Автор Тема: Невдалий проект (право на життя)  (Прочитано 6436 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерій

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« : 02 Липня 2007, 11:47:36 »
Привіт усім!
Я ось що подумав. На цьому форумі майстри викладають свої високоякісні роботи, що значно знижує іншим форумчанам-знатокам ножової справи можливість критичних зауважень  :D . І вирішив, хоч і не було цього в планах (соромно за свою бездарність  :( ), всетаки продемонструвати свою переробку.
Все почалося з використання кухонника не за призначенням (попихав м*ясо в електром*ясорубку - жіноча помилка дорослого чоловіка). Результатом стало наступне:
Вислухавши зауваження дружини про незручність спотвореного руків*я та проконсультувавшись з форумчанами (за що усім Вам щиро вдячний :) ) взявся до роботи. Відразу зауважу, інструменту немаю, все робилось вручну і на колінках. Про руків*я: больстер з пластику, невідомої меені марки, всаджувався методом вплавлення на розігрітий хвостовик, прокладки з кредитки та цього ж пластику, дерево венге, просочено ллянкою. І ось результат:
Недоліків багато - знаю, тому критичні зауваження підуть тільки на користь.
 :)

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #1 : 02 Липня 2007, 12:51:49 »
хорошая рукоятка получилась мне нравится, хороший кухонник получился. мой совет попробуй что нибудь посерьёзней.
 а касяки подбирать это дело твоё. если ты их видеш и не хочеш убирать, значит тебя это устраивает.

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #2 : 02 Липня 2007, 13:01:23 »
Особо ничего страшного не заметил. С того, что заметил - время поможет. Все остальное - дело вкуса.
Рукоять я бы сделал формой попроще - это же кухоник.
Ну и венге - я люблю в зеркало.
Цитата: "Валерій"
На цьому форумі майстри викладають свої високоякісні роботи, що значно знижує іншим форумчанам-знатокам ножової справи можливість критичних зауважень  . І вирішив, хоч і не було цього в планах (соромно за свою бездарність  ), всетаки продемонструвати свою переробку.

выкладывать нужно все - копилка знаний то общая.

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #3 : 02 Липня 2007, 13:03:14 »
руків"я добре.
але зауваження:
- незрозуміла впадина на підпальцевій виїмці. треба або сточити, або зробити більшою
- заповнити пори на дереві.

Offline Den777

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 94
  • Розташування: Киев
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #4 : 02 Липня 2007, 13:57:54 »
Хороший кухонник

Валерій

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #5 : 02 Липня 2007, 14:44:56 »
Цитата: "Jericho"
Ну и венге - я люблю в зеркало.

Полірував наждачним папером 400-ю, а потім клаптиком войлоку 10х20 мм вручну - ось і результат  :-( .
Цитата: "Thorwald"
незрозуміла впадина на підпальцевій виїмці. треба або сточити, або зробити більшою

З цими впадинами якраз найбільша проблема. Спочатку задумка була на більш гострі форми руків*я, тобто жорсткіша геометрія. Коли почав виконувати, зрозумів, що замала товщина деревяхи - прийшлось закругляти, а тут впадини вже виведені, упс... знімати їх - доводити руків*я до надмірно малої товщини. Шліфанув тільки до межі "гарно лягає у руку" і зупинився. Згоден, ці впадини + завеликий спуск в кінці руків*я спортили весь вигляд. Перший ... - комом.
Цитата: "Bezik"
мой совет попробуй что нибудь посерьёзней

А пробувати я буду - однозначно. Бо все гарне мені подобається. І якщо не все можливо придбати, то спробувати повторити, або наблизитись у відтворенні обов*язково потрібно спробувати.

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #6 : 02 Липня 2007, 14:57:39 »
Цитата: "Валерій"
Полірував наждачним папером 400-ю,

выше нужно брать 400-800-...-2000.
войлоком в руках - больше не нужно, просто шкуркой.

Sergey

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #7 : 02 Липня 2007, 14:59:27 »
Дуже добре вийшло за-для першоро разу. Руків'я сподобалось, форма добра.
Один недолік - больстер заширокий, ріжуча кромка і так далеко починається і ще больстер  збільшує відстань до неї, великий важіль, треба докладати більше зусиль при роботі.

Валерій

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #8 : 02 Липня 2007, 15:15:10 »
Цитата: "Jericho"
выше нужно брать 400-800-...-2000.

Якщо чесно, то немав часу побігти на "Варшавку" (так прозивається наш більш-менш нормальний ринок) та придбати потрібну наждачку, ось і користувався тим, що було вдома. Не судіть  :( .
Цитата: "Sergey"
Дуже добре вийшло за-для першоро разу. Руків'я сподобалось, форма добра.

Щиро дякую за підтримку  :) .
Цитата: "Sergey"
Один недолік - больстер заширокий, ріжуча кромка і так далеко починається і ще больстер збільшує відстань до неї, великий важіль, треба докладати більше зусиль при роботі.

Перша задумка була така: пластик, картка, деревина; але потім захотілось більше біленьких проставок, ось і подвоїв больстер. Тепер з Вами згоден на всі 100%, таки зайве.

