Автор Тема: Що за пилка і де вона використовувалася  (Прочитано 2179 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DrDima

  • skype DrDima77 +39 3774417720 (Viber&WhatApp)
  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 129
  • Розташування: Italia, Napoli - Вінницька обл. м. Калинівка
 Доброго дня усім
наразі перериваючи купи всього цікавого що мій батько нажив "непосильними трудами"  :)  натрапив на ось такі дві дискові пилки
увагу привернули як додаткові отвори поряд з посадочним отвором та специфічна заточка зубів

ось власне і фото



Альбом з більшими фото https://plus.google.com/u/0/photos/115488101389261606752/albums/6051588239927598737

цікавить де і для чого застосовувалися такі пилки
буду вдячний за інформацію
 =)

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
Звичайна дискова  пилка, для поперечного різу.  Така заточка то  потипу розводка зуба, щоб не клиило в деерві.  Помоєму  такі стояли в столярних на торцювальних  станках.

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
ПС.  Додаткові отвори, так званий "анти зрив",  інколи використовуються як запобіжний засіб від  зриву і зупинки пилки при навантаженні.  В основному  на станках іде звичайне фланцеве кріплення, без додаткових фіксаторів.

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Заточка схожа більш-на універсальну---пилка -фреза,для пиляння-пластику,твердої деревини,алюмінія,тощо.Була така,але трохи менші в діаметрі,чешська.
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Мое мнение: дисковая пила по металлу (геометрия зуба и все такое...). Попробуйте смыть консервирующую смазку бензином/керосином и если там будет Р6М5 или 11Р3М3Ф2, а не 8Х6НФТ или 9ХФ, то еще один плюс в сторону пилы по металлу. Даже скажу что это сегментная дисковая пила по металлу - край с зубьями набран с сегментов. Но точно сказать не могу - не видно за грязью/смазкой.
Далее. пилы по металлу имеют вот такие сечения:

А сегментные пилы вот такое:

Пилы по дереву таких сечений я не встречал ни разу.
И на всякий случай: http://melitopol.zap.slando.ua/obyavlenie/pila-segmentnaya-410-mm-po-metallu-ID5KS8L.html

ВалерийЗ

  • Гість
Похоже на пилу Геллера для резки металла. На фото не видно, зубчатые сектора сьемные или нет?

Offline DrDima

  • skype DrDima77 +39 3774417720 (Viber&WhatApp)
  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 129
  • Розташування: Italia, Napoli - Вінницька обл. м. Калинівка
Доброго вечора усім
дякую що відгукнулися

ВалерийЗ -- сектора незнімаються, диск цільний

 сержант -- маркування не видно, попросив батька подивитися, но більш  ніж впевнений що буде
Цитувати
Р6М5 или 11Р3М3Ф2

з розмов з батьком дізнався що з великою вирогідністью ці пили до нього потрапили за часів служби  в аерополку, був час коли була планова утилізація повітряних суден там їх пиляли, різали та розбирали, напевно на одному з агрегатів з утилізації стояли ці пилки

тепер питання - можуть вони бути цікаві як пилки самі по собі? чи лише як матеріл для ножової справи? якщо продавати то за скільки не жалко буде віддати?

пс. фото з більшими розмірами у альбомі, якщо кого зацікавить довикладаю ще пару фото.
« Останнє редагування: 27 Серпня 2014, 23:26:18 від DrDima »

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Я все таки уверен, что это сегментная пила. Сегменты после набора приклепаны заклепками в потай и прошлифовано (см. второй эскиз). К тому же при увеличении второго фото видно что риски от шлифовки круга до сегментов резко обрываются не переходя на ободок с зубьями (на сегменты), значит диск составной. Нужно повнимательней все рассмотреть и увидите.
Если это все так, то сегменты конечно из инструментальной стали, а круг-основа скорее всего из чего-то простого типа 40Х, 45, 50,..

По цене - см. мою последнюю ссылку. Но в нашем деле их вряд ли кто купит, это на Чипмейкере надо предлагать.