Автор Тема: Багдадский Вор  (Прочитано 11014 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

goshawk

  • Гість
Re: Багдадский Вор
« Reply #50 : 01 Листопада 2009, 17:28:29 »
красавец! только изгиб линии обуха не очень нравится

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
Re: Багдадский Вор
« Reply #51 : 05 Листопада 2009, 20:26:21 »
Просто СУПЕР..... {_24} =)
Ааааааа!!! Цей "Просто СУПЕР" я сьогодні тримав у руках. Клинок бачив ще у серпні, і мені він здався дещо завеликим для "дамського" ножа. 115 "холодних" міліметрів - можливо, завдяки "дульці" яка, до речі, не всім сподобалась ({_21}), здаються цілком мирними. Сумніви щодо гарди, ІМХО, також безпідставні. Вона абсолютно гармонічно вписується і в дизайн, і в ергономіку руків"я. Тайгервуд, крім того, що теплий, придає руків"ю приємний червонуватий відтінок, вкупі з темним клинком складає оманливе враження важкості. Насправді, незважаючи на масивну гарду і добрих 4 мм в обусі, ніж неочікувано легкий. У моїй руці лежить впевнено, великий палець так і проситься лягти на обух. Не знаю, яка рука у замовниці, але про жіночі бажання висловився у попередньому пості :)
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Brigadir

  • Гість
Re: Багдадский Вор
« Reply #52 : 08 Листопада 2009, 17:45:36 »
"Вор Багдадский" ладный нож!!!
Тип ножа все добре. В моей практике  ножеделанья происходило так ,вместо меди между нейзельбергом ставил бронзу или латунь, во! то происходило!!!
Понимаю,  медь выбрана по соображениям цветовой гаммы с деревянной частью рукояти, и пина? Но все таки бронза была бы лучше ,(это  мои соображения)

Offline arkanar

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Черкассы
Re: Багдадский Вор
« Reply #53 : 10 Листопада 2009, 20:24:23 »
Понимаю,  медь выбрана по соображениям цветовой гаммы с деревянной частью рукояти, и пина?
Именно так. Это электрохимический сплав, не чистая медь - по твердости близок к "водопроводной" латуни, должно быть нормально.
Что же касается его окислительных свойств - то при "черном" клинке говорить об окислении медного сплава на больстере ИМХО даже как-то неприлично :)