Offline Metrolog

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7838
  • Розташування: Odessa
  • http://2knife.com/users/metrolog
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #9 : 02 Липня 2007, 19:32:18 »
Для первого ножа - отлично! Явно есть потенциал. Ждем следующих работ!
с уважением. Metrolog.

ARIGATU

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #10 : 02 Липня 2007, 19:45:04 »
Валерій
Я для себе вирішив проблему з наждачним  папером так:
На базарі де продають фарби для авто обовязково є наждачний папір, він коштує близько 2 грн за одного листа.
Сам папір вологостійкий, я купую № 400, № 600, № 1000, № 1500, № 2000, і все, тільки не беріть той що в рулонах, то не те ,цей папір продається в листках вже порізанний здається формату  А4.
Що стосується роботи:
Я не буду казати зауваження, бо сам такий як Ви, майже все роблю на колінах, з інструменту маю точило дуже слабе на 150 ватт, та єлектро дрель, тому скажу як найкраще:
Нехай цей перший ніж буде початком гарної традиції, з часом все стане на свої місця. :)

Offline Oleg_B

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1664
  • Розташування: Запорожье
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #11 : 03 Липня 2007, 05:58:53 »
Молодец. Как для сборки "на коленках"  так даже очень хорошо. :)

Блог: http://knife-news-ua.blogspot.com
Новое хобби -

arkanar

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #12 : 03 Липня 2007, 08:36:46 »
Вполне прилично сделано.
Венге - правильный выбор для кухонника, оно смолистое, плотное, практически не гниет и не поддается грибку.

Цитата: "Валерій"
Jericho писал(а):    
выше нужно брать 400-800-...-2000.        

Якщо чесно, то немав часу побігти на "Варшавку" (так прозивається наш більш-менш нормальний ринок) та придбати потрібну наждачку, ось і користувався тим, що було вдома. Не судіть Sad


Это не поздно исправить. Полируйте. :)
Цитата: "ARIGATU"
Сам папір вологостійкий, я купую № 400, № 600, № 1000, № 1500, № 2000, і все, тільки не беріть той що в рулонах, то не те ,цей папір продається в листках вже порізанний здається формату А4.


Рулонную наждачку использую для грубых работ, режет она неплохо. №№ 80(100), 150, 240, 320. Дальше листовая - 600, 1200, 1500...

А вот клинок я бы утопил поглубже, из тех же соображений, которые уже высказал Sergey.

Так что эпитет "невдалий" в названии темы - явно лишний. Вполне жизненный проект.

 :D

Валерій

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #13 : 03 Липня 2007, 09:48:04 »
Цитата: "Thorwald"
- заповнити пори на дереві

Підкажіть, будь-ласка, як?  :(
Цитата: "arkanar"
А вот клинок я бы утопил поглубже, из тех же соображений, которые уже высказал Sergey

Ви з Sergey праві. Але чому я так зробив: по-перше заводське руків*я починалось з того ж місця; по-друге брусок венге був маленьким то я хвилювався, що забракне висоти для обробки після монтажу, а частину клинка зрізати під хвостовик не міг технічно.

Щиро вдячний ВСІМ за підтримку!  :)

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #14 : 04 Липня 2007, 10:08:07 »
Цитата: "Валерій"
Підкажіть, будь-ласка, як?  

сам не пробував, але знаю що заповнюють секундним клеем(цианопан чи цианакрил....). я епоксидкою замазував скол.

Валерій

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #15 : 04 Липня 2007, 11:57:56 »
Цитата: "Thorwald"
сам не пробував, але знаю що заповнюють секундним клеем(цианопан чи цианакрил....). я епоксидкою замазував скол.

Буду пробувати. Дякую.

Egor

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #16 : 04 Липня 2007, 12:12:55 »
2 Валерій: вот заделка цианопаном. Заливал в трещину (иголочка помогает) до верху, затем натрусил сверху опилок и вдавил пальцем. Застывает мгновенно, но дает небольшую усадку (заметить можно на следующий день).

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #17 : 04 Липня 2007, 12:14:09 »
Цитата: "Валерій"
Підкажіть, будь-ласка, як?

советую почитать
Пропитка суперклеем

Кузьмич

  • Гість
Re: Невдалий проект (право на життя)
« Reply #18 : 04 Липня 2007, 23:18:34 »
Цитата: "Валерій"
Недоліків багато - знаю, тому критичні зауваження підуть тільки на користь. :)

Это Вы, батенька, на коплимент набиваетесь :D  Если так получаются первые ножики, то через пару лет можно и на Клинке выставляться :)

Валерій

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #19 : 05 Липня 2007, 09:17:18 »
Цитата: "Egor"
но дает небольшую усадку

А якщо попробувати ще разок :( .

2 Jericho: Корисна зсилка, сенкс.

Цитата: "Кузьмич"
Это Вы, батенька, на коплимент набиваетесь

Та ні, я просто порівнюю свою роботу з тими, що тут демонструються - різниця помітна  :) .

ARIGATU

  • Гість
Невдалий проект (право на життя)
« Reply #20 : 05 Липня 2007, 21:34:08 »
Цитата: "Валерій"
різниця помітна

Это вопрос времени, и не более! :)