Автор Тема: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3  (Прочитано 9119 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vald

  • Гість
Огляд знаходиться тут
« Останнє редагування: 08 Вересня 2009, 14:02:50 від Fes »

tybr

  • Гість
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #1 : 13 Травня 2009, 11:40:15 »
 {_07} про іржу дивно чути

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #2 : 13 Травня 2009, 12:22:55 »
Почув для себе багато нового {_07}
По перше - я мав 4 Вікси з пилками, не можу сказати, що я роздивлявся стан пилки під лупою на вісіх, але на останньому (який був придбаний три місяці тому) подивився саме через лупу (прочитавши твій огляд). Можу сказати, що пилка там ідеальна!
Стосовно відкривачки для консервів - я маю вдома за десяток відкривачок різного типу, але користуюсь саме Віксовською, і вважаю ії найбільш досконалою.
Маленькими пасатижами (Вікс-чемп) я відкручував гайки на 10 - двома руками стискаєш "до посінєнія" і крутиш. Який зализаний метал? {_07}
Саме лезо використовую як еталон - там твердість яка заявлена, так й є. На інших інструментах - також.
Їржа? {_07} Ну це вже занадто {_18} Моїм можна порізати лимон і не витираючи лишити на добу, на тиждень - з ним нічого не буде.
Вважаю, шановний Vald, що в тебе самий що не на є лєвандос. На нормальних швейцарських віксах я такого не бачив, а через мої руки пройшов не один Вікс 8-)
« Останнє редагування: 13 Травня 2009, 19:32:50 від Fes »
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Jericho

  • Удалить
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 9899
  • Нагадил как вшивая шавка - в результате забанен
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #3 : 13 Травня 2009, 12:36:28 »
Спасибо за обзор - забираю в копилку.

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #4 : 13 Травня 2009, 14:25:46 »
залишки на пилці - це останнім часом зустрічається часто-густо, але відпадає при першому використанні.

от щодо відкривачки концервів тут не знаю що й казати. мої відкривачки і виту пару перетинали, але ушкоджень не було.

щодо контрафакту є велика ймовірність. я бачив порівняння двох одноруких "рятівників": оригінального і китайського. а ще бачив 100% підробки бундесових ВанХендТреккерів

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #5 : 13 Травня 2009, 19:24:54 »

щодо контрафакту є велика ймовірність. я бачив порівняння двох одноруких "рятівників": оригінального і китайського. а ще бачив 100% підробки бундесових ВанХендТреккерів

Thorwald, а можно немножко по подробней с подделками из Германии, с указанием фирм.
Очень интересует эта тема.



Demon-net

  • Гість
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #6 : 13 Травня 2009, 19:47:33 »
Сам в шоке...
У меня было несколько Виксов, последний "солдат Форестер", всё идеально...
Есть мысль, что Ваш Викс собран маленькими жёлтыми ручками...

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #7 : 14 Травня 2009, 09:27:40 »

щодо контрафакту є велика ймовірність. я бачив порівняння двох одноруких "рятівників": оригінального і китайського. а ще бачив 100% підробки бундесових ВанХендТреккерів

Thorwald, а можно немножко по подробней с подделками из Германии, с указанием фирм.
Очень интересует эта тема.
добродію, будь-ласка, читайте мої пости буквально, а не "между строк".
я не сказав "из Германии", я сказав "бундесверІВСЬКИХ". згодьтеся це різні речі

ось наприклад продукція Вікінг Норвея
http://www.vikingknives.ru/pic/cat/images_cat/TR119.jpg
але там все ж стоїть маркування ВН.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #8 : 14 Травня 2009, 09:55:53 »
Вибач і ти, Бргдане, але тоді й пиши те, що хочеш сказати.
Я теж зрозумів "з Німеччини", а не "з бундесверу" - бо слово "бундес" озачає саме німецький, а не бундесверівський (окрім бундесверу ще існує бундестаг, бундесреспубліка, бундесліга, бундесбанк тощо) Ти сказав саме "бундесових" а не "бундесверівських". Згодься, це дійсно різні речі 8-)
« Останнє редагування: 14 Травня 2009, 09:59:25 від Fes »
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #9 : 14 Травня 2009, 10:49:17 »
ну добре. але бундесовий Ван Хенд Треккер це конкретний ніж, а не місце виготовлення

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #10 : 14 Травня 2009, 10:53:08 »
Хоч ти мене заріж тим ножем - я сприймаю як "німецький Ван Хенд Треккер" Що це за ніж - і гадки не маю.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #11 : 14 Травня 2009, 11:05:05 »
ось я про що
http://www.campist.com/archives/swiss-army-one-hand-trekker-german-army-pocket-tool.jpg
нехай буде німецький. а я про підробки цього ножа казав.

Vald

  • Гість
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #12 : 14 Травня 2009, 11:06:16 »
Придбав ніж в Арсеналі. Я ще двічі зустрічав цю модель в інших магазинах: Арсені і СпортТоварах. Просив показати. Крутив у руках і ніяких відмінностей зі своїм екземпляром не помітив. Фаски на отворі ножа так само не зняті, пилка з залишками стружки. Але якість сталі оцінити не мав змоги. Може і “левандос” але якийсь він дивний, ще й інструкція та оригінальна коробка присутні.  ((

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #13 : 14 Травня 2009, 12:23:38 »
ось я про що
http://www.campist.com/archives/swiss-army-one-hand-trekker-german-army-pocket-tool.jpg
нехай буде німецький. а я про підробки цього ножа казав.

А почему подделка?  Китай? Цена низкая? Качество плохое? Или смущают на Швейцарце накладки с бундесовским орлом?

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #14 : 14 Травня 2009, 12:41:32 »
ось я про що
http://www.campist.com/archives/swiss-army-one-hand-trekker-german-army-pocket-tool.jpg
нехай буде німецький. а я про підробки цього ножа казав.

А почему подделка?  Китай? Цена низкая? Качество плохое? Или смущают на Швейцарце накладки с бундесовским орлом?
блін...мабуть я щось не так пояснюю
в останньому повідомленні я показав оригінальний ніж, який виготовлялися для бундесвера Вікторіноксом.
а перед тим я казав, що бачив копії цього ножа

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #15 : 14 Травня 2009, 13:11:26 »
Не так давно на рынке среди китайцев увидел виксовский спасатель, косяков там было немерянно! Сколько меня продавец не убеждала, что это оригинал, поверить не смог ((
теперь вот вижу, зря, надо было по дешевке викса брать )))

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #16 : 14 Травня 2009, 15:36:11 »
ось я про що
http://www.campist.com/archives/swiss-army-one-hand-trekker-german-army-pocket-tool.jpg
нехай буде німецький. а я про підробки цього ножа казав.

А почему подделка?  Китай? Цена низкая? Качество плохое? Или смущают на Швейцарце накладки с бундесовским орлом?
блін...мабуть я щось не так пояснюю
в останньому повідомленні я показав оригінальний ніж, який виготовлялися для бундесвера Вікторіноксом.
а перед тим я казав, що бачив копії цього ножа

Так я про подделку и спрашиваю, в чём было существенное отличие.
Может и не поняли друг-друга, бывает.

Argo

  • Гість
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #17 : 14 Травня 2009, 15:59:14 »
Валд, а я два своїх вікса, один з яких такий як ти описав, брак у магазині по вулиці між королем Данилом і площею Ринок... Проблем таких немає.......Де не де ледь ледь защербилася Рк, але то одні умніки лезом консерви відкривали...... І юзаю їх уже пару років, особливо Чемпіон. Але той магазин кажись таскає з одеського Фенікса... А ті є офіційними представниками Віксів на Україні... Дивно, що в тебе ось так..........

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #18 : 14 Травня 2009, 16:00:28 »
Так я про подделку и спрашиваю, в чём было существенное отличие.
Может и не поняли друг-друга, бывает.
про "не зрозуміли" дійсно буває. головне не стартувати, а намагатися зрозуміти одне одного )))

копію бундесверівського я показав у каталозі Вікінг Норвея. але власне це не підробка, бо клейма таки "чесні". на Ганзах ніби проскакувала інформація і про підробку.
а от щодо Рескуя ось
http://www.sosakonline.com/index.php?option=com_content&task=view&id=392&Itemid=35

Offline Thorwald

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2379
  • Розташування: Київ
    • http://povstanets.kiev.ua
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #19 : 14 Травня 2009, 16:06:04 »
доречі, щодо ліворукості.
як на мене ця ліворукість вимушена.
малі 91мм ножі з"явилися раніше і відповідно склався певний порядок розташування інструментів: лезо і концервна відкривачка на одній осі, пляшкова відкривачка на протилежній стороні.
оскільки пружина лайнера підпружинює і пляшкову відкривачку, що є великою викруткою(а фіксована велика викрутка досить правильна річ) то керуючись усталеним розташуванням предметів, змушені були зробити віджимання лайнера з іншої сторони тобто з ліворукої.

