Автор Тема: Допоможіть з дизайном  (Прочитано 1990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Допоможіть з дизайном
« : 02 Лютого 2011, 19:55:30 »
Першу заготовку запоров, другу за рахунок ширини смуги сталі таки до чогось довів і її можна вважати третьою спробою. :D  Хоча досі ніяк не вдається позбутись биття каменя і вже здається, що проблема в валу чи підшипниках. Буду розбиратись.
Про саму залізяку: сталь HSS, довжина самого леза 12 см, ширина біля трьох, товщина по обуху - змм. А тепер підкажіть, будь ласка, як бути з формами клина. Чогось йому, як на мене, не вистачає, якісь міліметри, лінії, геометрія...Яку зробити рукоять, монтаж? Не хочеться мучитись над тим, що завідомо буде некрасивим.  :) Ось фото, заодно покидайтесь меблями.  :D Буду дуже вдячний за підказки.
Клинок Клинок Клинок
Клинок Клинок


Offline Frederico

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2347
  • Розташування: Львів
Re: Допоможіть з дизайном
« Reply #1 : 02 Лютого 2011, 21:46:38 »
Щось фотки при відкритті виснуть. ((
По клинку - кінчик трохи сточити знизу, зробити трошки вужчим, а то виглядає, як поламаний. Ну і спуски ще шліфувати і шліфувати.
По руків*ю - я б робив монтаж всадний, щось фін-норвег, але це вже як Ви бачите свій виріб.
А як для третього разу і з HSS - непогано. 8-)

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Допоможіть з дизайном
« Reply #2 : 02 Лютого 2011, 23:02:46 »
Аркуш паперу, олівець, гумка- і малюй до тих пір, поки самому не сподобається.

Offline vedmed

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 891
  • Розташування: Borispol
Re: Допоможіть з дизайном
« Reply #3 : 02 Лютого 2011, 23:57:36 »
Видется что-то вроде этого https://www.brisa.fi/portal/index2.php?option=com_oscommerce&osMod=popup_image&pID=1079, а вообще
Аркуш паперу, олівець, гумка- і малюй до тих пір, поки самому не сподобається.
+1 И если хоть в школе каких-то чертиков рисовал - можешь себя сильно удивить, рука сама нарисует 8-)

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Re: Допоможіть з дизайном
« Reply #4 : 03 Лютого 2011, 00:23:06 »
Ну от, прикинув щось... Клинок
Рукоять бачу наразі в контурах фултанга, який показав vedmed, але на всадний монтаж. Інше буде складно - обрізав пластину і тому обмежує метал...та і свердлити не дуже просто...хіба електролітом. Немає явної дисгармонії?  {gig}

Offline vedmed

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 891
  • Розташування: Borispol
Re: Допоможіть з дизайном
« Reply #5 : 03 Лютого 2011, 01:01:19 »
не-не, обух - это зря, с ним все нормально (не стоит так буквально следовать фото, "клюв" :) не тронь!), нужно режущую кромку у кончика немного приподнять, но немного http://danilad.com/pics/blades/2010-12-20/u/IMGP9646.jpg, типо №16 или №17. А обух можно немного снять в районе спуски/рикасо (примерно как на фото маркером). И плечики по-больше оставить, пригодятся ;), всегда можно спилить

Offline Al.P

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3296
  • Розташування: МАРИУПОЛЬ -Смела

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Re: Допоможіть з дизайном
« Reply #7 : 07 Лютого 2011, 13:53:11 »
Ось що вийшло. Попередня шліфовка наждачкою 320 гріт. Вилізли невеличкі косячки...Але загалом я задоволений.  :)
Клинок
Клинок
Клинок
Клинок
Клинок
Клинок