Автор Тема: Конкурс "Присвячується..." - Старт!  (Прочитано 8012 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« : 26 Червня 2020, 11:07:18 »
Отже конкурс «Присвячується…» відкрито.
  {_04}
На конкурс може подати свій виріб будь який зареєстрований користувач форуму. Кількість робіт, подана одним учасником не обмежена.
Роботи (вироби) приймаються в двох номінаціях:
1.   Кабінетний/кухонний набір – обов’язково ніж/набір ножів та підставка або футляр (коробка), піхви не обов’язково.
2. Робочий ніж з піхвами або складаний ніж – обов’язково ніж та піхви, для складаних ножів при наявності кліпси піхви не обов'язкові.
При поданні робіт на конкурс учасник вказує в якій номінації має бути представлено його виріб.
Виріб на конкурсі повинен бути показаний вперше!
Фіксація конкурсного виробу в будь-яких джерелах до дати дати подання роботи на конкурс та розголоження, що робота саме конкурсна, тягне за собою  дискваліфікацію учасника зо всіма його виробами!
Призових місць буде п’ять в кожній номінації, але можливо їх кількість буде зменшено до трьох, якщо конкурсних робіт буде лише на 20% більше, ніж початково запланованих призових місць. Остаточне рішення буде повідомлено при публікації робіт для голосування.
Призи з добровільного призового фонду буде розділено поміж призерами пропорційно зайнятому місцю. Конкретно принцип розділення призів буде повідомлено при публікації робіт для голосування.
Дипломи будуть всім за кожен виріб окремо!

Обов’язкові умови:
-    Клинок будь-який, не важливо, кований, слюсарений, чи «фабричний», не важливо виготовлений учасником, чи покупний;
-  Інші матеріали будь які, на розсуд майстра-виготовника;
-    Виріб має бути повністю виготовлено саме учасником конкурсу, виключаючи клинок. При не відповідності цієї умови – дискваліфікація учасника та всіх його виробів;
-    Власна назва виробу;
-    Описання виробу з зазначенням всіх матеріалів та основних розмірів;
-    Опис якій події/особі/символу/почуттю/географічній назві і т.д. виріб присвячений та як майстер розуміє і чим виказує саме це присвячення;
- Фото:
-    - для номінації «Кабінетний/кухонний набір» мінімум чотири фото: профіль, зверху чи/або знизу, підгонка больстера , в довільному ракурсі;
-    - для номінації «Робочий ніж з піхвами або складаний ніж» мінімум п’ять фото: профіль, зверху чи/або знизу, ніж в піхвах, підгонка больстера , в довільному ракурсі;
- Максимальна кількість фото по кожній номінації 10 шт. Розміщуватись фото будуть не всі, лише найвдаліші, так що прохання не робити безліч неінформативних фотографій.
-  Фото та описання виробів подавати на пошту nehaij@ukr.net з зазначенням «На конкурс». Обов’язково вказувати свій нік та ПІБ – дані будуть використані для дипломів.
- Кожен учасник конкурсу при поданні конкурсних робіт перераховує 50 грн за кожну конкурсну роботу.
-  Кошти будуть використані для розробки/друкування дипломів за кожний виріб, представлений для участі, та витрати по пересилці від типографії, та пересиланню на підписи (розсилка дипломів переможцям буде за рахунок отримуючої сторони). Тобто два вироби на конкурс - 100 грн., три вироби - 150 грн і т.д. Розрахунок зроблено, звичайно, приблизно, але запас є, повинно вистачити. Як кошти лишаться – використаємо їх, як вирішить громада.
-   Реквізити: картка Приватбанку 5168 7422 2883 0869 Одіяненко Сергій Миколайович. Картка не вимагає додаткового відсотку при зарахуванні. Але якщо поповнення через термінал, чи I-box, то прошу не забувати що там береться комісія в 2-5 гр за кожну операцію. Прошу уважно віднестись до цього, мені зовсім не цікаво потім докладати свої гроші за всіх.
- Мій телефон для зв’язку  (є у Viber та WhatsApp) - 067-57-57-610. Будь ласка, відписуйтесь у Вайбері про перераховані гроші, або пишіть на ту ж пошту, що і слатимете фото та тексти! І, будь ласка, нічого не перераховуйте заздалегідь - подали фото та опис по одній роботі - перекинули гроші.
-    Всі дипломи матимуть «живі» підписи організатора конкурсу (мій) та адміністратора форуму НОЖиК (Fesa).

