрапила на очі ось така стаття на "Цензорі":
Отсутствие закона о порядке предоставления разрешения на ношение оружия не исключает привлечения нарушителя к уголовной ответственности, - Верховный Суд.
..."В кассационной жалобе защитник отметила, в частности, о том, что в связи с отсутствием закона, который бы предусматривал порядок предоставления разрешения на ношение оружия, нет и состава преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 263 УК Украины.
...Однако ВС постановил, что такие доводы безосновательны."
 Коротше кажучи, закону немає, а сидіти доведеться... :(  Самозахист не вітається.
 P.S. Мій дід казав: "Уб"єш як гімно, а посадять, як за людину" І всім чхати, що вже не тільки ходити по вулиці небезпечно, а, навіть, сидячи вдома.
In me omnis spes mihi est

Offline demetrid

  • Debes, ergo potes
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Розташування: г.Вараш (Кузнецовск)
  • le mieux est l’ennemi du bien
Шановна спільнота, чи бачили? https://petition.president.gov.ua/petition/53416 Гарна ніби то ідея, але як усе останні 40 днів "зе" і усій зекоМанді то буде до дупи.
…ай, нож!
Синей стали. Кони встали вдоль клинка. Видно, в скачке подустали и застыли на века. Бликом возле острия отраженье: я? не я?! – и мерцают "я-не-я" те, далеко от рукояти. По изгибу ножевому режет солнце по-живому.©

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Сумніваюсь, що щось буде поіншому...
Хоча я до підпису спробував приєднатись, сайт сказав:
Цитувати
Шановний користувач

Ви обрали процедуру верифікації за допомогою індивідуального податкового номера.
Така ідентифікація займає 2 робочих дні.
Після отримання підтвердження вашої особи, Вам буде надіслано лист із запрошенням до початку використання системи Електронних петицій Офіційного веб-представництва Президента України.
(_24)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Доречі, стара авторизація зараз не діє. Я був зареєстрований, і декілька петицій підписував. Зараз пише - "такого користувача не знайдено". Почистили базу  ((

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Прийло на пошту підтвердження моєї верифікації ( тьфу, слово ж яке  (_19))
Прогосував ЗА...
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook