Автор Тема: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?  (Прочитано 4286 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #25 : 26 Листопада 2017, 15:09:17 »
Фес, поклацайте там трошки, буквально пару разів, вибравши якусь тему звернення, а потім зверніть увагу на оце:
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #26 : 26 Листопада 2017, 15:19:39 »
Гречно дякую!  {tnx}
Мабуть таки тупий, бо користався цим посиланням (раджу спробувати й поділитись враженням)

ЗІ - провів експеримент, відправив на support@olx.ua ПУСТИЙ {_26-} лист
Миттєво отримав відповідь
Дякуємо за Ваше звернення номер: 1778770
Зараз до Служби підтримки надходить більше звернень ніж зазвичай, тому будемо вдячні за терпіння адже ми робимо все можливе, щоб Ви отримали відповідь якнайшвидше. Радимо Вам скористатись нашою базою знань https://help.olx.ua/hc/uk, де описані різноманітні ситуації та поради щодо використання сервісу. Сподіваємось вони стануть Вам у нагоді :)

З повагою, команда OLX

 :)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #27 : 26 Листопада 2017, 15:34:29 »
Ні, таки херня та форма, й дізнатись щось неможливо.
Пояснюю - в мене питання про зміну в моїх оголошеннях параметра "Приватна особа" на "Бізнес"
- нема такого варіанту у випадаючому меню, а написати самому ніззя.
- будь-який вибір з будь-яким вибраним питанням - вискакує посилання на ту ж саму сторінку - "Центр підтримки"
Тобто спитати можна тільки про те, про що дозволять що є в меню - інше питання задати неможливо
Та й не факт, що відповідь буде відрізнятися від отриманої мною вище...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #28 : 26 Листопада 2017, 15:35:01 »
Немає у мене такої картинки, зовсім інша, але принцип той.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #29 : 26 Листопада 2017, 16:01:27 »
Ні, таки херня та форма, й дізнатись щось неможливо.
Пояснюю - в мене питання про зміну в моїх оголошеннях параметра "Приватна особа" на "Бізнес"
- нема такого варіанту у випадаючому меню, а написати самому ніззя.
Можна писати.
Вибираєте щось подібне із пунктів і пишете своє звернення. Потім Вам прийде повідомлення, що Ваш запит буде розглянутий протягом 2-х діб, ну і чекайте листа від конкретного модератора, якому випаде Ваш запит і який буде з Вами спілкуватися.
Або спробуйте в понеділок в чаті (я не пробував, як там - не знаю).
Мені письмові відповіді на запити приходили завжди.

Мене недавно навпаки, намагалися настійливо перевести на "Бізнес" замість "Приватна особа".
Це воно?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #30 : 26 Листопада 2017, 16:31:04 »
Воно, але я не підпадаю під жодну категорію - за 3 роки я виставив не більше десятка лотів, а продаж був тільки ОДИН - задрипана магнітола за три копійки. Бізнесмен ох*єнний, питань не є...  {_18}

ЗІ
Цитувати
Мене недавно навпаки, намагалися настійливо перевести на "Бізнес" замість "Приватна особа".
Це не навпаки, а теж саме. Може я написав незрозуміло, але було саме так - автоматом перевели на "Бізнес" і все.
Сам собі міркую - якщо це так важливо для них (бізнес чи не бізнес), то є велика підозра, що всіх "бізнесменів" зливають до податкової...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #31 : 26 Листопада 2017, 16:37:38 »
ЗІЗІ - мені оце більш всього сподобалось (з переліку чому перевели в Бізнес - під будь-який інший пункт я не підпадаю)
Цитувати
- використання професійних (стокових) фотографій
Фото робив я сам - ну не знав, дурень, що фотати треба дешевим телефоном на фоні ганчірок у вбиральні  )))
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #32 : 26 Листопада 2017, 16:42:34 »
Це не навпаки, а теж саме. Може я написав незрозуміло, але було саме так - автоматом перевели на "Бізнес" і все.
Я вже не пам"ятаю як я це вирішив (ніби писав запит), але вирішилося це швидко.
Вони ніби вважали, що зробили мені послугу, але я їм подякував і відмовився  {gig}
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Re: "Безкоштовну доставку від ОЛХ" спробували?
« Reply #33 : 26 Листопада 2017, 18:11:29 »
Почти четыре месяца пользуюсь. Купил/продал порядка двух десятков лотов. Ни разу проблем не было. Но соглашусь, что обратная связь налажена отвратно.
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Сегодня пытался купить объектив. Продавец наложкой через НП отправлять отказался, согласен продать только через услугу  бесплатной доставки. Я отказался и предложил, купить из рук в руки. Договорился с товарищем, который сможет помочь с покупкой, товарищ связался с продавцом договорились, я ещё перезвонил и обговорили все условия. Вообщем договорились. За час до встречи мне и товарищу продавец скинул сообщения на телефон: "Извините встреча не состоится". Я пытался дозвонится сразу же, идёт переадресация на автоответчик. Объектива в продаже уже нет. Продавец на ОЛХ с 2015 года есть в продаже другой его товар от детских ботинок до блока цилиндров. Я могу предположить, что товар купили через данную услугу и он автоматически снят с продажи. И почему бы не ответить на звонок и сказать, что уже заплатили за этот товар. Мне не совсем понятно поведение продавца. Что то тут не так. Наверное через и эту услугу можно мутить?

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1339
  • Розташування: Киев
не уверен на 100 процентов, но стоя в очереди и наблюдая за людьми, так процентов 80 почемуто при получении наложки и видя пакет/коробку не осматривают товар. (если не одежда или обувь- примеряют). просто забирают посылку. и сам видел как несколько раз люди приходили на отделение и говорили что в посылке не то что он заказывал. и типа будет жаловаться  и т. д. Но! сотрудники НП спрашивают- открывали посылку дома или на отделении?- дома. тогда идите мимо. А сколько таких случаев по всей Украине?

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Ну это просто на "лоха".  Да и забыл добавить - цена товара была очень приемлемой. :)

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Всегда проверяю посылки от незнакомых лиц прямо в отделении - несколько раз был брак или повреждение при транспортировке. Один случай вообще шикарный - получил посылку не с тем, что заказывал, но по стоимости дороже разов в пять - представляю обалдевшего получателя с моей посылкой  {))} Но разрулили, все довольны. Так что проверять надо.
В случае с Юрой - 100% мутняк.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Юра, есть же профильные форумы для купли/продажи фототехники. Чего ты лезешь на этот, даже не знаю как его назвать,
клоаку ОЛХ или ЛОХ, ... {mem}

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Серж, я в этой клоаке купил шикарный объектив по вменяемой цене. :D И кстати объективы, которые продаются на форуме выставлены и на ОЛХ.

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Колись в личку, что взял :) А я в эту лотерею {g} и*ал играть {wh}

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
На днях воспользовался этой услугой. На удивление работает. :D При покупке на одной посылке получилась экономия около 150 грн.

Offline titan120

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 594
  • Розташування: Кременчуг
И я уже несколько раз воспользовался, даже под меня сумму регулировали на лоте в телефонном режиме. если эта услуга будет в дальнейшем чего-то стоить, то я всё равно буду пользовать.
Героям Слава!

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Схоже на те, що акція здулася ще до Нового року. Видно на ОЛХ переоцінили наплив бажаючих.   :)
Сьогодні чотири рази намагався виставити фотоапарат по цій акції, але кожен раз лот видаляли модератори ОЛХ, під різними формальними причинами. Міняв опис і т.д., а потім накінець-то до мене дійшло: зняв позначку "Безкоштовна доставка" і відразу, без будь-яких інших виправлень, лот затвердили без проблем.  {gig}
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Позавчера отправлял с бесплатной доставкой. Сейчас посмотрел есть выставленный товар сегодня в 17 ч. 57 мин. с бесплатной доставкой.