Автор Тема: Boker Magnum Agent  (Прочитано 4270 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Boker Magnum Agent
« : 22 Березня 2012, 10:42:00 »
Boker Magnum Agent!
Забіжку на перед і поясню всю історію цього ножа у мене... Прокористувався я ним 1-2 місяці, потім подарував товаришові, який побачивши його у мене в руках став схожий на малу дитину в цукерні (магазин з солодощами). Я взяв у нього жменю монет, які були в наявності і подарував його йому (без коробки... Носити її щодня з собою не дуже зручно). І так як обіцяв тут викласти огляд цього ножа, взяв сьогодні коробку і запросив товариша зайти забрати її, а я при нагоді зробив кілька фото ножа.

Я коли тільки зареєструвався тут на форумі, тероризував камрадів наївними питаннями щодо ножів, як і всі новачки. Одним з них було - вибір костюмного ножа. З усіх запропонованих варіантів і переглянутої інформації у інтернеті я обрав Boker Magnum Agent.
Поясню чому - так як я у цій справі не надто добре орієнтувався, то не хотів зразу купувати дорогий ніж. Вибір зупинився на цьому ножі по 2-х простих причинах - низька ціна (133 грн + доставка) і малі розміри.
Характеристики:
Загальна довжина, мм 181
Довжина клинка, мм 80
Вага, г 82
Марка сталі 440A
Твердість сталі, HRC   56
Тип замка   Лайнерлок
Матеріал рукоятки G-10
Фото:








Особисті враження:
Упаковка, металічна коробка і т.д. для цієї цінової категорії просто СУПЕР!
Сам ніж ДУЖЕ легкий і компактний. Кліпсу я зняв зразу щоб не заважала.
Лезо досить гостре, так що в перший чи другий день я "умудрився" випадково порізати ним палець складаючи і розкладаючи його. Не сподобалось те що на лезі є покриття. Думаю воно не надто надійне - сліди користування ножа зразу видно на лезі... В мене лезо в закритому стані торкалось однієї з сторін руків'я. І, як наслідок легке протирання покриття на лезі видно. Цього можна було уникнути шляхом розбирання ножа і заміни шайб на осьовому винті, але я не став таким морочитись з ножом за таку ціну.
Руків'я в руці, через своє покриття, лежить у руці надійно. Досить зручне.
Ніж складається і розкладається однією рукою як інерційно так і шпеньком чи натискаючи на протилежний від шпенька виступ гарди.
Як мінуси - облазить краска на осьовому болті, і в розкладеному стані (це добре видно на третьому фото) складається враження що клинок не повністю відкривається (це хвороба усіх ножів цієї моделі).

ВИСНОВОК - легкий, компактний ніж, досить непоганої якості як для ТАКОЇ цінової категорії.

P.S. Не жалію що його подарував. Товариш і так навряд чи буде щось серйозне ним робити, а для того щоб похизуватись перед колегами, відрізати скотч, порізати картонну коробку, ковбасу чи ще щось його йому вистачить...

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
Re: Boker Magnum Agent
« Reply #1 : 22 Березня 2012, 11:17:54 »
нож "на любителя" 8-)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Boker Magnum Agent
« Reply #2 : 22 Березня 2012, 11:25:16 »
Для людей, які не цікавляться ножами, як мій товариш то це МЕГОкрутий ніж ))) {_08} {gig}
І ще раз повторюсь за такі гроші це досить не поганий варіант... (=
Як подарок комусь, хто в цьому не петрає, і буде його використовувати лише для паперу, скотчу і ковбаси ніж підійде.

Offline miron

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 907
  • Розташування: Киев.обл.
  • ПревеД ножевеД
Re: Boker Magnum Agent
« Reply #3 : 22 Березня 2012, 11:46:05 »
Агрессивная геометрия и тэнгэ смешные. НО то ли рука у Вас ухватистая  :D, то ли ножик маловат  (_19)!! У турок есть наказание за оскорбление и т.п. наносить укол ножом в область ягодичных мышц! Весьма болезненно, травматично но не опасно для жизни...эт как раз идеальный инструмент  8-)

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Boker Magnum Agent
« Reply #4 : 22 Березня 2012, 11:56:15 »
Агрессивная геометрия и тэнгэ смешные. НО то ли рука у Вас ухватистая  :D, то ли ножик маловат  (_19)!!
Та ні... Рука я б сказав навіть невелика... Ширина долоні приблизно 9 см...

Offline Демьян

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1312
  • Розташування: Украина, Свердловск,Луганская обл.
Re: Boker Magnum Agent
« Reply #5 : 22 Березня 2012, 18:34:52 »
Щупал много Магнумов,но купить желания не возникало.Лучше немного добавить и взять Нейвик,или Санремку,ИМХО.Качество получше будет,чем на Магнумах.

Offline Vadym

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 638
  • Розташування: Львів
Re: Boker Magnum Agent
« Reply #6 : 23 Березня 2012, 08:57:54 »
Через це я їх і позбувся... Один повернув, другий подарував... :D