Кінцевий термін подання робіт – 23.03.2021 о 24:00.
Чи буде проведено конкурс в два етапи (Відбір => Фінал), як минулий НОВАЧОК, чи в один етап, буде вирішено по визначенню кількості виробів для участі.
__________________
Конкурсі роботи будуть представлені анонімно, тобто чия саме робота -  {sm}.
Голосування по конкурсу буде зроблено відкритим, так як було на минулих конкурсах. Проголосувати матиме право будь-який зареєстрований користувач форуму НОЖиК. Звичайно, за свої роботи голосувати також можна буде. 8-)
__________________
Список писати не обо’язково -). Просто по мірі виконання робіт надсилайте фото та гроші і відписуйтесь у вайбері.
__________________
Якщо є питання - прошу писати в цій темі. {y}

Вніс поправки в кінцеву дату подання - 23.03.2021.
Більше переносу не буде, хто не встигне  {sm}
« Останнє редагування: 23 Лютого 2021, 10:31:42 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #1 : 26 Червня 2020, 18:27:32 »
Для тих, хто вперше чує про конкурс, або ліньки почитати сусідні теми: ідея конкурсу розказана ТУТ в стартовому посту теми.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #2 : 17 Серпня 2020, 13:16:24 »
Поки жодної роботи на конкурс не надано.
І хоч я давав два місяці на виготовлення, якщо хтось не встигає, а має бажання - пишіть, будемо думати.
Лишилося всього два тижні. :)
PS. Нагадую, що якщо в номінації конкурсу буде представлено до участі менше 5 робіт - конкурс по даній номінації не відбудеться. {sm}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Майстер на колінці

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Розташування: Черкассы
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #3 : 18 Серпня 2020, 11:41:50 »
У меня есть пару работ, но до 31 авг точно не успею. Пропоную продовжити термін до 30 вересня.

Offline Майстер на колінці

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Розташування: Черкассы
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #4 : 18 Серпня 2020, 12:33:04 »
И по условиям конкурса есть вопросы. Не знаю, можно ли их задавать тут. Если что - перенесите.
1. "Виріб на конкурсі повинен бути показаний вперше! Фіксація конкурсного виробу в будь-яких джерелах.."
С чем это связано? К примеру, человек похвастался своим изделием на совершенно не относящемся к ножевому ресурсе и теперь он не может участвовать в конкурсе?
У меня аватарка с ножа,, который я хотел бы предоставить на конкурс. Это тоже не проходит?
2. "Виріб має бути повністю виготовлено саме учасником конкурсу, виключаючи клинок."
Клинок, восстановленный из обломка, переслесаренный, пересведённый с новым хвостовиком - это как считается, мной виготовлено или нет?
По трудозатратам и квалификации ничуть не меньше, чем из пластины новый сделать.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #5 : 18 Серпня 2020, 14:57:38 »
1. "Виріб на конкурсі повинен бути показаний вперше! Фіксація конкурсного виробу в будь-яких джерелах.."
С чем это связано?
Это связано с тем, чтоб не было конкурсных работ притянутых к конкурсу "за уши задним умом". В том числе тех, о которых уже есть отзывы, что они хорошие. Хотите участвовать - будьте добры сделать что-то новое.
это как считается, мной виготовлено или нет?
По клинку - без разницы, сделан Вами, переслесарен, или использован в готовом виде.
В конкретно Вашем варианте указать проделанные работы будет не лишним. Общество решит - достойно или нет.
до 31 авг точно не успею. Пропоную продовжити термін до 30 вересня.
Вариант возможен, но одной Вашей просьбы мало...
Если ещё пара-тройка человек попросит... {wh}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #6 : 18 Серпня 2020, 19:50:56 »
Я тоже за перенос на 30.09, не успеваю ножны доделать...

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #7 : 19 Серпня 2020, 15:23:19 »
2 Майстер на колінці
Пропустил мимо внимания это
Не знаю, можно ли их задавать тут.
Вы стартовый пост читали невнимательно:
Якщо є питання - прошу писати в цій темі.
_______________
Ну раз такий поважаємий старожил, як Валентин wildss просить, то нехай буде термін до 30 вересня. {y} Дату в стартовому посту зараз поправлю.
_______________
Отримав кілька конкурсних робіт на пошту. Початок є.
Хочу наголосити!
Хлопці, майже в усіх я мусив "кліщами витягувати" саме інформацію про те чому присвячується цей ніж і саме присвячення!  (_23)
Для даного конкурсу зробити ножа то півроботи. ДУМАЙТЕ! {aaa} Бажано до того, як ніж "ліг ескізом на папір".
Більше місяця часу цілком достатньо щоб зробити ножа, а то і пару-трійку.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #8 : 19 Серпня 2020, 21:06:48 »
Ну раз такий поважаємий старожил, як Валентин wildss просить, то нехай буде термін до 30 вересня.  Дату в стартовому посту зараз поправлю.
=)  {con}

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #9 : 17 Вересня 2020, 10:28:34 »
Так, люди, маю дещо сказати! {_26-}
Конкурсні роботи до мене мало-помалу поступають.
Але ще раз хочу процитувати сам себе:
Хлопці, майже в усіх я мусив "кліщами витягувати" саме інформацію про те чому присвячується цей ніж і саме присвячення! 
Для даного конкурсу зробити ножа то півроботи. ДУМАЙТЕ!  Бажано до того, як ніж "ліг ескізом на папір".
І про присвячення говорити повинен не лише текст вашого опису (і навіть це доводиться з вас вичавлювати (_23)), про привсячення повинен "говорити" ніж!!!
Як треба переробки, доповнення, додумки, не подумав, не зрозумів, хочу переробити => мало часу => пишіть (можна в приват, краще тут), я завжди іду на зустріч.
Нехай то займе більше часу, але конкурс повине бути конкурсом таким, як написано в стартовому повідомленні.
Я задумував зробити не банальний конкурс "А хто зробить кращий ніж з найкрутійших матеріалів", то доволі просто, а конкурс для тих хто ДУМАЄ!
Ще раз: про присвячення говорити повинна ваша робота, щоб слова тексту присвячення лише направили думку в потрібний бік, а робота (ніж, комплект ножів, кабінетний набір...) сама "говорила, показувала і співала" про те чому/кому саме вона присвячена!
Читайте умови конкурсу уважно!!!!
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #10 : 24 Вересня 2020, 13:56:28 »
Лишається тиждень до кінцевої дати подання конкурсних робіт.
Робіт мало!  :(
Про свою участь в конкурсі мені говорили втричі більше людей.
У чому справа?
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #11 : 24 Вересня 2020, 20:14:53 »
що хотів- то і одержав!  ти своїм присвяченням (див пост від 17 березня) навів жаху (( про присвячення має говорити сам ніж,   і саме присвячення...
переборщили, малость, дядьку,  нав"язливою ідеєю присвячення     імхо

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #12 : 24 Вересня 2020, 21:02:31 »
То ти лякливий, чоловіче. Не знав...{gig}
Невже треба було замутити конкурс "Кращий ужоснах" чи "Ніж, просто ніж..."?
Чи всі майстри, що тусуються на НОЖиКу лише таке здатні робити? {_07}
Я придумав такий конкурс, де треба думати.  {_21}
Ножа зробити багато хто може.
А зробити так, щоб то був НІЖ... {wh}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Майстер на колінці

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Розташування: Черкассы
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #13 : 27 Вересня 2020, 12:33:26 »
Лишається тиждень до кінцевої дати подання конкурсних робіт.
Робіт мало!  :(
Про свою участь в конкурсі мені говорили втричі більше людей.
У чому справа?

Можливо, народ ще не відійшов від відпусток. Знову ж таки, городній сезон не закінчився.
І умови конкурсу вимагають творчого підходу. Я б навіть сказав натхнення. А його не подгонишь-ні прискориш :).
Напевно, потрібен ще час і народ підтягнеться.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #14 : 29 Вересня 2020, 12:43:22 »
Можливо...
Ціллю не є зробити конкус, в якому буде приймати участь 10 чоловік, з п'ятьма призовими місцями в двох номінаціях, коли всі стануть призерами. -)
Ціль даного конкурсу - популяризація та стимуляція розвитку ножарства в Україні в цілому та на даному форумі зокрема. {_13}

Конкурсних робіт мені надано поки мало.
І в той же час мені вже четверо камрадів передзвонювало та просило терміни подовжити, бо по різним причинам не встигають.

Отже термін надання конкурсних пропозицій подовжено до 31 жовтня 2020
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #15 : 31 Жовтня 2020, 20:26:47 »
Так, хлопці, так не піде! {no}
Основна маса тих, хто відписувались, писали, що конкурс цікавий.
А роботи конкурсні же? {_07}
Навіть із тих, хто мене просив подовжити термін, роботи подали двоє.
В результаті маємо трохи більше робіт, чим заплановано призових місць.
НЕ ЦІКАВО!
Продовжую термін подання робіт на конкурс до 30 листопада 2020.
Але в останній раз! Якщо кільсть конкурсних робіт лишиться такою ж - конкурс "згортається". Я поверну всім гроші, внесені для дипломів.
Також трохи змінюю умови, бо конкурс виявився довгограючим.
А саме:
Фіксація конкурсного виробу в будь-яких джерелах до дати дати подання роботи на конкурс тягне за собою  дискваліфікацію учасника зо всіма його виробами!
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #16 : 31 Жовтня 2020, 22:05:35 »
Супер {_11} Я тоді ще кілька ножиків цікавих дороблю. Печалька звісно, якщо більше ніхто не підключиться.  :(
Стрибнути б ...

