Автор Тема: Пробник  (Прочитано 951 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Reger

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1295
  • Розташування: Киев
Пробник
« : 18 Жовтня 2019, 11:47:26 »
Здравия всем .
Решил попробовать эбонит на рукояти.  Больше не хочу. Не понравился этот материал.

Вопрос что есть из материалов однотонные, чёрные , без рисунка? Рог отпадает тоже хреновый материал.

За фото в руках пардон, но по-другому вообще не выходит фотографировать

Рукоять эбонит , бронза.
Клинок ЕА115
Длина 95
Ширина 23
Толщина 3.8




"Позови меня степь позови меня поле, позови меня лес и крутой бережок, я рожден чтобы жить словно птица на воле"

Offline Integer

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 112
  • Розташування: г.Одесса
Re: Пробник
« Reply #1 : 18 Жовтня 2019, 12:45:20 »
Эбен, хороший материал - это если из древесины, бывает черный - однотонный и без рисунка.

Offline Reger

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1295
  • Розташування: Киев
Re: Пробник
« Reply #2 : 18 Жовтня 2019, 12:48:06 »
Эбен габонский черный работал несколько раз.  И все разы треснул на готовом изделии. Хорошо что не успел заказкику отправить.  Покупал эбен привизенный  из Испании.
"Позови меня степь позови меня поле, позови меня лес и крутой бережок, я рожден чтобы жить словно птица на воле"

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: Пробник
« Reply #3 : 18 Жовтня 2019, 12:58:19 »
 Як на мене, то вийшов хороший робочий ножик, про ебоніт маю таку ж думку. При обробці "аромат" ще той, поліроване руків'я доволі слизьке і крихке. Хоча був час коли крім ебоніту, текстоліту і оргскла на руків'я ставили хіба ще і дерево. Такі ножі живі ще і досі, принаймі в мене на кухні живе один такий уже років 25, хотів викинути, але дружина проти.
 У Віталія Смирнова чорний стабілізований граб. Я двічі брав, якість дуже хороша і колір -  {_11}
In me omnis spes mihi est

Offline Фішермен

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 258
  • Розташування: Полісся, Коростень
Re: Пробник
« Reply #4 : 18 Жовтня 2019, 13:46:13 »
Хороший ніж!  Дуже! {_11} Але ебоніт за місяць-два стане коричневим, а від води навіть рудим.
Так не завжди буде

Offline Reger

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1295
  • Розташування: Киев
Re: Пробник
« Reply #5 : 18 Жовтня 2019, 13:48:50 »
Тут немного не соглашусь вилка у меня живёт на кухне около 30 лет. По цвету как была коричневая так и есть и финки 80 летнии были с эбонитовыми рукоятями  у меня. И они были черные
"Позови меня степь позови меня поле, позови меня лес и крутой бережок, я рожден чтобы жить словно птица на воле"

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Пробник
« Reply #6 : 18 Жовтня 2019, 15:28:20 »
Є чорна паперова мікарта - вона без малюнку
У Гошовського на ФБ була хороша дрібна іспанська мікарта інтенса практично без малюнку, там є зразки на готових ножах.
Обидва варіанти дуже приємні в обробці, і за надійністю полишає далеко позаду ебен і ебоніт
А ну і g10 чорний є,і в плашках і в брусках.

Offline Reger

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1295
  • Розташування: Киев
Re: Пробник
« Reply #7 : 18 Жовтня 2019, 16:59:38 »
Tericon спасибо. А где можно увидеть или купить бумажную микарту.
Гугл не помог мне или меня забанили там.
G10 сильно пластиковая.

Паганель спасибо за информацию. Я забыл про такое дерево. 90% карелки  или бокаут использую.
"Позови меня степь позови меня поле, позови меня лес и крутой бережок, я рожден чтобы жить словно птица на воле"

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Пробник
« Reply #8 : 18 Жовтня 2019, 17:08:37 »
 А граб, стабілений в чорний, не подобається?
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Re: Пробник
« Reply #9 : 18 Жовтня 2019, 20:55:08 »
хмм.....а в мене є цілий півметровий дрючок того ебоніту......всеодно руків'я на фінку з нього колись зроблю {))}
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Пробник
« Reply #10 : 18 Жовтня 2019, 21:21:07 »
    Присоединюсь к вопросу Луки. От себя спрошу, а нафига эти танцы с бубном эбонитом? Он же скользкий и колкий. Ладно раньше материал нормальный проблемой было  достать, а сейчас ЗАЧЕМ?

Offline Reger

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1295
  • Розташування: Киев
Re: Пробник
« Reply #11 : 18 Жовтня 2019, 21:22:46 »
Это так сказать классика жанра старой школы, которая и поныне в моде но в Финляндии. Там в школе обучения изготовления классической финки типа обязательно есть такое .
"Позови меня степь позови меня поле, позови меня лес и крутой бережок, я рожден чтобы жить словно птица на воле"

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Пробник
« Reply #12 : 18 Жовтня 2019, 22:00:06 »
http://knifemaker.com.ua/materialy-dlja-rukojatej/Micarta-Linen-Canvas-Paper/Micarta-Paper-Black-made-in-USA-9mm-125x300mm-01.html
Можна на Брізі подивитись в каталогах бруски, пацани з ножара можуть привезти або цю клеїти

https://www.ebay.com/itm/BLACK-Paper-Micarta-Sheet-1-4-X-5-X-11-75-Knife-Handle-Pistol-Grip-Slab/111849404354?hash=item1a0abe77c2:g:IlwAAOSwUYtdcnQO
+ Nova Poshta Shipping

 Мені щось підказує, якщо орінтуєшся на наш ринок, а не фінський - то народ аутентичний ебоніт на фінках не зацінить. Заїбонітив він уже всіх, так сказать.

П.с. З g10 не все так однозначно, він відрізняється в руці по відчуттям не лише в різних виробників але і в одного, залежно від кольору. Я користувався Ivory G10  штатівським - приємний матеріал, дуже благородний зовсім не пластмаса, більше до мікарти, кістки, якщо добре фінішувати. Другу ссилку поправив

Offline Reger

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1295
  • Розташування: Киев
Re: Пробник
« Reply #13 : 18 Жовтня 2019, 22:02:03 »
Tericon спасибо большое. Я забыл про это магазин
"Позови меня степь позови меня поле, позови меня лес и крутой бережок, я рожден чтобы жить словно птица на воле"

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Пробник
« Reply #15 : 19 Жовтня 2019, 23:38:47 »
Макс, у меня скоро будет радикально черный граб.
Про качество моего стабдерева ты знаешь. ;)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook