Автор Тема: в Україні легалізоватимуть травматику  (Прочитано 26946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

wert_ert

  • Гість
« Останнє редагування: 21 Липня 2010, 14:32:36 від ja)d. »

and_km

  • Гість
Дибилы. На эту же темку есть передачка "Скептик", там статистика интересная...

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
http://www.unian.net/ukr/news/news-386582.html  цікава стаття
Статья дебильная.
Интересна только статистика:
Законопроект підтримали 318 із 422 депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, «проти» проголосував один депутат, ще один парламентарій утримався від голосування,
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline igor.cononow

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1994
  • Розташування: Сумская область
Да... статья дурацкая.  #8
Интересно когда нибудь ХО  отменят   {_04}  ( и доживем ли мы до этого)

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
До тех пор, пока у населения Украины  не выробатается культура обращения с огнестрельным оружием -такие законы принимать нельзя.

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
До тех пор, пока у населения Украины  не выробатается культура обращения с огнестрельным оружием -такие законы принимать нельзя.
А откуда ей взяться если не с чем ее отрабатывать?  )))  {_14}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Так ото ж... Культуры обращения нет и не будет потому как отсутствует оружие в продаже, а оно отсутствует потому, что нет культуры обращения. Все просто  )))

PS - весьма любопытно - а культура обращения с охотничьим оружием (которое продается) у нас есть? Если есть (а таки есть следуя логике выше - оно ведь продается), то почему нет культуры обращения с другими видами оружия?
И кто решает - есть эта культура, нет ее, какая она должна быть и проч? Слуги народа? А культуру обращения с ломом или кирпичом тоже они регламентируют?

...такие законы принимать нельзя.
Какие - "такие"? Например, Закон об оружии?  {_07} )))
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Лично я за запрет травматики для каждого желающего  {_09} Но я за разрешение обычного короткоствола  )))

Попробую пояснить свою точку зрения. Яркий пример - Россия, там травмат может купить практически кто угодно и отношение к подобному гандономету соответственное (его применяют даже там, где по большому счету морду бить не стОило...). Большинство людей считают его опасной игрушкой и не более того, ну и используют как попало. Идентифицировать стрелка по резиновой пуле не представляется возможным (особенно при использовании револьвера, да и в пистолете если гильзами "насорил" можно так переделать следообразующие детали, что никто не сможет доказать, что это ты стрелял).
Если же разрешить нормальный огнестрел, то тут уже у многих будет срабатывать "тормоз" в башке - из него можно убить, а на это из-за пустяка мало кто решится (отморозки конечно бывают, но адекватных людей больше  :D ). Идентифицировать стрелявшего по свинцовой/томпаковой пуле легче (существовала бы картотека). Предусмотреть адекватные меры за нарушение ТБ либо неправомерное применение ствола.

Вот как то так.

З.С. Ну да, в первые месяц...два погибнет от "самострелов" несколько десятков олигофренов насмотревшихся голивудских боевиков, ну может тещу кто застрелит и понесет за это наказание  (_24) Но лично я уверен, что по улицам станет НА МНОГО БЕЗОПАСНЕЕ ходить в любое время суток. Гопотня уже не будет так борзеть на Троещине/Борщаговке - денег на ствол они вряд ли насобирают, а риск словить маслину в пузо многих заставит задуматься "А нах оно надо?".

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Все правильно ты написал. Только это, увы, мечты, мечты....
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Только это, увы, мечты, мечты....
К сожалению - да  {_10}

Horhe

  • Гість
Цитувати
Лично я за запрет травматики для каждого желающего   Но я за разрешение обычного короткоствола 

Полностью поддерживаю!

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
 По поводу культуры. Это, конечно, трудно. Но есть же курсы обучающие правилам дорожного движения, вождению транспортных средств, получают водительские удостоверения. Также можно и на травматическое оружие. Кстати, если мне не изменяет память, что-то такое есть при вступлении в охотники. Поправьте, если я ошибаюсь.

