Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100172 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline miron

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 907
  • Розташування: Киев.обл.
  • ПревеД ножевеД
Все нормально... Это имелось в виду то, что должно быть отражено в будущем законе! А не каким образом это будет осуществлено в его отсутствии  (_23). Нет у Вас прав, а конституция - это книжечка с букаФФками..

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
конституция - это книжечка с букаФФками..
Вообще-то это Основной Закон государства - все остальные законы вторичны и должны ему соответствовать.
И заставить власти соблюдать этот Закон может только народ (начиная с каждого в отдельности). Но с таким отношением, конечно, фиг что получится - многим нравится сидеть в дерьме...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
Та почитайте ж вы тот основной закон. там одни "мае право", маэ обовязок" и никакой конкретики, что да как и кто вам все это должен. Не иначе как с библии плагиатили.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Ни в одной Конституции ни в одной стране нет никакой конкретики - там основные права и обязанности гражданина и государства. Конкретику обеспечивают другие законы (кодексы) - гражданский, земельный, административный, уголовный, и т.д., и они не должны противоречить Основному закону, а уж тем более - ограничивать права граждан
Удивительно, что это надо пояснять.... (_23)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline СК

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2095
  • Розташування: Одесса
 8-) В частности в Штатах для это имеются "поправки" к Конституции (№2 - право хранить и носить оружие) , а нюансы правоприменения - законами (федеральными и штата).
"Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они Вас задавят своим опытом."(Марк Твен)

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
Ну И? Я о чем писал? Что конституция стоит без "свиты законов"? ровным счетом ничего, просто декларация о намерениях.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Что конституция стоит без "свиты законов"?
Вообще-то не "что", а "чего" ;)
А стОит она как раз тех самых намерений.
Как они воплощаются в жизнь - заслуга каждого, и Ваша в т.ч.
До тех пор, пока мы (народ) будем плевать на Конституцию - до тех пор власть будет плевать на народ.
Грустно, но мне почему-то кажется, что Украина заживет нормально только тогда, когда вымрут дети родившихся в совке.
Навеяно последними постами о Конституции - пишут ведь о таком отношении к ней относительно молодые люди...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline скіф

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 140
  • Розташування: Кодима Одеської області
І то, за умови правильного виховання останніми своїх нащадків. Щось тема потроху з`їжджає...
Термін дозволу підходить...Тре сходити поспілкуватись з "дозвільником" прояснити ситуацію, що в них думається/робиться ((

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
когда вымрут дети родившихся в совке.

Да чего уж там, бери выше, давай сразу "вымрут все поголовно"
Сам то разрешение продлевать будешь или пойдешь в атаку?

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Перед Вами я отчитываться не собираюсь
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
ну вот и разбились мечты оптимистов которые думали что беседа с нардепом (в частности с сучарой Куприем) позволит снять или доработать закон
вот тут о нем писал http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=45225.msg970242#msg970242

вот через месяц эта мерзость вступит в силу
http://zbroya.info/ru/blog/12869_bortsy-s-kontrabandoi-oruzhiia-novaia-redaktsiia-st-201-uk-ukrainy/
Цитувати
...через месяц в силу вступит вот это:

І. Частину першу статті 201 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131) викласти в такій редакції:

«1. Контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, небезпечних, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років».

ІІ. Прикінцеві положення
1.Цей Закон набирає чинності через тридцять днів з дня його опублікування.
2.Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;
забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

...
В чем дело? А вот в чем: криминализирована контрабанда ЧАСТЕЙ, а не ОСНОВНЫХ частей нарезного оружия.

Т.е. в случае, если бы вопрос решался именно для того, чтобы осложнить сборку оружия их ввезенных компонентов, то были бы ОСНОВНЫЕ части. Но поскольку речь идет о дебилах, то «части» - это любые части.
...
через месяц формально ввоз боевой пружины, магазина (да!), ложа, планки Пикатинни, крышки СК с планкой, ДТК, деталек тюнингового УСМ, антабки (да, а что?) или приклада станет уголовно наказуемым. Главное, чтобы деталька к нарезному шла.

Дальше - больше. Вполне себе нестреляющие "европейские ММГ" могут быть расценены как "детали оружия", ведь если разобрать даже вусмерть упиленный ММГ нарезного оружия, то винтик-другой станет той самой "деталью"... ну "гении" ж закон писали, елки-палки!