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #20 : 14 Травня 2009, 16:55:31 »
У меня есть два Бундесверовских складных ножа, которые стояли раньше на вооружении. Один немецкой фирмы, другой швейцарец. Отличий практически нет, нужно быть слишком дотошным что бы их найти, которые кстати можно найти и в одной партии ножей одно и то же фирмы.  Ножи естественно оригиналы не новые, уже юзанные и не мало.
У нас одно время на базаре стоял латок, который торговал "китайскими" швейцарцами, торговали турки или из тех мест люди.  Ножи были очень дешёвые по сравнению с магазином и очень жуткого качества, видно  было и без очков что левак. Особенно внутри хорошо было всё видно. И клеймо было не полное, не такое как ставят швейцарцы. Латок уже давно изчез вместе с леваком.
Ссылку посмотрел - интересно. 

__Z V I R__

  • Гість
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #21 : 15 Травня 2009, 11:38:23 »
Thorwald, тут у некотрых немецкие и околонемецкие ножи - больная тема, особенно когда речь заходит о низком качестве, происходжении и подделках, лучше не вляпываться, а обойти, всё-равно ничего не докажешь -)

ADZUMA

  • Гість
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #22 : 22 Травня 2009, 09:38:21 »
Хочу не согласится! У меня уже 2ой викс, пилка там отличная, пилит и на ней и следов нет.(Могу сфотать) Ржавчина?! Нет даже намека на подобное, хотя нож не всегда бережно эксплуатировался, открывачка, открывачка отменная, тоже никаких проблем и она с виду и по функционалу не изменилась за много банок. К ножу претензий нет вообще. Единственное чуть пластик поцарапался... Возможно у вас подделка на викс...
ЗЫ: Пользую Victorinox Champion просто мегадоволен. По совету Fesa за что ему опять спасибо)

Subarit

  • Гість
Re: Victorinox Trailmaster one hand speed opening - Model 0.8463.M3
« Reply #23 : 04 Червня 2009, 21:44:51 »
Хочу не согласится! У меня уже 2ой викс, пилка там отличная, пилит и на ней и следов нет.(Могу сфотать) Ржавчина?! Нет даже намека на подобное, хотя нож не всегда бережно эксплуатировался, открывачка, открывачка отменная, тоже никаких проблем и она с виду и по функционалу не изменилась за много банок. К ножу претензий нет вообще. Единственное чуть пластик поцарапался... Возможно у вас подделка на викс...
ЗЫ: Пользую Victorinox Champion просто мегадоволен. По совету Fesa за что ему опять спасибо)

С чем не согласиться? С тем, что у автора темы его Викс вызвал недоумение неожидаными траблами? Так он тоже не склонен соглашаться, потому и высказался! :D  Через мои руки прошло больше полутора десятков разных Виксов. Пяток из них + мультитул Свисс Спирит до сих пор в моем арсенале. Остальные раздарил друзьям на охотах/рыбалках и родственникам, которым "понравился ножик". Все - 100% швейцарские. И вот мои наблюдения: качество "швейцарцев" в последние несколько лет уже не столь стабильно, как раньше. :( Например, один из подаренных другу Хантеров имеет почти полностью тот же набор болячек, что и Викс автора обзора. А консервный "ножик" на Пикникере другого друга заблестел уже после третьей консервной банки с тушенкой из армейского резерва.  {_07} Зато мой старенький заслуженный Номад, который верой и правдой служит мне 15 лет и безжалостно эксплуатируется и как ЕDC, и как резервный ножик для аутдора, - держится выше всех похвал. Ну и что? Просто мы имеем еще один пример либо того, что ничто не вечно под луной, либо того, что и на старуху бывает проруха. ;)

Кстати, у меня на любимом Номаде тоже питтинг следы оставил. И тоже объяснить природу сего явления никак не могу. Грешу на кожаный чехол, в котором хранится нож. Возможно, он впитывает влагу - пот или атмосферную, а потом потихоньку "делится" ею с ножом, даже когда тот мирно хранится или носится на брючном ремне без дела.