Offline дядя Коля

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 332
  • Розташування: г. Харьков
. Но есть же курсы обучающие правилам дорожного движения, вождению транспортных средств, получают водительские удостоверения. Также можно и на травматическое оружие. Кстати, если мне не изменяет память, что-то такое есть при вступлении в охотники. Поправьте, если я ошибаюсь.
Официально - так оно и есть. Но в реальности корочки (справки) о прохождении этих курсов банально покупаются...
Конечно, будут те кто пройдет их, но большинство будет проходить за деньги и экстерном, ИМХО.
Так что если своей головы нет - курсы не помогут.  {not}
Ergo bibamus!

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
По поводу культуры. Это, конечно, трудно. Но есть же курсы обучающие правилам дорожного движения, вождению транспортных средств, получают водительские удостоверения. Также можно и на травматическое оружие. Кстати, если мне не изменяет память, что-то такое есть при вступлении в охотники. Поправьте, если я ошибаюсь.
Есть такие курсы, но это все профанация. Ну чему могут научить за несколько часов? Ствол в сторону людей не направлять и палец на спусковой крючек только перед выстрелом ложить? Так это и так каждый знает... Да и по большому счету все эти курсы просто дополнительный повод снять бабки с народа.

Так что если своей головы нет - курсы не помогут.  {not}
+мульЁн  {_14}

Offline dkarpov

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1583
  • Розташування: Київ
А я гадаю,  що курси повині бути, і мінімум годин так 40, без дурнів, і екзамени з теорії і практики реальні, а не формальні.
І до речі, шановний SASHA, дарма Ви так впевнені, що такі прості речі знають, а головне виконують всі.
Бо практика каже іньше.

Offline Рома

  • У Р А
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 435
  • Розташування: м.Львів
  • хохол
А я гадаю,  що курси повині бути, і мінімум годин так 40, без дурнів, і екзамени з теорії і практики реальні, а не формальні.
І до речі, шановний SASHA, дарма Ви так впевнені, що такі прості речі знають, а головне виконують всі.
Бо практика каже іньше.

Згідний на всі 100%. Практика та особистий досвід показують, що чим впененіша людина що вона все знає  при поводженні з зброєю, вонаж частіше робить помилки. Курси мають мати місце, з обовязковую  перездачею, хоть раз в пів року.

Offline Al Gezlev

  • Не беспокой людей об их религии.
  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 749
  • Розташування: Крымская волость
Ой не надо бы этого делать: нельзя обезьян вооружать {_17}, - таких "граждан" в государстве увы очень много. Денег нет, - да стволы "не за дорого" найдутся на свежеслепленном нелегальном рынке. Посмотреть на то, что в "штатах" происходило и происходит: так у них века прошли со времен Билли Кида и прочих "легендарных отморозков", пока сформировалась культура пользования стволом (=, и то - ЧП за ЧП. А у нас порой нет элементарного контроля за детьми со стороны родителей: мама - на рынке, папа - пьёт. а сына хочет красиво жить. Да что я в самом деле  (_23)? Ужо писано - переписано {_06}. ИМХО,конечно.
" Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ! " ("Ноль")
Никнейм Al Gezlev зарегистрирован!

Offline дядя Коля

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 332
  • Розташування: г. Харьков
А я гадаю,  що курси повині бути, і мінімум годин так 40, без дурнів, і екзамени з теорії і практики реальні, а не формальні.
Я в це не вірю.  Живу у реальному світі, і бачу як усі "екзаменатори" хочуть їсти.  ()
І багато тих, хто їх з радістю нагодує. Як можна реально провірити, шо було "без дурнів"?
А формально все буде - комар носа не підточить. (=

Хоча, звісно - було б добре, щоб курси були справжні, щоб все було як потрібно.
Але це - з області фантазій.
Ergo bibamus!