Понятно теперь? Здравствуй, ММГ-политика в "рашен стайл", когда россиян сажали за ввоз украинских ММГ, где недопилили "основную часть". Так там хоть основную, а тут - часть. Любую!

Ну, вот. Вкупе с тем, как активно борются с «средствами слежения», складывается впечатление, что все это придумано, чтобы нечем было документировать получение взятки и размер имения, построенного депутатом на «трудовые» доходы.

То-то СБУ так активно работает в этом направлении, ну а то, что под носом СБУ спокойно работает вражеская агентура – пофиг, пляшем.

Авторы законопроекта, чтоб героев не забыла Родина.

Кожем'якін Андрій Анатолійович (VIII скликання)
Паламарчук Микола Петрович (VIII скликання)
Мосійчук Ігор Володимирович (VIII скликання)
Купрій Віталій Миколайович (VIII скликання)
Мірошниченко Юрій Романович (VIII скликання)
Барвіненко Віталій Дмитрович (VIII скликання)
Развадовський Віктор Йосипович (VIII скликання)
Безбах Яків Якович (VIII скликання)
Бухарєв Владислав Вікторович (VIII скликання)
Геращенко Антон Юрійович (VIII скликання)
вот говорил я этим оптимистам, что дупутаты-паскудники так или иначе процедурно его протолкнут! что куприя надо брать реально за горло, а не проводить культурное общение, результатом которого были его оправдания о том что он не в курсе, а просто состоит в комитете который разработал закон, и что он нас услышал и разберется лично.
нет же, медом уши им залили, "не гони, закон уже не пройдет, мы уже его застопорили"
нельзя верить этим тварям! ни единому слову!
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Aleks

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 382
  • Розташування: Киев
Поражает, что этим тварям еще кто-то верил. Полярный пушной зверек опять подкрался незаметно, хотя виден был издалека. Причем, еще с первых поползновений году этак в 14.
Зато проект по затягиванию гаек реальному агенту кремля - РПЦ МП и прочим редискам спустили на тормоза.

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
мы безнадежно застряли в совке,
второй абзац ответа перекрашенной милиции на письмо о незаконности разрешительной систмы
http://zbroya.info/uk/partner/law-ok/blog/12915_viktor-shishkin-vipravdovuvannia-dozvilnoyi-sistemi-viklikaie-pidozru-v-profesiinii-zdatnosti-kerivnitstva-natspolitsiyi/
Цитувати
Національна поліція у відповідь на лист УАВЗ повідомила, що особисто вони вважають Положення про дозвільну систему чинним, а те, що воно порушує наше конституційне право (ч.3 ст.57) і, згідно Конституції 1996 року, це Положення повинно вважатися нечинним, Національну поліцію не обходить, бо ще є Конституції УРСР 1978 року.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Zemlekop

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 175
  • Розташування: Киев и рядом
Бред какой-то, УССР уже в помине нет, а его конституция чинна?! Хорошо, а может их да ихней же методой - выцарапать из пыльных архивов какой нибудь древний закон, времен царя Гороха, и аргументировать им? Вот, дескать - никто не отменял, и я на основании этого владею, храню и ношу прадедову алебарду, дедов мушкет и свой Вальтер.
Не могу найти - недавно мелькнула статья, написанная женщиной-адвокатом как раз по нашей теме, у нее поинтересоваться на предмет конституции 1978года.
Я не такой плохой, как вы думаете. Я - гораздо хуже!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Есть еще Сталинская Конституция - ее тоже никто не отменял...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline bot_

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 295
  • Розташування: Прилуки
криминализирована контрабанда ЧАСТЕЙ, а не ОСНОВНЫХ частей нарезного оружия
Мне кажется ключевым словом тут является контрабанда, которая была раньше и сейчас есть незаконной. Ввозите через таможню и будет вам счастие  :). По крайней мере мне так кажется, поправьте если чо...
Ку.

Offline Zemlekop

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 175
  • Розташування: Киев и рядом

  Ввозите через таможню и будет вам счастие 

Ага, так и будет. Напишут к этому закону еще кучу актов, а к ним две подактов, и в результате на таможне хорошо если просто отберут, а то еще и подведут под нарушение закона. Кончится тем, что провозить в тихую (читай - через взятку) будет надежней и проще.
Нужен один четкий, короткий и ясный закон об оружии - что можно и нельзя, без всяких трактовок, дополнений и исключений, и для всех штатских - одинаковый.
« Останнє редагування: 27 Травня 2017, 11:41:44 від Zemlekop »
Я не такой плохой, как вы думаете. Я - гораздо хуже!

