Автор Тема: О метательных ножах...  (Прочитано 16018 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline FRITZ

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1943
  • Розташування: Киев
  • состав+структура=свойства
Re: О метательных ножах...
« Reply #25 : 20 Листопада 2015, 17:46:05 »
Цитувати
Зазвичай така форма ножа використовується для тренування на точність і відпрацюванню самого кидка.

 Я и не писал нигде, что это боевое оружие... Так что звыняйте, человек захотел вот именно такой - он его и получил!  {y}

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: О метательных ножах...
« Reply #26 : 20 Листопада 2015, 17:49:16 »
   Я зрозумів. Просто камради трішки погарячкували з практичним застосуванням.  =)
In me omnis spes mihi est

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: О метательных ножах...
« Reply #27 : 20 Листопада 2015, 23:15:43 »
Покажите же наконец правильный метательный нож!

Это, как я понял, что то наподобие куска заточенной арматуры, заточенный трёхгранный напильник соответствующей массы...


"В каждого додіка своя методіка", ми за ефектність, чи за ефективнісь? Якщо за ефективність, то "втикуємість" має бути максимальною, а дистанціяя розумною, бо ще раз кажу, з великої дистанції, плюс по рухомій цілі промахів буде забаагато. Вузький ніж з полуторною заточкою, в міру важкий буде оптимальний.
Взагалі, що поганого в в міцному і важкому шилі для метання? Я метав таке, влазить - замахаєшся викручувати з дерева. І взагалі, я метаю так, що вийняти непросто, а більшість метає на "зараховано", і травматичність при влучанні там буде невисока.
З щитом, або на щиті.

Offline Gesandt

  • Об7459б1бО
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2620
  • Розташування: Кривий Ріг
  • ми завжди будемо там
Re: О метательных ножах...
« Reply #28 : 20 Листопада 2015, 23:51:04 »

кидав квадрати 10х10см і товщиною 4мм із звичайного заліза і не заточені зовсім. Метрів з 5-ти влазить прямим кутом сантиметрів на три. І цей залізе, будьте певні.
(_19)
и я про то же. опыт великое дело {_13}
Самотній Незкінченний Шлях

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: О метательных ножах...
« Reply #29 : 21 Листопада 2015, 10:49:18 »
бгато хто з спеців,розвідників замовляють так сказати...... і всі одразу--та їм же видніше! вони ж специ ! ну от наприклад нахрена розвіднику ТРекер???? що тою лопатою робити? а вони кажуть що для метання.... чомусь всі думають що для  визволяння заручників,зняття спостерігачів тощо,робиться ножем ?? кіна надивились чи що? дорослі начеб люди ХТО довірить важливу справу -кидку ножа???? абсолютно згоден-так метати ніж щоб використовувати його як спосіб нейтралізувати супротивника-- вміють одиниці.тим більш-дистанція!!!це виходить що в наших розвідників чи спецназівців-нема короткоствола??? біда печаль...
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: О метательных ножах...
« Reply #30 : 22 Листопада 2015, 21:17:19 »
  Курінний, для Вас відео:  Генерал спецназа Костя Сирык метает ножи.
 Метає він штик-ножі від АК-47.
« Останнє редагування: 22 Листопада 2015, 21:23:35 від pagandrey »
In me omnis spes mihi est

Offline Soxatyi

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2701
  • Розташування: Запорожье
Re: О метательных ножах...
« Reply #31 : 22 Листопада 2015, 21:23:46 »
 "целкость" хромает, мягко говоря  ;) Втыкаются, да. Но- куда попало  {sm}

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: О метательных ножах...
« Reply #32 : 22 Листопада 2015, 21:26:20 »
   Втикаються так, бо метає по два штики одночасно. Знаєте скільки важить один? Та і ціль голова- груди.
In me omnis spes mihi est

Offline LOM

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 439
  • Розташування: киев
    • Мастерская Свадар
Re: О метательных ножах...
« Reply #33 : 23 Листопада 2015, 23:09:25 »
люди добрі, ви чого?... які голова, тулуб? який на х... пробитий бушлат? хто з Вас зможе з різний відстаней (2-7метрів), з різних положень попасти 10 із 10 хоча б в А4? я метанням займаюсь досить довго... такого результату гарантовано не маю.. яке всаджування з "по нє балуйся?.." для чого? кого тут хто збирається закидати ножами, будь-якими... єдина (крім задоволення і покращення загального самопочуття) користь від занять метанням ножів (ніндзютсу до уваги не беремо) це покращення показників при "інтуітивній" стрільбі... для реального, бойового використання ножа потрібно затратити часу разів в п"ять більше ніж на снайпера, кому воно треба?  тому якщо в мене питають про "найкращий БОЙОВИЙ метальний ніж" відповідаю- ПМ з глушником....
по даному зразку, типовий метальний ніж, один з основних типів в арсеналі "трюкачів" - циркових, або естрадних професійних метальників. в першу чергу призначений для "хвату за руків"я" , враховуючи максимальну "вертикальність" кидка і, як правило відсутність сильнтх поривів вітру, "парусністью" можна знехтувати..
загалом абсолютно нормальний ніж для метання...

svadar.com.ua

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: О метательных ножах...
« Reply #34 : 25 Листопада 2015, 10:09:17 »
   Я метанням ножів займаюсь теж не з учорашнього дня. Років три тому, завдяки інтернету,  самотужки освоїв ще безоборотне метання. І з дистанції 2-7 метрів 5 із 5-ти ножів в мішень 30см в діаметрі таки вганяю, правда з двох положень - з фронтального і з розвороту на 180 градусів. Хоча вважаю це забавкою, або просто хобі, а не бойовим метанням. Просто у мене це один з видів відпочинку. Але викреслювати метання ножа в бойових цілях так категорично я б не став. Така моя імха.
In me omnis spes mihi est

Offline LOM

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 439
  • Розташування: киев
    • Мастерская Свадар
Re: О метательных ножах...
« Reply #35 : 25 Листопада 2015, 23:03:53 »
угу- як показник для метання ножів... досить не погано., тепер два питання. 1- яка кучність влучання буде у того ж ПМ з 2-7 метрів, і 2 -за три роки якого рівня можна досягнути в роботі з кортким і довгим стволом... це щодо бойового використання ножа..
в бойовій підготовці метання ножа має свою нішу: розвиток координації, глазомір, вміння концентруватись без напруження... багато корисних якостей розвивається... а от розкидуватись ножами в бойовій ситуації я б мабуть не ризикнув. до речі зацікавившись питанням метання ножа в бою за ДСВ, не знайшов жодного . крім згадки про Західний фронт, індіанця-циркача, який начебто поцілив в фріца. якщо хтось має більше інформації буду вдячний .
да, мої інструктори кладуть три ножа "в карту" з 7-8 метрів, жоден не сказав що готовий повторити це в бойовій ситуації.
svadar.com.ua

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: О метательных ножах...
« Reply #36 : 26 Листопада 2015, 16:14:03 »
   Саме цікаве те, що я з Вами згоден. Метання ножів, як і фектування уже устаріло, тим більше, що вистачає вогнепальної зброї, яка набагато ефективніша. Той же "Стечкин" з глушником, чи "Макаров". Вони і тихі, і від відстані не так залежать, як ніж. Моя максимальна дистанція 8-9 метрів. Далі, мабуть, не має сенсу.
  Але моя вперта імха - хай мені це вміння ніколи не згодиться, та форму я підтримуватиму. =)
In me omnis spes mihi est

Offline LOM

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 439
  • Розташування: киев
    • Мастерская Свадар
Re: О метательных ножах...
« Reply #37 : 27 Листопада 2015, 01:24:27 »
так я ж про що. як елемент підготовки?- так, як метод самовдосконалення?-так., як активне дозвілля?-так., а як бойове використання?- ну блін...ну як це собі хто уявляє? підійти на відстань впевненого кидка, дочекатись "статичного положення"  мішені, прийняти зручну позицію, вразити одним кидком, причому "наглухо", другого шансу просто ніхто не дасть. при таких розкладах в рази простіше скоротити дистанцію до контакту і "заштрикати" супостата, або "пристрій безшумної стрільби" в поміч...
svadar.com.ua

Offline Gesandt

  • Об7459б1бО
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2620
  • Розташування: Кривий Ріг
  • ми завжди будемо там
Re: О метательных ножах...
« Reply #38 : 27 Листопада 2015, 09:14:26 »
Я думал, мы о метании ножей говорим вообще, а не метании боевого ножа в частности. ()
Самотній Незкінченний Шлях

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: О метательных ножах...
« Reply #39 : 27 Листопада 2015, 10:22:57 »
  Ну суперечка почалася із-за форми метального ножа роботи FRITZ-а. Втому сенсі, що наскільки він годиться для бойового метання. Я думаю, що всі питання вже вирішили.   {con} (__3)=)
In me omnis spes mihi est