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #17 : 17 Листопада 2020, 17:04:46 »
З останнього мого посту жодної конкурсної роботи не додалось... :(
Не цікавий конкурс я запропонував, чи спільнота втратила смак до ножоробних конкурсів взагалі? {laught}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #18 : 18 Листопада 2020, 21:54:09 »
Гадаю навіть якщо є десять чоловік то вже цікаво, навіть якщо всі будуть призовими проведення вважаю доцільним. Народ підтягнеться на голосування. Бо якщо відкотити назад, то можна вважати форум мертвим ((
Стрибнути б ...

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6910
  • Розташування: Киев
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #19 : 18 Листопада 2020, 22:03:19 »
можна вважати форум мертвим
Где то так.
Я уже успел рукоять разломать и сделать новую, отдать ножны с другим ножом. Сделать второй, почти копия, первого и сделать третий.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #20 : 18 Листопада 2020, 22:22:01 »
можна вважати форум мертвим
Где то так.
Сделать второй, почти копия, первого и сделать третий.
ну от, цікаво ж буде!
Стрибнути б ...

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #21 : 19 Листопада 2020, 12:48:28 »
Я тут подумав (_24), порадився з товаришами... 
Товариші нарікають на те, що умови конкурсу надзвичайно складні... Лише з ідеєю доводиться носитись не менше місяця.
І хоча я з самого початку давав два місяці (а виготовити ніж, при наявності матеріалів, за два тижні цілком можливо {wh}) додамо ще. Нехай буде місяць на ідею + місяць на збірку матеріалів та виготовлення.
Отже буде так.
Кінцеву дату прийняття конкурсних робіт я зсуваю до 20 січня 2021 року.
У новорічні свята пропоную не бухати, а робити конкурсні роботи. Ну або бухати трошки, "з розстановкою", щоб руки не тремтіли та глазомір не збивався.  {))}
Стартовий пост поправлю.
Конкурс буде проведено в будь-якому випадку, навіть якщо кількість робіт лишиться на нинішньому рівні. Але якщо буде так, то кількість призових місць в кожній номінації зменшиться до трьох. Пробачайте, але концепцію "Всі учасники - всі призери" вважаю вкрай неспортивною і буду цього уникати.
Хлопці, які не перерахували мені 50 грн на дипломи - прошу перекидати гроші, вони підуть у діло. 8-)
PS. Також уточню формулювання:
- по номінації 1 - під "Кабінетний набір" набір кухонників також підходить (чому кухня комусь не може слугувати кабінетом?  {gig}), але самого слова "кухонний" там нема - поправляю. {y}
- по номінації 2 - складані ножі також приймаються на конкурс і при наявності кліпси не потребують піхов!
« Останнє редагування: 19 Листопада 2020, 13:13:11 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline wildss

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1086
  • Розташування: Киев
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #22 : 19 Листопада 2020, 20:39:51 »
Товариші нарікають на те, що умови конкурсу надзвичайно складні
Складні, але не надзвичайно.
У новорічні свята пропоную не бухати, а робити конкурсні роботи. Ну або бухати трошки, "з розстановкою", щоб руки не тремтіли та глазомір не збивався.
А ось ці надзвичайно складні.  8-)

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #23 : 20 Листопада 2020, 09:40:45 »
Теж з присвятою не бачу складностей {dr} Я практично кожну роботу з чимось асоціюю, а від балади робити то вже і конкурсною роблю вважати не слід. Все ж, ми творчі люди і голова має місце для фантазії, як в виготовленні, так і в решті справ за що не візьмись. Ну то власне ІМХО. З призовими місцями все правильно, менше учасників - менше місць. А пункт де не працювати в свята дійсно складний. Весь січень вже розпланований в роз'їздах. Ну одну роботу подав, ще дві на підході, тож до нового року гадаю встигну доробити та подати. А свята то вже за планом. (__3)
Стрибнути б ...

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Конкурс "Присвячується..." - Старт!
« Reply #24 : 20 Листопада 2020, 10:27:48 »
А пункт де не працювати в свята дійсно складний.
Так я ж лише пропоную... {gig}
Мені то не важко, я роки з два майже зовсім не п'ю ( 30 грамів раз-два у місяць, можна не рахувати), тому чимось час зайняти треба буде.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook