Автор Тема: Засоби для захисту від кліщів та комарів  (Прочитано 2654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Пропоную ділитись в цій темі особистим досвідом використання таких засобів. Якщо з комарами ще можна змиритись, то наслідки від укусу кліща можуть бути сумні. Планую якийсь час провести в лісах полісся, де кліщів достатньо, і це й наштовхнуло мене на створення теми.
Я пробував від комарів Off - напевно я щось робив не так. :) Може проти кліщів є якісь дієвіші методи?

Offline O.Phesun

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Розташування: Bucha
коли по гриби ходив, від кліщів собаку мазав самогоном постоявшим ніч з пожмаканим полином.  укусів не було, з шерсті знімав, так лазили. Себе не мазав, "нам обтирацся ни к чему", як казав один москаль у кіно.
Извините, O.Phesun, но вы забанены и поэтому не можете использовать систему личных сообщений.
"Достал подколками - 2 недели для подумать. Будешь и дальше строить из себя дурачка - распрощаемся навсегда" - это был текст от 22.02.2017 Таки прощаемся, ибо таки достал окончательно. .)

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Толкова тема. {y}
Я частенько ходжу по лісам з металодетектором, тому питанння комарів та кліщів для мене актуальне.
Користуюсь таким Off:

 {_11}
Саме таким, пробував всі "Офи": спрей в оранжевому балоні слабший та і він лише від комарів, креми та "бризкалки" взагалі #8
Коли був пошпиканий ним, кліща не спіймав жодного (тьфу-тьфу три рази), а від комарів десь раз на півгодини-годину (коли як) доводиться пшиткатись наново, бо вивітрюється. В лісі постійно балон маю в кишені.
Пробував інші "антикомарини" - не те, Off найкращий, хоч і дорогий.
Коли закінчується, то допомагає лише сигарета в зубах - поки тліє комари не їдять, тільки згасла - запалюй нову, бо ОЙ.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Online маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Теж послідкую, бо не переношу цю гидоту.
Не переношу до того, що замовив собі https://www.aquamir.kiev.ua/military-and-tactical-gear/repellenty/repelent-ot-nasekomyh-bens-100-insect-repellent-spray-pump/
Приїде, буду випробувати.
Нажаль усілякі офи мене не задовільняють...
З повагою!

Offline dwen

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 623
  • Розташування: Херсон
То,  что по последней ссылке, вещь {_11}. Уже два года пользуюсь. Лучшее из всего, что пробовал.

Online маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Спасибо!!!
Обнадежили.
З повагою!

Offline А.М.

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1889
  • Розташування: Киев
С многочисленных средств , нормально работает   Офф Экстрим.
О средстве по ссылке Маньяка.   98 % Деты. (00) Пусть кто нибудь другой им мажется. У меня есть бутылочка  такого средства ещё с советских времён - чистая Дета, стоила меньше рубля.  От комаров работает так же, как и Офф, но на ружье лак с приклада слазит, когда взять в руки  смазанные этой Детой.

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
  Йой, які ми балувані. В далекій Тюмені ту Дету пили, прогнавши по мерзлому прокату.  Й лак облазить тому що вона на спирту. Так чи інакше всі антикомарини містять ДЕТу. Плюс віддушки і добавки по тривалому утриманню запаху.
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Mentor

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3593
  • Розташування: г. Калуш
Лучший акарицид - циперметрин. К сожалению знаю только российских производителей  - медилис ципер (опробовано -вещь убойная. off и рядом не валялся). Еще есть специализированный Гардекс :Видео "Клещи": http://www.youtube.com/watch?v=RTQ1TpNmlfg&list=PLjS4cN9m18aKf_kZlrz9RxYlHvurH2-L9
Кому я понадоблюсь - ищите на Фейсбуке

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Випередили мене з відео.  {_11} Там є ще декілька схожих тестів, наприклад цей. Ще один акароцидний засіб - рефтамід. Отакий.
« Останнє редагування: 26 Травня 2017, 18:39:53 від Romko »

Online маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Вот на основе просто перметрина https://www.aquamir.kiev.ua/military-and-tactical-gear/repellenty/repellent-dlya-odezhdy-sawyer-permethrin-clothing-insect-repellent/
Но на кожу категорически не рекомендуется.
З повагою!

Offline Фішермен

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 258
  • Розташування: Полісся, Коростень
Планую якийсь час провести в лісах полісся
Вітаю! Комарів у нас вже неміряно. Вдень і на сонці заїдають. І оскільки у мене теж така болячка:
 
частенько ходжу по лісам з металодетектором
користуюсь кремом "OFF", завжди в кармані. Правда хвилин через 20-30, особливо в жару, коли пітнієш, їдять знову. Від кліщів - в мене форма британська, вона на затяжках і берці. У виселених районах, особливо на полях, кліщів неміряно.
Так не завжди буде

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
от клещей - купи инцефалитку, лучше любой химии, и пробрызгай в ее потаях химией, тогда вообще бонба.
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
От комаров Дикхлофос нео на одежду и ботинки. Собаку обрабатываю разными примочками,но клищи все равно пристают, но кровь не пьют и выкручиваются без проблем.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
От комаров в мире используют только два средства - диметифталат(ДМТФ) и диэтилтолуамид(ДЭТА), они являются действующими веществами всех торговых марок. Проблема только в концентрации - маленькая неэффективна, большую не выносит кожа. В старых методичках рекомендовали наносить концентрат на одежду и на сетку шляпы, притом сетка рекомендовалась не мелкая, а с ячейкой 20мм из толстой нитки, дабы не ты травился, а именно комары. {))} В таком варианте эффект сохранялся до 10 дней в зависимости от температуры воздуха.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Вик

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 575
  • Розташування: г. Кривой Рог, Днепропетровская обл.
  • Прощай, ибо сам ошибался, но помни, что бы учиться
Да, у такой сетки рекомендуется обновлять пропитку, и хранить в отдельном мешочке, насыщенном средством.
Всегда беру ОFF Экстрим, как показал Nehai выше. Иногда, для стоянки, беру спирали, ставя со стороны ветра.
ОFF последний раз применял в 2007 году на Кинбурнской косе. Май и уж больно злющие большие комары были.
А вот в Карпатах за все годы, ни разу ничего не пришлось применять. Преимущественно хвойный лес и проточная вода не способствуют ни клещам, ни комарам. Мошка, где есть, сходит к августу поэтому, на июль планирую походы больше по высотам, а если планируется много ходить возле воды, то иду в августе.
« Останнє редагування: 26 Травня 2017, 23:47:18 від Вик »
Все мною сказаное - мое личное мнение, если не указано иное

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Протестував Off Extreme в похідних умовах. Комарі на оброблений одяг не сідали навіть на другий день, а от з кліщами не знаю як. Не зловив на собі жодного, але чи то їх не було, чи офф спрацював - невідомо.

Offline Вик

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 575
  • Розташування: г. Кривой Рог, Днепропетровская обл.
  • Прощай, ибо сам ошибался, но помни, что бы учиться
Читаю на туристическом форуме комариномошковую тему. Сейчас в Карпатах очень актуально.
Приходят к выводу, что:
- репелленты нужно подбирать индивидуально. Где-то OFF не помогает, а где-то гвоздичного масла достаточно.
- частота укусов зависит от группы крови (любят 3-ю и 4-ю), и нежную кожу.
- реакция кожи на укус индивидуальна. У кого-то чешется пару дней, а у кого-то 5 дней болит и на обезболивающие не реагирует.
- закрываться одеждой и головными уборами.
- меньше гнуса где меньше воды и в хвойных лесах, кроме кустарников жерепа (альпийская сосна).

Я пока отсиживаюсь дома (работаю, нарабатывая свободное время), планируя походы на июль и август, когда сезон дождей пройдет, будет много ягод и грибов, и гнус во многом сойдет.
Все мною сказаное - мое личное мнение, если не указано иное

Offline miron

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 907
  • Розташування: Киев.обл.
  • ПревеД ножевеД
Есть армейские москитные сетки. По клещам, в аптеке масло чайного дерева..на одежду.

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Ну що, таки не вберігся. :) При чому там, де в принципі й не очікував з зустрітись з кліщем. Саму падлюку не бачив, напевно він відразу відпав, або я його скинув, але явно прослідковувались наслідки укусу - еритема на нозі, розміром близько 10см. Не з "ободком", як найчастіше показують в і-неті, що мене й заспокоювало, а більш-менш рівномірного червоно-синього забарвлення. Еритема - один із симптомів при інфікуванні бореліозом (хвороба Лайма). Тому через деякий час я таки здав аналіз на антитіла до борелій IgM та IgG - один показник виявився позитивним, значить точно був кліщ. З результатом в інфекційну лікарню, тепер буду три тижні пити антибіотик і ще два препарати. І ніякого алкоголю, навіть пива ввечері в спеку.  {dr}
P.S. В тестя за 250 км майже одночасно така сама ситуація. Будьте обережні і не лінуйтеся здати аналіз в підозрілій ситуації, бо наслідки можуть бути сумні, якщо допустити перехід хвороби в 2-3 стадію.

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Додам, відсутнсть еритеми зовсім не означає, що все минулось. В частині випадків інфікування вона не утворюється.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Ха, я колись піймав кліща пройшовши через газон протягом 10 секунд (повільно).
Точно знаю, що було це саме там, бо іздили з жінкою за курчатами-несушками на птахофабрику і на траві я був лише там, весь інший час на асфальті. Коли години через три приїхали до жінчиних батьків він вже вліз в гомілку. Слава Богу минулося без наслідків.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
тепер буду три тижні пити антибіотик і ще два препарати
В мене кума минулого року сходила так за грибами. І подумала, що то все дрібниці, десь з тижня два не ходила ні в які лікарні. А потім - два місяці на ліках.
Так що берегтися треба. І хімія не завжди допоможе. Треба "правильний" одяг і періодично обдивлятись прискіпливо.
Зараз їх розвелося капець як багато. Траву весною на полях палити не можна, хімією не обробляють, плюс привезли до нас таких болячок, що тільки по буквах і вимовиш.
Я на початку минулого літа за 30-40 метрів травою їх на штанях до десятка назбирав. Хотів в молоднячку глянути, чи не наросли маслюки. Глянув на джинси - грибів розхотілось.