Offline дядя Коля

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 332
  • Розташування: г. Харьков
Курси мають мати місце, з обовязковую  перездачею, хоть раз в пів року.
Я - мисливець, і у мене дома є зброя.
Ви пропонуєте мені РАЗ У ПІВРОКУ проводити перездачу екзамену на вміння поводження?
А чому так нечасто? Давайте кожен місяць, чого там...

ИМХО, це не допоможе. Людина або має голову, або ні.

Згідний на всі 100%. Практика та особистий досвід показують, що чим впененіша людина що вона все знає  при поводженні з зброєю, вонаж частіше робить помилки.
Тоді який вихід Ви пропонуєте?  :)

Ergo bibamus!

Offline plumelet

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 603
  • Розташування: Івано-Франківська область
Думаєте буде "Дикий Захід"? Так не думаю, бо відморозки які хочуть красиво жити, для цих справ давно придбали нелегану зброю. З легальною думаю вони не захочуть лишній раз світитися. При гоп-стопі вони лишній раз добре подумають, коли в потенційної жертви під пахою або на поясі щось буде відтопирюватися. А ще якщо будуть декілька гучних випадків, де нападникам попортять шкурку....




Si vis pacem, para bellum

Offline Рома

  • У Р А
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 435
  • Розташування: м.Львів
  • хохол
Я запропонував здавати заліки хотяб раз у пів року. Скажу так при  самострілі, чи при порушені правил поводження з зброєю, приходила телеграма зашити та опечатати підсумки з магазинами, це при тому що люди охороняли кордон. Втой час це років 10-15 назад таким було рішення керівного складу, ніби розумних людей. А Стрільби на лінійних підрозділа не проводились за браком коштів, відстрілювали тільки в навчальних підрозділах перед присягою. Я рахую, що потрібно так затаскати інструктажами та іспитами, щоб людині відпало бажання просто бавитись зброєю та думати чи варто її взагали купувати.

Offline dkarpov

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1583
  • Розташування: Київ
2 Рома
Точно!
Бо відповідальність починається з прийняття рішення, і дуже важливо, що би рішення приймалося з повним розумінням тієї відповідальності та наслідків.
Звісно, ми живемо не у Швейцарії, а у "реальному світі"  :), і саме тому найбільш відповідальні громадяне повині мати право на кишенькове озброєння, і не гумове  (__8)

Offline дядя Коля

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 332
  • Розташування: г. Харьков
Я рахую, що потрібно так затаскати інструктажами та іспитами, щоб людині відпало бажання просто бавитись зброєю та думати чи варто її взагали купувати.
Ось примірив я цю ситуацію на себе... я звичайна людина.
Якшо мене будуть цькувати інструктажами та іспитами, я просто знайду кому заплатити - шоб мене залишили у спокої. Буду приходити, розписуватися - і усе. =)

Я працюю - і у мене БАНАЛЬНО нема часу на всі оті перевірки перевірок інструктажів та іспитів.
І, вважаю, таких як я буде багато.  ((

Тому потрібно щось інше, але що?

ЗИ. Це мені нагадало, як я - наївна людина, поїхав на техогляд.  {_08}
Більше я так не роблю... став мудрий та розумний.  (_11)
Ergo bibamus!

Offline plumelet

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 603
  • Розташування: Івано-Франківська область
Я рахую, що потрібно так затаскати інструктажами та іспитами, щоб людині відпало бажання просто бавитись зброєю та думати чи варто її взагали купувати.

Підтримую 100%, але тільки
щоб людині відпало бажання просто бавитись зброєю
Це напевне назазивається "культура поводження зі зброєю"  {idea}. На рахунок купувати, кожна людина відповідає за себе сама, і немає чого надіятися на когось, що прийде і захистить чи вирішить проблеми.
Si vis pacem, para bellum

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Автомобіль - більш небезпечна "зброя", ніж КС.
Як часто ви усі перездаєте екзамени на знання Правил дорожнього руху?  ))) {_08}

А якби перезадвали раз на півроку - гадаєте, це поліпшило б стан на дорогах? Не смішіть мої капці  )))
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"