Автор Тема: Методика криміналістичного дослідження холодної зброї...  (Прочитано 24597 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Ніхто не бачить що там відсутній опис предмета? Я думаю що це просто липа
Це не липа!  Я б липу публікувати не став.  -)
Ви робите такі безапеляційні заяви не звернувши увагу, що я опублікував по одному з М37 не сам Експертний висновок, а виписку з нього. І по першому М37 також опублікована скорочена версія. {_17}
Обидва висновки, що я виклав, в повній версії мають по дві сторінки тексту, з описом предмету, описом досліджень та висновками. Все "як положено".
Я просто не бачу смислу публікувати по дві-три сторінки експертного висновку замість одної, скороченої, якщо в ній висновки однакові.
Думаю що всі ці висновки які були видані до 2014 вже не мають жодної сили, бо вже працює нова доповнена методика.
Це Ваша особиста думка. {_13}
Ці документи не маюсть зворотньої сили і юридично легітимні, поки не буде видано документ, у якому вказано, що висновок № такий-то анульвано.
Звичайно, якщо когось "приймуть" при вчиненні зочину з чим предметиом "схожим на ХЗ", то суду буде пофіг той висновок експертизи. Пофіг буде навіть, якщо він зроблений за день до вкоєння злочину. Суд призначитть свою експертизу і при розгляді справи буде керуватись виключно нею.
В Одесі немає ндкц?
ХЗ  ((
Але особисто у мене нема жодного експертного висновку, виданого Одеським НДЕКЦ. А у мене їх далеко не сотня в архіві. І навіть не тисяча...  (_24)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Треба як в Чехії.
А як в Чехії?  {23}
Хоча нам до Чехії, як до Китаю рачки... І навіть до Молдавії в правовому плані стосовно зброї абсолютно так же... {wh}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Лях

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2552
  • Розташування: Кропивницкий
  • Нет ничего невозможного, просто на невозможное тре
Если упрощенно,  то в Чехии,  и подобно в Болгарии (проверил на себе)  предмет признается ХО по факту его применения

Offline Володимир Д

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 57
  • Розташування: Львів
А в цих висновках вказують що саме робить ці ножі побутовими?
При носінні ножів чи інших предметів в громадських місцях, маю лише на увазі, щоб лишній раз не афішувати ними. Якщо йдете в похід, і хочете користуватись томагавком, то на момент перебування на вокзалі сховайте його в наплічник, а вже в горах розміщуйте як вам подобається.

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
А як в Чехії? 
в Чехії нема поняття "холодна зброя". За фактом застосування - так. А за носіння-виготовлення - ні. Тобто можеш носити з собою абордажну шаблю і моргенштейн в другій руці - це не є злочином.

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
на вокзалі сховайте його в наплічник, а вже в горах розміщуйте як вам подобається.
і ідуча назустіч група здасть вас поліцейським, які потім просто на зворотному шляху на вокзалі попрохають показати наплічник. І поїдите не додому, а за грати.

Offline Лях

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2552
  • Розташування: Кропивницкий
  • Нет ничего невозможного, просто на невозможное тре
Тобто можеш носити з собою абордажну шаблю і моргенштейн в другій руці - це не є злочином.
- як мені сказали, що все ж відкрито носити не рекомендують... Просто дотримуватись адекватних норм поведінки - на природі/в лісі/у горах  -це одне, а в торгівельному центрі - інше.

Offline Володимир Д

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 57
  • Розташування: Львів
Тамагавк чи ніж сприймають зовсім по-іншому на природі, для них там є робота.
І не потрібно видумувати, що турист який приїхав відпочити побіжить шукати поліцію.
Людину з сокирою на плечі і ножем на поясі в трамваї будуть сприймати по іншому

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Просто дотримуватись адекватних норм поведінки -
Так, звісно.
Та вдома ви можете тримати будь-яке залізяччя і ніхто вам за те не дорікне. І при перевозці в машині пари шабель - ви чистий перед законом. (мається на увазі Чехія)
Взагалі - холодна зброя нонсенс. Хай в літаку чи в кінотеатрі людина з сокирою виглядає не того...
Та до чого тут "ознаки холодної зброї"? Закони в нас створені через дупу. Бо маючи в користуванні ножик в 12см з "ознаками холодної зброї" - ви злочинець. А з шефом в руках - доброчинний громадянин, да?
Я не маю статистичної інформації, та більш ніж впевнений, що з ХЗ вчиняють злочинів настільки мало, що їх і пригадати важко. 99% злочинів з ХЗ - це володіння нею або виготовлення.