Автор Тема: Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803  (Прочитано 2433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803
« : 04 Липня 2014, 21:51:34 »
Нарешті прийшов мені такий довгоочікуваний ніж ( менеджер обіцяв надіслати через 2 дні після оплати,  а прийшов аж через 11 ())..Ну то таке {wh}
Отже Ніж Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803. Що впало відразу в очі- малий для мене, чомусь очікував, що 84 мм- це багато {sm}. Але є плюс в цьому- компактний, можна до ключів пристібнути. Є всі необхідні ( як на мене) інструменти. Відкриваються тугенько, я б сказав, що занадто- при спробі відкрити шило  ледь не  зламав нігтя. Клинок легко  ріже папір , але волосся на передпліччі не брив;  зробив декілька рухів по шкірі з пастою ГОІ- почав брити. Матеріал руків*я – матовий нейлон червоного кольору.
Тепер про  набір інструментів,  виробник позиціонує їх аж  13:
• велике лезо 84 мм
• пилка для нігтів з  інструментом для чищення нігтів ( донька сказала "класно :)")
• штопор ( можна сказати, що заради нього і брав цього ножа)
• шило, кернер
• ніж для відкривання консервів   з малою викруткою
• комбінований інструмент з відкривачкою для пляшок з  плоскою викруткою і   інструментом для зняття ізоляції
• кільце для підвісу
• пінцет
• зубочистка
 Все мащене якимсь прозорим мастилом.  Також є коробка з інструкцією.
 Особисті враження двоякі- наче б то і все гут,  але малий для мене, хоча що можна було очікувати від 84 мм. Він мабуть більше підійде до жіночого ридикюля.  Може подарую дружині або доньці ( якщо будуть добре себе поводити ;)). А поки що нехай полежить в бардачку автомобіля.
Ось він, красунчик.


Offline Nicola

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 441
  • Розташування: Харків
    • mail.ru
Re: Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803
« Reply #1 : 04 Липня 2014, 22:38:08 »
Що впало відразу в очі- малий для мене, чомусь очікував, що 84 мм- це багато {sm}.... Матеріал руків*я – матовий нейлон червоного кольору.
Сам хочу собі схожий, але Ніж Victorinox Bantam 84 мм. Якщо не важко, яка точно довжина леза і ріжучої кромки? Та які враження від матеріалу руків"я  EcoLine на предмет його стійкості до подряпин та до стирання?

Offline Maynard

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2323
  • Розташування: г.Хмельницкий
Re: Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803
« Reply #2 : 04 Липня 2014, 23:15:45 »
Володя, я ножницами надо было брать, с ножницами!
Я без своего Климбера никуда не выхожу.
« Останнє редагування: 04 Липня 2014, 23:17:15 від Maynard »
"Баби на час, форева онлі рок'н'ролл!"
(с) Брати Гадюкіни

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803
« Reply #3 : 05 Липня 2014, 07:11:43 »
То Maynard-це вже наступного разу.
То Nicola-довжина леза-67 мм, ріжучої частини ( від дульки до вістря по прямій)-53 мм. А я коли купляв, думав, що 84 мм-це довжина леза (_4). Виходить, що це довжина ножа в складеному вигляді :). Покриття приємне на дотик, на перший погляд стійке до пошкоджень. Тільки думаю, що  з матової поверхні буде складніше бруд вичищати {23}. Поживемо-побачимо.
« Останнє редагування: 05 Липня 2014, 07:16:02 від Воля »

Offline Nicola

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 441
  • Розташування: Харків
    • mail.ru
Re: Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803
« Reply #4 : 05 Липня 2014, 08:12:13 »
Дякую!

route 66

  • Гість
Re: Victorinox EcoLine 84 мм Sportsman 2.3803
« Reply #5 : 10 Грудня 2014, 19:44:35 »
Я собі взяв Спартан 91 мм, теж думав що це довжина леза. Треба було відразу брати 111.
Хоча мій лежить постійно в сумці, для кожного дня піде