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
...Ввозите через таможню и будет вам счастие  :). По крайней мере мне так кажется, поправьте если чо...
странно что есть люди кому что-то кажется... одним кажется что войны нет, другим что у нас правовое государство...
на примере брелков с aliexpress пояснить как все будет работать?
почему СБУ расшифровывается как Служба Брелков Украины?
пример тут http://www.broadband.org.ua/pressa/2164-sbu-khochet-posadit-ukraintsa-na-sem-let-za-pokupku-brelkov-i-fonarika-v-internet-magazine
и тут http://vikna.stb.ua/ua/2013/04/02/na-dnepropetrovshhine-hozyaina-s-sobakoj-chut-ne-priznali-tajny-mi-agentami-2/
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
https://www.facebook.com/11percentua/photos/a.443260865859405.1073741828.442994932552665/695020594016763/?type=3&theater
Цитувати
11% - символ тих, хто підтримує володіння зброєю

 
Аміна Окуєва чотирьма пострілами зруйнувала всі міфи щодо короткоствольної зброї:

1. Якщо нападуть раптово, то не встигнеш застосувати пістолет. Встигла.

2. Проти підготованого злочинця немає шансів захиститись. Є, змогла.

3. Жінка не зможе застосувати зброю. Успішно застосувала.

4. Зброю отримають злочинці. У злочинця і так був пістолет.

5. Це збільшить кількість вбитих та поранених. Так, серед злочинців.

На жаль, в Україні короткоствольну зброю самооборони можуть отримати лише одиниці. Ті, хто заборонив громадянам зброю, не забули озброїти себе та своїх друзів.

Дуже добре, що зброю, хоч і нагородну отримала Аміна, вона змогла захистити чоловіка і себе.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
внезапно заговорил об оружии пашинский
http://zbroya.info/uk/blog/12992_voseni-bude-pidgotovlenii-zakonoproekt-pro-vilnii-obig-zbroyi-dlia-obranikh-ukrayintsiv/
Цитувати
Восени буде підготовлений законопроект про "вільний" обіг зброї в Україні. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Час.Підсумки дня" заявив голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

"Моя позиція досить чітка. Я знаю, що мої колеги зараз пишуть відповідний законопроект, я готовий його підписати. Я вважаю, що перший крок треба робити. Визначити ті категорії людей, яким ми не боїмося давати короткоствольну зброю: люди, які без зауважень служили в армії, люди, які без зауважень служили в Нацполіції, в СБУ", – сказав він.

"Я думаю, що восени ми повинні внести цей законопроект, обговорити його і рухатися вже далі", – додав Пашинський.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Adik

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 854
  • Розташування: Кам'янське
пашинський, пашинський... {23} знайоме прізвище... Десь я його чув.  #8
Собі дупу прикриває? "Нє думаю"
Ну не повірю, що по прикладу інших країн, відслужившим будуть мало не лишати їхню зброю.
Доживемо до осіні.

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
какой-то бред несет пашинский!
1) что за нахрен "свободное обращение"?
это как? типа пошел в магазин, купил, подарил, продал...
2) каким образом очередная феодальная кастовость будет согласовываться с Конституцией, по которой все граждане имеют равные права?

а с пашинским все давно ясно, человек уютно прижился в феодальном обществе, где можно продавать бракованные минометы и простреливать ноги неугодным смердам.
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Barma_Ley

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 43
  • Розташування: Минск
Доверить Пашинскому формировать закон об огнесреле всё равно что Кота назначить Главсметаны  #8

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
http://zbroya.info/uk/blog/13061_poroshenko-pidpisav-zakonoproekt-pro-kriminalne-pokarannia-za-kontrabandu-detalei-zbroyi/
Цитувати

Контрабанда деталей зброї буде каратися позбавленням волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією предметів контрабанди.

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Кримінального кодексу України (проект закону №3254-д), які 18 травня були прийняті Верховною Радою.


Згідно з законом, до переліку предметів контрабанди включаються небезпечні речовини та частини вогнепальної нарізної зброї.

Частина перша статті 201 Кримінального кодексу України викладена в такій редакції:

«Контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, небезпечних, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років».
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

Offline Aleks

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 382
  • Розташування: Киев
Логично. Я другого и не ожидал.